Hier stoor ik me dus ook grandioos aan. We hebben het er al eerder over gehad, maar ik vind dat Cocu hier een zeer belangrijke rol in kan spelen. De jongens moeten natuurlijk ook over de nodige intrinsieke motivatie beschikken, maar Cocu moet hen dan maar een schop onder hun hol geven en zorgen dat ze er wel staan in de grote wedstrijden. Kom op man, punten laten liggen tegen Willem II, Excelsior en ADO is toch gewoon triest.quote:Op zondag 22 november 2015 09:23 schreef tja77 het volgende:
Verschil tussen de Boer en Cocu gaat nu wel steeds duidelijker worden. De Boer kon 4 kampioenschappen uit z'n selectie persen. Bij Cocu is het na 1 kampioenschap al gedaan.
Ongemotiveerde bagger, tegen de kleinere ploegen wordt er keer op keer gefaald, maar tegen Ajax, Feyenoord, Manchester en Wolfsburg kan het plotseling wel, dan is het nog steeds niet groots, maar wordt er wel inzet en vechtlust getoond.
Mietjes zijn het, en wat inzet betreft kan er nog heel veel van een ploeg als Feyenoord geleerd worden. Schop onder de kloten hebben ze nodig, niet zo'n nietszeggend gesprekje.
Dat moet de boel toch aan het voetballen krijgen, zou je zeggen.quote:Op zondag 22 november 2015 14:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Mevrouw Arias snapt het.
Ach aan de andere kant lijkt me overwinteren in de CL mooier dan kampioen worden voor de tweede keer op een rij.quote:Op zondag 22 november 2015 14:46 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Hier stoor ik me dus ook grandioos aan. We hebben het er al eerder over gehad, maar ik vind dat Cocu hier een zeer belangrijke rol in kan spelen. De jongens moeten natuurlijk ook over de nodige intrinsieke motivatie beschikken, maar Cocu moet hen dan maar een schop onder hun hol geven en zorgen dat ze er wel staan in de grote wedstrijden. Kom op man, punten laten liggen tegen Willem II, Excelsior en ADO is toch gewoon triest.
Zul je zien dat we woensdag wel van United winnen (niet dat je mij dan hoort klagen overigens). Maar er zit iets goed mis in de mentale weerstand van deze selectie.
Misschien dat ze hem eens kan leren dekken.quote:Op zondag 22 november 2015 14:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Mevrouw Arias snapt het.
Diep gaan heeft ze hem aardig bijgebracht.quote:Op zondag 22 november 2015 20:58 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Misschien dat ze hem eens kan leren dekken.
Daar zou ik me wel een tijdje mee kunnen vermaken, en natuurlijk afsluiten met een cumshot op dat shirtquote:Op zondag 22 november 2015 14:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Mevrouw Arias snapt het.
Too much informationquote:Op zondag 22 november 2015 21:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Daar zou ik me wel een tijdje mee kunnen vermaken, en natuurlijk afsluiten met een cumshot op dat shirt
Zo'n typisch blonde make up slet.quote:Op zondag 22 november 2015 14:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Mevrouw Arias snapt het.
Niks mis mee hoorquote:Op zondag 22 november 2015 22:23 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Zo'n typisch blonde make up slet.
Voel er weinig voor.
Die wil ik nog wel eens terugzien in Eindhoven als hoofdtrainer trouwens.quote:Op zondag 22 november 2015 21:57 schreef rubbereend het volgende:
wordt een taai seizoen zo. Het telkens zo onnodig weggeven
Faber heeft het nu bij NEC beter staan dan hoe het nu defensief in Eindhoven staat
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 22-11-2015 om 23:12:24Morgen in De #Telegraaf de naam van de buitenlandse speler die #Ajax liever vandaag dan morgen wil vastleggen. Concurrentie van #PSV reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 22-11-2015 om 23:28:52Het gaat om een verdediger van mid 20 uit een buitenlandse competitie #PSV #Ajax reageer retweet
Jammer dat Ajax altijd naar PSV kijkt.quote:Op zondag 22 november 2015 23:31 schreef Brammess het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 22-11-2015 om 23:12:24Morgen in De #Telegraaf de naam van de buitenlandse speler die #Ajax liever vandaag dan morgen wil vastleggen. Concurrentie van #PSV reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 22-11-2015 om 23:28:52Het gaat om een verdediger van mid 20 uit een buitenlandse competitie #PSV #Ajax reageer retweet
Ouwe geilneef die je bent!quote:Op zondag 22 november 2015 21:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Daar zou ik me wel een tijdje mee kunnen vermaken, en natuurlijk afsluiten met een cumshot op dat shirt
gelukkig kunnen we Bazoer als adviseur inschakelenquote:Op maandag 23 november 2015 00:46 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Jammer dat Ajax altijd naar PSV kijkt.
Sterker nog, dat was hij ook geweest als Cocu niet zo'n club icoon zou zijn. Men heeft destijds de symbolische waarde van Cocu op die plek overschat en de kwaliteiten van Faber onderschat.quote:Op zondag 22 november 2015 22:54 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Die wil ik nog wel eens terugzien in Eindhoven als hoofdtrainer trouwens.
Je geeft hem veel te veel eer man, die titel komt door doorslaggevende individuele kwaliteiten.quote:Op maandag 23 november 2015 08:40 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Sterker nog, dat was hij ook geweest als Cocu niet zo'n club icoon zou zijn. Men heeft destijds de symbolische waarde van Cocu op die plek overschat en de kwaliteiten van Faber onderschat.
Ik ben er van overtuigd dat de titel vorig jaar voor een groot deel aan de organisatorische kwaliteiten van Faber te danken zijn.
Wordt sowieso de opvolger van Cocu. Zou me niets verbazen als dat al lang is afgesproken.
Daar geloof ik niets van. Individueel is de huidige selectie namelijk gewoon sterker. Zou betekenen dat PSV, als Lestienne en Willems straks terug zijn, alsnog fluitend kampioen gaat worden.quote:Op maandag 23 november 2015 09:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je geeft hem veel te veel eer man, die titel komt door doorslaggevende individuele kwaliteiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |