SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Thuis op den FOK!s zitten helpt iig bijzonder slecht heb ik gemerktquote:
Naar buiten, dingen doen. Zonlicht. Afleiding. Met je psycholoog praten. Gezonder eten.Kan allemaal helpenquote:
Hmm ja ik heb maandag weer gesprek met mijn begeleider, afgelopen maandag over gehad dat ik mij nutteloos voel in deze maatschappij en dat ik daar iets aan wil doen. Dus dat punt ben ik al mee bezig.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:44 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Thuis op den FOK!s zitten helpt iig bijzonder slecht heb ik gemerkt
Kun je geen vrijwilligerswerk gaan doen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:45 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Hmm ja ik heb maandag weer gesprek met mijn begeleider, afgelopen maandag over gehad dat ik mij nutteloos voel in deze maatschappij en dat ik daar iets aan wil doen. Dus dat punt ben ik al mee bezig.
Ja ik wou dat tijdje terug doen maar door angsten enz vanaf gezien. Maar wil het toch wel graag.. en dan maar eerlijk aangeven dat ik faalangst heb zodat ik niet zo bang hoef te zijn.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:45 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Kun je geen vrijwilligerswerk gaan doen.
Dat hielp bij mij half jaar geleden wel al was dat maar een paar uur in de week
Zolang je er van af blijft zien zal de rest ook niet verbeterenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:46 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ja ik wou dat tijdje terug doen maar door angsten enz vanaf gezien. Maar wil het toch wel graag.. en dan maar eerlijk aangeven dat ik faalangst heb zodat ik niet zo bang hoef te zijn.
Klopt. Daar heb ik gelukkig al jaren geleden geconstateerd.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:46 schreef Fok-it het volgende:
Maar ik heb het zelfook hoor. Dat m`n depressie weer begint op te spelen. Maar ja als je het accepteert dat je dat al jaren hebt en dat het af en toe de hoek om komt kijken kanj e het denk ik ook weer makkelijker af laten vlakken
Het is zo moeilijk om dingen te gaan doen als je achter laptop kunt hangenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Naar buiten, dingen doen. Zonlicht. Afleiding. Met je psycholoog praten. Gezonder eten.Kan allemaal helpen
Wat niet wilt zeggen dat mijn gedachten dan niet minder doomed en nasty zijn dan hiervoorquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:47 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Klopt. Daar heb ik gelukkig al jaren geleden geconstateerd.
Gewoon over je heen laten komen
Zo probeer ik nu echt te denken.. Want ik weet dat ik het met periodes heb (staat ook in mijn rapport) maar ik heb er gewoon best lang geen last van gehad en de laatste paar maanden ineens wel weer en ook heel heftig. Want ik vertel lang niet alle details hier op FOK! (hoewel jij wel wat weet door DM).quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:46 schreef Fok-it het volgende:
Maar ik heb het zelfook hoor. Dat m`n depressie weer begint op te spelen. Maar ja als je het accepteert dat je dat al jaren hebt en dat het af en toe de hoek om komt kijken kanj e het denk ik ook weer makkelijker af laten vlakken
Dat heb ik 5 jaar gedaan.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wat niet wilt zeggen dat mijn gedachten dan niet minder doomed en nasty zijn dan hiervoorMaar ja.
Paar jaar geleden sloot ik mezelf op met een fles drank.
Ja ik moet sowieso weer meer bij mijn huisgenoten gaan zitten enz. Sociaal contact enz.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:47 schreef Hadtjememaar het volgende:
[..]
Het is zo moeilijk om dingen te gaan doen als je achter laptop kunt hangen
Jij was gewoon altijd sober voor mijn doen. Hoe jij postte. Echt ongelooflijkquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:50 schreef Insomnia_ het volgende:
Dronken FOK!ken snap ik nog steeds niet.
Er zijn maar enkele mensen geweest die het ooit door hebben gehad.
Ik kon eigenlijk altijd wel gewoon typen en vrij normaal doen zelfs na 1 fles wodka en 5 halve liters bier.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:50 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Jij was gewoon altijd sober voor mijn doen. Hoe jij postte. Echt ongelooflijk
Ja dat zou ik niet kunnenquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:51 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik kon eigenlijk altijd wel gewoon typen en vrij normaal doen zelfs na 1 fles wodka en 5 halve liters bier.
Klopt. Daarom ga ik het ook gewoon eerlijk aangeven zodat ik minder bang hoef te zijn als ik iets fout doe ofzo. Wil het wel heel graag.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:47 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Zolang je er van af blijft zien zal de rest ook niet verbeteren
quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:52 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Flesje kinderdrank gekkigheid toch.
Echte wodka of supermarkt wodkaquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 01:53 schreef Fok-it het volgende:
[..]Ik liep strompelend naar bed na een klein flesje wodka ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |