abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_162039102
quote:
1s.gif Op maandag 9 mei 2016 12:30 schreef MMaRsu het volgende:

[..]

Ah je hebt PES16 niet gespeeld zie ik :').

Iemand die vaak pes doet die mij wil toevoegen? Speel alleen tegen een vriend van me op de bank maar ik win 9 van de 10x een beetje uitdaging zou leuk zijn :')

mmarsu is mn psn id
Ik heb de demo gespeeld, maar Fifa heeft betere controls.
  maandag 9 mei 2016 @ 16:50:40 #202
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_162039730
Oke leuk, vast 1x ofzo? De controls zijn niet beter bij fifa, je bent er gewoonweg niet aan gewend, en daardoor suck je erin.

Dat is bij fifa16 net zo, als ik die speel tegen een vriend speelt het alsof ik langzaam stront door een verstopte trechter wil duwen, zo snel reageren mijn poppetjes.

Als ik het een week zou spelen kom ik erin en begint hrt beter te spelen.

De metacritic en algehele reviews voor PES 16 prijzen niet alleen de gameplay maar ook de controls.

Allereerst is pes 60fps en fifa30fps. Daar gaat je vloeiendheid al.

Maargoed ik verw8 dat ik tegen een fifa famboy aan het praten ben die het toch na 1x proberen neerlegt als " de controls zijn geen fifa controls ".

100% zeker dat PES vloeiender en beter speelt dan fifa. Dat is niet alleen mijn mening maar ook die van alle gamespers.
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  maandag 9 mei 2016 @ 16:52:30 #203
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_162039757
Daarnaast kan je gewoon type 2 pakken, dat zijn bijna dezelfde controls ala fifa lol :').
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_162735412
quote:
Eerste indruk: Pro Evolution Soccer 2017 staat zijn mannetje

Gepubliceerd: 01 juni 2016 09:03 Laatste update: 01 juni 2016 09:23

De Pro Evolution Soccer-reeks van Konami lijkt dit jaar klaar om concurrent FIFA van de troon te stoten. Een eerste speelsessie met PES 2017 maakt direct een goede indruk.

De gameplay van PES 2016 stond vorig jaar al als een huis, en het nieuwe deel bouwt hier duidelijk op voort.

Toch voelt de game anders aan, dankij de toevoeging van de Real Touch-technologie. Die zorgt ervoor dat het aannemen, dribbelen en passen per speler anders aanvoelt.

Dat is meteen merkbaar bij een kleinere speler zoals Santi Carzola en iets grotere spelers zoals Mesut Özil. In combinatie met een reeks van nieuwe toegevoegde animaties voelt de bal vrijer en volgt deze minder afgebakende paden.

Het spel doet in de passing realistischer aan. Hoe hard een bal wordt geraakt, met welk deel van de voet, met welke snelheid een speler loopt: het is allemaal van invloed. Ervaren PES-spelers zullen dat direct opmerken. De controle over de bal is vele malen groter en het leveren van een perfecte pass zorgt voor nog meer voldoening.

Wat ook direct opvalt is dat de keepers, na jarenlang een hekel punt te zijn geweest, flink op de schop zijn gegaan. In PES 2017 zijn de doelmannen beter dan ooit tevoren. Tijdens een eerste speelsessie stuitten we geen enkele keer op rare fratsen. Dat is een verademing.

Ook scheidsrechters reageren veel beter op overtredingen, zonder het spel onnodig te onderbreken.

PES 2017 biedt daarnaast veel meer strategische hulpmiddelen om zelf invloed uit te oefenen op de wedstrijd. Zo kunnen voor een wedstrijd allerlei geavanceerde instructies worden gegeven, bijvoorbeeld om tiki-taka-voetbal te spelen. Dan ligt de prioriteit op het blijven passen van de bal. Spelers nemen hiervoor ook actief betere posities in en rennen niet zomaar de ruimte in.

Weer een andere strategie is False Full Backs, waarbij verdedigers uit hun traditionele positie kruipen en naar het midden van het veld bewegen. Hierdoor krijgt het team tijdelijk meer spelers in het centrum.

In verdedigend opzicht is het mogelijk om ‘de bus te parkeren’ en zo veel mogelijk spelers voor het doel te positioneren. Of om via het zogenoemde Gegenpressing bij balverlies heel veel druk te zetten, iets wat wel veel vraagt van het uithoudingsvermogen. Tijdens de wedstrijd zijn er vier van deze vooraf ingestelde instructies te activeren en dit levert een veel dynamischer spel op.

Dat geldt eveneens voor hoekschoppen, waarbij het mogelijk is om zowel aanvallend als defensief per speler instructies te geven. Een andere strategische optie is de mogelijkheid om tijdens het spelen in één keer van heel verdedigend naar zeer aanvallend te veranderen. Een optie die PES spelers van het eerste uur zonder meer herkennen van jaren terug.
Kunstmatige intelligentie

De allergrootste verandering in PES 2017 lijkt de invoering van kunstmatige intelligentie te zijn. Computertegenstanders leren tijdens een wedstrijd van jouw spel en passen daar hun tactiek op aan.

Komen alle aanvallen via de vleugels, dan worden deze extra afgedekt. Overmatig gebruik van een sterspeler, zoals Antoine Griezmann, levert een dubbele mandekking op. Het zorgt ervoor dat ook ervaren spelers op de hoogste moeilijkheidsgraad nog uitdaging weten te vinden.

PES 2017 zier er ook ruim voor zijn verschijning al indrukwekkend uit. Behalve de nieuwe gameplayelementen maakt ook de grafische engine een stap vooruit.

Dat is vooral te zien in de kleine details: de ademwolkjes in de winter, regendruppels die van het net af spatten, het claimen van een corner bij een achterbal, de spuitbuslijnen bij vrije trappen die langzaam vervagen en de tv-kabels die langs het veld liggen.

Ook andere kleine toevoegingen stemmen ons enthousiast, van de licentie van Arsenal tot bijgewerkte menu’s met kleine foto’s van spelers. Het levert een veelbelovend beeld op van een game die pas in het najaar zal verschijnen
Aldus nu.nl
  Moderator zaterdag 4 juni 2016 @ 11:07:41 #205
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_162735631
_O_
pi_162737298
PES 2016 met een keeper fix zou mij al zo blij maken. Soms rammen ze idiote ballen uit de kruising, en de andere keer valt een slap schot er zo in.

Maar dit lijkt volgens de previews opgelost in 2017, dus dat is mooi :)
There's a frood who really knows where his towel is.
pi_162737790
Tja, waar ik als pc-speler vooral in geďnteresseerd ben is of PES17 zowel op consoles als pc dezelfde versie is of niet? Ik heb geen zin om een slechtere versie te spelen. Daarom heb ik 16 ook niet gekocht.
pi_162737886
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 juni 2016 12:37 schreef Vrieskist het volgende:
PES 2016 met een keeper fix zou mij al zo blij maken. Soms rammen ze idiote ballen uit de kruising, en de andere keer valt een slap schot er zo in.
Eens. Al wordt het iets lastiger als je schieten ook op manual zet.
  zaterdag 4 juni 2016 @ 14:06:43 #210
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_162738906
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 juni 2016 12:37 schreef Vrieskist het volgende:
PES 2016 met een keeper fix zou mij al zo blij maken. Soms rammen ze idiote ballen uit de kruising, en de andere keer valt een slap schot er zo in.

Maar dit lijkt volgens de previews opgelost in 2017, dus dat is mooi :)
Bijna net echt dus ;)
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_162750842
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 juni 2016 14:06 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]

Bijna net echt dus ;)
Ja, maar een leuke voetbalgame hoeft wat mij betreft ook niet helemaal realistisch te zijn :P
There's a frood who really knows where his towel is.
pi_164819821
Kick.

Iemand de demo van PES 2017 al gespeeld?
  Moderator woensdag 24 augustus 2016 @ 19:18:35 #213
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_164819974
quote:
14s.gif Op woensdag 24 augustus 2016 19:13 schreef TvhN het volgende:
Kick.

Iemand de demo van PES 2017 al gespeeld?
Ja ik, op PS4.

Speelt erg fijn. Betere duels, drukzettende AI, dribbels iets minder effectief, passysteem beter, voorzetten komen eindelijk lekker voor. Speelsnelheid wel iets trager, daar moest ik even aan wennen.
pi_164820198
quote:
1s.gif Op woensdag 24 augustus 2016 19:18 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Ja ik, op PS4.

Speelt erg fijn. Betere duels, drukzettende AI, dribbels iets minder effectief, passysteem beter, voorzetten komen eindelijk lekker voor. Speelsnelheid wel iets trager, daar moest ik even aan wennen.
Ook verschil gemerkt m.b.t. de keepers en scheidsrechters ten opzichte van PES 2016?
  Moderator woensdag 24 augustus 2016 @ 21:26:58 #215
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_164824301
quote:
0s.gif Op woensdag 24 augustus 2016 19:27 schreef TvhN het volgende:

[..]

Ook verschil gemerkt m.b.t. de keepers en scheidsrechters ten opzichte van PES 2016?
Ja, AI maakt meer overtredingen en scheids fluit sneller. Keepers zijn wel beter maar nog niet zoals het zou moeten zijn is m'n snelle conclusie, maar daarvoor moet ik nog meer potjes spelen.
pi_164827578
quote:
14s.gif Op woensdag 24 augustus 2016 19:13 schreef TvhN het volgende:
Kick.

Iemand de demo van PES 2017 al gespeeld?
Ja, verslavend !!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_164835911
Iemand al een goedkope pre-order PS4 gespot? :)
  donderdag 25 augustus 2016 @ 14:07:18 #218
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_164841707
2017 is toch wel wat beter dan 2016 mag ik hopen? Die vond ik weinig aan :N
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_164843018
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2016 14:07 schreef satecl het volgende:
2017 is toch wel wat beter dan 2016 mag ik hopen? Die vond ik weinig aan :N
Veel beter.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_164850948
Toch ben ik bang dat je weer tegen een aantal grote bugs gaat aanlopen, zoals voorgaande jaren het geval was.
pi_164865304
We zien wel. Tot nu toe geniet ik er erg van, vooral ouderwets bank/chips/tegen elkaar is een genot. Like the old pes5 (WE) en pes6 days, spannende wedstrijden met weinig goals, super.

Replays zien er toppie uit.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_164882314
Hoe zit het met online bij PES2016? Is dat nog steeds zo kut?
pi_165270032
Nog 3 dagen. Waarschijnlijk kan ik de verleiding niet weerstaan en ga ik 'm toch halen. :')
pi_165270292
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 augustus 2016 00:22 schreef Typisch het volgende:
Hoe zit het met online bij PES2016? Is dat nog steeds zo kut?
Nee.

quote:
6s.gif Op maandag 12 september 2016 13:16 schreef TvhN het volgende:
Nog 3 dagen. Waarschijnlijk kan ik de verleiding niet weerstaan en ga ik 'm toch halen. :')
Ik heb hem in de pre-order staan! Zin! O+
pi_165270314
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 13:30 schreef Leonos het volgende:

[..]

Nee.

[..]

Ik heb hem in de pre-order staan! Zin! O+
Ik twijfel om hem op te pikken, maar ik moet ook mijn FIFAskills op niveau houden. :{
Struggles.
pi_165270331
quote:
14s.gif Op maandag 12 september 2016 13:31 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ik twijfel om hem op te pikken, maar ik moet ook mijn FIFAskills op niveau houden. :{
Struggles.
Die nieuwe Fifa ziet er helaas weer net zo matig uit als vorig jaar.
pi_165270444
Fifa :') :r
  Moderator maandag 12 september 2016 @ 13:43:52 #228
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165270543
Er schijnen ook een hoop Classic Players in te zitten met echte ID's en gezichten.
pi_165270842
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 13:38 schreef Leonos het volgende:
Fifa :') :r
En al m'n vrienden en collega's blijven het maar spelen. Geven PES niet eens de kans. :')
pi_165270851
quote:
1s.gif Op maandag 12 september 2016 13:43 schreef Slobeend het volgende:
Er schijnen ook een hoop Classic Players in te zitten met echte ID's en gezichten.
Engelse licentie nu ook toch?
  Moderator maandag 12 september 2016 @ 13:58:44 #231
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165270862
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 13:58 schreef Leonos het volgende:

[..]

Engelse licentie nu ook toch?
Nee alleen Liverpool en Arsenal.
pi_165270874
quote:
1s.gif Op maandag 12 september 2016 13:58 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Nee alleen Liverpool en Arsenal.
Oh ;(
pi_165270923
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 13:59 schreef Leonos het volgende:

[..]

Oh ;(
Komt als het goed is een option file voor.
pi_165270985
quote:
7s.gif Op maandag 12 september 2016 14:01 schreef TvhN het volgende:

[..]

Komt als het goed is een option file voor.
Dat werkt nooit op de Playstation toch?
  maandag 12 september 2016 @ 14:27:06 #235
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_165271443
quote:
10s.gif Op maandag 12 september 2016 13:57 schreef TvhN het volgende:

[..]

En al m'n vrienden en collega's blijven het maar spelen. Geven PES niet eens de kans. :')
Fifa is waardeloos. Maar dat weet je pas als je PES langere tijd speelt en dan weer eens overstapt naar Fifa.

Dan zie je pas wat voor aids het is. En ik speel PES sinds 2 jaar en 2006 :') voor de rest Fifa voor en na.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_165272868
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 14:03 schreef Leonos het volgende:

[..]

Dat werkt nooit op de Playstation toch?
http://winningelevenblog.(...)g-confirmed-for-ps4/
pi_165275476
quote:
1s.gif Op maandag 12 september 2016 14:27 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]

Fifa is waardeloos. Maar dat weet je pas als je PES langere tijd speelt en dan weer eens overstapt naar Fifa.

Dan zie je pas wat voor aids het is. En ik speel PES sinds 2 jaar en 2006 :') voor de rest Fifa voor en na.
Ik speel FIFA ook niet zozeer omdat het de beste game is/moet zijn. Is gewoon lekker makkelijk met en tegen mijn maatjes. En zij gaan niet overstappen naar PES, dus blijf ik bij FIFA. :+
pi_165284696
Spijtig dat meeste FIFA spelers PES geen voor kans willen geven, maar ja die mensen hebben over het algemeen geen smaak en luisteren ook alleen mainstream muziek en kijken alleen series zoals Narcos en Walking Dead
  dinsdag 13 september 2016 @ 01:14:28 #239
444149 Eejit
What's the craic?
pi_165285358
quote:
4s.gif Op maandag 12 september 2016 13:59 schreef Leonos het volgende:

[..]

Oh ;(
Gewoon op PC spelen. Genoeg goede mods.
Tiocfaidh ár lá!
We are the pride of the North!
pi_165287129
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 september 2016 01:14 schreef Eejit het volgende:

[..]

Gewoon op PC spelen. Genoeg goede mods.
Nah.
Lekker op de bank liggen O+
pi_165289638
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 00:07 schreef Kermit. het volgende:
Spijtig dat meeste FIFA spelers PES geen voor kans willen geven, maar ja die mensen hebben over het algemeen geen smaak en luisteren ook alleen mainstream muziek en kijken alleen series zoals Narcos en Walking Dead
Wat is er mis met Narcos?
pi_165290117
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 00:07 schreef Kermit. het volgende:
Spijtig dat meeste FIFA spelers PES geen voor kans willen geven, maar ja die mensen hebben over het algemeen geen smaak en luisteren ook alleen mainstream muziek en kijken alleen series zoals Narcos en Walking Dead
Haten op de Walking Dead :')
pi_165291969
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 september 2016 11:42 schreef Rijst het volgende:

[..]

Wat is er mis met Narcos?
quote:
4s.gif Op dinsdag 13 september 2016 12:06 schreef Leonos het volgende:

[..]

Haten op de Walking Dead :')
Jullie kijken die serie alleen maar zodat je mee kan praten met je vrienden en collega's. Jullie hebben niet een smaak ook al denken jullie van wel. :W
  Moderator dinsdag 13 september 2016 @ 14:01:19 #244
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165292043
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 13:57 schreef Kermit. het volgende:

[..]


[..]

Jullie kijken die serie alleen maar zodat je mee kan praten met je vrienden en collega's. Jullie hebben niet een smaak ook al denken jullie van wel. :W
:') :') :')

Ik doe PES, luister indie maar kijk ook Narcos. Het kan allemaal in deze wereld.
pi_165292221
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 september 2016 14:01 schreef Slobeend het volgende:

[..]

:') :') :')

Ik doe PES, luister indie maar kijk ook Narcos. Het kan allemaal in deze wereld.
Oeh, vrienden worden? O+
pi_165292254
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 13:57 schreef Kermit. het volgende:

[..]


[..]

Jullie kijken die serie alleen maar zodat je mee kan praten met je vrienden en collega's. Jullie hebben niet een smaak ook al denken jullie van wel. :W
oke
pi_165292255
Iemand de game al aan het spelen? Vandaag issie uit toch?
pi_165292276
Wat is het verschil met 16 (qua ML en BAL modus)
pi_165296338
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 14:12 schreef kreuk050 het volgende:
Iemand de game al aan het spelen? Vandaag issie uit toch?
Overmorgen
  dinsdag 13 september 2016 @ 16:52:36 #250
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_165296373
http://www.insidegamer.nl(...)e-gezichten-van-ajax

TERING wat lelijk _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- Tete lijkt meer op van Rhijn. En over de rest .... ach ik hou op. Ik ga stuk hier. :D
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  Moderator dinsdag 13 september 2016 @ 17:04:12 #251
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165296638
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 16:52 schreef satecl het volgende:
http://www.insidegamer.nl(...)e-gezichten-van-ajax

TERING wat lelijk _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- Tete lijkt meer op van Rhijn. En over de rest .... ach ik hou op. Ik ga stuk hier. :D
Nou het is wat zeg. Die van Feyenoord zijn overigens een stuk beter.
pi_165299522
De eerste reviews zijn behoorlijk positief.
  woensdag 14 september 2016 @ 07:47:21 #253
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165310977
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 16:52 schreef satecl het volgende:
http://www.insidegamer.nl(...)e-gezichten-van-ajax

TERING wat lelijk _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- Tete lijkt meer op van Rhijn. En over de rest .... ach ik hou op. Ik ga stuk hier. :D
ajax ook echt who gives a fuck

die 5000 man in nl die pes halen?
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  woensdag 14 september 2016 @ 07:48:55 #254
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165310987
quote:
10s.gif Op maandag 12 september 2016 13:57 schreef TvhN het volgende:

[..]

En al m'n vrienden en collega's blijven het maar spelen. Geven PES niet eens de kans. :')
ea schapen

bijna net zo eng als apple fans
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  woensdag 14 september 2016 @ 07:49:42 #255
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165310995
quote:
4s.gif Op dinsdag 13 september 2016 09:27 schreef Leonos het volgende:

[..]

Nah.
Lekker op de bank liggen O+
Je weet dat dit ook met een pc kan :')

Zelfs met dualshock 4
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_165311248
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 september 2016 16:52 schreef satecl het volgende:
http://www.insidegamer.nl(...)e-gezichten-van-ajax

TERING wat lelijk _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- Tete lijkt meer op van Rhijn. En over de rest .... ach ik hou op. Ik ga stuk hier. :D
Hahaha zit ie op insidegamer, wat een nerd ben je dan.
  woensdag 14 september 2016 @ 15:17:01 #257
344250 75020
ik weet niet beter
pi_165318420
Wanneer gaat hun service online?
  woensdag 14 september 2016 @ 16:35:42 #258
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_165320033
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 08:16 schreef Bronson_ het volgende:

[..]

Hahaha zit ie op insidegamer, wat een nerd ben je dan.
Ik kreeg de link door in het ajax topic. Tjah, ik zat in een ajax topic, dan ben je meer dan een nerd.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  woensdag 14 september 2016 @ 16:36:46 #259
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_165320057
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 07:47 schreef MMaRsu het volgende:

[..]

ajax ook echt who gives a fuck

die 5000 man in nl die pes halen?
Het gaat erom hoe serieus je je publiek neemt. 'Oh er kopen in Nederland maar 5000 mensen PES dus we gaan ons best niet doen voor ajax. Maak van die van Rhijn gewoon Tete niemand die het ziet'! Met zo'n instelling, blijf je zwakzinnig.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  Moderator woensdag 14 september 2016 @ 16:42:39 #260
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165320195
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:36 schreef satecl het volgende:

[..]

Het gaat erom hoe serieus je je publiek neemt. 'Oh er kopen in Nederland maar 5000 mensen PES dus we gaan ons best niet doen voor ajax. Maak van die van Rhijn gewoon Tete niemand die het ziet'! Met zo'n instelling, blijf je zwakzinnig.
Dit is Feyenoord: http://www.pesmaster.com/feyenoord-rotterdam/pes-2017/team/117/
  woensdag 14 september 2016 @ 16:44:28 #261
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_165320222
quote:
Botteghin beter dan Kongolo en Vejinovic de beste middenvelder _O_ Konami Genot! Achahbar nog steeds bij Feyenoord ja??

Is Adriano nog steeds het beste van het spel?
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  Moderator woensdag 14 september 2016 @ 16:45:36 #262
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165320245
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:44 schreef satecl het volgende:

[..]

Botteghin beter dan Kongolo en Vejinovic de beste middenvelder _O_ Konami Genot!

Is Adriano nog steeds het beste van het spel?
Jemig wat ben je zuur.
  woensdag 14 september 2016 @ 16:47:40 #263
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_165320294
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:45 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Jemig wat ben je zuur.
Is vooral een beetje rancune. PES 4 en 5 was zoveel genot! Een van de beste games die ik ooit heb gespeeld. Sowieso de beste voetbalgame. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Ik kan er met de pet niet bij dat ze een game maken en nog steeds van die slordige fouten maken. Dat geldt trouwens ook voor FIFA.

Ik zou zeggen: Neem een voorbeeld aan NBA2K. Dat zijn mensen die hun vak wel verstaan.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_165320677
Lekker zeiken over licenties, gaat om de gameplay.
pi_165320931
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:44 schreef satecl het volgende:

[..]

Botteghin beter dan Kongolo en Vejinovic de beste middenvelder _O_ Konami Genot! Achahbar nog steeds bij Feyenoord ja??

Is Adriano nog steeds het beste van het spel?
Lol, speel je voor het eerst PES? Aangezien algemene ratings totaal anders is dan met FIFA.
pi_165320957
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:47 schreef satecl het volgende:

[..]

Is vooral een beetje rancune. PES 4 en 5 was zoveel genot! Een van de beste games die ik ooit heb gespeeld. Sowieso de beste voetbalgame. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Ik kan er met de pet niet bij dat ze een game maken en nog steeds van die slordige fouten maken. Dat geldt trouwens ook voor FIFA.

Ik zou zeggen: Neem een voorbeeld aan NBA2K. Dat zijn mensen die hun vak wel verstaan.
NBA2K vind ik ook erg vet, maar sportsgames speel ik voornamelijk om de multiplayer en mijn vrienden (en ikzelf) zijn basketball na een paar potjes vaak weer zat. Terwijl we FIFA ( :r!) hele avonden kunnen spelen.
  Moderator woensdag 14 september 2016 @ 17:26:40 #267
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165321079
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:47 schreef satecl het volgende:

[..]

Is vooral een beetje rancune. PES 4 en 5 was zoveel genot! Een van de beste games die ik ooit heb gespeeld. Sowieso de beste voetbalgame. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Ik kan er met de pet niet bij dat ze een game maken en nog steeds van die slordige fouten maken. Dat geldt trouwens ook voor FIFA.

Ik zou zeggen: Neem een voorbeeld aan NBA2K. Dat zijn mensen die hun vak wel verstaan.
Zo goed als PES 5 is het nooit meer geweest nee. Dat is waar. Maar nu zijn die licenties makkelijk te veranderen via edit mode, stats pas ik ook altijd wat aan. Het blijft op sommige gebieden wat karig maar als ik de reviews mag geloven gaat de gameplay weer richting de old PES days. Dat vind ik eerlijk gezegd het belangrijkste.

NBA2K is inderdaad perfect. MLB The Show ook.
pi_165321144
Zeiken om de gezichtjes :')
Play the fucking game.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_165321290
quote:
14s.gif Op woensdag 14 september 2016 17:17 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Lol, speel je voor het eerst PES? Aangezien algemene ratings totaal anders is dan met FIFA.
Die gast is zo kanjer dom.
pi_165321880
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 17:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
Zeiken om de gezichtjes :')
Play the fucking game.
Het grappige is dat ze zeiken om gezichten in de Eredivisie, alsof dat in FIFA ooit gedaan is, PES heeft over het algemeen veel Eredivisie spelers goed gedaan.
pi_165322394
quote:
4s.gif Op woensdag 14 september 2016 17:03 schreef Leonos het volgende:
Lekker zeiken over licenties, gaat om de gameplay.
mwah, het is toch wel leuk als je de bekende conpetities hebt.

Want welke clubs en competities bevat deze pes nou eigenlijk? Kan nergens een lijst vinden. En kan je ook zelf toernooien en competities samenstellen van allerlei teams?
There are only 151 Pokémon.
  woensdag 14 september 2016 @ 19:16:09 #272
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_165323354
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 18:38 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

mwah, het is toch wel leuk als je de bekende conpetities hebt.

Want welke clubs en competities bevat deze pes nou eigenlijk? Kan nergens een lijst vinden. En kan je ook zelf toernooien en competities samenstellen van allerlei teams?
http://www.pesmyclub.com/pes-2017-teams-full-list-licenses/

Zoeken is heel moeilijk ....
RED ONS HENNIEGOD
pi_165323905
Net pes gekocht bij mm *O*
pi_165324096
hmm dus wel de eredivisie maar niet de duitse competitie? Lol... zo jammer dit.
There are only 151 Pokémon.
pi_165324199
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 19:47 schreef Eenskijken het volgende:
hmm dus wel de eredivisie maar niet de duitse competitie? Lol... zo jammer dit.
Daar komt wel een option file voor.
pi_165325006
quote:
7s.gif Op woensdag 14 september 2016 19:51 schreef TvhN het volgende:

[..]

Daar komt wel een option file voor.
Dit is echt zo'n achterhaalde jaren 90 houtje touwtje oplossing :')
[P]otverdorie
  woensdag 14 september 2016 @ 20:34:36 #277
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165325150
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 20:28 schreef NatteBever het volgende:

[..]

Dit is echt zo'n achterhaalde jaren 90 houtje touwtje oplossing :')
uhh waarom? de teams zullen gewoon 100% kloppen en de kits ook.

Konami gaat er geen geld voor neertellen.

En over die gezichten.. please.. alsof je die ooit langer dan 1sec ziet
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  woensdag 14 september 2016 @ 20:35:47 #278
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165325184
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 16:47 schreef satecl het volgende:

[..]

Is vooral een beetje rancune. PES 4 en 5 was zoveel genot! Een van de beste games die ik ooit heb gespeeld. Sowieso de beste voetbalgame. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Ik kan er met de pet niet bij dat ze een game maken en nog steeds van die slordige fouten maken. Dat geldt trouwens ook voor FIFA.

Ik zou zeggen: Neem een voorbeeld aan NBA2K. Dat zijn mensen die hun vak wel verstaan.
Wat is er mis met de gameplay dan want ik zie je alleen maar zeiken over gezichten
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_165326108
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 20:34 schreef MMaRsu het volgende:

[..]

uhh waarom? de teams zullen gewoon 100% kloppen en de kits ook.

Konami gaat er geen geld voor neertellen.

En over die gezichten.. please.. alsof je die ooit langer dan 1sec ziet
Het feit dat je ergens een bestand moet downloaden, dat op een USB stickje moet zetten, in je console(!!) moet stoppen en dan lopen pielen met die kits is gewoon niet handig. Dat bedoel ik ermee :)
[P]otverdorie
pi_165327471
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 21:03 schreef NatteBever het volgende:

[..]

Het feit dat je ergens een bestand moet downloaden, dat op een USB stickje moet zetten, in je console(!!) moet stoppen en dan lopen pielen met die kits is gewoon niet handig. Dat bedoel ik ermee :)
Klopt, maar ik ben liever 10 minuten extra bezig om daarna er een jaar van te genieten
pi_165327999
ik heb de demo ook gespeeld en inderdaad, het speelt erg lekker. maar toch vind ik het jammer van die licenties. en ook de sfeer in het stadium is een beetje mweh, niet te vergelijken met fifa zeg maar. geen commentator, het publiek doet niets, behalve als je een gele kaart krijgt, dan schreeuwen ze opeens als apen etc.

maar eerlijk is eerlijk, de gameplay an sich speelt heerlijk weg. mooie steekballen geven of passes maken, en de AI reageert er goed op.
There are only 151 Pokémon.
pi_165328023
Ben een beetje in dubio nu... want ik ben namelijk wel een fifa speler van origine, en het spelen met mijn favo clubs en spelers, dus de echte licentie, daar hecht ik dan wel waarde aan. Mja..
There are only 151 Pokémon.
pi_165328067
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 22:01 schreef Eenskijken het volgende:
ik heb de demo ook gespeeld en inderdaad, het speelt erg lekker. maar toch vind ik het jammer van die licenties. en ook de sfeer in het stadium is een beetje mweh, niet te vergelijken met fifa zeg maar. geen commentator, het publiek doet niets, behalve als je een gele kaart krijgt, dan schreeuwen ze opeens als apen etc.

maar eerlijk is eerlijk, de gameplay an sich speelt heerlijk weg. mooie steekballen geven of passes maken, en de AI reageert er goed op.
commentaar zit erin.
  donderdag 15 september 2016 @ 05:24:56 #284
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165333307
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 21:03 schreef NatteBever het volgende:

[..]

Het feit dat je ergens een bestand moet downloaden, dat op een USB stickje moet zetten, in je console(!!) moet stoppen en dan lopen pielen met die kits is gewoon niet handig. Dat bedoel ik ermee :)
Owneee een bestand downloaden en op een usb stick zetten wat een ramp.

Wat een onzin zeg. Je hoeft niet met kits te pielen, in deze pes kan je het hele optio file gelijk transferen.

En dat kost je misschien 5 minuten???
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  donderdag 15 september 2016 @ 05:26:22 #285
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165333308
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 22:01 schreef Eenskijken het volgende:
ik heb de demo ook gespeeld en inderdaad, het speelt erg lekker. maar toch vind ik het jammer van die licenties. en ook de sfeer in het stadium is een beetje mweh, niet te vergelijken met fifa zeg maar. geen commentator, het publiek doet niets, behalve als je een gele kaart krijgt, dan schreeuwen ze opeens als apen etc.

maar eerlijk is eerlijk, de gameplay an sich speelt heerlijk weg. mooie steekballen geven of passes maken, en de AI reageert er goed op.
Geen enkele pes demo heeft commentaar.

Alle licenties zijn gratis te downloaden.

En pes steekt idd meer tijd in de gameplay dan de presentatie van t publiek
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  donderdag 15 september 2016 @ 05:26:58 #286
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165333309
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2016 22:02 schreef Eenskijken het volgende:
Ben een beetje in dubio nu... want ik ben namelijk wel een fifa speler van origine, en het spelen met mijn favo clubs en spelers, dus de echte licentie, daar hecht ik dan wel waarde aan. Mja..
Dat kan gewoon :'). Moeilijk he google
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_165333411
Zijn mensen echt zo dom? :')
  donderdag 15 september 2016 @ 07:04:56 #288
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_165333423
quote:
1s.gif Op donderdag 15 september 2016 07:00 schreef Doublepain het volgende:
Zijn mensen echt zo dom? :')
Sommige mensen moet je alles voorkauwe
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_165333503
quote:
1s.gif Op donderdag 15 september 2016 05:26 schreef MMaRsu het volgende:

[..]

Dat kan gewoon :'). Moeilijk he google
niet zonder mods. En ik wil niet modden.
There are only 151 Pokémon.
pi_165333508
Sommige mensen hebben geen zin in al dat gepruts. Prima als jij het wel ok vindt maar out of de box zijn er gewoon nauwelijk licenties.
There are only 151 Pokémon.
pi_165333520
Maarja elke vorm van kritiek, ook al valide, wuif je weg in het topic. Wel jammer
There are only 151 Pokémon.
pi_165334366
Straks na werk direct naar MM.
Ik ga voor deze OF trouwens:

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100497

welke gebruiken jullie? Die PES Universe OF is 5 euro ofzo, is die echt veel beter?
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_165334472
quote:
1s.gif Op woensdag 14 september 2016 17:38 schreef Bronson_ het volgende:

[..]

Die gast is zo kanjer dom.
Goeie onderbouwing, miskraam.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_165334686
Gisteravond heel de avond master league gespeeld O+
Zo mooi O+ O+
pi_165334880
quote:
1s.gif Op donderdag 15 september 2016 05:24 schreef MMaRsu het volgende:

[..]

Owneee een bestand downloaden en op een usb stick zetten wat een ramp.

Wat een onzin zeg. Je hoeft niet met kits te pielen, in deze pes kan je het hele optio file gelijk transferen.

En dat kost je misschien 5 minuten???
Haha sorry man, ik wist niet dat je vriendinnetje PES heet :') #fanboy
[P]otverdorie
pi_165335138
quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2016 09:50 schreef NatteBever het volgende:

[..]

Haha sorry man, ik wist niet dat je vriendinnetje PES heet :') #fanboy
Je bent gewoon een janksmoel.
pi_165335167
Dit topic is elk jaar toch wel weer leuk om te lezen _O- Altijd wel weer paar fanboys die boos worden als je iets van kritiek op het spel hebt. _O-
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator donderdag 15 september 2016 @ 10:14:39 #298
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165335230
quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2016 10:11 schreef over_hedge het volgende:
Dit topic is elk jaar toch wel weer leuk om te lezen _O- Altijd wel weer paar fanboys die boos worden als je iets van kritiek op het spel hebt. _O-
Boze fanboys en domme Fifamensen.
pi_165335771
quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2016 10:08 schreef Bronson_ het volgende:

[..]

Je bent gewoon een janksmoel.
Hahaha, zit er zand in je slipje? Ga lekker dat spelletje spelen joh :W :*
[P]otverdorie
pi_165335964
quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2016 10:49 schreef NatteBever het volgende:

[..]

Hahaha, zit er zand in je slipje? Ga lekker dat spelletje spelen joh :W :*
Mad
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')