De Amerikaanse overheid dus.quote:Op maandag 21 september 2015 15:48 schreef oldford het volgende:
VAG heeft dit min of meer al toegegeven en de verkoop is door VAG stil gelegd voor modellen met de betrokken motor die nog op voorraad zijn.
De overheid heeft voorlopig geen toelating afgegeven voor de verkoop van 2016 modellen met de betrokken motoren.
Passat golf Beetle jetta en de audi a3......quote:Op maandag 21 september 2015 17:39 schreef Nemephis het volgende:
Amerikaans nieuws maar ik ben toch wel benieuwd of Volkswagen hier ook de boel heeft lopen bedonderen.
Om welke modellen gaat dit nou?
VW is een Europees merk, daarom zijn ze zo fel erop. Het maakt niet uit of een beetje standaard v8 veel meer zuipt dan een zogenaamd ecodieseltje van de VAG-stal.quote:Op maandag 21 september 2015 17:47 schreef SebbeSwensje het volgende:
Amerikanen hebben het fenomeen 'hypocrisie' echt tot een kunst verheven.
Mwah, zo'n toppunt is dat niet. Hebben we eerder gezien bij smartphones, maar om in de autowereld te blijven, kijk eens naar bijv. de EuroNCAP. Auto's worden gebouwd op de specificaties van die crashtesten, ze worden gebouwd zodat ze bij EuroNCAP 5 sterren halen. Verander 1 parameter in de test maar iets en ze scoren geen 5 sterren.quote:Op maandag 21 september 2015 18:20 schreef Ridocar het volgende:
Maar dan nog, goed dat zoiets boven water is gekomen. Veel auto's zijn alleen zuinig gemaakt om door de tests te komen, maar dat een test specifiek wordt belazerd met een stuk software dat er speciaal voor is geschreven is toch wel het toppunt.
Daarom rij ik Volvoquote:Op maandag 21 september 2015 18:31 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
kijk eens naar bijv. de EuroNCAP. Auto's worden gebouwd op de specificaties van die crashtesten, ze worden gebouwd zodat ze bij EuroNCAP 5 sterren halen. Verander 1 parameter in de test maar iets en ze scoren geen 5 sterren.
Fixtquote:Op maandag 21 september 2015 19:07 schreef pvdplanet het volgende:
Dat ze dachten hiermee weg te komen... waarschijnlijk wordt de topman eruit geknikkerd en krijgt ie nog een zak geld Upje mee ook
Dat een V8 meer zuipt is wel bekend en wordt geaccepteerd in Amerika, zolang je maar zegt hoeveel dat ding echt gebruikt.quote:Op maandag 21 september 2015 18:20 schreef Ridocar het volgende:
VW is een Europees merk, daarom zijn ze zo fel erop. Het maakt niet uit of een beetje standaard v8 veel meer zuipt dan een zogenaamd ecodieseltje van de VAG-stal.
Het gaat ook om de Amerikaanse Nox en Roetnormen, die zijn veel strenger daarop, onder andere door smog enzo. CO2 intereseert ze geen moer.quote:Op maandag 21 september 2015 19:34 schreef Hyperdude het volgende:
Belachelijk trouwens hoe weinig de EU/Europa dit soort dingen aanpakt. Net zoals bij de FIFA moeten de Amerikanen het weer aanpakken. En kunnen ze lekker boetes vangen.
Volvo heeft een fantastisch regelcentrum.quote:
Toch is het hypocriet, want na toelating mag je er alles mee doen, niemand die je dan nog een controle geeft.quote:Op maandag 21 september 2015 19:40 schreef Fer het volgende:
[..]
Het gaat ook om de Amerikaanse Nox en Roetnormen, die zijn veel strenger daarop, onder andere door smog enzo. CO2 intereseert ze geen moer.
bron: redditquote:Volkswagen installed its “defeat device” in the listed affected diesel-models:
- Jetta (Model Years 2009–2015)
- Beetle (Model Years 2009–2015)
- Audi A3 (Model Years 2009–2015)
- Golf (Model Years 2009–2015)
- Passat (Model Years 2014–2015)
The problem is USA emissions regulations for diesel CARS (not diesel trucks) are astronomically more strict than Europe or any other developed countries. Mazda, Honda, and few others tried to get diesel passenger cars that could meet the 2009 to present regulations for cars and they could not figure out a way to do it in a cost effective or reliable manner. They would either have to make the engines much more expensive or dramatically decrease the reliability of diesel emission control systems (particularly EGR coolers and other systems that are designed to reduce NOx emissions)
If the EPA actually cared about NOx emissions they would go after heavy duty trucks and semis. I have a feeling VW isn't the only manufacturer that has gamed the system for small diesel passenger cars and SUVs as the present EPA/CARB standards are unworkable. For example Their regulations have actually made the usage of pure biodiesel close to impossible in new diesel vehicles
lekker hypocriet. Nog steeds massaal V8 rijden die niet efficienter zijn dan in 1952 maar wel diesel heel stricte eisen aan stellen en dan nog niet eens aan trucksquote:The problem is USA emissions regulations for diesel CARS (not diesel trucks) are astronomically more strict than Europe or any other developed countries
Ik las dat Ford in 1998 voor bijna 8 miljard euro geschikt heeft na vergelijkbaar gesjoemel.quote:Op maandag 21 september 2015 18:20 schreef Ridocar het volgende:
[..]
VW is een Europees merk, daarom zijn ze zo fel erop. Het maakt niet uit of een beetje standaard v8 veel meer zuipt dan een zogenaamd ecodieseltje van de VAG-stal.
Maar dan nog, goed dat zoiets boven water is gekomen. Veel auto's zijn alleen zuinig gemaakt om door de tests te komen, maar dat een test specifiek wordt belazerd met een stuk software dat er speciaal voor is geschreven is toch wel het toppunt.
Niet overdrijven. Ford was in totaal 7,83 miljoen dollar kwijt.quote:Op dinsdag 22 september 2015 07:54 schreef Igen het volgende:
Ik las dat Ford in 1998 voor bijna 8 miljard euro geschikt heeft na vergelijkbaar gesjoemel.
Het hypocriete is dat deze Dodge wordt aangemerkt als een truck en derhalve niet aan de emissienormen hoeft te voldoen waaraan personenauto's wel moeten voldoen. Dat het ding waarschijnlijk nooit meer vervoert dan 1 of 2 rednecks en een sixpack doet niet terzake.quote:Op dinsdag 22 september 2015 08:05 schreef lobotm het volgende:
Tja zo rijd de gemiddelde amerikaan rond Dus waar hebben ze het over lol
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |