Waar blijft jouw buik? Showen!!quote:Op maandag 7 december 2015 02:48 schreef Frummeltje86 het volgende:
Prachtige buik, Arja!En volgens mij heb ik je wel eens gezien in het zh
Oh en al die andere prachtige buiken hier! Wat een mooi beginnende bump, Svane! En LB ook alweer goed onderweg. En de rest ook al mooie groeifoto's![]()
![]()
![]()
Buikjesquote:Op vrijdag 25 december 2015 20:48 schreef Chanty het volgende:
Amsel wat een lieve zachte bolling
ik wilde deze nog even delen van dinsdag (en twee jaar geleden). Buik is wel echt anders/ kleiner. Lijkt erop dat ik met Lucas meer naar voren droeg dus misschien klopt het verhaal van de buikvorm en geslacht wel![]()
[ afbeelding ]
Custom made van een foto van Lucas in het bos. Ik pm de site wel ff. En ja getrappel in de buik in zooooquote:Op vrijdag 25 december 2015 21:30 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Buikjes
Ik mis de mijne ..2 jaar geleden trappelde er iemand gezellig mijn buik door!
Wat een toffe telefoonhoes trouwens, waar vandaan?!
De rechter dan hè..!
Oh, mag ik die Pm ook?quote:Op vrijdag 25 december 2015 21:43 schreef Chanty het volgende:
[..]
Custom made van een foto van Lucas in het bos. Ik pm de site wel ff. En ja getrappel in de buik in zooooKan niet wachten
Ik weeg nu ook 10 kg minder dan in de vorige zwangerschapquote:Op zaterdag 26 december 2015 10:46 schreef LadyBlack het volgende:
Zohooooo Dot!toffe foto!! En mooie buik
Sicilia wauw! Je staat ook zo mooi zwanger
Chanty, da's inderdaad een verschil! Je armen lijken ook iets dunner dus misschien overall niet zo gek, maar de vorm van je buik is ook echt anders ja
En Amsel da's een babybolletje ja
Heeeel herkenbaarquote:Op zondag 27 december 2015 20:47 schreef LadyBlack het volgende:
Dat ziet er bijna pijnlijk uit Lamb!
Mijn foto-bij-de-kerstboom is misluktKind gooide een fit en oma kreeg de camera niet goed ingesteld om zelfs maar dat moment vast te leggen.
En aangezien ik de enige hier in huis ben die dat in de verste verte maar boeiend vindt, riep ik keihard "LAAT MAAR!" en beende terug naar mijn kerstdiner![]()
Desnoods!!quote:Op zondag 27 december 2015 21:20 schreef Kyara het volgende:
Second best, maar anders bij een andere kerstboom?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 27-12-2015 23:56:31 ]
Buik bij de eerste is puntigequote:Op maandag 28 december 2015 09:30 schreef Crumpette het volgende:
Wauw razzprachtig!
Dot, wat een superleuke foto!
Chanty, ik zie het grote verschil niet helemaal, maar dat kan ook door de trui komen. Opvallend juist dat je ongeveer even groot lijkt! Ik ben nu al ongeveer zo groot als bij 13 weken de eerste keerdarmen ftw.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nietquote:Op maandag 28 december 2015 16:17 schreef elamanilo het volgende:
Hihi, m'n buik is wel echt groter dan vorige keer, maar ik heb van mezelf al wat zachte kussentjes (ik heb kledingmaat 44/46), dus wellicht lijkt het wat bescheidener daardoor en zwart kleedt af toch
Ik heb ook wat nieuwe positiekleding gehaald, ook al heb ik dezelfde maat, ik merkte dat het toch een beetje uit model was gezakt door 2,5 jaar in een plastic opbergdoos.. Het was erg hobbezakkerig geworden en ik gebruik die broeken nu als klus-broeken(Op de foto heb ik er eentje van aan, klus-broek.)
We moeten toch een nulmeting hebbenquote:Op maandag 28 december 2015 21:43 schreef Crumpette het volgende:
hehehe, ik wacht nog even tot er echt wat te zien valt behalve al het kerst-vreten![]()
Check. Ik heb een 3 weken (6 dagen voor nod streepjes) fotoquote:Op maandag 28 december 2015 21:48 schreef Chanty het volgende:
[..]
We moeten toch een nulmeting hebben
Ik schoot in de lachquote:Op zaterdag 2 januari 2016 12:18 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oooh, Groof, ik zie het inderdaad, echt al een zwangerschapsbolletje!![]()
https://www.zalando.nl/be(...)e-be829e004-c11.htmlquote:Op zaterdag 2 januari 2016 14:20 schreef elamanilo het volgende:
Groofsken, wat een enorm lief beginnetje en voor een derde ook mooi bescheiden nog! Waar haal jij rokjes?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zal eens vergelijkingsmateriaal zoeken! Weet wel dat toen mensen het bij 24 weken ook nog niet uit zichzelf zagen, dus denk dat ik redelijk gelijk op ga. Na 30 weken ging ik pas echt hard groeien en in m'n verlof was m'n bol zo kogelrond!quote:Op maandag 4 januari 2016 09:42 schreef elamanilo het volgende:
Lief en enigszins bescheiden babybolletje Svane <3 Heb je vergelijking met de eerste keer? Ben benieuwd waar je uiteindelijk zal eindigen!
quote:Op zondag 3 januari 2016 21:00 schreef Svane het volgende:
Hierbij mijn 16+5-buik!
Nog heel subtiel als ik andere buiken soms zie, maar ik ben wel blij met het heuveltje dat ik nu heb, en nu echt van baby en niet meer van darmen, dat had ik rond 11 a 12 weken best wel!Ja, een inimini bolleteje! MooiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank! Ja we gaan ze wel af laten drukken nog, maar misschien dat we deze serie nog een keer herhalen bij 37 weken net als de vorige keer.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 20:43 schreef LadyBlack het volgende:
Echt zulke mooie foto's![]()
En idd helemaal met de voorgaande fotoserie erbij, fantastisch tweeluik. Ga je ze nog ergens naast elkaar zetten ook eigenlijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Broertje kreeg stickersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op de bank, Fok aan, Tv aan.... Jong geleerd
[ Bericht 20% gewijzigd door Lamb29 op 05-01-2016 22:10:20 ]We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 21:01 schreef LadyBlack het volgende:
Ik vergeet steeds een buikfoto te maken, maar gelukkig heb ik ook nog een heel toffe recente!
[ link | afbeelding ]
30+6 en 30+4 weken![]()
Gemaakt door Kyara(met nog veel meer, maar deze is wel extra memorabel)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |