Bedankt voor je heldere, ondersteunende bijdrage aan de problematiek. Wij waarderen je input ten zeerste.quote:
M2? In- of exclusief? En 600 is dan alsnog duur.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:20 schreef Hippocratos het volgende:
3 vriendinnen van me betalen 1800 (dus 600 pp) per maand, dicht bij centrum, prima buurt & incl. persoonlijke parkeerplek
ja het voer is nog het meeste waar je aan kwijt bentquote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:21 schreef M4rc0 het volgende:
Ik ben voor mijn harem in Amsterdam nog geen ¤450,- kwijt, fantastisch!
Ik heb geen idee hoeveel m2, maar groot genoeg voor hun drieën en ook als ze feestje geven groot genoeg voor genoeg gasten. Tja, 600 is voor de een wat meer dan de ander, maar veel goedkoper krijg je ook niet in amsterdam hoorquote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:22 schreef MAHL het volgende:
[..]
M2? In- of exclusief? En 600 is dan alsnog duur.
My point exactly.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:23 schreef Hippocratos het volgende:
[..]
Ik heb geen idee hoeveel m2, maar groot genoeg voor hun drieën en ook als ze feestje geven groot genoeg voor genoeg gasten. Tja, 600 is voor de een wat meer dan de ander, maar veel goedkoper krijg je ook niet in amsterdam hoor
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:26 schreef MAHL het volgende:
[..]
My point exactly.
Nogmaals, wederom bedankt voor uw ondersteuning. Zonder uw hulp redden we het niet!
Met vriendelijke groet, ook namens de rest van ons team, in het bijzonder Meloewschka van het secretariaat,
MAHL
Weinig echte ras-Amsterdammers. Veellal hipsters, toeristen, goudtand gregory´s en people from abroad.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:37 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Mooie stad hoor, jammer dat er Amsterdammers wonen alleen.
Normale reacties verwachten in KLB op FOK!quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:45 schreef pnxsinned het volgende:
[..]
Lastig he, feiten? Kan je spontaan niet meer normaal reageren.
Vaak genoeg gekregen, maar ben vergeten dat er kids van jou niveau hier zittenquote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:48 schreef Hippocratos het volgende:
[..]
Normale reacties verwachten in KLB op FOK!
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:20 schreef Dingflofbips het volgende:
Patatland immer terechte klakt. Kijkt u eens aan
fixquote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:21 schreef Gary_Oak het volgende:
Daarom Amsterdam.Geen last van PVV'ers, calimeros, junks of Feyenoorders hier.
'jou'quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:49 schreef pnxsinned het volgende:
[..]
Vaak genoeg gekregen, maar ben vergeten dat er kids van jou niveau hier zitten
Je zorgen maken om spelling op fora'squote:
Valt reuze mee. Er zijn wel fijnere steden om in te wonen in NL.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 06:36 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Het meest vervelende van Amsterdam is dat de hele stad vol zit met mensen van buiten Amsterdam. Iedere boer of provinciaal die in de stad wil wonen gaat naar Amsterdam die zich vervolgens een vervelend en gemaakt accent aanleren.
Drie posts per dag veel vinden, n00b.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:20 schreef pnxsinned het volgende:
[..]
Je zorgen maken om spelling op fora's![]()
Protip, zoek het leven buiten op.
Edit: Nvm.. gem 3 posts per dag, ik weet genoeg Mr. No Life!
Dit ja, wtfquote:Op donderdag 29 oktober 2015 08:49 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Drie posts per dag veel vinden, n00b.
Als men Purmerend en almere verkiest is het wel heel erg gesteld. Dat zijn toch wel heel troosteloze gemeenten die je liever vermijdt.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:03 schreef Farenji het volgende:
Amsterdam is een achterhaald openluchtmuseum met alleen nog maar toeristen met rolkoffers en voor de rest hipsters uit de provincie die water uit flesjes en glutenvrije soy latte chai drinken. Het feit dat de echte amsterdammer tegenwoordig liever in almere of purmerend of weet ik veel wat voor deprimerend grafkankerhol woont dan in amsterdam zegt natuurlijk ook al genoeg.
Tuurlijk. Ik overdrijf ook een beetje. Maar in den Haag wonen Hagenezen, in Rotterdam Rotterdammers etc. Uiteraard ook wel met mensen die van buiten komen maar geboren en getogen Amsterdammers zijn in de minderheid lijkt het. Ik denk dat dat toch ten koste gaat van het stadsgevoel want een provinciaal bent toch een stukje provinciaalse mentaliteit mee.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:53 schreef Chai het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Er zijn wel fijnere steden om in te wonen in NL.
Maar een selecte groep heeft idd een Amsterdam fetisj.
nee wel een opmerking. Het klinkt alsof je t alleen over het centrum hebt, Amsterdam heeft nog meer wijken ...die wat goedkoper zijn, waar je op sommige plekken wel gratis of goedkoper kunt parkeren, waar veel ruimte is en zelfs natuur en waar geen hipsters zijnquote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:18 schreef MAHL het volgende:
Geachte heer/mevrouw,
Veel te veel geld betalen voor een veel te kleine woning
Geen ruimte hebben om je auto kwijt te kunnen("ja maar met het OV kom ik ook overal hoorrrr")
Ook al heb je een auto, honderden euro's per jaar kwijt zijn aan parkeergeld
Zitten tussen de buitenlanders en hipsters
Dit was mijn klacht. Zijn er nog vragen?
Groet, MAHL
Bijlmer, whoeoeehoeoeoeo. En elke provinciaal die denkt dat de Bijlmer gevaarlijk is - toeristen blijven er lekker weg. Reden te meer om daar te zitten. Lekker chillen is het Bijlmerpark of door de Poort wandelen en flink shoppen. Liefde! Op de terugweg naar huis een snorder pakken; scheelt weer OV; stukken goedkoper.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:52 schreef madeliefff het volgende:
nee wel een opmerking. Het klinkt alsof je t alleen over het centrum hebt, Amsterdam heeft nog meer wijken ...die wat goedkoper zijn, waar je op sommige plekken wel gratis of goedkoper kunt parkeren, waar veel ruimte is en zelfs natuur en waar geen hipsters zijn
- Wie in Rotterdam zit er te wachten op AT5?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 02:21 schreef hemarookworst het volgende:
Amsterdam
Hoofdstad zonder parlement, ministeries, nationale omroep
Als grootste stad van NL niet meest uitgebreide metronetwerk hebben
Als grootste stad van NL niet de hoogste gebouwen hebben van NL hebben
Geen luchthaven binnen de gemeentegrenzen hebben
Geen zeestrand binnen de gemeentegrenzen hebben zoals DH en Rdam
Nogmaals: Amsterdamx 10^9999
Maar op die plekken heb je wel de nadelen van Amsterdam (alsnog relatief duur en weinig ruimte), en zonder de voordelen (stadse voorzieningen binnen handbereik).quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:52 schreef madeliefff het volgende:
[..]
nee wel een opmerking. Het klinkt alsof je t alleen over het centrum hebt, Amsterdam heeft nog meer wijken ...die wat goedkoper zijn, waar je op sommige plekken wel gratis of goedkoper kunt parkeren, waar veel ruimte is en zelfs natuur en waar geen hipsters zijn
Hoeveel geld heb je er aan weggegooid, als ik vragen mag?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:23 schreef James_R het volgende:
Had je gvd niet wat eerder met deze klacht kunnen komen?
Tijdens mijn studententijd moest ik ook zo nodig 4 jaar in Amsterdam wonen. Manmanman wat een geld had ik bespaard als ik dat toch niet had gedaan. En dan had ik ook nog meer ruimte / comfort / voorzieningen gehad.
Sommige vrienden van mij willen er nog steeds koste was kost wonen en daarom lenen ze maar max. bijKan dat echt niet begrijpen.
Eigenlijk waren alleen de eerste twee weken leuk. ''Haha, zo leuk, je stapt je voordeur uit, fietst 10 minuutjes en je bent op het leidse''.
Wat is dit? Ziet er uit als hipsterisch restaurant.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:17 schreef GeerttreeG het volgende:
Greenhouse Kitchen![]()
![]()
http://ghkitchen.nl/
Alleen in Amsterdam
TS is een xenophobe boer uit Schubbekutteveen
Voor de buitenlanders hoef je niet meer naar Amsterdam hoor. Dankzij Juncker en Merkel kom je ze straks overal tegen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:18 schreef MAHL het volgende:
Geachte heer/mevrouw,
Veel te veel geld betalen voor een veel te kleine woning
Geen ruimte hebben om je auto kwijt te kunnen("ja maar met het OV kom ik ook overal hoorrrr")
Ook al heb je een auto, honderden euro's per jaar kwijt zijn aan parkeergeld
Zitten tussen de buitenlanders en hipsters
Dit was mijn klacht. Zijn er nog vragen?
Groet, MAHL
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |