Dit klinkt dan wel weer erg positief!quote:Op donderdag 24 september 2015 13:02 schreef nintjedeboz het volgende:
[..]
Dat is nu ook het plan, ze gaf ook aan dat het beter is als ik eerst die kant opkom, zodat ik kan zien hoe ze is en goed kan beoordelen of ik haar wel echt leuk vind, want daar blijft ze nog steeds onzeker over.
Van allemaal pak je weer net de parels.quote:Op donderdag 24 september 2015 16:18 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
[..]
Alsjeblieft, 2 aziatische Fok!ers... Veel succes ermee!
quote:Op zondag 7 juni 2015 08:14 schreef Sheldon. het volgende:
Nu heb ik sinds deze week dus Azië uitgevonden als tinder plek, en wat een hemel is dat zeg als je er als westerse man een beetje fatsoenlijk uit ziet.
Momenteel heb ik mijn pijltje in de Filippijnen neergezet, en ik heb in anderhalve dag al tweehonderd matches. Daar zitten wel wat ladyboys tussen, maar dat zie je eigenlijk direct al aan hun gezicht, hun foto's ( die zijn doorgaans een stuk ordinairder dan van echte vrouwen), en de meesten zetten het ook gewoon netjes in hun profiel.
Maar dan nog blijft er een zee van vrouwen over die zo gigantisch gretig zijn. Ten eerste is het erg goed voor je zelfvertrouwen. Ze willen je whatsapp, en als je dan zegt dat je van plan bent om naar de Filippijnen te gaan binnen korte termijn worden ze half gek en stalken ze je de halve dag, en houden ze na drie dagen appen al van je..
Het begint vaak netjes, maar na twee dagen investeren in ze, beginnen ze ook sexy foto's te sturen, en bij een paar is het me na een paar dagen al gelukt dat ze een striptease voor de webcam voor me gingen geven![]()
quote:Op woensdag 10 juni 2015 11:30 schreef hpeopjes het volgende:
Net terug van een trip naar Zuidoost-Azië. Zojuist gelijk m'n datingprofielen maar offline gehaald, want tussen mij en de Nederlandse vrouw wordt het definitief niks meer.Op donderdag 11 juni 2015 09:49 schreef hpeopjes het volgende:
Ik zit als man toch helemaal niet te wachten op dit soort geleuter over gelijk(waardig)heid. Wat ik zoek, wat veel mannen zoeken, is een vrouw, die ze kunnen bewonderen om haar schoonheid, haar charme, haar pure vrouwelijkheid. Een vrouw om stiekem toch een beetje op een voetstuk te plaatsen, als jouw eigen persoonlijke koningin. Een vrouw voor wie je met alle plezier keer op keer je portemonnee trekt, als ze weer eens nieuwe kleding of schoenen nodig heeft, omdat je wéét dat ze het waard is.
Het moet niet te erg worden natuurlijk, het moet allemaal wel leuk blijven en zeker niet verstikkend worden. Maar het gevoel dat je met iets bijzonders bezig bent, dat je een prachtig sieraad in handen hebt om te koesteren, dat gevoel moet er wel zijn.
Wat zoek je dan precies in die cultuur?quote:Op donderdag 24 september 2015 13:06 schreef nintjedeboz het volgende:
[..]
Die cultuurverschillen vind ik juist leuk ik hou namelijk niet van Nederlandse cultuur.
Het gekreun van zo'n Aziatische chick... Jesus het lijkt wel alsof ze een grillworst erin krijgen... Niet normaal zegquote:Op donderdag 24 september 2015 23:44 schreef Myrr het volgende:
[..]
Wat zoek je dan precies in die cultuur?
Ja, maar je kan er niet vanuit gaan dat ze zulke intenties heeft. En waarom wijst ze dan het aanbod af om naar NLD te komen? :^/ Dat snap ik dan niet hoor. Als ik vraag of ze ergens anders wilt wonen dan zegt ze ook dat ze daar niet zeker van is.quote:Op donderdag 24 september 2015 13:10 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Slecht plan, btw, een echte Aziaat zal je nooit bij eerste kennismaking al bij hun thuis uitnodigen, laat staan slapen, tenzij bijbedoelingen. Dus je verleiden zodat ze naar Nederland kan. Je kan beter in hotels met vrienden.
En ik bedoelde andere cultuur verschillen
Ze wijst her af om niet meteen als een golddigger te lijken. Beetje subtiel zijn.quote:Op vrijdag 25 september 2015 08:19 schreef nintjedeboz het volgende:
[..]
Ja, maar je kan er niet vanuit gaan dat ze zulke intenties heeft. En waarom wijst ze dan het aanbod af om naar NLD te komen? :^/ Dat snap ik dan niet hoor. Als ik vraag of ze ergens anders wilt wonen dan zegt ze ook dat ze daar niet zeker van is.
Ahha.
Ik vind het wel een beetje vervelend dat ze denkt dat ik haar gedachtes kan lezen. Ze is heel subtiel met hints geven. >.< Maar niet alles is een hint. Toen ze liet zien dat ze een Baby-G horloge wou kopen wou ze alleen mijn mening hebben over welke kleur het beste bij haar staat. Niet om de horloge door mij te laten betalen. Maar alsnog een beetje vaag hoe ze die Baby-G heeft gekocht in haar financiële situatie.. ga ik nog even op in.
Wat ik me nog wel afvraag is hoe haar financiële situatie in elkaar steekt. Ze heeft een eigen appartement buiten de stad en een huis (?) in de stad zelf van haar nicht welke samen is geen wonen bij haar vriend in Frankrijk. (Mits het over dezelfde nicht gaat wat ik niet helemaal zeker meer weet.)
Echt??quote:Op donderdag 24 september 2015 11:56 schreef 20100 het volgende:
Sowieso rondlopen met een sleutelhanger met een fototje is not done als je ouder bent dan 12.
Ook niet als het van iemand is waar je al een jarenlange relatie mee hebt.
Grow some balls dude!
Die op zoek gaan via internet naar Thaise vrouwen en sociaal niet sterk zijn*quote:Op donderdag 24 september 2015 11:36 schreef Angel-Joy het volgende:
Topic sluit automatisch na zoveel posts.
Maar nu we hier verder gaan: hoi Rucola, stop eens met te doen dat mannen die op andere types vallen zielige mannetjes zijn omdat ze geen Nederlandse vrouwen kunnen krijgen.
Ja zo is de meerderheid van die hollandse kerels wel.quote:Op vrijdag 25 september 2015 09:17 schreef Rucola het volgende:
[..]
Die op zoek gaan via internet naar Thaise vrouwen en sociaal niet sterk zijn*
Geen woorden verdraaien, graag.
quote:Op vrijdag 25 september 2015 09:23 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Wel lullig als je als gezonde hollandse man gewoon in Nederland een Aziatische dame uit Azië ontmoet die hier geboren is aan een Nederlandse uni studeert, en dat je een relatie krijgt, maar dat de buitenwereld men op Fok! in eerste instantie ervan uitgaat dat je haar hebt gekocht
Niet Nederlandse sprekende Aziatische meisjes hier gaan versieren, Is hetzelfde als bestellen via internet.quote:
Ja, want een Aziatische die hier haar PhD haalt, een succesvolle carriere tegemoet gaat en overal ter wereld aan de slag kan gaan, is exact hetzelfde als een Thaise die zeven dagen per week in een ijscobar of massagesalon werkt en amper Engels praat. Daarnaast is iemand in levende lijve zien exact hetzelfde als iemand van een schimmige dating site halen zonder reallife ooit vantevoren te hebben gezien.quote:Op vrijdag 25 september 2015 09:41 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Niet Nederlandse sprekende Aziatische meisjes hier gaan versieren, Is hetzelfde als bestellen via internet.
Sorry maar die nuance had je in eerste instantie nietquote:Op vrijdag 25 september 2015 09:17 schreef Rucola het volgende:
[..]
Die op zoek gaan via internet naar Thaise vrouwen en sociaal niet sterk zijn*
Geen woorden verdraaien, graag.
Jawel, heb ik steeds zo beschreven.quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:16 schreef Chewie het volgende:
[..]
Sorry maar die nuance had je in eerste instantie niet
Vraag me nog steeds af waar die frustratie vandaan komt.
Wellicht moet je je eigen reacties eens terug lezen, je stelt toch heel duidelijk meerdere malen dat het nooit succesvolle knappe mannen kunnen zijn die in Azië op zoek gaan naar een vrouw.quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:16 schreef Rucola het volgende:
[..]
Jawel, heb ik steeds zo beschreven.
Dit idd Rucola. Vertel, waarom zo gefrustreerd? Je ex heeft je verlaten voor een Aziaat?quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:25 schreef Chewie het volgende:
[..]
Wellicht moet je je eigen reacties eens terug lezen, je stelt toch heel duidelijk meerdere malen dat het nooit succesvolle knappe mannen kunnen zijn die in Azië op zoek gaan naar een vrouw.
Waarom dan nog 2e deel van topic openen als je blijkbaar het al weet?quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:40 schreef nintjedeboz het volgende:
Mijn hoofdgedachte op het moment:
Ze lijkt me een leuke meid en ik wil het een kans geven. Zodra ik in de gaten hebt dat het alleen maar om het geld draait dan ben ik weg. Het is nu nog te vroeg om conclusies te trekken en dat kan ik zelf ook wel bedenken natuurlijk.
Als je dan denkt dat ik naïef ben, een creep of zo'n typische vent. Tsja, dat is niet mijn probleem. Punt uit.
Het was ook niet gefrustreerd, eerder verzuurd.quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:42 schreef Rucola het volgende:
Oja, dat is ook zo Chewie. Dat bedoel ik niet gefrustreerd, dat lees je zelf zo.
Kijk hoe je nu weer reageert: 'zulke mannen', 'via die manier' 'gun het ze van harte'quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:48 schreef Rucola het volgende:
Dat ben ik ook niet. Ik vind het juist fijn voor zulke mannen dat ze dan alsnog een vrouw weten te krijgen via die manier. En gun het ze dus juist van harte.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |