Dit is meer het type dat ook nog scheel geboren wordtquote:
Vetzakken makken nog geen goede tetten.quote:
Ze betalen ervoor.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:36 schreef luxerobots het volgende:
Gingen die 200+ vrouwen wel allemaal vrijwillig met Pauw naar bed?
Laten we er maar "grote" van maken ja.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:36 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Vetzakken makken nog geen goede tetten.
quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:35 schreef wuuht het volgende:
Ze vind dit zo leuk om te vertellen, wat een aandachts hoer.
Een Jinx die cosplayed als een Venusaur.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:39 schreef monkyyy het volgende:
Ik denk dat ze met die bloem in haar haar een Venusaur cosplay doet.
Psychologen zijn ook niet intelligent. Hebben geen medische kennis.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:40 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Vind haar niet echt intelligent op mij overkomen.
quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:40 schreef Mani89 het volgende:
Oh shit ze zit op tumblr, it all makes sense now.
http://destokvananke.tumblr.com/
Hmmmmmm.....quote:Veel van wat ik hier schrijf, is geromantiseerd of ik heb er dingen bijverzonnen. Voor ‘Ik schrijf’ was dat niet nodig. Dit is precies hoe het gegaan is. Dan weten jullie dat.
Veel van wat ik hier schrijf, is geromantiseerd of ik heb er dingen bijverzonnen.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 23:40 schreef Mani89 het volgende:
Oh shit ze zit op tumblr, it all makes sense now.
http://destokvananke.tumblr.com/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |