abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157424981
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 13:35 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Was een reactie naar NightHawk, die seksuele agressie als iets puur moslim-achtigs wil laten lijken. Dat is onzin.
Oh ik dacht al. Ach nighthawk denkt dat alles wat slecht is aan moslims te verwijten valt.
pi_157425013
quote:
15s.gif Op maandag 9 november 2015 14:05 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Stopnaald is een radicale feministe, die ook lekker politiek-correct is en haar Islamitische zusters gewoon in de kou laat staan, maar zich focust op zaken die al lang worden aangepakt trouwens (seks met minderjarigen is strafbaar en wordt heel flink bestraft ook met jarenlange detentie en een levenslang strafblad waardoor je de rest van je leven in de bijstand belandt).

Haar probleem is mannenhaat, ze haat mannen in het algemeen, het maakt haar helemaal niets uit of mannen wel of niet hoffelijk zijn of mannen wel of niet aardig zijn en respectvol jegens haar, mannen zijn slecht. Hoe dan ook.

De tweede feministische golf in Nederland is inderdaad iets dat ik niet ondersteun. Ideologieën gebaseerd op haat, of het nu fascisme, racisme, islam of westers-2e golf-feminisme is brengen niets dan ellende. :{
Een 50-jarige die zijn zak leegt in een 18-jarige is hoe dan ook fout. LB wil daar niet aan, omdat het dan te dichtbij komt. De rest is een persoonlijke aanval en gelul in de ruimte. Beetje goedkoop eigenlijk......maar dat waren die klanten van Kimberly ook...
pi_157425043
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 14:12 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Een vijftig jarige met een 18-jarige is niet strafbaar, maar dan ben je wel degelijk een vieze vuile perverse goorlap. En daar is héél goed een discussie over te voeren. Sterker nog, ik zou willen dat we daar eens een keer WEL een discussie over voeren. Want zolang we daar onze ogen voor sluiten, vraag ik me af waar toch in godsnaam die volstrekt misplaatste arrogantie vandaan komt, dat wij het hier zoveel beter doen.

[..]

Je wilt niet weten hoeveel kaaskoppen hier in NL seks hebben met hun minderjarige kinderen. Nu al Benno L vergeten? Het is wel lekker makkelijk om naar de islam te wijzen. Hoeven we niet te kijken naar ons eigen gedrag, onze eigen cultuur.

[..]

Yep, Mo was een walgelijke warlord en gedroeg zich ook zo. Doe ik niets aan af.

Maar zit er nou werkelijk zo'n groot verschil tussen wat Mo deed en die klanten van Kimberly?
Je weet wel, diezelfde Kimberly die voorgoed te boek staat als dat hoertje uit Valkenburg, terwijl haar "klanten" de geschiedenis ingaan als die zielige misleide slachtoffers, die niet eens wisten dat ze minderjarig was. Tja......vind ik persoonlijk dat Mo nog netjes genoeg was om met Aicha te trouwen en voor haar te zorgen......maar wie ben ik. Kimberly was met recht een weggooi-artikel.
Ach hier zijn vrouwen gewoon als seksobject te huur achter een raam en Nederland is trots erop ook nog.
pi_157425297
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 14:09 schreef Elzies het volgende:

[..]

Misschien loop ik wat achter, maar ik dacht dat je tot 18 jaar minderjarig was. Maar goed, laat zestien de ondergrens zijn. Ik acht het onwenselijk wanneer een veertiger wordt uitgehuwelijkt met een minderjarige. Of dat ze zelfs familie van elkaar zijn, zoals oom en nicht. Ik vind niet dat dit binnen onze cultuur past, evenmin ik seks met een minderjarige in een kelderbox wenselijk vind.
Wel om te stemmen, niet om geneukt te worden door een 50-jarige. Tenzij die 50-jarige wat geld op het nachtkastje achterlaat of er een camera staat te draaien. Daarbij is het niet zo lang geleden dat 12 nog mocht en binnen politieke kringen de legalisatie van kinderporno zeer serieus werd besproken. De seksualiteit van kinderen en tieners is door de jaren heen een veel lastiger onderwerp gebleken dan men nu vaak voorstelt, dus ik zou niet zeggen dat "geen seks met minderjarigen" nou een typische uiting van de Nederlandse cultuur is.

quote:
1s.gif Op maandag 9 november 2015 14:26 schreef loni55 het volgende:

[..]

Ach hier zijn vrouwen gewoon als seksobject te huur achter een raam en Nederland is trots erop ook nog.
En terecht, want in andere landen zijn ze als seksobject in de discotheek, of langs de kant van de weg te huur en kunnen ze er nog voor worden bestraft ook.

[ Bericht 10% gewijzigd door FlyDutchMan op 09-11-2015 14:44:06 ]
  maandag 9 november 2015 @ 14:56:41 #80
391651 watisdezen
Neen Neen Neen
pi_157425674
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 14:19 schreef Elzies het volgende:

[..]

De islam kent geen wetgeving die uithuwelijking,
"A marriage without the consent of the bride or performed under coercion is illegal according to the majority of scholars."
quote:
seks met minderjarigen
Net zoals het jodendom en christendom. . .

quote:
en incestueuze relaties verbied.
"And marry not women whom your fathers married, except what has already passed; indeed it was shameful and most hateful, and an evil way. Forbidden to you (for marriage) are: your mothers, your daughters, your sisters, your father's sisters, your mother's sisters, your brother's daughters, your sister's daughters, your foster mother who gave you suck, your foster milk suckling sisters, your wives' mothers, your step-daughters under your guardianship, born of your wives to whom you have go in - but there is no sin on you if you have not gone in them (to marry their daughters), ... the wives of your sons who (spring) from your own loins, and two sisters in wedlock at the same time, except for what has already passed; verily, Allah is Oft-Forgiving, Most Merciful." (An-Nisa 4:22-23)
  maandag 9 november 2015 @ 15:15:59 #81
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_157426066
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 14:24 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Een 50-jarige die zijn zak leegt in een 18-jarige is hoe dan ook fout. LB wil daar niet aan, omdat het dan te dichtbij komt. De rest is een persoonlijke aanval en gelul in de ruimte. Beetje goedkoop eigenlijk......maar dat waren die klanten van Kimberly ook...
Ik ben tegen seksslavinnen. Ik heb dit duidelijk aangegeven.

Ik ben geen Tokkie, dus ik ga geen krachttermen gebruiken of met hooivorken lopen zwaaien. Hoeveel duidelijker wil je het nog hebben?

Prostitutie is ook geen fijn iets. Het blijft een lastige kwestie, politiek gezien, wat je ermee aan moet, daar verbieden van prostitutie ook niet gaat werken, dan gaat het ondergronds verder en zijn de gevolgen voor de vrouwen nog erger. Ik heb hier dus geen pasklaar antwoord op. Dat seks in een kelderbox betaald met een leipe pooier met een kwekdoos geen fraaie zaak is, moge duidelijk zijn.

Ik ben het dus met je eens, en seksueel geweld jegens vrouwen (en ook jegens mannen) keur is ten stelligste af. Seks dient ten alle tijde met consensus van beide partijen te geschieden. Altijd.

Maar als je geleid wordt door blinde haat en rancune, weet ik het ook niet meer. Ik ben niet van mening dat alle mannen slecht zijn, er zijn klootzakken zeker, net als dat je bij vrouwen valse krengen ertussen hebt zitten, maar ook hele aardige vrouwen. Ik kan gewoon niet meegaan in je radicalisme. Dat is alles. :{
Eigenlijk slaat hierdoor de discussie stil, jammer want hierdoor kunnen problemen ook niet opgelost worden. Een beetje zoals de zwarte Pieten discussie, enkele ongelooflijk gefrustreerde radicalen van beide kampen gaan met het onderwerp op de loop en de gewone man of vrouw haakt af. De discussie wordt dan 'Alle blanken zijn klootzakken' versus 'Alle Afrikanen moeten terug naar de katoenplantages' en hiermee is de discussie dan ten einde en zal er dus geen oplossing meer gevonden worden.

Seksueel geweld en ook prostitutie vind ik geen goede zaak en vrouwen moeten gewoon overal vrij over straat kunnen lopen zonder te worden lastig gevallen door wie dan ook (en datzelfde geldt ook voor mannen).

Als je je iets minder radicaal en minder haatdragend opstelt kunnen we het best eens worden.
pi_157427185
quote:
15s.gif Op maandag 9 november 2015 15:15 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Ik ben tegen seksslavinnen. Ik heb dit duidelijk aangegeven.
Dan zijn we het daar over eens.

quote:
Ik ben geen Tokkie, dus ik ga geen krachttermen gebruiken of met hooivorken lopen zwaaien. Hoeveel duidelijker wil je het nog hebben?
Ik ben ook geen Tokkie, maar ik ga krachttermen niet uit de weg als de situatie daar aanleiding toe geeft. In het geval van seksslavernij is elke krachtterm volkomen op z'n plaats wmb.

quote:
Prostitutie is ook geen fijn iets. Het blijft een lastige kwestie, politiek gezien, wat je ermee aan moet, daar verbieden van prostitutie ook niet gaat werken, dan gaat het ondergronds verder en zijn de gevolgen voor de vrouwen nog erger. Ik heb hier dus geen pasklaar antwoord op. Dat seks in een kelderbox betaald met een leipe pooier met een kwekdoos geen fraaie zaak is, moge duidelijk zijn.
Ben het met je eens dat prostitutie een negatief verschijnsel is. En nee, ook ik heb geen pasklaar antwoord, behalve dan dat ik dat bij elke gelegenheid onder woorden breng. Nee, ik zal in mijn eentje geen complete cultuurverandering teweeg brengen, maar ik kan, mag en zál me hiertegen uitspreken. Ik weiger om te zwijgen.

En nee, in het geval van seks in een kelderbox betaald met een leipe pooier met een kwekdoos is "geen fraaie zaak" niet de juiste omschrijving wmb. Daarmee doe je de ernst van de situatie geen recht. Hoe je het ook wend of keert, seks in een kelderbox met een pooier is moreel gezien hartstikke fout. En als de klant dan ook nog een substantieel leeftijdsverschil heeft met het meisje (maakt niet uit of ze 18+ is), dan is hij wmb nog een perverse pedofiel ook.

quote:
Ik ben het dus met je eens, en seksueel geweld jegens vrouwen (en ook jegens mannen) keur is ten stelligste af. Seks dient ten alle tijde met consensus van beide partijen te geschieden. Altijd.
Hier zijn wij het ook over eens. Seks dient altijd op gelijkwaardige basis en met gelijkwaardige instemming te geschieden (zelfs binnen BDSM is de machtsbasis altijd gelijkwaardig verdeeld, ook al lijkt het daar niet op). Seksueel geweld is altijd fout, maakt niet uit wat het geslacht van de dader is. Een 50-jarige vrouw met een 18-jarige jongen is net zo fout, als omgekeerd.

Verder dient geweld over het geheel genomen veel zwaarder gestraft te worden.

quote:
Maar als je geleid wordt door blinde haat en rancune, weet ik het ook niet meer.
Daders van seksueel geweld kunnen bij mij op geen enkele sympathie rekenen. Maakt niet uit wie of wat ze zijn. Dat kun je zien als blinde haat en rancune, ik zie dat als een onvoorwaardelijke keuze tegen geweld en voor het slachtoffer. Of eigenlijk: een kwestie van fatsoen. Seksueel geweld is NOOIT acceptabel. In geen enkele situatie.

quote:
Ik ben niet van mening dat alle mannen slecht zijn, er zijn klootzakken zeker, net als dat je bij vrouwen valse krengen ertussen hebt zitten, maar ook hele aardige vrouwen. Ik kan gewoon niet meegaan in je radicalisme. Dat is alles. :{
Yep, er zijn klootzakken en lieve mannen (ik heb er zelf al meer dan 25 jaar eentje), net zoals er krengen en lieve vrouwen zijn. Dat lijkt me nogal een open deurtje.

Het punt is, dat ik niet wil zwijgen over de klootzakken en de krengen. Er is nog meer dan genoeg - volkomen terechte - kritiek te leveren op dit punt hoor. Is dat radicalisme? Vind ik niet.

Sterker nog, ik vind dat het zwijgen of wegkijken bij het overduidelijk nog zeer aanwezige seksisme in onze maatschappij en cultuur een ronduit schadelijk effect heeft. Ik zeg het nog maar eens: hoe reageert de media en mainstream NL op de zaak Kimberly? Hoe kijkt doorsnee NL naar de rijke zakenman en zijn trophy wife?

quote:
Eigenlijk slaat hierdoor de discussie stil, jammer want hierdoor kunnen problemen ook niet opgelost worden. Een beetje zoals de zwarte Pieten discussie, enkele ongelooflijk gefrustreerde radicalen van beide kampen gaan met het onderwerp op de loop en de gewone man of vrouw haakt af. De discussie wordt dan 'Alle blanken zijn klootzakken' versus 'Alle Afrikanen moeten terug naar de katoenplantages' en hiermee is de discussie dan ten einde en zal er dus geen oplossing meer gevonden worden.
Voor alle duidelijkheid: JIJ begon allerlei dingen op mij te projecteren. Ja ik identificeer mijzelf als feministe. Vanaf dat moment las jij niet meer wat ik schreef, gooide jij alle luiken dicht en projecteerde jij allerlei frustraties (niet de mijne) op mij. Zo heb ik bijv. NOOIT gezegd dat alle mannen klootzakken zijn. Wel dat alle mannen die er seksslavinnen op nahouden dat zijn en ik neem daar geen letter van terug. Nu niet, dan niet en nooit niet. Punt.

Verder beweer ik dat seksueel geweld geen zaak is van een specifieke religie of cultuur, want het komt veel meer voor dan bijv. alleen bij moslims of ISIS of Syrië. Seksueel geweld is net zo goed een heel groot probleem in bijv. Mexico of (Noord/Latijns/Zuid) America. Daders zijn te vinden onder negers, blanken en alles daar tussenin. Onder vrouwen net zo goed als onder mannen (hoewel zij vaak een andere werkwijze hebben, wat overigens niets uitmaakt vwb de ernst van de daad). En of het nou wel of niet binnen de wettelijke grenzen valt, seksueel geweld is wmb een misdaad. In de meest letterlijke zin van het woord: mis-daad. Een daad die niet hoort. Een daad die niet goed te praten valt, waar geen enkel excuus voor te vinden is. En opnieuw: ik neem daar geen letter van terug. Nu niet, dan niet en nooit niet. Punt. Daar ben ik inderdaad heel radicaal in.

quote:
Seksueel geweld en ook prostitutie vind ik geen goede zaak en vrouwen moeten gewoon overal vrij over straat kunnen lopen zonder te worden lastig gevallen door wie dan ook (en datzelfde geldt ook voor mannen).
Eens.

quote:
Als je je iets minder radicaal en minder haatdragend opstelt kunnen we het best eens worden.
Ik haat daders van seksueel geweld. De rest is projectie van jou. Jij ziet het woordje feminist(e) en jij slaat op tilt. Dat is jouw probleem. Verder denk ik inderdaad dat onze standpunten niet zover uit elkaar liggen als jij denkt.
pi_157427845
quote:
15s.gif Op maandag 9 november 2015 15:15 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Een beetje zoals de zwarte Pieten discussie, enkele ongelooflijk gefrustreerde radicalen van beide kampen gaan met het onderwerp op de loop en de gewone man of vrouw haakt af. De discussie wordt dan 'Alle blanken zijn klootzakken' versus 'Alle Afrikanen moeten terug naar de katoenplantages' en hiermee is de discussie dan ten einde en zal er dus geen oplossing meer gevonden worden.

Ik heb liever iemand tegenover me die zegt waar het op staat dan iemand die de boel zit te bagatelliseren of te ontkennen. De tweebreuk in onze samenleving is gewoon een gegeven feit. Waarom zou je daar omheen moeten lullen? Laat staan naar oplossingen zoeken als de verschillende partijen helemaal geen oplossing willen? Misschien is dat niet leuk om te horen, maar het is wel de eerlijke weergave van het moment. Hoeft niet altijd met radicalisatie of denkbeeldige Tokkies te maken te hebben. Dat is simpelweg het afschuiven van de harde waarheid.
  maandag 9 november 2015 @ 16:52:34 #84
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_157428107
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 16:39 schreef Elzies het volgende:

[..]

Ik heb liever iemand tegenover me die zegt waar het op staat dan iemand die de boel zit te bagatelliseren of te ontkennen. De tweebreuk in onze samenleving is gewoon een gegeven feit. Waarom zou je daar omheen moeten lullen? Laat staan naar oplossingen zoeken als de verschillende partijen helemaal geen oplossing willen? Misschien is dat niet leuk om te horen, maar het is wel de eerlijke weergave van het moment. Hoeft niet altijd met radicalisatie of denkbeeldige Tokkies te maken te hebben. Dat is simpelweg het afschuiven van de harde waarheid.
Ik ben onlangs in gesprek gekomen in Durres met een nationalistische Albanier, niet alleen is Kosovo een deel van Albanie volgens hem, Serviers zijn ook beesten en hebben geen recht er te leven. Kosovo was altijd al Albanie volgens deze, overigens verder zeer sympathieke, man.
Niet lang daarna kwam ik in de trein van Beograd naar Budapest Keteli pu in gesprek met een douanier, een Servische douanier. Hij wilde van mij weten wat ik, als westerling, vond van zijn held Vladimir Poetin. Hoe ik ook probeerde e.e.a. te nuanceren, Poetin heeft natuurlijk goede, maar ook iets minder goede kanten, ik was geindoctrineerd door mijn westerse media. Poetin was niets dan goed en mijn Lonely Planet gids moest eigenlijk in beslag genomen worden, want Kosovo stond er afgebeeld als zelfstandige natie en dat klopt niet, Kosovo is een provincie van Servie. Volgens deze, verder naar mij uiterst sympathieke, we hebben samen rakija gedronken en Jelen bier met zijn kameraad (die overigens geen Engels machtig was, wel wat gebroken Russisch naar Servo-Kroatisch), moet er weer een groot-Servie komen.

Ik probeerde e.e.a. te nuanceren door Tito erbij te halen en te stellen dat het beter is geen oorlog te maken en dat Kroaten en Serviers vroeger vrienden waren, maar neen, Kroaten waren nazi's en zijn inherent slechte klootzakken en Serviers zijn gewoon tof, altijd al geweest. Nuance geenszins.

Deze man had met de Albanese man gemeen dat zij beide geen nuance wensten en beide van hun hart geen moordkuil maakte.

Toch zorgen mensen zoals de vriendelijke Albanier en de vrolijke, joviale Servische douane-beambte ervoor dat er grote oorlogen ontstaan. Hoe goed bedoeld ook, nogmaals het waren echt heel erg hartelijke mensen en ik kon voor beiden geen enkel gevoel van haat opbrengen.

We hebben in o.m. Srbrenica gezien en nu nog in Kosovo aan de noordgrens (van het land dat niet bestaat volgens Servie) wat dergelijke sentimenten teweeg brengen. Mensen die zaken scherp stellen, veroorzaken oorlogen. :{

Dan ben ik maar een geitenwollensok. Een wereld vol geitenwollensokken is een wereld zonder oorlog.
  maandag 9 november 2015 @ 16:53:39 #85
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_157428135
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 16:12 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Dan zijn we het daar over eens.

[..]

Ik ben ook geen Tokkie, maar ik ga krachttermen niet uit de weg als de situatie daar aanleiding toe geeft. In het geval van seksslavernij is elke krachtterm volkomen op z'n plaats wmb.

[..]

Ben het met je eens dat prostitutie een negatief verschijnsel is. En nee, ook ik heb geen pasklaar antwoord, behalve dan dat ik dat bij elke gelegenheid onder woorden breng. Nee, ik zal in mijn eentje geen complete cultuurverandering teweeg brengen, maar ik kan, mag en zál me hiertegen uitspreken. Ik weiger om te zwijgen.

En nee, in het geval van seks in een kelderbox betaald met een leipe pooier met een kwekdoos is "geen fraaie zaak" niet de juiste omschrijving wmb. Daarmee doe je de ernst van de situatie geen recht. Hoe je het ook wend of keert, seks in een kelderbox met een pooier is moreel gezien hartstikke fout. En als de klant dan ook nog een substantieel leeftijdsverschil heeft met het meisje (maakt niet uit of ze 18+ is), dan is hij wmb nog een perverse pedofiel ook.

[..]

Hier zijn wij het ook over eens. Seks dient altijd op gelijkwaardige basis en met gelijkwaardige instemming te geschieden (zelfs binnen BDSM is de machtsbasis altijd gelijkwaardig verdeeld, ook al lijkt het daar niet op). Seksueel geweld is altijd fout, maakt niet uit wat het geslacht van de dader is. Een 50-jarige vrouw met een 18-jarige jongen is net zo fout, als omgekeerd.

Verder dient geweld over het geheel genomen veel zwaarder gestraft te worden.

[..]

Daders van seksueel geweld kunnen bij mij op geen enkele sympathie rekenen. Maakt niet uit wie of wat ze zijn. Dat kun je zien als blinde haat en rancune, ik zie dat als een onvoorwaardelijke keuze tegen geweld en voor het slachtoffer. Of eigenlijk: een kwestie van fatsoen. Seksueel geweld is NOOIT acceptabel. In geen enkele situatie.

[..]

Yep, er zijn klootzakken en lieve mannen (ik heb er zelf al meer dan 25 jaar eentje), net zoals er krengen en lieve vrouwen zijn. Dat lijkt me nogal een open deurtje.

Het punt is, dat ik niet wil zwijgen over de klootzakken en de krengen. Er is nog meer dan genoeg - volkomen terechte - kritiek te leveren op dit punt hoor. Is dat radicalisme? Vind ik niet.

Sterker nog, ik vind dat het zwijgen of wegkijken bij het overduidelijk nog zeer aanwezige seksisme in onze maatschappij en cultuur een ronduit schadelijk effect heeft. Ik zeg het nog maar eens: hoe reageert de media en mainstream NL op de zaak Kimberly? Hoe kijkt doorsnee NL naar de rijke zakenman en zijn trophy wife?

[..]

Voor alle duidelijkheid: JIJ begon allerlei dingen op mij te projecteren. Ja ik identificeer mijzelf als feministe. Vanaf dat moment las jij niet meer wat ik schreef, gooide jij alle luiken dicht en projecteerde jij allerlei frustraties (niet de mijne) op mij. Zo heb ik bijv. NOOIT gezegd dat alle mannen klootzakken zijn. Wel dat alle mannen die er seksslavinnen op nahouden dat zijn en ik neem daar geen letter van terug. Nu niet, dan niet en nooit niet. Punt.

Verder beweer ik dat seksueel geweld geen zaak is van een specifieke religie of cultuur, want het komt veel meer voor dan bijv. alleen bij moslims of ISIS of Syrië. Seksueel geweld is net zo goed een heel groot probleem in bijv. Mexico of (Noord/Latijns/Zuid) America. Daders zijn te vinden onder negers, blanken en alles daar tussenin. Onder vrouwen net zo goed als onder mannen (hoewel zij vaak een andere werkwijze hebben, wat overigens niets uitmaakt vwb de ernst van de daad). En of het nou wel of niet binnen de wettelijke grenzen valt, seksueel geweld is wmb een misdaad. In de meest letterlijke zin van het woord: mis-daad. Een daad die niet hoort. Een daad die niet goed te praten valt, waar geen enkel excuus voor te vinden is. En opnieuw: ik neem daar geen letter van terug. Nu niet, dan niet en nooit niet. Punt. Daar ben ik inderdaad heel radicaal in.

[..]

Eens.

[..]

Ik haat daders van seksueel geweld. De rest is projectie van jou. Jij ziet het woordje feminist(e) en jij slaat op tilt. Dat is jouw probleem. Verder denk ik inderdaad dat onze standpunten niet zover uit elkaar liggen als jij denkt.
Dank je voor deze post. Inderdaad wellicht reageerde ik zelf ook te fel.

Nu ja, een leermoment voor mij dan. :P Ik ben ook niet perfect.
pi_157428207
quote:
14s.gif Op maandag 9 november 2015 16:53 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Dank je voor deze post. Inderdaad wellicht reageerde ik zelf ook te fel.

Nu ja, een leermoment voor mij dan. :P Ik ben ook niet perfect.
Geeft niets. Ook ik ben niet feilloos. Maar probeer te onthouden dat niet iedere feminist(e) hetzelfde is. Ik noem mezelf met trots een feministe, omdat ik geen enkel excuus omtrent seksueel geweld accepteer en daar zal ik altijd voor de volle 100% achter blijven staan.
pi_157428343
quote:
14s.gif Op maandag 9 november 2015 16:53 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Dank je voor deze post. Inderdaad wellicht reageerde ik zelf ook te fel.

Nu ja, een leermoment voor mij dan. :P Ik ben ook niet perfect.
De meer redelijke persoon die capituleert voor de radicaal. Mooi leermoment.
pi_157428455
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 14:24 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Een 50-jarige die zijn zak leegt in een 18-jarige is hoe dan ook fout. LB wil daar niet aan, omdat het dan te dichtbij komt. De rest is een persoonlijke aanval en gelul in de ruimte. Beetje goedkoop eigenlijk......maar dat waren die klanten van Kimberly ook...
Hoe dan ook fout.

Hoezo?

Alleen al vanwege de 32 jaar verschil of omdat hij 50 is en zij 18?
pi_157428652
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 17:09 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Hoe dan ook fout.

Hoezo?

Alleen al vanwege de 32 jaar verschil of omdat hij 50 is en zij 18?
Wat denk je zelf?
pi_157429378
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 17:21 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Als de vrouw hier nu zelf oprechte interesse in heeft (hetgeen wederzijds sowieso nodig is voor een gezonde relatie natuurlijk)? :)
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_157429631
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 10:38 schreef Hathor het volgende:

[..]

Jij ziet wel een reden om te twijfelen aan de verhalen van die ontsnapte vrouwen?
die vrouwen worden gewoon ingehuurd om de islam zwart te maken, als dit echt zou zijn zouden zij niet eens kunnen ontsnappen.
  maandag 9 november 2015 @ 18:44:32 #92
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_157430121
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 13:40 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Nee. Maar het is ronduit belachelijk om te stellen dat het een "moslimprobleem" zou zijn. Onze eigen hollandse cultuur is hypocriet en seksistisch genoeg hoor. Het grootste verschil zit 'm in de subtiliteit. Generaliserend gezegd: bij een moslim ben je als vrouw sws een hoer, bij een kaaskop ben je als vrouw een hoer zodra je niet meewerkt.
En moslims mógen hun vrouw slaan, hier is t idg nog strafbaar. Het vrouwen slaan is dus wel degelijk een moslimprobleem.
Dat eeuwige zielige * ja maar, ja maar anderen doen het ook * Overal in de wereld heb je mannen die hun vrouw slaan. Maar bij de moslims doen ze het met toestemming. Dat maakt toch wel ff een groot verschil. En dan lijkt t mij voor de hand liggen dat het onder moslims veel vaker plaats vind.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_157430517
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 18:44 schreef deedeetee het volgende:

[..]

En moslims mógen hun vrouw slaan, hier is t idg nog strafbaar. Het vrouwen slaan is dus wel degelijk een moslimprobleem.
Dat eeuwige zielige * ja maar, ja maar anderen doen het ook * Overal in de wereld heb je mannen die hun vrouw slaan. Maar bij de moslims doen ze het met toestemming. Dat maakt toch wel ff een groot verschil. En dan lijkt t mij voor de hand liggen dat het onder moslims veel vaker plaats vind.
Als het strafbaar is in het land waar ze wonen, mogen ze hun vrouw dus niet slaan. Van het christendom mag je je vrouw ook best slaan, maar de Nederlandse wet verbiedt het. Verscheidene (zo niet alle) moslimlanden verbieden het slaan van je vrouw ook, maar maatschappelijk is het vaak nog geaccepteerd. Dat is echter niet anders in veel niet-moslimlanden waar conservatief gedachtegoed heerst.

De acceptatie maakt dat er nog minder aangiftes plaatsvinden dan in een land als Nederland, waar de acceptatie ontbreekt en dat men terughoudend is met de vervolging ervan. De aanname dat die acceptatie enkel in moslimlanden heerst doet geen recht aan de vrouwen in andere landen, die klappen van hun man krijgen en van de omgeving horen dat ze er wel om gevraagd zullen hebben.
  Moderator maandag 9 november 2015 @ 19:15:57 #94
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157430842
quote:
1s.gif Op maandag 9 november 2015 11:26 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Is het nodig om over IS te liegen denk je?
mjah je hebt liegen en je hebt de feiten een beetje aandikken ... het zal heus gebeuren net zoals dat soort dingen overal ter wereld (ja ook in Nederland) voorkomen maar ik ben toch wel benieuwd naar de schaal waarin het gebeurt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 9 november 2015 @ 19:24:18 #95
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_157431044
quote:
1s.gif Op maandag 9 november 2015 18:58 schreef FlyDutchMan het volgende:

[..]

Als het strafbaar is in het land waar ze wonen, mogen ze hun vrouw dus niet slaan. Van het christendom mag je je vrouw ook best slaan, maar de Nederlandse wet verbiedt het. Verscheidene (zo niet alle) moslimlanden verbieden het slaan van je vrouw ook, maar maatschappelijk is het vaak nog geaccepteerd. Dat is echter niet anders in veel niet-moslimlanden waar conservatief gedachtegoed heerst.

De acceptatie maakt dat er nog minder aangiftes plaatsvinden dan in een land als Nederland, waar de acceptatie ontbreekt en dat men terughoudend is met de vervolging ervan. De aanname dat die acceptatie enkel in moslimlanden heerst doet geen recht aan de vrouwen in andere landen, die klappen van hun man krijgen en van de omgeving horen dat ze er wel om gevraagd zullen hebben.
Idioten heb je dus blijkbaar overal :

quote:
10. Vrouwonvriendelijke wetten beperken zich niet alleen tot niet-westerse landen, zo is het in Arkansas legaal voor een man om zijn vrouw te slaan, maar wel maar één keer per maand. :P En in Michigan kunnen vrouwen hun haar niet laten knippen zonder toestemming van hun man.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_157431149
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 19:24 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Idioten heb je dus blijkbaar overal :

[..]

Hoewel dit soort wetten aanwezig kunnen zijn in een staat, betekent dit niet dat ze heden ten dage alsnog rechtsgeldig zijn. Dat is wel een verschil.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
  maandag 9 november 2015 @ 19:35:05 #97
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_157431352
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 19:28 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Hoewel dit soort wetten aanwezig kunnen zijn in een staat, betekent dit niet dat ze heden ten dage alsnog rechtsgeldig zijn. Dat is wel een verschil.
En mannen die hun vrouw willen slaan trekken zich van wetten meestal weinig aan. Landen waar het verboden is maar men de wet niet goed na leeft heb je natuurlijk ook.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_157432188
quote:
door Marjolein Hurkmans
De Koran zegt immers dat de profeet zelf ook een kindbruidje had.

http://www.telegraaf.nl/v(...)aar_en_jonger__.html

Dit is overigens onzin. En daarmee verliest mevrouw Liegmans haar geloofwaardigheid.
  maandag 9 november 2015 @ 20:35:13 #99
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_157433044
quote:
1s.gif Op maandag 9 november 2015 18:21 schreef Honeymoon het volgende:

[..]

die vrouwen worden gewoon ingehuurd om de islam zwart te maken, als dit echt zou zijn zouden zij niet eens kunnen ontsnappen.
Is IS de islam dan ?
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  maandag 9 november 2015 @ 21:03:39 #100
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_157434034
quote:
0s.gif Op maandag 9 november 2015 13:32 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Ja, dat gebeurt hier nou nooit.
Straatterreur en seksuele intimidatie is ook zoiets. Uitsluitend een moslim-fenomeen. Nog nooit potenrammers gezien voor 2001 ook. :{w

Precies, want het leed van een "botsing met een keukenkastje" hier in Nederland valt prima te vergelijken met worden verkocht en gebruikt als seksslaaf.

ON NO SHE DIDN'T.
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')