SPOILER: Bonushulks in ere hersteld: een ode aan RaymondK en Dreamerbulk.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De OP staat hier
[ Bericht 2% gewijzigd door Eleiko op 06-10-2015 10:43:58 ]Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten
Omdat...?quote:
Dat kleutergedoe is wel klaar nu.quote:
als je niet wordt aangenomen gewoon klacht indienen wegens discriminatiequote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:11 schreef Faeroer het volgende:
#freeawesome
Tweede sollicitatiegesprek gehad. Ging zij een lijst met drie anderen doornemen met hun studies en ervaring (wel anoniem), en ik moest zo'n elevator speech houden waarom ik beter zou zijn met m'n schorre longaids stem.
Ziekte
Lolquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:11 schreef Faeroer het volgende:
#freeawesome
Tweede sollicitatiegesprek gehad. Ging zij een lijst met drie anderen doornemen met hun studies en ervaring (wel anoniem), en ik moest zo'n elevator speech houden waarom ik beter zou zijn met m'n schorre longaids stem.
Ziekte
Als dat afhangt van het al dan niet noemen van een kneus die na tig bans nog steeds niet snapt hoe een forum werkt is het wel heel triest gesteld met dit topic.quote:
Gelukkig haal je de schade na werktijd wel weer inquote:Op maandag 5 oktober 2015 14:23 schreef clumsy_clown het volgende:
Dit bedoel ik niet om een bashfestijn uit te lokken met stimo, maar ik kan zó slecht tegen mensen die shit roepen als "ik heb harde deadlines" "tijd is geld bij ons" enzo. Alsof de rest van de mensheid z'n werk over zoveel mogelijk dagen uitrekt.
Als ik m'n werk niet goed doe vallen er doden en er is altijd wel een nieuwe spoedpatiënt. Eten en drinken is redelijk frowned upon in een OK dus het komt voor dat ik aan het einde van de dag pas een keer een slok water neem.
Big fucking deal.
Vrijwillig een facebookaccount maken en dan achteraf klagen dat je je gegevens niet in de US of A wil hebbenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |