quote:
Op woensdag 28 oktober 2015 09:35 schreef Xa1pt het volgende:[..]
Mensen die anderen haten om hun huidskleur zijn racisten, dat lijkt me vrij evident. Maar dat heeft verder weinig met je bewering van doen dat mensen door tegenstanders nu misschien toch wel eens negers zouden kunnen gaan haten. Dat zijn de mensen die altijd al racistisch waren maar nu doen alsof ze een legitieme reden hebben om zich ook maar zo te uiten. Hint: dat heb je als racist niet en je bent nog steeds een kankermongool. Alleen ben je nu wat makkelijker te herkennen.
Iemand uitschelden voor kankermongool is een zwaktebod binnen de discussie. Maar goed, het blijft de aard van het linkse beestje zullen we maar zeggen. Fatsoen is hun vreemd.
Waar het om gaat is dat een minderheid van donkere mensen zichzelf ver slachtofferen over de rug van een traditioneel kinderfeest. Zwarte Piet misbruiken als een stok om hun racistische blankenhaat te ventileren. Wie is dan hier de racist?
Deze discussie heeft het onderliggende racisme alleen maar versterkt. Dus het doel om Zwarte Piet uit te bannen heeft juist geleid tot méér racisme binnen onze samenleving. In ieder van ons schuilt een racist. Jijzelf niet uitgezonderd. Het is maar net welke knoppen je hoeft in te drukken om de racist in iemand naar boven te halen.