Kamer met 3 anderenquote:Op maandag 2 november 2015 20:23 schreef gianni61 het volgende:
[..]
lig je in zo'n slaapzaal?
Dat lijkt me dan wel weer kut
Dat is juist nice joh. Als je niet de intentie hebt de hele tijd te slapen in elk geval.quote:Op maandag 2 november 2015 20:23 schreef gianni61 het volgende:
[..]
lig je in zo'n slaapzaal?
Dat lijkt me dan wel weer kut
dat is nog wel te doen, maar eigen kamer vind ik toch wat relaxterquote:
En duurder, en minder gezellig.quote:Op maandag 2 november 2015 20:24 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat is nog wel te doen, maar eigen kamer vind ik toch wat relaxter
nja, maar ik hou best van slapenquote:Op maandag 2 november 2015 20:24 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Dat is juist nice joh. Als je niet de intentie hebt de hele tijd te slapen in elk geval.
Ja, kan ik beter naar een hotel gaanquote:Op maandag 2 november 2015 20:24 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat is nog wel te doen, maar eigen kamer vind ik toch wat relaxter
dat heb ik er graag voor overquote:
Ik had geen stroomquote:
dat kan ook overdag. Als ik wil snurken moet het stil zijnquote:Op maandag 2 november 2015 20:26 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Oke, ik vind het juist leuk om in hostels andere mensen te ontmoeten.
Oke, maar toch sneller als je bij elkaar op de kamer zit hoor.quote:Op maandag 2 november 2015 20:26 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat kan ook overdag. Als ik wil snurken moet het stil zijn
ach ja. Een uurtjequote:
ook goedquote:Op maandag 2 november 2015 20:26 schreef xcachet het volgende:
[..]
Dus in een hostel maar wel een kamer voor jezelf. Waarom dan geen hotel?
Als je in een hotel slaapt kom je overdag ook genoeg mensen tegen.quote:Op maandag 2 november 2015 20:26 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat kan ook overdag. Als ik wil snurken moet het stil zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |