Ik heb het vorige week dan ook al aangevraagd.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dit kan tot 24 uur in beslag nemen ... (net even gekeken).
Heb je enig idee hoeveel shit je uit moet zoeken voor zo'n reis?quote:
Waarschijnlijk niet. Maar dit is gewoon het business model van ING. De goedkoopste (4 euro per kwartaal) in de basis, alle extra's kosten geld. En nu is TS aan het zeuren dat de extra's geld kosten..quote:Op woensdag 30 september 2015 14:07 schreef De_Hertog het volgende:
Ik heb zelf een Rabo 'Totaalpakket', koersopslag van 1% bij vreemde valuta en verder geen kosten, 3,95 per maand. KNAB is 0,5% koersopslag en 5 euro per maand. Volgens mij kun je in Nederland geen goedkoper pakket vinden voor betalen in het buitenland.
Ja hoor, ik heb ook weleens een grote uitgebreide buitenlandse reis gemaakt. Een van de top 5 punten was dan wel; creditcard aanvragen + degelijke limiet regelen. Poef, problemen als sneeuw voor de zon verdwenen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:10 schreef Skv het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoeveel shit je uit moet zoeken voor zo'n reis?
Ik betaal geloof ik 50 Euro per jaar.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:10 schreef DonJames het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet. Maar dit is gewoon het business model van ING. De goedkoopste (4 euro per kwartaal) in de basis, alle extra's kosten geld.
Waar lees je dat ik geen creditcard heb? Dat is voor mij niet 1 van de top 5 punten. Dat is zorgen dat ik een visum heb.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:11 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja hoor, ik heb ook weleens een grote uitgebreide buitenlandse reis gemaakt. Een van de top 5 punten was dan wel; creditcard aanvragen + degelijke limiet regelen. Poef, problemen als sneeuw voor de zon verdwenen.
Geldwolven! Bij de rabobank blijft het 1% volgens mij.quote:Dan wordt de wisselkoers per transactie verhoogd met 1%
Die limiet is op zich te begrijpen, maar dat dan combineren met een transactiefee vind ik ook wat krom. Zeker als je naar een land als Vietnam gaat, waar je geluk hebt als je 80 euro per keer uit de automaat kunt halen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:04 schreef hottentot het volgende:
[..]
Het is jaren geleden in het nieuws geweest dat alle banken een limiet op pinnen in het buitenland zetten in verband met veelvuldig misbruik.
Dan kun je daar toch gewoon mee pinnen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:07 schreef Skv het volgende:
[..]
Waar lees je dat ik geen Marstercard heb?
Waarschijnlijk in de inbox van mijn ing en weg geklikt.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:03 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Zoals ik eerder aangaf is het bij ING pas sinds juli van dit jaar het geval. Als TS daar geen bericht van heeft gehad kan ik me best voorstellen dat dit een onaangename verrassing is voor hem, ja.
Die heb je. Dus waarom zit je dan zo te janken? Je moet dan óf niet el cheapo in 'hotels' verblijven die alleen cash accepteren, of je lot accepteren dat je met veel cash op zak moet rondreizen óf veel moet pinnen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:11 schreef Skv het volgende:
[..]
Waar lees je dat ik geen creditcard heb?
Waarschijnlijk incl. creditcard o.i.d.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:11 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik betaal geloof ik 50 Euro per jaar.
Dan zou ik ze bellen, het omzetten was bij mij binnen een dag geregeld.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik heb het vorige week dan ook al aangevraagd.
A 7.50 euro per keer pinnen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:12 schreef hottentot het volgende:
[..]
Dan kun je daar toch gewoon mee pinnen.
Persoonlijk zal 100,- meer of minder mij op vakantie een rotzorg zijn als mij dat gemak oplevert.quote:
Aaargh.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:14 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dan zou ik ze bellen, het omzetten was bij mij binnen een dag geregeld.
Ja, dat kost dus praktisch hetzelfde als met de betaalpas. 25 cent duurder met ccard.quote:
Eens. Maar het levert dus geen gemak op. Ik betaal meer door de terugkerende vaste kosten én moet telkens weer geld halen, omdat ze die daglimiet hebben. Dit geldt ook voor creditcard overigens.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:17 schreef hottentot het volgende:
[..]
Persoonlijk zal 100,- meer of minder mij op vakantie een rotzorg zijn als mij dat gemak oplevert.
Maar zoals gezegd dat is persoonlijk.
Ik heb in Zuid-Amerika bijna 2 maanden lang overal heerlijk onbezorgd de visa gebruikt, gewoon omdat het zo heerlijk gemakkelijk is.
Mastercard via ING op dezelfde pas? Ik had er een aparte Visa bij.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:20 schreef Skv het volgende:
[..]
Eens. Maar het levert dus geen gemak op. Ik betaal meer door de terugkerende vaste kosten én moet telkens weer geld halen, omdat ze die daglimiet hebben. Dit geldt ook voor creditcard overigens.
Dus wat heb je hiervan geleerd? Zoek dit gewoon meteen uit, ipv el cheapo verblijf te boeken en nu alsnog je bespaarde kosten te moeten dokken voor geldopnames omdat je overal cash moet dokken.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:20 schreef Skv het volgende:
[..]
Eens. Maar het levert dus geen gemak op. Ik betaal meer door de terugkerende vaste kosten én moet telkens weer geld halen, omdat ze die daglimiet hebben. Dit geldt ook voor creditcard overigens.
Nee, ik heb twee ING passen (mijn eigen en een en/of) en een Creditcard met MasterCard logo (een zwarte).quote:Op woensdag 30 september 2015 14:21 schreef hottentot het volgende:
[..]
Mastercard via ING op dezelfde pas? Ik had er een aparte Visa bij.
Flikker op, het gaat niet alleen om het verblijf, maar ook om alle dingen die ik ter plekke doe. Alles gaat in cash. En ik weet niet of jij 20 Euro per dag uitgeeft op je vakantie en lekker in een gemengde slaapzaal slaapt, maar ik kom wel wat hoger uit.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dus wat heb je hiervan geleerd? Zoek dit gewoon meteen uit, ipv el cheapo verblijf te boeken en nu alsnog je bespaarde kosten te moeten dokken voor geldopnames omdat je overal cash moet dokken.
Ik ga direct een spiegel kopen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:24 schreef H.FR het volgende:
Neem kraaltjes en kettingen mee, als je ergens alleen maar contant kunt betalen dan is het zo primitief dat ze daar misschien ook wel intrappen.
Je komt wat hoger uit, maar je kan nergens met creditcard betalen. Right.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:25 schreef Skv het volgende:
[..]
Flikker op, het gaat niet alleen om het verblijf, maar ook om alle dingen die ik ter plekke doe. Alles gaat in cash. En ik weet niet of jij 20 Euro per dag uitgeeft op je vakantie en lekker in een gemengde slaapzaal slaapt, maar ik kom wel wat hoger uit.
De hotels wellicht wel in de steden, daarbuiten niet. En ik doe ook andere dingen dan de hele dag in mijn hotel zitten, en dat moet ook betaald worden.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:27 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Je komt wat hoger uit, maar je kan nergens met creditcard betalen. Right.
Maar goed we dwalen afquote:Op woensdag 30 september 2015 14:24 schreef Skv het volgende:
[..]
Nee, ik heb twee ING passen (mijn eigen en een en/of) en een Creditcard met MasterCard logo (een zwarte).
Ik snap je, ouwe wandelaar.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:27 schreef Skv het volgende:
[..]
De hotels wellicht wel in de steden, daarbuiten niet. En ik doe ook andere dingen dan de hele dag in mijn hotel zitten, en dat moet ook betaald worden.
Blij dat ik kon helpen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:25 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik ga direct een spiegel kopen.Prima plan!
Jep. Dat moet lukken en ga ik doen. En na de vakantie op zoek naar een fatsoenlijke bank. Wellicht één die meer dan 0,85% rente geeft op spaarrekeningen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:28 schreef hottentot het volgende:
Als jij in je hotel niet kunt pinnen dan gok ik toch dat je met voor 1000,- aan renminbi's de rekening voor een maand wel kunt betalen.
quote:Op woensdag 30 september 2015 14:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik snap je, ouwe wandelaar.![]()
xD xD
Toch een gouden tip:quote:Op woensdag 30 september 2015 14:25 schreef Skv het volgende:
[..]
Flikker op, het gaat niet alleen om het verblijf, maar ook om alle dingen die ik ter plekke doe. Alles gaat in cash. En ik weet niet of jij 20 Euro per dag uitgeeft op je vakantie en lekker in een gemengde slaapzaal slaapt, maar ik kom wel wat hoger uit.
http://www.gwktravelex.nl(...)ed-service-Schiphol/quote:Op woensdag 30 september 2015 14:29 schreef Skv het volgende:
[..]
Jep. Dat moet lukken en ga ik doen. En na de vakantie op zoek naar een fatsoenlijke bank. Wellicht één die meer dan 0,85% rente geeft op spaarrekeningen.
Staat niks over op de website. Bovendien heb ik twee rekeningen en een creditcard.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:31 schreef H.FR het volgende:
Waarschijnlijk kan je in China op het vliegveld ook al wel euro's voor Renminbi's wisselen.
Dus, als je vast een sloot euro's meeneemt.
Hoeveel is eigenlijk de wekelijkse limiet bij je bank?
Die hebben ze vaak ook nog.
In Nederland vandaag en morgen maximaal pinnen, daarnaast nog 1000,- aan renminbi's van de GWK, en daar je geld wat op peil houden met pinnen, dan zouden er toch geen problemen moeten zijn lijkt mij, dan houd je altijd een paar honderd piek in je portemonnee.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:32 schreef Skv het volgende:
[..]
Staat niks over op de website. Bovendien heb ik twee rekeningen en een creditcard.
Ja, ik heb me de tering gewerkt vanaf januari, nog geen vrij gehad. Te veel stress.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:32 schreef DonJames het volgende:
Nou, ik hoop dat je op vakantie lekker uit kan rusten en dat je er daarna weer helemaal tegenaan kan. Volgens mij is het heel hard nodig!
Ik was mijn pasje kwijt, kreeg vandaag de nieuwe binnen. Zelfs in die brief staat hoeveel je max. mag opnemen. Je had het zelf eerder moeten onderzoeken.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:02 schreef Skv het volgende:
[..]
Had ik prima kunnen doen als ING die informatie gewoon even fatsoenlijk verstrekt. Ik had ze toevallig aan de lijn omdat ze sinds kort ook nog hebben bedacht dat je je betaalpas op 'wereld' moet zetten als je buiten Europa komt. Met hun slogan 'de klant centraal'.
Ah, ik moet dus gewoon zo stom zijn om mijn pas kwijt te raken. Logisch.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:49 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Ik was mijn pasje kwijt, kreeg vandaag de nieuwe binnen. Zelfs in die brief staat hoeveel je max. mag opnemen. Je had het zelf eerder moeten onderzoeken.
Nee, je moet gewoon niet zo dom zijn om deze dingen pas in de laatste paar dagen uit te zoeken.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:50 schreef Skv het volgende:
[..]
Ah, ik moet dus gewoon zo stom zijn om mijn pas kwijt te raken. Logisch.
Ik verwacht dat ik geïnformeerd wordt op het moment dat ze dit soort dingen wijzigen. Eerder betaalde ik niks extra, behalve die koersopslag.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:53 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Nee, je moet gewoon niet zo dom zijn om deze dingen pas in de laatste paar dagen uit te zoeken.
Kijk eens bij je berichten op de mijn ing site. Daar zal er vast wel een voor elke mededeling in gestaan hebben. Maar goed het is blijkbaar makkelijker om de schuld bij een andere partij te leggen en hier maar te blijven klagen ipv je eigen verantwoordelijk nemenquote:Op woensdag 30 september 2015 16:00 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik verwacht dat ik geïnformeerd wordt op het moment dat ze dit soort dingen wijzigen. Eerder betaalde ik niks extra, behalve die koersopslag.
Ik kon bijna overal in China met CC betalenquote:Op woensdag 30 september 2015 14:25 schreef Skv het volgende:
[..]
Flikker op, het gaat niet alleen om het verblijf, maar ook om alle dingen die ik ter plekke doe. Alles gaat in cash. En ik weet niet of jij 20 Euro per dag uitgeeft op je vakantie en lekker in een gemengde slaapzaal slaapt, maar ik kom wel wat hoger uit.
Wel.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 08:17 schreef 81Renrew het volgende:
Als bij een andere bank dan jouw eigen bank pint in Nederland dan is het bedrag maximaal 250 euro (gastopname). Het ligt niet aan de ing dat je maximaal 500 euro kan pinnen in het buitenland.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |