Neemt je niet serieus dus, dom is dat. Maar veelvoorkomend via inet merk ikquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 19:30 schreef Fripsel het volgende:
Grr had een super leuk gesprek op Paiq, dus m'n nummer maar weer een keer gegeven. Is het eerste waar hij op whatsapp naar vraagt of ik foto's in sexy lingerie heb
En ik ben nu een borderliner omdat ik gezegd heb dat hij voor dergelijke foto's maar naar een pornosite moet gaanquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 19:46 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Neemt je niet serieus dus, dom is dat. Maar veelvoorkomend via inet merk ik
Ja ik ook hoor. Maar z'n gejammer om het recht te praten was wel even vermakelijk.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 20:14 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben er dan al gelijk weer klaar mee... Wanneer je niet kunt inschatten wanneer zoiets gepast is en wanneer niet, op welke gebieden ben je dan nog meer een volledige idioot?
Zelfs ik ben niet zo wanhopig neequote:Op zaterdag 24 oktober 2015 20:28 schreef BeeGees het volgende:
Waarom zijn sommige mannen zo ongepast? Meeste vrouwen doen zulke dingen minder vaak.
Je hoeft niet in de gelegenheid te komen om zulke debiele vragen te kunnnen stellen. Dat doen zulke types gewoonquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 20:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jij komt gewoon nooit in de gelegenheid, maar goed.
Je moet wel tegen iemand kunnen pratenquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 20:49 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Je hoeft niet in de gelegenheid te komen om zulke debiele vragen te kunnnen stellen. Dat doen zulke types gewoon
quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 19:59 schreef Fripsel het volgende:
[..]
En ik ben nu een borderliner omdat ik gezegd heb dat hij voor dergelijke foto's maar naar een pornosite moet gaan
Sommige mannen
quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:41 schreef yats het volgende:
[..]![]()
Oh, on topic : Vandaag een date gehad met een erg leuke vrouw die zelf niet door heeft hoe leuk ze is. Het is me nog steeds niet duidelijk wat het 'iets' is waar ik het hier soms over gehad heb,maar in dit geval was dat er wel denk ik. Word vervolgd.
Deze keer wat meer sturen hequote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:41 schreef yats het volgende:
[..]![]()
Oh, on topic : Vandaag een date gehad met een erg leuke vrouw die zelf niet door heeft hoe leuk ze is. Het is me nog steeds niet duidelijk wat het 'iets' is waar ik het hier soms over gehad heb,maar in dit geval was dat er wel denk ik. Word vervolgd.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:41 schreef yats het volgende:
[..]![]()
Oh, on topic : Vandaag een date gehad met een erg leuke vrouw die zelf niet door heeft hoe leuk ze is. Het is me nog steeds niet duidelijk wat het 'iets' is waar ik het hier soms over gehad heb,maar in dit geval was dat er wel denk ik. Word vervolgd.
Jaquote:
Klinkt goed! Hoe lang hadden jullie contact en via welke site kennen jullie elkaar?quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:08 schreef -0- het volgende:
Vrijdag date gehad, stukje gewandeld en daarna een paar drankjes gedaan. Was leuk en een vervolg zit er wel in.
Weet ze ook dat je bestaat? Of is het alleen een 'crush' op basis van passeren?quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:05 schreef Deezertje het volgende:
Kwam zojuist mijn all-time crush tegen op Tinder!
Wat dus betekent dat ze single is!
Heb d'r meteen zo hard geliked dat ik vergeten was de Superlike in te zetten (tja, wanhoop... i know maar voor deze ene keer baal ik er wel van). Afwachten tot ze terugliked en anders als ik haar weer zie in real life maar eens een stap zettenEn ja ik weet dat ze voorbij kwam niet betekend dat ze mij ook meteen ziet zitten, maar he.. er is iig hoop
Wat je nieuwsgierigheid noemt, ik vind t kansloos. Als je mensen gaat liken ben je in mijn ogen fout bezig. Heb er 2 bezette jongens op gezien en beide match om te kijken of ze gingen liken. Beide sowieso geen open relaties. Is flauw vind ik, vooral als een onbekende match denkt dat de match single is en gaat afspreken.quote:
-edit- nvmquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 20:05 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Het is een achtergesteld dorp met boerenpummels, Rinus en Romana's en bejaarden. Ik denk dat de meeste mensen het daar geen zak aan vinden.
Snap ik!! Beetje kleding aanpassen enzo en niet al teeeeeeee kritisch (wel een beetje) zijn op meisjes!
ik zou alles er af halenquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 19:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar vanuit dat boerengat ben ik wel zo in de stadMaar ja ik experimenteer nu ook wat qua uiterlijk. Baardje was geen succes, nu de getrimde versie proberen en straks denk ik weer back to basic (niks)
Tja, het staat je of niet. Ik leek er wel een stuk ouder door lol. Nu schatten ze weer amper 18
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |