VBOV wilde dat er iets gebeurde aan 'onveilige' treinen. Nu kondigt NS aan die 'onveilige' treinen aan de kant te zetten, is het weer niet goed...quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 17:45 schreef DriekOplopers het volgende:
Voor Beter OV is teleurgesteld over de weigering van de NS om af te zien van een tariefstijging voor het jaar 2016. Voor Beter OV had daar toe opgeroepen wegens het gebrek aan treinen en de zeer vervelende gevolgen daarvan voor reizigers. Voor Beter OV constateert dat het primaire doel van de NS is, zoveel mogelijk te verdienen aan het reizigersvervoer. De stelling dat de reiziger op 1, 2 en 3 zou staan, is definitief ontkracht. De passagier wordt leeggeschud in plaats van verwend.
http://voorbeterov.nl/tarieven-ov-chipkaart
Normaal ben ik om 17:46 thuis, en om 18:30 gaat de zon onder. En de eerste minuten zijn de meest waardevolle natuurlijkquote:
Om de heer L. van Gaal, immer goedgehumeurd voetbaltrainer, nog maar eens te citeren: “Ben jij zo dom of ben ik zo slim?”quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 18:31 schreef ReisT het volgende:
[..]
VBOV wilde dat er iets gebeurde aan 'onveilige' treinen. Nu kondigt NS aan die 'onveilige' treinen aan de kant te zetten, is het weer niet goed...
Je nuilt want IL&T heeft dat niet gezegd. En je hebt het verder gewoon volledig fout. Groetjes, doei.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 18:56 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Om de heer L. van Gaal, immer goedgehumeurd voetbaltrainer, nog maar eens te citeren: “Ben jij zo dom of ben ik zo slim?”
Hoe vaak moet ik het nog zeggen? NS roept al meer dan 10 jaar “MAT64 gaat binnenkort aan de kant, dus hoeven er voor die korte tijd geen baanschuivers meer op.” ILT is daar heel lang in meegegaan, maar heeft nu gezegd “Genoeg is genoeg. Eind 2015 exit.”
E.e.a. is dus het gevolg van beleidskeuzes die de NS willens en wetens heeft gemaakt. Dat valt op geen enkele manier aan Voor Beter OV toe te schrijven.
Waarvan graag akte.
Dv - Ah gaat meestal best redelijk ja qua zitplaats. Ah - Ed is gek genoeg een fucking drama terwijl daar elk kwartier 10-12 bakken dubbeldeks rijdtquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:00 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Je kan trouwens duidelijk merken op mijn routes (Zwolle-Deventer(-Oss), Zwolle-Enschede, Zwolle-Utrecht en Zwolle-Amsterdam) dat de treinen veel minder druk zijn dan een maand geleden.
Is dat vooral 's ochtends of beide kanten op?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:03 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dv - Ah gaat meestal best redelijk ja qua zitplaats. Ah - Ed is gek genoeg een fucking drama terwijl daar elk kwartier 10-12 bakken dubbeldeks rijdt
NS verwijst naar ons toe naar ILT. Dus als ik lieg, dan lieg ik in commissie. Hoe dan ook: Voor Beter OV treft in dezen geen blaam, ondanks dat sommige haters dat graag doen voorkomen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 18:58 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Je nuilt want IL&T heeft dat niet gezegd. En je hebt het verder gewoon volledig fout. Groetjes, doei.
IL&T heeft al lang gezegd dat ze het niet geëist hebben. Zie ook stuk VolkskrantOV Magazine van van de week. Jonge, als wij je research nog eens moeten gaan doen....quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:06 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
NS verwijst naar ons toe naar ILT. Dus als ik lieg, dan lieg ik in commissie. Hoe dan ook: Voor Beter OV treft in dezen geen blaam, ondanks dat sommige haters dat graag doen voorkomen.
Wij zijn er niet op uit om te "betrappen op liegen". Ons doel is het OV vooruit helpen. Dat doen we naar beste kunnen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:06 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
IL&T heeft al lang gezegd dat ze het niet geëist hebben. Zie ook stuk VolkskrantOV Magazine van van de week. Jonge, als wij je research nog eens moeten gaan doen....
http://www.ovmagazine.nl/(...)dienst-blijven-0801/
Juist je kans om NS te betrappen op liegen en dan kom je met dit flutgezeik. Serieus, get your shit straight, je bent zo gewoon NS zonder wielen.
Als expert hoor je toch kennis te nemen van dit soort artikelen, of zie ik dat zo verkeerd? Enfin, het zal wel, het is toch niet alsof iemand je clubje serieus neemt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:27 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Wij zijn er niet op uit om te "betrappen op liegen". Ons doel is het OV vooruit helpen. Dat doen we naar beste kunnen.
Zo. Nu naar het theater. Ook leuk.
Naah sochtends is het erger jaquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:05 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Is dat vooral 's ochtends of beide kanten op?
Vorige week vrijdag had ik stadrama's op de terugweg, van Oss naar Nijmegen maarliefstNou jah, trapzitten, daarna zitplaats totdat er een stelletje ouwe lijken in Arnhem instapten die waren wezen winkelen. Ga dan gewoon niet in de spits terug denk ik. Ja ik ben opgestaan en ik weet nog steeds niet waarom.
viersporig en ETMET snelnuquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:54 schreef b2py het volgende:
Volgens mij is dat ook echt een retedrukke verbinding, drukker dan Utrecht - Schiphol.
Zou dat zijn omdat het vanwege de relatief korte reistijd makkelijk te forenzen is?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:54 schreef b2py het volgende:
Volgens mij is dat ook echt een retedrukke verbinding, drukker dan Utrecht - Schiphol.
Bedoel je Ede - Arnhem of Oss - Nijmegen?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:54 schreef b2py het volgende:
Volgens mij is dat ook echt een retedrukke verbinding, drukker dan Utrecht - Schiphol.
Iedere keer als ik dat over dit stukje riep (inclusief 200km/u rijden) werd ik voor mongool uitgemaakt terwijl ik denk dat dit juist zo'n stuk is waarop het heel erg veel op zou kunnen leveren.quote:
Arnhem-Utrecht denk ik.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:58 schreef boriq het volgende:
[..]
Bedoel je Ede - Arnhem of Oss - Nijmegen?
insert youtube filmpje PRAAT NORMAAL GVD!!!! AFKORTINGEN BESTAAN NIET EN ZIJN NOG GROTERE LEUGENS DAN DE STAAT ISRAEL!quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 19:03 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dv - Ah gaat meestal best redelijk ja qua zitplaats. Ah - Ed is gek genoeg een fucking drama terwijl daar elk kwartier 10-12 bakken dubbeldeks rijdt
bekhouwe johquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 20:03 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
insert youtube filmpje PRAAT NORMAAL GVD!!!! AFKORTINGEN BESTAAN NIET EN ZIJN NOG GROTERE LEUGENS DAN DE STAAT ISRAEL!
Gr mono
Ik had het over Arnhem - Ede omdat ik er zelf helaas in dat morele nulpunt uit moet, maar het capaciteitsbetoog zal voor minimaal Arnhem - Utrecht gelden jaquote:
Allemaal vluchtelingen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 20:15 schreef James1988 het volgende:
Wat ik vaak zie: de trein van Breda naar Rotterdam van 9:09 is goed vol, maar er zijn nog plaatsen vrij.
Die van 9:39 zit echter stampvol met bejaarden. Vooral op woensdagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |