ja ik las 11quote:Op woensdag 21 oktober 2015 14:17 schreef VacaLoca het volgende:
Die nieuwe motor van Renault.. Zijn daar tokens voor gebruikt?
Toro Rosso heeft al aangekondigd niet met het nieuwe geval te gaan rijden. Red Bull Racing mogelijk welquote:Op woensdag 21 oktober 2015 14:22 schreef VacaLoca het volgende:
Hm oké dan ben ik wel benieuwd. Bij Max kan je 'm sws achterin leggen, want maakt niet uit of ie nou penalty krijgt of niet of hoe ie zich kwalificeert.. In de tweede ronde moet ie toch wel van achteren beginnen op een of andere manier
Max krijgt niet die motor.. alleen de RBR's krijgen de upgrade. Reden zou kunnen zijn de overstap van Renault naar Ferrari bij STR, de kans dat STR nog Lotus in kan halen willen ze niet laten gebeuren.. schijnt.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 14:22 schreef VacaLoca het volgende:
Hm oké dan ben ik wel benieuwd. Bij Max kan je 'm sws achterin leggen, want maakt niet uit of ie nou penalty krijgt of niet of hoe ie zich kwalificeert.. In de tweede ronde moet ie toch wel van achteren beginnen op een of andere manier
Aero heeft behoorlijk wat invloed op de circuits waar snelheid niet het belangrijkste is, zoals Hongarije en Singapore. Daar zie je RB en STR het juist erg goed doen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:50 schreef Fer het volgende:
Ik geloof er echt geen moer van dat STR met iets anders zou rijden dan RBR. Het succes van de STR is momenteel vooral afhankelijk van de complete Redbull driveline, wielophanging en electronica die erin zit. En hoewel James Key een topper is, heeft aero niet zoveel invloed in de huidige generatie auto's.
Schijnbaar kan TR ook gebruik maken van de update. Of ze dat doen is vers twee. Gezien de weersvoorspellingen (regen het hele weekend) is het misschien niet zo handig. Je zult maar pole trainen en dan teruggezet worden op de grid...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 14:25 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Max krijgt niet die motor.. alleen de RBR's krijgen de upgrade. Reden zou kunnen zijn de overstap van Renault naar Ferrari bij STR, de kans dat STR nog Lotus in kan halen willen ze niet laten gebeuren.. schijnt.
Ja.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:35 schreef Geralt het volgende:
Als ie eerste wordt en Rosberg 2de dan heeft ie ook de titel?
5 punten als Hamilton niet meer scoort.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:38 schreef Geralt het volgende:
Hoeveel zit er dan tussen als Rosberg de resterende races maximaal scoort en Lewis wint zondag?
Bij alle andere opties staat Rosberg 1 plek achter hem.
Eindelijk weer eens een echte regenrace?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:20 schreef aesop het volgende:
[..]
Schijnbaar kan TR ook gebruik maken van de update. Of ze dat doen is vers twee. Gezien de weersvoorspellingen (regen het hele weekend) is het misschien niet zo handig. Je zult maar pole trainen en dan teruggezet worden op de grid...
Het zou een beetje zijn als in de herhaling/slomo het doelpunt ineens missen bij het voetbal na een doelpunt. Dus zegmaar dat de race overdag tof is en savonds niet meer.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:23 schreef Rossdale het volgende:
Perfect! Helaas is dit dan ook echt de enige race die ik niet live kan zien maargoed. 's avonds is hij vast ook nog tof
Klopt:quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:25 schreef Geralt het volgende:
De race is overigens 's avonds!!!
Van 20:00 tot 22:00 als ik me niet vergis!
Wel een keer lekker 's avonds.quote:23 okt 2015
17:00-18:30 Eerste vrije training
21:00-22:30 Tweede vrije training
24 okt 2015
17:00-18:00 Derde vrije training
20:00-21:00 Kwalificatie
25 okt 2015
20:00 Race
Zeker aangezien ik daags erna pas om 14:15 uur naar mn werk moet.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:26 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Klopt:
[..]
Wel een keer lekker 's avonds.
ik zou alvast beginnen in te slaan, wat dat wordt veel bier en erug veel nootjesquote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:28 schreef Geralt het volgende:
[..]
Zeker aangezien ik daags erna pas om 14:15 uur naar mn werk moet.
Dus ongegeneerd biertjes zuipen en nootjes drinken![]()
Waarom? Beter rijdt Max gewoon een keer een sterke race in het middenveld.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:11 schreef SnowOokami het volgende:
ik hoop dat STR alsnog de nieuwe motor inzet... maar goed /hopen
En de week erop ook savonds.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:25 schreef Geralt het volgende:
De race is overigens 's avonds!!!
Van 20:00 tot 22:00 als ik me niet vergis!
vloeibare nootjesquote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:28 schreef Geralt het volgende:
[..]
Zeker aangezien ik daags erna pas om 14:15 uur naar mn werk moet.
Dus ongegeneerd biertjes zuipen en nootjes drinken![]()
Extra motivatie om naar voren te komenquote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:19 schreef Geralt het volgende:
[..]
Waarom? Beter rijdt Max gewoon een keer een sterke race in het middenveld.
Hij heeft genoeg laten zien om zijn kwaliteiten te onderstrepen. Me dunkt. De teams zijn lovend over hem.
Laat hem nu maar een keer gewoon vanaf een P8 ofzo starten en knokken voor een P5/6/7.
Heerlijk! Die heb ik tekort gehad slaap. Morgen om 5 over 5 de wekker weer. Ik drink mn biertje nog op en dan maak ik dat ik naar bed ga. Brennie ligt op de bank te maffen al zie ik.quote:
Die van mij gaat niet veel later hoor.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:31 schreef Geralt het volgende:
[..]
Heerlijk! Die heb ik tekort gehad slaap. Morgen om 5 over 5 de wekker weer. Ik drink mn biertje nog op en dan maak ik dat ik naar bed ga. Brennie ligt op de bank te maffen al zie ik.![]()
![]()
Ik wou dat ik elke dag uit kon slapen. Helaas kan ik dat maar 9 van de 14 dagen tot zolang als ik wil (als ik 5 van die dagen maar om 1 uur op zn laatst uit bed ben)
Hopelijk een goede Q voor Maxquote:Vrijdag 23 oktober
Onweer
- minimumtemperatuur: 21°C
- maximumtemperatuur: 27°C
- wind: 19 km/h ZZO
- neerslagkans: 80%
Zaterdag 24 oktober
Zwaar onweer
- minimumtemperatuur: 17°C
- maximumtemperatuur: 24°C
- wind: 18 km/h O
- neerslagkans: 90%
Zondag 25 oktober
Zwaar bewolkt met kans op een bui
- minimumtemperatuur: 17°C
- maximumtemperatuur: 24°C
- wind: 18 km/h N
- neerslagkans: 40%
Maar jij kan waarschijnlijk geen 9 van de 14 dagen uitslapen tot zo laat je maar wil (lees: geen wekker zetten en opstaan wanneer je wakker wordt of dat nou 9, 10, 12 of 13 uur is)quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:36 schreef WEST het volgende:
[..]
Die van mij gaat niet veel later hoor.
Pole zou wel fucking awesome zijn. Mocht dat gebeuren dan tief ik mijn nootjes alsnog in de blender zodat ik ze kan drinkenquote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:37 schreef THEFXR het volgende:
max gaat in de kwali de laatste min naar buiten en pakt pole!
En het record met langste tussenpauze en weer terug F1 rijden toch ook? 10 jaar nogwat dacht ik.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:42 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Eerste of tweede rij zou sowieso een Nederlands record zijn. Jan Lammers heeft nu het Nederlandse kwalificatierecord nog in handen met een vierde plek op Long Beach in 1980.
Inderdaad. Tussen 1982 en 1992 niet in de F1 gereden.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:43 schreef Geralt het volgende:
[..]
En het record met langste tussenpauze en weer terug F1 rijden toch ook? 10 jaar nogwat dacht ik.
20.00 uur. F1.com heeft de overgang naar wintertijd er niet inzitten. Dan gaat de klok een uur terug.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:22 schreef franklop het volgende:
Op de site van F1 zie ik dat race om 21.00 u is, hier 20.00.. wat is het nou?
Of zitten ze te kloten met de wintertijd?
Oh god, dat weet ik nog.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:42 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Eerste of tweede rij zou sowieso een Nederlands record zijn. Jan Lammers heeft nu het Nederlandse kwalificatierecord nog in handen met een vierde plek op Long Beach in 1980.
De ATS D4, die een stuk beter was dan de D3 die hij daarvoor reed. Kreeg meteen bij de start last van een gebroken aandrijfas.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 23:49 schreef APK het volgende:
[..]
Oh god, dat weet ik nog.
Lag er ook weer snel naast geloof ik
Was dat nog in die Samson gesponsorde Shadow die de beauty contest won als mooist beschilderde auto?
(Of die suffe ATS?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |