quote:VARA werkt al aan seizoen 3 Overspel
De makers van de succesvolle serie Overspel zijn al bezig aan een derde seizoen. Schrijver Frank Ketelaar en producent Robert Kievit werken op dit moment aan de derde reeks, die vermoedelijk begin 2014 opgenomen wordt.
Het is opmerkelijk dat de VARA het nieuwe seizoen nu al in productie heeft genomen. De tweede reeks gaat pas eind oktober van start. Over de inhoud van deel 3 wil de VARA niets zeggen, maar "alle acteurs die na seizoen 2 nog leven keren in principe terug", aldus de makers.
Het eerste seizoen vertelde over een fotografe (Sylvia Hoeks) die hopeloos verliefd wordt op de advocaat (Fedja van Huêt) van de familie Couwenberg die zich bezig houdt met schimmige praktijken. Andere grote rollen zijn voor Kees Prins, Ramsey Nasr en Rifka Lodeizen.
Mysterie
Wat er exact in seizoen 2 gaat gebeuren, is nog een mysterie. De tweede serie gaat op 26 oktober van start. Nieuwe acteurs in deze reeks zijn onder anderen Mimoun Oaissa, Kees Boot en Sophie van Winden.
De eerste serie trok in 2011 wekelijks een miljoen kijkers. De Amerikaanse zender ABC heeft zelfs besloten een Engelstalige remake te maken, met grote sterren als James Cromwell en Henry Thomas in de hoofdrollen. Ook deze wordt komend najaar uitgezonden.
ANP
Game on!quote:Op maandag 21 september 2015 17:58 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
[..]
Uitgesteld kijken wordt er na een paar dagen bij opgeteld. Zo had de eerste aflevering van Overspel eerst 1.180.000 kijkers, maar met uitgesteld kijken is dit omhoog gegaan tot 1.346.000 kijkers.
Ik vind toch dat het vrij langzaam opgang komt. Wat meer actie en tempo mag van mij wel.quote:Op zondag 20 september 2015 18:12 schreef Injetta het volgende:
Waarom zou men zo massaal afhaken? Lijkt me vreemd.
Het is toch niet slechter dan vorig seizoen?
Misschien toch de voetbal?
Rifka Lodeizen. Maar die weet ook goed die lichtelijk onzekere verstrooide Elsie neer te zetten ja.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:59 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vind Rafka nog wat die Elsie speelt ook steengoed.
Wat ik trouwens knap vind bij Kees Prins, ik ben ontzettende Jiskefetfan en ken alles van buiten, maar zie hem geen moment als Kees Prins van Jiskefet, hij is echt Kouwenberg.
Die is ook goed, ja.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:59 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vind Rafka nog wat die Elsie speelt ook steengoed.
Wat ik trouwens knap vind bij Kees Prins, ik ben ontzettende Jiskefetfan en ken alles van buiten, maar zie hem geen moment als Kees Prins van Jiskefet, hij is echt Kouwenberg.
Lekker plat Mokums.quote:
Ik heb het vermoeden dat sowieso Anna iets te maken heeft met Couwenberg of zo.quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:28 schreef Injetta het volgende:
Het wordt weer goed spannend!
Wat zijn die Anna en Alex echt van plan?
Sylvia Hoeks zou niet misstaan in een zombiefilmquote:Die Iris is echt een vreselijk personage zeg. En dan ook nog voortdurend die emotieloze, levenloze kop erbij.
Ze proberen toch niet Willem te laten bewijzen dat hij wel moest weten van de zaakjes van Couwenberg? Waardoor hij uiteindelijk de gevangenis in gaat ofzo..quote:Op vrijdag 25 september 2015 10:28 schreef Injetta het volgende:
Het wordt weer goed spannend!
Wat zijn die Anna en Alex echt van plan?
Die Iris is echt een vreselijk personage zeg. En dan ook nog voortdurend die emotieloze, levenloze kop erbij.
Ik vind de rol van Ramsey Nasr ook mooi.quote:Op donderdag 24 september 2015 10:23 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Die is ook goed, ja.
Vind de conversaties tussen Iris en Willem echt tegenvallen. Van die emotieloze toneelschooluitwisselingen. Te veel alsof het script keurig wordt opgelezen.
Björn, Elsie en Huub komen toch veel beter uit de verf, komt alleen niet zo ingestudeerd over.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 19% gewijzigd door Piebe op 25-09-2015 12:13:15 ]Ja ja
Ik denk dat die somberheid ook gewoon grotendeels de bedoeling is en bij haar rol hoort. In andere rollen is ze namelijk niet zo.quote:Op vrijdag 25 september 2015 18:39 schreef Rucola het volgende:
Ik weet niet waarom dit zo is, maar ik ben eigenlijk voor de 'slechte' personages zoals Kees en Pepijn. Hoewel ik Pepijn nog niet eens zo slecht vind, maar eerder doorgedraaid. En Kees is gewoon grappig.
En iedereen vindt Iris zo vervelend en emotieloos. Het is idd een saai personage, maar ik vind haar een super mooie vrouw. Haar gezicht is best wel heel erggg perfect.
Ik denk ook dat Anna met Couwenberg van doen heeft. Voor wie zou ze anders werken? Als ik Willem was, was ik ook alleen akkoord gegaan als Anna haar cliënt genoemd had.quote:Op vrijdag 25 september 2015 11:04 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik heb het vermoeden dat sowieso Anna iets te maken heeft met Couwenberg of zo.
En die eigenaar van die escortclub is ook niet helemaal koosjer, die zal wel achter de aandelen van Björn aanzitten.
Dat dacht ik dus ook.quote:Op zaterdag 26 september 2015 23:48 schreef A_Fortiori het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Anna met Couwenberg van doen heeft. Voor wie zou ze anders werken?
Als ik Willem was, zou ik niet eens zijn ingegaan op het eerste gesprekje met die Anna.quote:Als ik Willem was, was ik ook alleen akkoord gegaan als Anna haar cliënt genoemd had.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |