quote:Op vrijdag 25 september 2015 21:58 schreef Satijn het volgende:
Thoughts Of A Dying Atheist, Futurism, City Of Delusion, MK Ultra .. Naar mijn idee allemaal ondergewaardeerd
Ja, dat wilde ik sowieso meegeven, genoeg goede kwaliteit beelden van deze tour. Zoek gewoon eens wat op, Muse is live juist enorm sterkquote:Op vrijdag 25 september 2015 22:07 schreef houdjemond het volgende:
[..]Super, heel veel luisterplezier!
Meeste concerten zijn ook goed te vinden op YouTube als je dat leuk vind voor een sfeerimpressie
Dat heerst hier ookquote:Op vrijdag 25 september 2015 22:58 schreef Mieshka het volgende:
Shit ik heb nu dat ik ineens de hele tijd Muse moet luisteren, dus dan doe ik dat maar. Ik heb gewoon voorpret, denk ik. Het is ernstig. Origin Of Symmetry op dit moment, in de bus.
Jaaaaquote:Op zaterdag 26 september 2015 00:09 schreef Jovatov het volgende:
Ik luister graag nog het concert in de Zepp uit 2013 terug.
Die setlist is zo fijn
Op de eerste na ook mijn favo's!quote:Op vrijdag 25 september 2015 20:59 schreef Vatta het volgende:
Mijn persoonlijke favorieten zijn de nummers Sing for Absolution, Darkshines, muscle museum en Showbizz en die heb ik allen nog nooit live gehoord. Hopelijk komt daar verandering in.
Serieus? Heb dat helemaal gemist! Ik ga mijn mail eens checken danquote:Op vrijdag 25 september 2015 16:55 schreef 1shot1kill het volgende:
Als je via Ticketmaster hebt gekocht krijg je het nieuwe album al gratis.
Oeh, dat zou geweldig zijn. Die waren op Werchter echt steengoed. Na Muse de beste! Bij Muse vraag ik me wel eens af hoe je met drieen zo'n geweld kunt maken, maar zij doen het gewoon met tweeen.quote:Op zaterdag 26 september 2015 08:53 schreef Jovatov het volgende:
Ik hoop op Royal Blood in het voorprogramma
Live is er bij Muse een vierde man bij. Dat was altijd Morgan Nicholls maar geen idee of dat nu nog zo is.quote:Op zaterdag 26 september 2015 09:37 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oeh, dat zou geweldig zijn. Die waren op Werchter echt steengoed. Na Muse de beste! Bij Muse vraag ik me wel eens af hoe je met drieen zo'n geweld kunt maken, maar zij doen het gewoon met tweeen.
Nah, zal vast nietquote:Op zaterdag 26 september 2015 08:53 schreef Jovatov het volgende:
Ik hoop op Royal Blood in het voorprogramma
I know, I know. Maar heb ze ook al vaak met drieen gezien, maar dat is al effe geleden inderdaad.quote:Op zaterdag 26 september 2015 11:16 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Live is er bij Muse een vierde man bij. Dat was altijd Morgan Nicholls maar geen idee of dat nu nog zo is.
Eentje maar dat was niet je vraagquote:Op zaterdag 26 september 2015 05:47 schreef Snowbells het volgende:
Iemand die nog 2 tickets over heeft?
+100 voor Royal Blood, maar zie het helaas niet zo snel gebeuren. Zijn toch al wat te groot voor voorprogramma. Hoopte er ook op bij de Foo's, aangezien ze daar wel voorprogramma deden in US/UK, maar helaas niet Europaquote:
Vreselijk gewoon. Echt vreselijkquote:Op zaterdag 26 september 2015 14:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit is zo foutAlleen maar majeur-akkoorden
Opeens een heel vrolijk nummer
Jezusquote:Op zaterdag 26 september 2015 14:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit is zo foutAlleen maar majeur-akkoorden
Opeens een heel vrolijk nummer
quote:Op zaterdag 26 september 2015 14:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit is zo foutAlleen maar majeur-akkoorden
Opeens een heel vrolijk nummer
Haha, alsof ze aan de paddo's hebben gezeten. Waar is dat van?quote:Op zaterdag 26 september 2015 14:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit is zo foutAlleen maar majeur-akkoorden
Opeens een heel vrolijk nummer
Is met software gedaan. Hoe weet ik niet. Maar er zijn tig andere nummers op Youtube. Ook andersom. Bijvoorbeeld Let It Be of Hey Jude in mineurquote:Op zaterdag 26 september 2015 15:40 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Haha, alsof ze aan de paddo's hebben gezeten. Waar is dat van?
Haha ik zei 1 of 2 topics geleden hetzelfde over de Foo's.quote:Op zaterdag 26 september 2015 14:16 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
+100 voor Royal Blood, maar zie het helaas niet zo snel gebeuren. Zijn toch al wat te groot voor voorprogramma. Hoopte er ook op bij de Foo's, aangezien ze daar wel voorprogramma deden in US/UK, maar helaas niet Europa
Dit doet gewoon fysiek pijnquote:
Ik heb die van woensdag en donderdag in dezelfde envelop, altijd leuk bij Ticketmaster want je betaald wel 2 keer verzendkosten.quote:Op zaterdag 26 september 2015 17:45 schreef JochemP het volgende:
Ik heb m'n tickets voor de donderdag nog niet in de post gehad
Dit meen je nietquote:Op zaterdag 26 september 2015 17:52 schreef 1shot1kill het volgende:
[..]
Ik heb die van woensdag en donderdag in dezelfde envelop, altijd leuk bij Ticketmaster want je betaald wel 2 keer verzendkosten.
Komt heel vaak voor, kreeg mijn Pinkpop kaartjes de afgelopen 2 jaar ook in 1 envelop terwijl het in 2 keer was besteld beide keren.quote:Op zaterdag 26 september 2015 18:10 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Dit meen je niet. Ik zou daar serieus een briefje/mailtje aan wagen.
Ik heb ze daar een keer een mail over gestuurd. Toen werd me verteld dat ze het intern na zouden kijken en op zouden lossen en de extra verzendkosten werden terug betaald.quote:Op zaterdag 26 september 2015 17:52 schreef 1shot1kill het volgende:
[..]
Ik heb die van woensdag en donderdag in dezelfde envelop, altijd leuk bij Ticketmaster want je betaald wel 2 keer verzendkosten.
Deze nu aan het luisteren op het werk, echt VET!!!!quote:Op zaterdag 26 september 2015 00:09 schreef Jovatov het volgende:
Ik luister graag nog het concert in de Zepp uit 2013 terug.
Die setlist is zo fijn
Ik lees dat vaker, maar ik vind het juist een hele fijne opener. Uprising vind ik één van de vetste Muse-tracks ooit. Resistance vind ik aardig, daarna wordt het idd weer even wat minder met UD en United States of Eurasia (pfft) .quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 17:54 schreef Jovatov het volgende:
Vandaag the Resistance geluisterd. Maar dan vind ik the 2nd Law toch wel weer beter dan dat.
Vooral de opening met Uprising/Resistance/UD/USoE/Guiding Light is gewoon niet al te best. Mist vooral heel wat punch. En die maken Unnatural Selection en MK Ultra maar Ten dele goed. Exogenesis is wel gaaf, maar toch ook weinig punch.
Dan vind ik the 2nd Law met Supremacy, Survival, Animals, Liquid State en Unsustainable al wel betere tracks. Verder ook niet een album wat helemaal in balans is, maar vind het wel beter dan Resistance
De 5.1 versie van The Resistancequote:Op vrijdag 2 oktober 2015 17:54 schreef Jovatov het volgende:
Vandaag the Resistance geluisterd. Maar dan vind ik the 2nd Law toch wel weer beter dan dat.
Vooral de opening met Uprising/Resistance/UD/USoE/Guiding Light is gewoon niet al te best. Mist vooral heel wat punch. En die maken Unnatural Selection en MK Ultra maar Ten dele goed. Exogenesis is wel gaaf, maar toch ook weinig punch.
Dan vind ik the 2nd Law met Supremacy, Survival, Animals, Liquid State en Unsustainable al wel betere tracks. Verder ook niet een album wat helemaal in balans is, maar vind het wel beter dan Resistance
Je kunt het via Facebook proberen. Moet zeggen dat die evenementenpagina's door Facebook wel goed werken. Zijn populair en je hebt natuurlijk met traceerbare mensen te maken. Dus als je het daar nog niet geprobeerd hebt: probeer het daarquote:Op maandag 5 oktober 2015 11:10 schreef Hpzone het volgende:
Humm, door een miscommunicatie in onze groep hebben we nu 8x staplaatsen voor de 9e en 4x staplaatsen voor de 10e. Niet geschoten altijd mis: Iemand hier die wellicht 4x staplaatsen voor de 9e heeft, maar liever de 10e wilt gaan en dus wil ruilen?
Probeer Ticketswap.quote:Op maandag 5 oktober 2015 11:10 schreef Hpzone het volgende:
Humm, door een miscommunicatie in onze groep hebben we nu 8x staplaatsen voor de 9e en 4x staplaatsen voor de 10e. Niet geschoten altijd mis: Iemand hier die wellicht 4x staplaatsen voor de 9e heeft, maar liever de 10e wilt gaan en dus wil ruilen?
Neen.quote:Op maandag 19 oktober 2015 11:35 schreef AgeEll het volgende:
Hebben mensen hier al de cd ontvangen die je gratis kreeg bij het concertkaartje??
ok, tnxquote:Op maandag 19 oktober 2015 11:40 schreef CoExist het volgende:
[..]
Neen.
Kon ook al 4 weken duren ofzo geloof ik.
Hier is de cd net bezorgd!quote:Op maandag 19 oktober 2015 11:35 schreef AgeEll het volgende:
Hebben mensen hier al de cd ontvangen die je gratis kreeg bij het concertkaartje??
quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 09:39 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik had hem een paar dagen eerder besteld. Duitsland en zo....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nope. Zaterdag viel me in dat ik die cd nog altijd niet had gekregen en dacht bij mezelf, dat begint wel erg lang te duren. Heb daarom maar een mail gestuurd. Gisteren ontving ik als reactie dat mijn order op 1 oktober was verwerkt door Warner en ze bij hen navraag gaan doen. Ben benieuwd.quote:Op maandag 19 oktober 2015 11:35 schreef AgeEll het volgende:
Hebben mensen hier al de cd ontvangen die je gratis kreeg bij het concertkaartje??
Best prima cd hoorquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 13:23 schreef Sequencial het volgende:
Vanochtend had ik hem in ieder geval nog niet. Goed om te horen dat ze inmiddels wel aan het bezorgen zijnIk zit sinds de release al op het album te wachten, had hem gepre-ordered bij wowhd maar die toko ligt inmiddels op z'n gat...
Iemand vond dit bij de Ziggo Dome. Gave actietwitter:SuperTobie twitterde op dinsdag 20-10-2015 om 20:01:25Matthew found the physical lever #MuseDrones @muse at Ziggo Dome, Amsterdam! https://t.co/dTSZxPcRGb reageer retweet
Zoek je alleen een staanplaats? Ik heb nog een zitplaats voor de 9e inclusief parkeerticket.quote:Op maandag 19 oktober 2015 00:34 schreef richolio het volgende:
Nog steeds geen kaartje kunnen fixen voor de 9e
Ik zoek wel een staanplaats ja.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:38 schreef 1shot1kill het volgende:
CD is hier gisteren ook binnen gekomen.
[..]
Zoek je alleen een staanplaats? Ik heb nog een zitplaats voor de 9e inclusief parkeerticket.
Ik kan me gewoon bijna niet voorstellen dat ze liever Madness dan MM spelen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 11:16 schreef Stofje het volgende:
BREAKING: MUSE SPEELT NUMMER VAN EERSTE ALBUM
Rio de Janeiro, 23 oktober 2015.
De Britse rockband Muse heeft gisteren weer eens een oud nummer gespeeld. Na talloze smeekbedes van fans beloofde frontman Matthew Bellamy plechtig om te track Muscle Museum van het album Showbiz (1999) weer eens te zullen spelen. "Maar wanneer en waar had ik er niet bij gezegd", grijnst Bellamy. En dus speelde de band Muscle Museum in een zaaltje in het Braziliaanse Rio de Janeiro. "Weet je, het is gewoon een liedje hč. Leuk liedje op zich, maar we hebben zoveel leuke liedjes. Voor ons is het echt gewoon een oud nummer. Het kreng is zestien jaar oud, dus ik ben ook zestien jaar ouder geworden. Best leuk om weer eens te spelen hoor, dat jeugdige liedje, maar ook weer niet zo interessant", verzucht Bellamy. Hij vervolgt: "Maar ja, ik had het beloofd. Dus besloten we het maar hier te doen, dan ben ik die rare belofte in ieder geval nagekomen." Of de band het nummer ook zal spelen tijdens de Europese tour, wilde Bellamy niet zeggen. "We spelen gewoon twee uur en hebben een nieuwe cd. Muscle Museum is een liedje van drie minuten. Als we daar zin in hebben op de avond zelf, dan doen we het misschien. Kleine kans, want zoals gezegd, voor ons is het gewoon een liedje dat vooral heel oud is."
Tja.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 11:19 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ik kan me gewoon bijna niet voorstellen dat ze liever Madness dan MM spelen.
Wat een onzinbericht, in 2013 kwam in de ArenA ook Unintended langs.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 11:16 schreef Stofje het volgende:
BREAKING: MUSE SPEELT NUMMER VAN EERSTE ALBUM
Ik miste de bronvermelding alquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:03 schreef Stofje het volgende:
Ik vind het schattig dat jullie denken dat dat bericht écht was.. De discussie over welk nummertje ze wel en welk nummertje ze niet moeten spelen vind ik altijd zo aandoenlijk.
Niet SonicVolcano plagenquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:03 schreef Stofje het volgende:
Ik vind het schattig dat jullie denken dat dat bericht écht was.. De discussie over welk nummertje ze wel en welk nummertje ze niet moeten spelen vind ik altijd zo aandoenlijk.
Bij 2 uur optreden had het kwartje natuurlijk al moeten vallen... Muse treed immers 1 uur en 45 minuten opquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:08 schreef Stofje het volgende:
[..]
Ik vermoed dat Matthew in de openbaarheid niet z'n eigen muziek afkraakt!
quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:15 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
Bij 2 uur optreden had het kwartje natuurlijk al moeten vallen... Muse treed immers 1 uur en 45 minuten op![]()
Niveautje de speld
Veel te kwalitatief voor de FP dit .quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:16 schreef Stofje het volgende:
[..]! Shhht. Ik hoopte dat Fylax het op de FP zou zetten
.
Tsja, ben misschien wat te enthousiast.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:03 schreef Stofje het volgende:
Ik vind het schattig dat jullie denken dat dat bericht écht was.. De discussie over welk nummertje ze wel en welk nummertje ze niet moeten spelen vind ik altijd zo aandoenlijk.
Mag hoor.quote:
Gaan ze niet 2 uur spelen?quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:15 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
Bij 2 uur optreden had het kwartje natuurlijk al moeten vallen... Muse treed immers 1 uur en 45 minuten op![]()
Niveautje de speld
Ziggo Dome 2012 was net geen 2 uur, ArenA was 2h10mquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 12:15 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
Bij 2 uur optreden had het kwartje natuurlijk al moeten vallen... Muse treed immers 1 uur en 45 minuten op![]()
Niveautje de speld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |