Dat doe je continu.quote:Op zondag 27 september 2015 22:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waar doe ik dat? Ik geef gewoon mijn mening op basis van hetgeen wat voor de schermen gebeurt.
Je kraamt voor de tweede achtereenvolgende keer onzin uit.
#JR4MOD!quote:Op zondag 27 september 2015 22:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan moeten ze mij aanstellen als mod.
Vervelend als dat gebeurtquote:Op zondag 27 september 2015 22:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik had het over de mensen in dat topic.
Is er iets mis met het topic? Lees de feedback in het topic achter de schermen eens. Daarin staat exact beschreven wanneer je een topic wel of niet mag sluiten.quote:Op zondag 27 september 2015 22:27 schreef johannes_vermeer het volgende:
Jij vond dat dat topic enige potentie had?
Er staat ook dat er na een bepaald aantal posts wordt overwogen of een topic wel of niet zijn doel heeft bereikt en ingeschat of het dat doel nog zal bereiken.quote:Op zondag 27 september 2015 22:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Is er iets mis met het topic? Lees de feedback in het topic achter de schermen eens. Daarin staat exact beschreven wanneer je een topic wel of niet mag sluiten.
Een topic sluiten omdat jij vindt dat het geen potentie heeft mag dus niet.
Misschien moet je eens proberen om te gaan met LitmanenAFCA en TomPSVquote:Op zondag 27 september 2015 22:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Vooral Doublepain mag mij graag
Misschien kan ik toch beter met downies overweg dan ik dacht
Tompsv is ook een krankzinnige jaquote:Op zondag 27 september 2015 22:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien moet je eens proberen om te gaan met LitmanenAFCA en TomPSV
Als het hele topic er niet over het bedoelde onderwerp word gepraat kan je het beter sluiten ja.quote:Op zondag 27 september 2015 22:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik had het over de mensen in dat topic.
Omdat hij het nodige schrijftalent ontbeert? dat is jouw persoonlijke mening.quote:Op zondag 27 september 2015 22:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Er staat ook dat er na een bepaald aantal posts wordt overwogen of een topic wel of niet zijn doel heeft bereikt en ingeschat of het dat doel nog zal bereiken.
Aangezien niemand het mailadres van Johan Derksen heeft, en tong ook nog eens het benodigde schrijftalent ontbeert zag ik er geen potentie meer in. Bovendien zag ik mensen offtopic gaan waar ik tong in mee zag gaan. Derhalve mijn beslissing en ik sta er achter.
Ja, of je mod de post weg en laat het topic wegzakken als er neit voldoende animo is.quote:Op zondag 27 september 2015 22:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als het hele topic er niet over het bedoelde onderwerp word gepraat kan je het beter sluiten ja.
Die gast is echt 14 ofzoquote:
dat hij toen niet kwam in amersfoort was domquote:Op zondag 27 september 2015 22:31 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wist je trouwens dat GGMM wel mijn nummer heeft maar mij nooit een berichtje stuurt?
the sperminatorquote:Op zondag 27 september 2015 22:33 schreef Amoeba het volgende:
Welke film moet ik gaan kijken? Ik houd van thrillers vooral.
Sowieso dat liveverslagen is echt kut geworden in vergelijking met vroegerquote:Op zondag 27 september 2015 22:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
VBL kent best veel zwakzinnige mensen ja.
Cavaliers ook o.a.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |