Ja, bij mijn peuter wordt het nu echt duidelijk erger. Wat voor crème smeren jullie? Ik ga zo weer even cetomacrogolcreme halen.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 08:09 schreef exode het volgende:
Gefeliciteeeeerd Chanty! Erg fijn zeg.
Wij hebben een open billen dreumes2 plekjes zijn echt open, zo zielig. Verschonen is nu vreselijk, vooral voor hem. Vanochtend tot hij naar het KDV ging in zijn blote billen rondgelopen. Hopen dat ze hem vandaag echt vaker verschonen en niet met doekjes. Alhoewel dat merken ze meteen, ik vermoed dat ie dan alles bij elkaar gilt.
Mama's met eczeem kindjes: is het bij jullie dreumessen ook erger nu het weer kouder wordt? Hij heeft er heel lang geen last van gehad maar nu op zijn gezicht na elk slaapje. We smeren hem regelmatig in met vette creme maar na het slaapje standaard om zijn ogen eczeem.
Doet me denken aan een plaatje dat ik ooit ergens zag, over speelgoed voor jongetjes of voor meisjes.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 13:12 schreef Franny_G het volgende:
I is vooral van de telefoon. Wij hebben ook nog een vaste telefoon, dan pakt ze de hoorn en hoor je op een gegeven moment een vrouwenstem: "Het door u gekozen nummer is onjuist". Dat vindt ze helemaal te gek (en ook een beetje eng) en dan gaat ze een beetje terug staan brabbelen..
Exode, zo zielig is dat, als er open plekjes zijn. Dan kunnen ze ook zo verdrietig huilen.. Eczeem wordt bij kouder weer inderdaad erger, ik had het als kind ook.
Toch bijzonder, dat prinsessen een apart soort laptop erop nahouden.. ..
. (Ik heb zo'n hekel aan dat soort spul. Maar vroeg of laat gaat I dat natuurlijk toch in huis proberen te halen.)
Room, lekker naar Nederland. Hopelijk is het dan net zulk mooi weer als nu!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leuk he, die liedjes van Monique Smitquote:Op donderdag 1 oktober 2015 13:19 schreef BlueEyes het volgende:
Hier een fascinatie voor de afstandsbediening![]()
En als ik naar het tvkastje loop sinds 2 dagen hoor ik KwakKwak. Oftewel het liedje Wat doet het eendje van Monique Smit
Ah wel. Nou ja. Kan, op zich. Ik heb halloween in mijn hoofd en zag even niet wat een kuiken daar aan toe zou voegenquote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
leftovers van Pasen. Voor grotere kinderen hadden ze hazenpakken
oh, mijn fantasie kan daar wel wat meequote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:08 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Ah wel. Nou ja. Kan, op zich. Ik heb halloween in mijn hoofd en zag even niet wat een kuiken daar aan toe zou voegen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wir müssen leben, bis wir sterben!
quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Even toch nog kleine bondige update van mijn kant, voor de mensen die afgelopen week mijn post hebben meegekregen :Ha hier heb ik deSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
wel
S. 2014
J. 2016
acht dagen!quote:Op donderdag 1 oktober 2015 22:02 schreef Fazzoletti het volgende:
Ik zag jouw baby op een loopfiets SQ![]()
Hoe lang nog voor je hier legaal mag posten?
Dreumessen zijn nòg veel toffer dan baby's! Heus!! Al is Mauwtje al een dreumes als ik je filmpjes zie...quote:
quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Even toch nog kleine bondige update van mijn kant, voor de mensen die afgelopen week mijn post hebben meegekregen :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Jeeeeeeej! Wat fijn! Succes met het nieuwe stuk dat komen gaat
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |