Ik ben t zaagsel nog niet vergeten hoorquote:Op donderdag 1 oktober 2015 11:14 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
OP of in dingen hè... Niet los... In een doos![]()
Jaaaa, soort Pipi Langkousquote:Op donderdag 1 oktober 2015 09:55 schreef LuDann het volgende:
[..]
Eigenlijk moet jij 2 staartjes in.
Jij hebt krullen, dat telt nietquote:Op donderdag 1 oktober 2015 12:08 schreef Crumpette het volgende:
Paardenstaart present. Maargoed, ik heb een jongetjesbaby dus niemand kijkt naar ons
.
ftfyquote:Op donderdag 1 oktober 2015 11:16 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik ben t zaagsel nog niet vergeten hoor![]()
![]()
Vond t bij verhuizen nog terug
Maarruh in/op dingen... patatmetglitterMaJo!
Dan kun je hem afknippen, die invlechtquote:Op donderdag 1 oktober 2015 14:33 schreef Dot. het volgende:
[..]
Jij hebt krullen, dat telt niet
En de ultieme ditkapselkunjedriedageninhoudenzonderjehaartekammen is natuurlijk een invlecht!
Graag wel inclusief opgedroogde uitgespuugde melk he. Anders is het niet authentiekquote:Op donderdag 1 oktober 2015 15:08 schreef Burdie het volgende:
Nou als dát geen goede hint is... een afgeknipte vlecht in je cadeautje.
ben ik als echte rooie nu gedoemd om te falen als moeder? Misschien word ik daarom niet zwangerquote:Op donderdag 1 oktober 2015 07:37 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik gnorfte net een paar keer heel hard bij t bijlezen.
En zie dat glitter misschien toch van plastic is gemaakt en niet van glas. Ik weet niet meer wat ik moet geloven.
Tevens ben ik ook paardenstaartdraagster (kapseltechnisch gezien, al kun je betwisten dat het een kapsel is), dus tja... + ik heb roodig haar tegenwoordig. Dus ik vermoed dat ik de ultieme verwezenlijking ben van de moeder die heeft opgegeven.
Omarm je innerlijke moedermutsquote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:01 schreef Stormqueen het volgende:
Ik vind het wel aandoenlijk dat velen zich omtrent het "moederkapsel":
1. Aangesproken voelen
2. Het gevoel hebben alsof dat iets heel slechts is waar sorry voor gezegd moet worden
Voor zover ik weet zijn we allemaal moeders of zouden we dat graag willen zijn. Verloochen je ware zelf niet, omarm het
preciesquote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:10 schreef ingee het volgende:
[..]
Omarm je innerlijke moedermuts
[ afbeelding ]
Ik vond de excuses wel gepast. Zouden meer mensen moeten doen. Dat je in de bus zit en dat er dan zo'n uitgebluste moeke op staat om te zeggen 'sorry, het is ook niet meer om aan te gluren.. ' en dan vervolgens het verhaal aan te moeten horen dat haar vent haar niet meer ziet staan, terwijl jij alleen maar denkt 'nee, begrijpelijk, een naaktslak ziet er op een slechte dag beter uit' .quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:01 schreef Stormqueen het volgende:
Ik vind het wel aandoenlijk dat velen zich omtrent het "moederkapsel":
1. Aangesproken voelen
2. Het gevoel hebben alsof dat iets heel slechts is waar sorry voor gezegd moet worden
Voor zover ik weet zijn we allemaal moeders of zouden we dat graag willen zijn. Verloochen je ware zelf niet, omarm het
Mozeskriebel!! Ik durf het bijna niet te zeggen maar ben je vergeten toe te voegen. Ik ga het regelen.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 20:57 schreef Burdie het volgende:
Maar ja hoi dus. Hillz, heb je mijn mail adres niet meer?
dat wat je op doet op kantoorquote:
Ah, die heb ik. Of een vlecht. Of een knotjequote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik bedoel ook zo'n lage staart eigenlijk. Zo net boven je nek.
En always
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |