En mag dit topic zelf dan een schopje terug omhoog?quote:Op donderdag 24 september 2015 19:52 schreef magnetronkoffie het volgende:
Mag D&A weer een schopje naar onder krijgen aub?
Nieuw deel geopend enzo, alvast dank
quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:11 schreef -Strawberry- het volgende:
R&P / Als versieren niet zo makkelijk gaat #194
Is het een idee dat Deezertje gewoon zijn eigen topic krijgt? Dat is het nu eigenlijk al, maar niet waar de reeks voor bedoeld is. Ik snap dat mensen het zelf doen door op hem te blijven reageren. Ervaring leert dat dat iets is wat niet gaat veranderen. Pluff heeft ook de neiging om het topic compleet te laten ontsporen, maar die komt er niet dagelijks. Deezertje wel. Kan het niet gewoon weer over versiertips gaan, in plaats van mensen die ook normale sociale vaardigheden missen?
Nee, dan wordt het te saai. Hij is nou eenmaal deel van het topic.quote:
quote:
quote:
Ik stem tegen. Hij doet niets verkeerd of tegen de regels in, zijn manier van reageren komt ook voor een deel vanwege zijn handicap. Daar moeten jullie ook rekening mee houden.quote:
Hij ís het topic. Al maanden. Dat kan dus ook prima in een eigen topic.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Nee, dan wordt het te saai. Hij is nou eenmaal deel van het topic.
Mooi toch, dan loopt het topic tenminste. Ik vind zijn zoektocht wel spannend om te volgen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij ís het topic. Al maanden. Dat kan dus ook prima in een eigen topic.
Denk je dat anderen om tips gaan vragen als het topic zo overspoeld wordt door Deezertje? Gezien de reacties op hem ben je niet de enige die het spannend vindt om te volgen, maar het heeft gewoon nauwelijks iets met versieren te maken. Het is niet zijn topic.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:27 schreef syndroom het volgende:
[..]
Mooi toch, dan loopt het topic tenminste. Ik vind zijn zoektocht het wel spannend om te volgen.
Langer zelfs geloof ik? Een eigen topic is in dit stadium een gepasseerd station.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij ís het topic. Al maanden. Dat kan dus ook prima in een eigen topic.
Dan volg je het in z'n eigen topic.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:27 schreef syndroom het volgende:
[..]
Mooi toch, dan loopt het topic tenminste. Ik vind zijn zoektocht wel spannend om te volgen.
Elke post is een nieuwe kans om een topic voor iedereen benaderbaar te maken.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:30 schreef syndroom het volgende:
[..]
Langer zelfs geloof ik? Een eigen topic is in dit stadium een gepasseerd station.
Maar volgens mij wil hij dat niet, vrees ik? Maar dat is niet de discussie, het is zoals ik eerder al zei een gepasseerd station.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:30 schreef Gray het volgende:
[..]
Dan volg je het in z'n eigen topic.
Laat hem dat zelf maar meedelen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:31 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar volgens mij wil hij dat niet, vrees ik?
Voor hem verandert er in feite niks behalve de locatie, voor de mensen die ook vragen hebben wel.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:31 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar volgens mij wil hij dat niet, vrees ik? Maar dat is niet de discussie, het is zoals ik eerder al zei een gepasseerd station.
Maar vragen kunnen net zoals nu al het geval is gewoon tussendoor gesteld worden. Ik zie het probleem niet.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Voor hem verandert er in feite niks behalve de locatie, voor de mensen die ook vragen hebben wel.
In theorie kan alles. De praktijk wijst anders uit.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:33 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar vragen kunnen net zoals nu al het geval is gewoon tussendoor gesteld worden. Ik zie het probleem niet.
Als andere users een topic kapen wordt dat ook niet gedoogd onder het mom van 'hij doet toch niemand kwaad'. Misschien dat hij dan daadwerkelijk eens échte hulp gaat zoeken.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:36 schreef syndroom het volgende:
Het zou wel sneu zijn als hij dan af zou haken, je weet dan niet hoe het met hem afloopt. Laat hem maar voorlopig gewoon zijn gang gaan, hij doet niemand kwaad.
Me 2.quote:
Het probleem, zoals hierboven wordt beschreven, is Deezer zelf.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:33 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar vragen kunnen net zoals nu al het geval is gewoon tussendoor gesteld worden. Ik zie het probleem niet.
Maar hij valt onder een gedoogbeleid. Bovendien valt dat reuze mee, het is dat wij er met zijn allen op reageren. Geeft toch aan dat we erg begaan zijn met zijn problematiek.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:39 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als andere users een topic kapen wordt dat ook niet gedoogd onder het mom van 'hij doet toch niemand kwaad'. Misschien dat hij dan daadwerkelijk eens échte hulp gaat zoeken.
Het is meer frustratie dan begaan zijn, dat zie je toch wel?quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:54 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar hij valt onder een gedoogbeleid. Bovendien valt dat reuze mee, het is dat wij er met zijn allen op reageren. Geeft toch aan dat we erg begaan zijn met zijn problematiek.
Alle tips zijn al gegeven, ja. Niet dat hij er iets mee doet.quote:Het klinkt nu alsof een patiënt uitbehandeld is en de arts uit frustratie maar zegt dat hij maar naar een andere behandelaar moet gaan. Zo vat ik het op.
Je zou ook naar jezelf kunnen kijken, geef je niet de verkeerde tips?
Of dat hij kanker heeft en dat de huisarts of de fysio niet het juiste loket is voor zijn problemen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:54 schreef syndroom het volgende:
Het klinkt nu alsof een patiënt uitbehandeld is en de arts uit frustratie maar zegt dat hij maar naar een andere behandelaar moet gaan. Zo vat ik het op.
quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:58 schreef Godtje het volgende:
[..]
Of dat hij kanker heeft en dat de huisarts of de fysio niet het juiste loket is voor zijn problemen.
Van mensen met autisme is bekend dat ze soms wel keer op keer zonder te luisteren in herhaling vallen. Dat is een bekend symptoom. Daar moet jij hem niet op afrekenen. Hij kan er niets aan doen, is onderdeel van zijn handicap.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:57 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Het is meer frustratie dan begaan zijn, dat zie je toch wel?
[..]
Alle tips zijn al gegeven, ja. Niet dat hij er iets mee doet.
Het is eerder een coach die zijn client met psychische problemen doorstuurt naar een professional.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:54 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar hij valt onder een gedoogbeleid. Bovendien valt dat reuze mee, het is dat wij er met zijn allen op reageren. Geeft toch aan dat we erg begaan zijn met zijn problematiek.
Het klinkt nu alsof een patiënt uitbehandeld is en de arts uit frustratie maar zegt dat hij maar naar een andere behandelaar moet gaan. Zo vat ik het op.
Je zou ook naar jezelf kunnen kijken, geef je niet de verkeerde tips?
En dus heeft hij een andere behandeling nodig. Die hij in dat topic blijkbaar niet krijgt.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:59 schreef syndroom het volgende:
[..]
Van mensen met autisme is bekend dat ze soms wel keer op keer zonder te luisteren in herhaling vallen. Dat is een bekend symptoom. Daar moet jij hem niet op afrekenen. Hij kan er niets aan doen, is onderdeel van zijn handicap.
Prima, hij heeft een reden waarom hij doet zoals hij doet. Net als iedereen. Jij noemt het afrekenen, maar waarom zou je iemand daar niet op mogen aanspreken? Zijn handicap is geen reden om alles te gedogen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 14:59 schreef syndroom het volgende:
[..]
Van mensen met autisme is bekend dat ze soms wel keer op keer zonder te luisteren in herhaling vallen. Dat is een bekend symptoom. Daar moet jij hem niet op afrekenen. Hij kan er niets aan doen, is onderdeel van zijn handicap.
veto over wat?quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:22 schreef syndroom het volgende:
Nee. Ik heb mijn veto al uitgesproken.
Deezertje neemt het topic over volgens sommigen. Anderen vinden dat geen probleem. Iig zijn beide partijen het er over eens dat het sowieso offtopic is.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:21 schreef Re het volgende:
samenvatting? Deezertje slurpt teveel energie? of valt het wel mee?
Dat klopt niet.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Deezertje neemt het topic over volgens sommigen. Anderen vinden dat geen probleem. Iig zijn beide partijen het er over eens dat het sowieso offtopic is.
Zelfs hij vindt dat het niet over moeilijk versieren gaat, hij vindt alleen dat het prima in dat topic past. Feitelijk gezien is hij het dus gewoon met de offtopic opmerking eens.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Jij bent volgens mij de enige die er anders over denkt.
Deezer slurpt al tiiijjden energie.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:21 schreef Re het volgende:
samenvatting? Deezertje slurpt teveel energie? of valt het wel mee?
Het zal wel loslopenquote:Op dinsdag 29 september 2015 15:34 schreef K44S het volgende:
[..]
Deezer slurpt al tiiijjden energie.
Slaat alle hulp af en doet werkelijk niks met de tips.
Ik zal wel de hond zijn die hem bijt... maar check het "als versieren niet zo makkelijk gaat" topic maar eens.
Hij slurpt het hele topic op, waardoor het niet langer een centraal topic is. Nieuwe mensen zie je niet meer langskomen, behalve om mee te rijden op de deezertrain. Zijn problematiek kan beter in een persoonlijk topic.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:21 schreef Re het volgende:
samenvatting? Deezertje slurpt teveel energie? of valt het wel mee?
Ik denk dat het voor hem zelf ook een stuk fijner wordt als hij alleen tot dat topic (al is het tijdelijk) geen toegang meer krijgt.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:40 schreef Re het volgende:
ik ga eens overleggen, in principe doet hij natuurlijk weinigs kwaad en je kunt nou eenmaal niet users limiteren tot 1 topic
Valt reuze mee. Nieuwe mensen haken juist in op zijn verhaal. Daarnaast wordt het nu wel teveel opgeblazen, hij overtreed geen regels.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:38 schreef Gray het volgende:
[..]
Hij slurpt het hele topic op, waardoor het niet langer een centraal topic is. Nieuwe mensen zie je niet meer langskomen, behalve om mee te rijden op de deezertrain. Zijn problematiek kan beter in een persoonlijk topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |