Dat betwijfel ik... denk dat het alleen maar erger wordtquote:Op maandag 19 oktober 2015 21:22 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat stukje slijt wel als ze wat ouder wordt
ze kan het prima hebbenquote:Op maandag 19 oktober 2015 21:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Rachel met die harde lijnen in het gezicht?
ik zie dat wel gebeuren tussen Celine en Rachelquote:
het is sowieso wel erg rustig met de catfights dit seizoen.. vergeleken bij de vorige seizoenenquote:
fixedquote:Op maandag 19 oktober 2015 21:26 schreef MissJ het volgende:
[..]
ik zie dat wel gebeuren tussen Celine en Loiza
Stoeipoes in de Penthousequote:Op maandag 19 oktober 2015 21:27 schreef MissJ het volgende:
Ik kan gewoon écht geen model zien in Celine.
Winnen is 1, gevraagd worden voor grote opdrachten is 2quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:27 schreef Starlie het volgende:
Ik vind Rachel het meest geloofwaardig als model, gezien haar gezicht en super slanke lichaam. Lisa heeft ook echt wel wat. Loiza tsja... goed gelukt hoor maar ik vind een beetje dat ze een paardenbekkie heeft.
dan zou amy de absolute winnaar geweest zijn. Unieke kenmerken kunnen ook in je nadeel werken.quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:29 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Winnen is 1, gevraagd worden voor grote opdrachten is 2
Als je kijkt naar unieke kenmerken zijn Celine en Loiza apart.
Misschien beseft ze tijdens dit gesprek dat ze positief moet afsluiten.quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:30 schreef Starlie het volgende:
Gaat Celine nu opeens lief doen tegen Rachel...
Amy is prachtig. Ik ben nog steeds gek op haar.quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:31 schreef Marrije het volgende:
[..]
dan zou amy de absolute winnaar geweest zijn. Unieke kenmerken kunnen ook in je nadeel werken.
die onzekerheid nekte haarquote:Op maandag 19 oktober 2015 21:32 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Amy is prachtig. Ik ben nog steeds gek op haar.
Nou je 't zegt!quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:29 schreef Pisces29 het volgende:
Loiza lijkt op een blondje uit de house scene, die ook in Onderweg naar morgen zat.
Ja zij, zelfs de mond, alles.quote:
Ik ben momenteel in Disneyland, maar ik heb een topvervanger! Aafke Romeijn heeft 'm gemaakt en hij staat online! (Net als ICMYAS.) zie link hieronderquote:
Veel plezier in Disney! Maar dat is overbodig advies denk ikquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 00:19 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik ben momenteel in Disneyland, maar ik heb een topvervanger! Aafke Romeijn heeft 'm gemaakt en hij staat online! (Net als ICMYAS.) zie link hieronder
Ik wel - stofzuigers en braadpannen aanprijzend in de Blokker-folder.quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:27 schreef MissJ het volgende:
Ik kan gewoon écht geen model zien in Celine.
Nee, die combinatie 1&2 wordt gekozen door de jury, want zij kiezen wie nummer 4 is en daarna wie nummer 3 is.quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:36 schreef Chai het volgende:
Nummer 1 en 2 worden gekozen door het publiek, dus dat zijn Lisa en Loiza.
True, ik zag haar op dat themodelhouse-feestje en ze stak boven mij uit (en ik ben 1.83).quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 04:43 schreef female81 het volgende:
[..]
Op Wiki staat dat Loiza 1.76 meter is en Lisa 1.77 meter, uit welke dikke duim is dat gezogen?
Ik ga hierin mee!quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:35 schreef MissJ het volgende:
mijn voorspelling:
1. Lisa
2. Loiza
3. Rachel
4. Celine
Ooohh zo. :$quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 05:26 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, die combinatie 1&2 wordt gekozen door de jury, want zij kiezen wie nummer 4 is en daarna wie nummer 3 is.
Wie van die combinatie dan uiteindelijk nummer 2 is en wie de winnaar, dat kiest het publiek.
Dank hiervoor.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |