SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
RED ONS HENNIEGOD![]()
quote:Op zondag 20 september 2015 16:46 schreef RijstNatie het volgende:
Gefeliciteerd met het kampioenschap.
Psv gaat het niet meer redden![]()
![]()
Resultaat telt. Bah. We zijn geen PSV.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ja, eigenlijk wel. Ik luister liever naar mensen die er daadwerkelijk bij zijn, dan de simplistische verklarinkjes en gepapegaai op fora of VI.quote:Op zondag 20 september 2015 13:39 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Gek dat ik niet de enige ben die dat beweert. Of praten die dan ook onzin in jouw optiek?
Ik onderken wel dat de Boer aanvallers niet veel beter maakt (i.t.t. verdedigers en middenvelders), sterker nog ik was ongeveer de eerste die dat riep in de tijd dat het nog een en al hosanna was over de Boer. Maar het ligt echt niet aan zoiets als te veel opdrachten mee krijgen. Een el Ghazy is bij een passeeractie echt niet bezig met het eventueel meelopen met een back bij een tegenaanval, waardoor het allemaal te ingewikkeld voor 'em wordt en de bal verliest. Ik snap niet dat iedereen daar zo makkelijk in zoiets meegaat.![]()
Leuk dat Frank kwaad wordt, maar waarom in godsnaam nu?
Ze spelen na een Europese wedstrijd op kunstgras uit, tegen een redelijk team. Was eerder zo ontzettend kwaad geworden bij Twente, dat was veel meer om kwaad om te worden.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Om in europa mee te gaan doen moeten we wel zo gaan denkenquote:Op zondag 20 september 2015 16:59 schreef StarGazer het volgende:
Resultaat telt. Bah. We zijn geen PSV.hardcoholic![]()
Dat kwaad worden is een trucje van frank. Helaas werkt dat op een gegeven moment niet meerquote:Op zondag 20 september 2015 17:52 schreef Seam het volgende:
Leuk dat Frank kwaad wordt, maar waarom in godsnaam nu?
Ze spelen na een Europese wedstrijd op kunstgras uit, tegen een redelijk team. Was eerder zo ontzettend kwaad geworden bij Twente, dat was veel meer om kwaad om te worden.hardcoholic![]()
Nu komt er een mooi rijtje aan, Groningen en PSV thuis en Heracles en Vitesse uit. Schat in dat het een puntje of 7 a 8 gaat worden.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
teken ik voorquote:Op zondag 20 september 2015 18:07 schreef Pedroso het volgende:
Nu komt er een mooi rijtje aan, Groningen en PSV thuis en Heracles en Vitesse uit. Schat in dat het een puntje of 7 a 8 gaat worden.![]()
Als je minder dan 9 punten pakt hebt je het slecht gedaan.quote:Op zondag 20 september 2015 18:07 schreef Pedroso het volgende:
Nu komt er een mooi rijtje aan, Groningen en PSV thuis en Heracles en Vitesse uit. Schat in dat het een puntje of 7 a 8 gaat worden.
[ Bericht 0% gewijzigd door Shreyas op 20-09-2015 18:31:25 ]Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
![]()
[ Bericht 100% gewijzigd door Pedroso op 20-09-2015 18:41:45 ]Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Vitesse uit mag je 2 punten laten liggen maar voor de rest zouden die tegenstanders geen probleem moeten zijn.![]()
Was al vanaf het begin duidelijk, maar goed bedanktquote:Op zondag 20 september 2015 16:46 schreef RijstNatie het volgende:
Gefeliciteerd met het kampioenschap.
Psv gaat het niet meer redden
graag op anoniem![]()
Wat voor 'n signaal geef je ook af met Schöne en Sinkgraven voor Fischer en El Ghazi in de 70e en 80e min als je al zo snel behoorlijk comfortabel op 0-2 staat? Gooi een half uurtje zo'n Younes erbij en geef 'm als enige instructie mee lekker acties te proberen?quote:Op zondag 20 september 2015 17:52 schreef Seam het volgende:
Leuk dat Frank kwaad wordt, maar waarom in godsnaam nu?
Ze spelen na een Europese wedstrijd op kunstgras uit, tegen een redelijk team. Was eerder zo ontzettend kwaad geworden bij Twente, dat was veel meer om kwaad om te worden.
Of zet van der Hoorn er voorin bij en oefen de laatste 15-20 min. op va-banque.![]()
Hangt er wel vanaf waar je de punten pakt.quote:Op zondag 20 september 2015 18:15 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je minder dan 9 punten pakt hebt je het slecht gedaan.![]()
PSV gaan we pakkie geven.quote:Op zondag 20 september 2015 18:07 schreef Pedroso het volgende:
Nu komt er een mooi rijtje aan, Groningen en PSV thuis en Heracles en Vitesse uit. Schat in dat het een puntje of 7 a 8 gaat worden.![]()
Tegen PSV gaan we gewoon weer weggecounterd worden vrees ikquote:Op zondag 20 september 2015 19:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Vitesse is een lastigere dan PSV![]()
Nee.quote:Op zondag 20 september 2015 19:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Vitesse is een lastigere dan PSV![]()
Als dat gat van vijf punten er dan nog is hoeven wij niet te winnen, hoeven wij het niet open te gooien achterin en beter doen we dat dan dus ook niet.quote:Op zondag 20 september 2015 19:59 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Tegen PSV gaan we gewoon weer weggecounterd worden vrees ik![]()
Gaat wel gebeurenquote:Op zondag 20 september 2015 20:11 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Als dat gat van vijf punten er dan nog is hoeven wij niet te winnen, hoeven wij het niet open te gooien achterin en beter doen we dat dan dus ook niet.![]()
Laten we eerst volgende week maar is van Groningen winnen, zal lastig genoeg zijn. Was vorig jaar ook een erg moeilijke wedstrijd.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Prima. Ik trek mijn conclusies wel op basis van de oogaids die ik al jaren krijg voorgeschoteld.quote:Op zondag 20 september 2015 17:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Ik luister liever naar mensen die er daadwerkelijk bij zijn, dan de simplistische verklarinkjes en gepapegaai op fora of VI.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Thuis tegen PSV moet je gewoon vol voor de winst spelen. Nog veel te vroeg in het seizoen om een voorsprong van vijf punten proberen te behouden.quote:Op zondag 20 september 2015 20:11 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Als dat gat van vijf punten er dan nog is hoeven wij niet te winnen, hoeven wij het niet open te gooien achterin en beter doen we dat dan dus ook niet.![]()
Oke.quote:Op zondag 20 september 2015 21:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
Van PSV winnen we niet met dit voetbal.![]()
Tegen elke club met een beetje tegenstand hebben we het al lastig. En we creëren zelf helemaal niksquote:Oh.![]()
Gelijkspelletje met samengeknepen billen.quote:Op zondag 20 september 2015 21:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tegen elke club met een beetje tegenstand hebben we het al lastig. En we creëren zelf helemaal niksAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Met een gelijkspelletje mag je in je handen knijpen.quote:Op zondag 20 september 2015 21:46 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Gelijkspelletje met samengeknepen billen.Oh.![]()
De ranglijst?quote:Op zondag 20 september 2015 21:57 schreef Scorpie het volgende:
Waar komt deze hosanna stemming vandaan ?![]()
We hebben nog nauwelijks lastige wedstrijden gehad, dus dat vind ik zo'n onzin.quote:
En het spel is vreselijk slecht.Oh.![]()
Vond het vandaag in de 1e helft helemaal niet zo slecht.quote:Op zondag 20 september 2015 21:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We hebben nog nauwelijks lastige wedstrijden gehad, dus dat vind ik zo'n onzin.
En het spel is vreselijk slecht.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Achja. Lastige wedstrijden... hoe bepaal je of een wedstrijd lastig is?quote:Op zondag 20 september 2015 21:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We hebben nog nauwelijks lastige wedstrijden gehad, dus dat vind ik zo'n onzin.
En het spel is vreselijk slecht.![]()
Dan heb je wel extreem lage verwachtingen.quote:Op zondag 20 september 2015 22:02 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Vond het vandaag in de 1e helft helemaal niet zo slecht.Oh.![]()
Dat je tegen teams speelt die goed in vorm zijn en/of kwaliteit hebben.quote:Op zondag 20 september 2015 22:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
Achja. Lastige wedstrijden... hoe bepaal je of een wedstrijd lastig is?Oh.![]()
gast...quote:Op zondag 20 september 2015 22:02 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Vond het vandaag in de 1e helft helemaal niet zo slecht.![]()
![]()
Dus goede teams zijn teams met kwaliteit. Duidelijk.quote:Op zondag 20 september 2015 22:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat je tegen teams speelt die goed in vorm zijn en/of kwaliteit hebben.![]()
Overigens is mijn mening dat we weer een mooie kneuzenkermis van fc oogaids hebben gezien vanmiddag.![]()
Punt in de eerste speelronde is evenveel waard als in de laatste.quote:Op zondag 20 september 2015 21:04 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Thuis tegen PSV moet je gewoon vol voor de winst spelen. Nog veel te vroeg in het seizoen om een voorsprong van vijf punten proberen te behouden.![]()
Vitesse, Heerenveen, Groningen, PSV, Feyenoord en AZ zijn vaak wel de lastigste potjes.quote:Op zondag 20 september 2015 22:11 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dus goede teams zijn teams met kwaliteit. Duidelijk.
AZ hebben we gewonnen, maar die zijn dan ook wel heel erg zwak dit jaar. Ook wel te zien aan hun resultaten.Oh.![]()
Dus AZ is een goeie ploeg, want ze zijn lastig, al zijn ze dit jaar zwak. Dus zijn ze geen goede ploeg, wat je blijkbaar van de ranglijst afleest. Dus...quote:Op zondag 20 september 2015 22:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vitesse, Heerenveen, Groningen, PSV, Feyenoord en AZ zijn vaak wel de lastigste potjes.
AZ hebben we gewonnen, maar die zijn dan ook wel heel erg zwak dit jaar. Ook wel te zien aan hun resultaten.
Is ajax de beste ploeg (minste slechte) van NL momenteel...![]()
Je moet dan ook kijken naar de ranglijst van dit moment en de andere ploegen die goed presteren hebben we nog niet gehad.quote:Op zondag 20 september 2015 22:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dus AZ is een goeie ploeg, want ze zijn lastig, al zijn ze dit jaar zwak. Dus zijn ze geen goede ploeg, wat je blijkbaar van de ranglijst afleest. Dus...
Is ajax de beste ploeg (minste slechte) van NL momenteel...
Je snapt prima wat ik bedoel maar je wilt bijdehand doen. PrimaOh.![]()
De eerste helft was inderdaad wel oké. Twee doelpunten, nog wat goede kansen, weinig weggegeven, en dat na een Europese wedstrijd op donderdag.![]()
Als we eindelijk weer met de punt naar achter gaan spelenquote:Op zondag 20 september 2015 23:30 schreef Heeinz het volgende:
Ik vraag me trouwens af wanneer Klaassen weer fatsoenlijk gaat spelen![]()
Meh. Simpele passjes moeten gewoon altijd goed zijn, ongeacht waar je staat of hoe je speelt. Zie bijna alles fout gaan bij die jongenquote:Op zondag 20 september 2015 23:30 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Als we eindelijk weer met de punt naar achter gaan spelen![]()
Zodra hij stopt met onnodige hakjes. Vind hem vaak nog wel een van de betere maar hij moet veel beter kunnen.quote:Op zondag 20 september 2015 23:41 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Meh. Simpele passjes moeten gewoon altijd goed zijn, ongeacht waar je staat of hoe je speelt. Zie bijna alles fout gaan bij die jongen![]()
WZAWZDMSquote:Op zondag 20 september 2015 22:29 schreef Yreal het volgende:
Is ajax de beste ploeg (minste slechte) van NL momenteel...
gr gr![]()
Litmanen heeft wel gelijk, vind ik. Beide tegenstanders zijn bepaald geen appeltje-eitje, maar de kans dat Ajax thuis van PSV wint acht ik groter dan dat we uit bij Vitesse winnen.quote:![]()
Ik snap inderdaad ook niet dat mensen, na wat we eerder dit seizoen (en vorig jaar) te zien hebben gekregen, verwachten dat we nu bij Excelsior bij rust op 0-4 staan of zo...quote:Op zondag 20 september 2015 23:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
De eerste helft was inderdaad wel oké. Twee doelpunten, nog wat goede kansen, weinig weggegeven, en dat na een Europese wedstrijd op donderdag.
Hoe dan ook, er komen heel belangrijke weken aan. Daarom was de driepunter tegen Excelsior al noodzakelijk, ook gezien het puntverlies van de concurrenten. Maar na Vitesse komt Roda op bezoek en krijgen we Feyenoord uit.
Eerst maar eens de focus op Groningen. Wordt gewoon weer een zware kluif, die zitten toch redelijk in goede doen (en volgens JR ben je dan een goede ploeg), dus we zijn benieuwd.![]()
Woensdag nog een bekerronde, Ajax en Groningen thuis tegen respectievelijk De Graafschap en Twente. Misschien dat Groningen dat meer gaat voelen zaterdag dan Ajax, dat toch meer gewend is aan dat ritme van twee keer per week.quote:Op maandag 21 september 2015 09:56 schreef Fargo het volgende:
Eerst maar eens de focus op Groningen. Wordt gewoon weer een zware kluif, die zitten toch redelijk in goede doen (en volgens JR ben je dan een goede ploeg), dus we zijn benieuwd.![]()
5 keer nul gehouden
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Minder treffers tegen krijgen dan je tegenstander is het nieuwe meer scoren dan je tegenstander
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
ik teken ervoorquote:Op maandag 21 september 2015 10:15 schreef Dven het volgende:
Minder treffers tegen krijgen dan je tegenstander is het nieuwe meer scoren dan je tegenstanderFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
16 uit 6
16 voor 2 tegen
Niks aan de handBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ik niet, kan PSV lekker doen waar ze goed in zijn. Namelijk, Ajax laten voetballen en op de counter spelen.quote:Op maandag 21 september 2015 09:46 schreef Fargo het volgende:
[..]
Litmanen heeft wel gelijk, vind ik. Beide tegenstanders zijn bepaald geen appeltje-eitje, maar de kans dat Ajax thuis van PSV wint acht ik groter dan dat we uit bij Vitesse winnen.
Vitesse uit is inmiddels traditie getrouw ook lastig uiteraard.![]()
Domineren, controleren en de wedstrijd professioneel uitspelen. Resultaat telt.quote:Op maandag 21 september 2015 10:55 schreef Droathoah het volgende:
Er wordt achterin in ieder geval lekker overgetikt. Dat dan weer wel.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Oktober en november gaan behoorlijk heftig worden.
Molde-uit
Psv-thuis
Heracles-uit
Fenerbahce-uit
Vitesse-uit
Roda-thuis
Fenerbahce-thuis
Feyenoord-uit
Cambuur-thuis
Celtic-uit
PEC-uit![]()
Ach, daar hebben zij zelf ook last van. Oh wacht...quote:Op maandag 21 september 2015 11:28 schreef Gruisman het volgende:
Na elke Europese wedstrijd ook echt een moeilijke tegenstander![]()
Goeiemorgen wat een programma. Van die 11 wedstrijden zijn er 2 ''zekerheidjes'' voor 3 punten. Als er tegenwoordig al zekerheidjes bestaan. Gelukkig hebben we een fitte selectie.quote:Op maandag 21 september 2015 11:26 schreef FritzWepper het volgende:
Oktober en november gaan behoorlijk heftig worden.
Molde-uit
Psv-thuis
Heracles-uit
Fenerbahce-uit
Vitesse-uit
Roda-thuis
Fenerbahce-thuis
Feyenoord-uit
Cambuur-thuis
Celtic-uit
PEC-uit![]()
behalve Feyenoord danquote:Op maandag 21 september 2015 11:28 schreef Gruisman het volgende:
Na elke Europese wedstrijd ook echt een moeilijke tegenstanderFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Puur kijkend naar resultaat wel. Maar de meeste mensen zien toch ook graag een fris en frivool ajax dat een mooie pot op de mat legt. Hoewel het iets minder dramatisch is dan vorig seizoen in mijn ogen, is het nog steeds vrij slaapverwekkend.quote:Op zondag 20 september 2015 23:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
De eerste helft was inderdaad wel oké. Twee doelpunten, nog wat goede kansen, weinig weggegeven, en dat na een Europese wedstrijd op donderdag.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Het spel van de meeste topclubs in de wereld op Bayern ( die in een van de zwakkere competities spelen ) en Barca/Real is niet om aan te gluren 9 van de 10 keer.quote:Op maandag 21 september 2015 12:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Puur kijkend naar resultaat wel. Maar de meeste mensen zien toch ook graag een fris en frivool ajax dat een mooie pot op de mat legt. Hoewel het iets minder dramatisch is dan vorig seizoen in mijn ogen, is het nog steeds vrij slaapverwekkend.![]()
Duitse competitie zwakker?quote:Op maandag 21 september 2015 12:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Het spel van de meeste topclubs in de wereld op Bayern ( die in een van de zwakkere competities spelen ) en Barca/Real is niet om aan te gluren 9 van de 10 keer.![]()
Misschien wel de sterkste ter wereld. In ieder geval stukken sterker dan de Spaanse.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Duitse competitie stelt echt geen klap voor hoor je hebt 1 club die er met kop en schouders bovenuit steekt en de rest is armoe troef. Terwijl je in Engeland en Spanje in ieder geval 3 clubs hebt die voor de prijzen gaan.quote:Op maandag 21 september 2015 12:20 schreef Dven het volgende:
[..]
Duitse competitie zwakker?![]()
Misschien wel de sterkste ter wereld. In ieder geval stukken sterker dan de Spaanse.
![]()
Dit ga je niet menenquote:Op maandag 21 september 2015 12:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Duitse competitie stelt echt geen klap voor hoor je hebt 1 club die er met kop en schouders bovenuit steekt en de rest is armoe troef. Terwijl je in Engeland en Spanje in ieder geval 3 clubs hebt die voor de prijzen gaan.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
uhm, neequote:Op maandag 21 september 2015 12:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Duitse competitie stelt echt geen klap voor hoor je hebt 1 club die er met kop en schouders bovenuit steekt en de rest is armoe troef. Terwijl je in Engeland en Spanje in ieder geval 3 clubs hebt die voor de prijzen gaan.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ach vooruit in Duitsland heb je ook nog Dortmund maar de rest stelt toch geen fluit voor joh. Misschien heb ik het fout maar hoeveel Duitse clubs zijn ver gekomen in Europa de afgelopen jaren op Bayern na?quote:![]()
Dat is wel een hele boude uitspraak. Bovendien is de eredivisie natuurlijk al helemaal een lachertje van een competitie. Juist om die reden al zou Ajax daar toch leuk voetbal moeten kunnen laten zien. Je ziet het als PSV één keer een fatsoenlijk elftal heeft, gelijk worden ze moeiteloos kampioen.quote:Op maandag 21 september 2015 12:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Het spel van de meeste topclubs in de wereld op Bayern ( die in een van de zwakkere competities spelen ) en Barca/Real is niet om aan te gluren 9 van de 10 keer.
Je ziet het ook terug in de statistieken. Bij Ajax daalt het aantal schoten op doel en dergelijke al jaren.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Totale Calimero weer. Zoals gebruikelijk. Janken dat Ajax de beste van slechtste is, kampioen vd armoede blabla. Kijk dan eens naar je eigen cluppie zou ik zeggen, die doen het nl. nóg slechter dan die zogenaamde 'best of the rest'.quote:Op maandag 21 september 2015 12:27 schreef Brammess het volgende:
Willem van HanegemWat is die man geobserdeerd met Ajax zeg
![]()
Feyenoord was kampioenskandidaat nummer 1 als ik veel van de analytici moest geloven met topaankopen als Botteghin, Kramer, Kuyt en Elia.quote:Op maandag 21 september 2015 12:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Totale Calimero weer. Zoals gebruikelijk. Janken dat Ajax de beste van slechtste is, kampioen vd armoede blabla. Kijk dan eens naar je eigen cluppie zou ik zeggen, die doen het nl. nóg slechter dan die zogenaamde 'best of the rest'.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Vorig jaar 4 clubs bij laatste 16. Meeste van iedereen. Staan niet voor niets 2e op de rangschikking achter Spanje. En in tegenstelling tot in Spanje heeft buiten de top 3/4 de rest ook nog enigszins iets van niveau. Waarom denk je dat Ronaldo er elk jaar zo rond de 40 in kan trappen? Dat gaat hem in andere landen normaal gesproken dus niet lukken.quote:Op maandag 21 september 2015 12:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach vooruit in Duitsland heb je ook nog Dortmund maar de rest stelt toch geen fluit voor joh. Misschien heb ik het fout maar hoeveel Duitse clubs zijn ver gekomen in Europa de afgelopen jaren op Bayern na?"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Bayern en daar achter Dortmund steken er inderdaad met kop en schouders bovenuit, maar dat wil niet zeggen dat de rest zwak is. Ik betwijfel of Ajax en Psv over 34 duels bijv. Schalke, Wolfsburg en Leverkusen wel zo makkelijk voor zouden weten te blijven.quote:Op maandag 21 september 2015 12:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach vooruit in Duitsland heb je ook nog Dortmund maar de rest stelt toch geen fluit voor joh. Misschien heb ik het fout maar hoeveel Duitse clubs zijn ver gekomen in Europa de afgelopen jaren op Bayern na?![]()
Jij snapt er echt niks van hé Stef.quote:Op maandag 21 september 2015 12:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Duitse competitie stelt echt geen klap voor hoor je hebt 1 club die er met kop en schouders bovenuit steekt en de rest is armoe troef. Terwijl je in Engeland en Spanje in ieder geval 3 clubs hebt die voor de prijzen gaan.![]()
Ik denk dat Ajax in Duitsland blij mag zijn als ze niet tegen degradatie hoeven te vechten.quote:Op maandag 21 september 2015 12:32 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Bayern en daar achter Dortmund steken er inderdaad met kop en schouders bovenuit, maar dat wil niet zeggen dat de rest zwak is. Ik betwijfel of Ajax en Psv over 34 duels bijv. Schalke, Wolfsburg en Leverkusen wel zo makkelijk voor zouden weten te blijven."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Daar twijfel ik niet over, dat zou gewoon echt niet lukken. Geen enkele Nederlandse club overigens. Een Wolfsburg of Schalke is echt nog wel een paar maatjes groter dan Ajax (of PSV).quote:Op maandag 21 september 2015 12:32 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Bayern en daar achter Dortmund steken er inderdaad met kop en schouders bovenuit, maar dat wil niet zeggen dat de rest zwak is. Ik betwijfel of Ajax en Psv over 34 duels bijv. Schalke, Wolfsburg en Leverkusen wel zo makkelijk voor zouden weten te blijven.![]()
Op den duur zie ik overigens wel mogelijkheden omdat je in staat gaat zijn spelers langer te behouden.quote:Op maandag 21 september 2015 12:34 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daar twijfel ik niet over, dat zou gewoon echt niet lukken. Geen enkele Nederlandse club overigens. Een Wolfsburg of Schalke is echt nog wel een paar maatjes groter dan Ajax (of PSV)."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
jij bent echt heel dom.quote:Op maandag 21 september 2015 12:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach vooruit in Duitsland heb je ook nog Dortmund maar de rest stelt toch geen fluit voor joh. Misschien heb ik het fout maar hoeveel Duitse clubs zijn ver gekomen in Europa de afgelopen jaren op Bayern na?![]()
Appels met peren, Ajax zou waarschijnlijk een veel grote club zijn geweest als ze in Duitsland actief waren. Dan was het niet Bayern maar Ajax.![]()
Dit lijkt mij ietwat overdreven maar ze zouden het leuk kunnen gaan doen ja.quote:Op maandag 21 september 2015 12:43 schreef Vjenne12345 het volgende:
Appels met peren, Ajax zou waarschijnlijk een veel grote club zijn geweest als ze in Duitsland actief waren. Dan was het niet Bayern maar Ajax."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
nou nou wat een niveau..quote:Op maandag 21 september 2015 12:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je dikke moeder op een hooivork
Alhoewel dit al van een hoger niveau is dan die post waarin je je mening hopeloos probeerde te beargumenteren. Wat een treurnis.![]()
Hoho, niet zo hard tegen kwaliteitsuser AFCALitmanenquote:Op maandag 21 september 2015 12:54 schreef GGMM het volgende:
[..]
nou nou wat een niveau..
Alhoewel dit al van een hoger niveau is dan die post waarin je je mening hopeloos probeerde te beargumenteren. Wat een treurnis.![]()
Je moederquote:Op maandag 21 september 2015 12:54 schreef GGMM het volgende:
[..]
nou nou wat een niveau..
Alhoewel dit al van een hoger niveau is dan die post waarin je je mening hopeloos probeerde te beargumenteren. Wat een treurnis.![]()
Ik zie 'm al zitten iedere zondagmiddag: stoffig kamertje, gordijnen dichtgetrokken. In zijn stoel, lange bruine nagels al in het leer van zijn leuningen gedrukt. Starend naar de vergeelde poster boven de t.v. Kees van Wonderen, Julio Cruz. J.P. van Gastel en Ulrich van Gobbel lachen hem toe. Hij lacht al lang niet meer terug. Het is nog stil in de kamer, Willem hoort naast zijn neusharen, die fluiten als hij ademhaalt, alleen de klok die langzaam naar half drie tikt. Zijn vrouw komt stilletjes binnen en zet een bordje met twee pennywafels voor hem neer en de t.v. aan. "Welke zender Wim?" vraagt ze. "Aks" bromt hij stilletjes. "Watblief schat?" vraagt mevr. Hanegem. "Ajax! A-JAX! Goed?!" briest hij terug. Ze zucht. "Oké, hier komt het op schat, zo zet je hem weer harder als dat liedje is afgelopen Wim, goed? En je weet wat de dokter zei Wim? Maak je niet te druk, alsjeblieft?" zegt zijn vrouw terwijl ze de afstandsbediening voorzichtig in zijn schoot legt en de kamer uit loopt. Op de achtergrond fluiten de neusharen door terwijl de Ajax Marsch wordt gestart op t.v.quote:Op maandag 21 september 2015 12:27 schreef Brammess het volgende:
Willem van HanegemWat is die man geobserdeerd met Ajax zeg
![]()
Misschien moeten mensen dat niet in zo'n wedstrijd verwachten. Ik wil ook dat Ajax spektaculairder spel laat zien, maar ik vind de negatieve reacties vaak wel wat overdreven. Het hoort natuurlijk bij de tijd, lekker zeiken op het internet op alles zonder het zoeken naar nuance (gaat niet over jou hoor), maar ik verzet me daar tegen.quote:Op maandag 21 september 2015 12:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Puur kijkend naar resultaat wel. Maar de meeste mensen zien toch ook graag een fris en frivool ajax dat een mooie pot op de mat legt. Hoewel het iets minder dramatisch is dan vorig seizoen in mijn ogen, is het nog steeds vrij slaapverwekkend.![]()
quote:Op maandag 21 september 2015 13:02 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Ik zie 'm al zitten iedere zondagmiddag: stoffig kamertje, gordijnen dichtgetrokken. In zijn stoel, lange bruine nagels al in het leer van zijn leuningen gedrukt. Starend naar de vergeelde poster boven de t.v. Kees van Wonderen, Julio Cruz. J.P. van Gastel en Ulrich van Gobbel lachen hem toe. Hij lacht al lang niet meer terug. Het is nog stil in de kamer, Willem hoort naast zijn neusharen, die fluiten als hij ademhaalt, alleen de klok die langzaam naar half drie tikt. Zijn vrouw komt stilletjes binnen en zet een bordje met twee pennywafels voor hem neer en de t.v. aan. "Welke zender Wim?" vraagt ze. "Aks" bromt hij stilletjes. "Watblief schat?" vraagt mevr. Hanegem. "Ajax! A-JAX! Goed?!" briest hij terug. Ze zucht. "Oké, hier komt het op schat, zo zet je hem weer harder als dat liedje is afgelopen Wim, goed? En je weet wat de dokter zei Wim? Maak je niet te druk, alsjeblieft?" zegt zijn vrouw terwijl ze de afstandsbediening voorzichtig in zijn schoot legt en de kamer uit loopt. Op de achtergrond fluiten de neusharen door terwijl de Ajax Marsch wordt gestart op t.v.
Hanegem
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat is ook weer overdreven. Maar de top 3 in de Bundesliga wordt in Nederland wel fluitend kampioen en de 5 ploegen daaronder zijn ook niet minder dan Ajax en PSV.quote:Op maandag 21 september 2015 12:57 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
De eredivisie is ongeveer van hetzelfde niveau als de bundesliga. De tweede bundesliga that is.
Ook niet gek, veel meer geld.![]()
liever nietquote:Op maandag 21 september 2015 13:13 schreef Brammess het volgende:
het wordt is tijd dat een rijke arabier in onze competitie gaat investerenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Of een rijke Chinees. Wonderresultaten nu al te zien in Den Haag.quote:Op maandag 21 september 2015 13:13 schreef Brammess het volgende:
het wordt is tijd dat een rijke arabier in onze competitie gaat investeren![]()
Was gechargeerd inderdaad. Maar in Engeland gaat dat in de toekomst wellicht wel op, zeker als ze daar door krijgen hoe je een club moet leiden. Meer geld dan de eredivisie hebben ze al.quote:Op maandag 21 september 2015 13:09 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat is ook weer overdreven. Maar de top 3 in de Bundesliga wordt in Nederland wel fluitend kampioen en de 5 ploegen daaronder zijn ook niet minder dan Ajax en PSV.
Ook niet gek, veel meer geld.![]()
is pas vanaf volgend jaar heb ik gisteren gehoordquote:Op maandag 21 september 2015 13:16 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Of een rijke Chinees. Wonderresultaten nu al te zien in Den Haag.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat zou zo maar kunnen inderdaad. Ze kopen slecht in en hebben weinig kaas gegeten van tactiek.quote:Op maandag 21 september 2015 13:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Was gechargeerd inderdaad. Maar in Engeland gaat dat in de toekomst wellicht wel op, zeker als ze daar door krijgen hoe je een club moet leiden. Meer geld dan de eredivisie hebben ze al.
Dat zeiden ze vorig jaar ook. En als dat echt zo is, waarom dan dit jaar meerjarige verbintenissen aangaan met troep als Schaken en Havenaar?quote:Op maandag 21 september 2015 13:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
is pas vanaf volgend jaar heb ik gisteren gehoord![]()
voor de doorverkoop misschienquote:Op maandag 21 september 2015 13:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat zou zo maar kunnen inderdaad. Ze kopen slecht in en hebben weinig kaas gegeten van tactiek.
[..]
Dat zeiden ze vorig jaar ook. En als dat echt zo is, waarom dan dit jaar meerjarige verbintenissen aangaan met troep als Schaken en Havenaar?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Voor die paar ton, terwijl je een investeerder hebt die tientallen miljoenen wil investeren? Allebei transfervrij binnengekomen. Dus gewoon een jaartje gebruiken, laag salaris bieden omdat ze weten dat ze zich een jaartje in de kijker kunnen spelen en daarna weer ergens kunnen tekenen.quote:
Ze zijn gewoon niet goed genoeg voor een ADO als die zich echt willen doorontwikkelen naar de top van de Eredivisie.
Die Chinees houdt de supporters gewoon aan het lijntje. Makkelijk geld witwassen en over 2 jaar weer weg.![]()
goed punt, niet aan gedacht. Ik volg ADO eigenlijk helemaal niet.quote:
nu weer over AjaxFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Mooi moment gisteren, Milik jaagt door maar gaat als een mietje staan naar de scheids van "overtreding", krijgt niets.. Frank: "Arek, klap er nou godverdomme op"
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Was inderdaad een leuk moment, al vind ik dat Frank dat meer naar andere spelers zou moeten doen. Milik kan het in mijn ogen niet vaak goed doen bij Frank.quote:Op maandag 21 september 2015 13:39 schreef inslagenreuring het volgende:
Mooi moment gisteren, Milik jaagt door maar gaat als een mietje staan naar de scheids van "overtreding", krijgt niets.. Frank: "Arek, klap er nou godverdomme op"FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Op zich heb je wel gelijk maar Milik is iets te gauw tevreden met zichzelf.quote:Op maandag 21 september 2015 13:48 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
was inderdaad een leuk moment, al vind ik dat Frank dat meer naar andere spelers zou moeten doen. Milik kan het in mijn ogen niet vaak goed doen bij Frank.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ik vind de voorhoede eigenlijk prima zo. De afgelopen jaren heb ik vaak genoeg naar spelers als Sigthorsson, Boerrigter, De Sa, Lukoki, Ebecillio, Bulykin en Sulejmani moeten kijken.quote:Op maandag 21 september 2015 13:48 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
was inderdaad een leuk moment, al vind ik dat Frank dat meer naar andere spelers zou moeten doen. Milik kan het in mijn ogen niet vaak goed doen bij Frank.![]()
Het middenveld en de verdediging zijn ook primaquote:Op maandag 21 september 2015 13:51 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik vind de voorhoede eigenlijk prima zo. De afgelopen jaren heb ik vaak genoeg naar spelers als Sigthorsson, Boerrigter, De Sa, Lukoki, Ebecillio, Bulykin en Sulejmani moeten kijken.![]()
Lekker laten staan zo en de groei bewonderen
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Als Ghazi een goede dag heeft en Youness speelt zoals tegen celtic en Milik zijn voorzetjes afmaakt is het inderdaad een prima voorhoedequote:Op maandag 21 september 2015 13:51 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik vind de voorhoede eigenlijk prima zo. De afgelopen jaren heb ik vaak genoeg naar spelers als Sigthorsson, Boerrigter, De Sa, Lukoki, Ebecillio, Bulykin en Sulejmani moeten kijken.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Gudelj omruilen voor echte meerwaarde en leidersrolquote:Op maandag 21 september 2015 13:52 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het middenveld en de verdediging zijn ook prima![]()
Lekker laten staan zo en de groei bewonderenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Kom op Mokkie, Gudelj doet 6 eredivisiepotten mee, 2 Europese potjes om het echie, en hij heeft degelijke en slechte wedstrijden gespeeld.quote:Op maandag 21 september 2015 13:53 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Gudelj omruilen voor echte meerwaarde en leidersrol
Je kunt niet verwachten van de grote man bij een subtopper om die rol even feilloos over te nemen bij een topclub. Zoiets moet groeien
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
ik zie het gewoon niet, vorig seizoen ook al niet. Maar we zullen zien.quote:Op maandag 21 september 2015 13:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Kom op Mokkie, Gudelj doet 6 eredivisiepotten mee, 2 Europese potjes om het echie, en hij heeft degelijke en slechte wedstrijden gespeeld.
Je kunt niet verwachten van de grote man bij een subtopper om die rol even feilloos over te nemen bij een topclub. Zoiets moet groeienFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Die komt er wel, hij moet alleen nog wat vertrouwen opbouwen en alles 'aandurven'quote:Op maandag 21 september 2015 13:56 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik zie het gewoon niet, vorig seizoen ook al niet. Maar we zullen zien.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
maar laat hem in, ieder geval voorlopig, geen vrije trappen nemen.quote:Op maandag 21 september 2015 13:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die komt er wel, hij moet alleen nog wat vertrouwen opbouwen en alles 'aandurven'FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Mwah in theorie is Gudelj toch een specialist?quote:Op maandag 21 september 2015 14:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
maar laat hem in, ieder geval voorlopig, geen vrije trappen nemen.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
het is een speciaal gevalquote:Op maandag 21 september 2015 14:01 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mwah in theorie is Gudelj toch een specialist?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Persoonlijke voorkeur voor Sinkgraven boven Gudelj. Maar misschien heb je dat "gif" van gudelj toch daadwerkelijk wel nodig, ik weet het nietquote:Op maandag 21 september 2015 13:52 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het middenveld en de verdediging zijn ook prima![]()
Lekker laten staan zo en de groei bewonderen.
Eventueel Younes voor Fischer, en je kan ook nog schuiven met Klaassen / Fischer i.p.v. Milik. Hoe dan ook, het is een goede basis zonder duidelijke zwakke plekken - en dat is wel eens anders geweest![]()
![]()
Ik heb wel de hoop dat het nog gaat groeien hoor, maar je ziet de laatste seizoenen zoals ik al eerder zei toch echt een flinke daling in zaken als schoten op doel. Als het gisteren nog wat effectiever was geweest had Ajax er nog rustig 4 of 5 kunnen scoren, maar toch oogt het vreselijk inspiratieloos.quote:Op maandag 21 september 2015 13:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien moeten mensen dat niet in zo'n wedstrijd verwachten. Ik wil ook dat Ajax spektaculairder spel laat zien, maar ik vind de negatieve reacties vaak wel wat overdreven. Het hoort natuurlijk bij de tijd, lekker zeiken op het internet op alles zonder het zoeken naar nuance (gaat niet over jou hoor), maar ik verzet me daar tegen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
In theorie is iedereen in het eerste van Ajax een specialist.quote:Op maandag 21 september 2015 14:01 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mwah in theorie is Gudelj toch een specialist?Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
De laatste tijd zorgt Gudelj bij mij alleen maar voor scheldpartijen. Vind het een aardige voetballer en denk dat hij van waarde kan zijn voor Ajax, maar God wat speelt hij mensonterend slecht![]()
Niet helemaal waar. 13/14 schoot Ajax gemiddeld 15.97 keer per wedstrijd, waarvan 7.83 op doel. Vorig seizoen inderdaad een stuk minder, met 13.62 schoten waarvan 6.54 op doel. Dit jaar gaat het echter weer beter, met 15.5 schoten per wedstrijd waarvan 8.06 op doel. En vaak speelt Ajax wat beter na de winterstop, dus ik hoop met je mee.quote:Op maandag 21 september 2015 14:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb wel de hoop dat het nog gaat groeien hoor, maar je ziet de laatste seizoenen zoals ik al eerder zei toch echt een flinke daling in zaken als schoten op doel. Als het gisteren nog wat effectiever was geweest had Ajax er nog rustig 4 of 5 kunnen scoren, maar toch oogt het vreselijk inspiratieloos.![]()
Want? Daar zijn ook al wat goals uitgekomen. Als er iemand geen vrije ballen meer moet nemen is dat Ghazi wel.quote:Op maandag 21 september 2015 14:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
maar laat hem in, ieder geval voorlopig, geen vrije trappen nemen.![]()
El Ghazi die zoals Ronaldo gaat staan: doe lekker normaal, man’
Maandag, 21 september 2015 om 11:00
Tijdens de wedstrijd tussen Excelsior en Ajax betrapte Willem van Hanegem zichzelf erop dat hij overschakelde naar Formule 1. De oud-international genoot van de race van Max Verstappen, terwijl hij de wedstrijd in Rotterdam maar vervelend vond. Het doelpunt van Anwar El Ghazi kreeg de oud-Feyenoorder nog wel mee.
"Ik kan genieten van Verstappen. Dat is heel wat anders dan die El Ghazi die voor Ajax een doelpunt maakte en daarna zoals Cristiano Ronaldo ging staan. Doe lekker normaal, man", schrijft Van Hanegem in het Algemeen Dagblad. "Je kan bij verre na niet tippen aan Ronaldo en het was maar Excelsior, dat zijn beste twee spelers miste, waartegen je scoorde."
Ajax boekte een 0-2 overwinning in Kralingen. El Ghazi opende de score, waarna Arek Milik de score verdubbelde. Goed was het spel van de ploeg van Frank de Boer dus absoluut niet, maar Ajax heroverde dankzij de driepunter wel weer de koppositie.
Van Hanegem![]()
![]()
![]()
Voetbal is net muziek. Alles is een kopie van wat eerder zo goed was. Dus de Kromme mag niet zo zeiken. Ronaldo's vrije trap is dan ook weer overgenomen van Juninho, die het ongetwijfeld ook weer van iemand anders heeft.quote:Op maandag 21 september 2015 16:45 schreef Vjenne12345 het volgende:
El Ghazi die zoals Ronaldo gaat staan: doe lekker normaal, man’
Maandag, 21 september 2015 om 11:00
Tijdens de wedstrijd tussen Excelsior en Ajax betrapte Willem van Hanegem zichzelf erop dat hij overschakelde naar Formule 1. De oud-international genoot van de race van Max Verstappen, terwijl hij de wedstrijd in Rotterdam maar vervelend vond. Het doelpunt van Anwar El Ghazi kreeg de oud-Feyenoorder nog wel mee.
"Ik kan genieten van Verstappen. Dat is heel wat anders dan die El Ghazi die voor Ajax een doelpunt maakte en daarna zoals Cristiano Ronaldo ging staan. Doe lekker normaal, man", schrijft Van Hanegem in het Algemeen Dagblad. "Je kan bij verre na niet tippen aan Ronaldo en het was maar Excelsior, dat zijn beste twee spelers miste, waartegen je scoorde."
Ajax boekte een 0-2 overwinning in Kralingen. El Ghazi opende de score, waarna Arek Milik de score verdubbelde. Goed was het spel van de ploeg van Frank de Boer dus absoluut niet, maar Ajax heroverde dankzij de driepunter wel weer de koppositie.
Van Hanegem
It's never over..
my kingdom for a kiss upon her shoulder..
It's never over..
all my riches for her smile when I slept so soft against her..![]()
Lekkere vergelijking ook. Het grootste Nederlandse F1 talent allertijden die al goed presteert op het absolute topniveau versus een voetballer in de eredivisie. Zo kun je alles wel doodrelativeren.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Gudelj zit in een dipje, net als Toornstra bij ons. Als je Gudelj verpatst blijft er al helemaal geen creatief gekut meer over.quote:Op maandag 21 september 2015 13:53 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Gudelj omruilen voor echte meerwaarde en leidersrol![]()
Gudelj en creatiefquote:Op maandag 21 september 2015 17:08 schreef Vasion het volgende:
[..]
Gudelj zit in een dipje, net als Toornstra bij ons. Als je Gudelj verpatst blijft er al helemaal geen creatief gekut meer over..
Man, man, man.![]()
Gudelj laat de bal meer werk doen dan loper Bazoer. Die heeft op die bal op Fischer werkelijk nog nooit een lange bal gegeven.quote:Op maandag 21 september 2015 17:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gudelj en creatief.
Man, man, man.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Veltman ook dusquote:Op maandag 21 september 2015 18:37 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Gudelj laat de bal meer werk doen dan loper Bazoer. Die heeft op die bal op Fischer werkelijk nog nooit een lange bal gegeven.RED ONS HENNIEGOD![]()
Veltman moet never nooit meer een lange bal geven want die komt daar tekort voor. Als je foute passes meerekent dan Veltman ook ja.quote:Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Sink vindt je zeker wel creatief? Die man die constant op eigen helft duels verliest waar kansen/goals uit komen? Waar ligt dan de grens tussen "creatief" zijn of "functioneel"?quote:Op maandag 21 september 2015 17:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gudelj en creatief.
Man, man, man.
Creatief zijn is volgens mij met originele ideeën/oplossingen komen met de bal. Dan moet dat ook de assist zijn of in ieder geval uiteindelijk een goal uit komen anders heb je er geen kont aan. In hoeverre kun je dan creatief zijn als je geen absolute topper bent zoals Messi die constant kansen creëert?
Ik snap ook wel dat een balletje breed aka Nigel de Jong oid, niet direct creatief is maar zou dat op het Ajax-niveau bijvoorbeeld wel kunnen zijn.
Gudelj is gewoon een prima speler voor Ajax, die komt er echt nog wel. Ik denk dat hij net zo veel (of weinig) creert als de overige middenvelders.![]()
Kun je nagaanquote:Op maandag 21 september 2015 17:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gudelj en creatief.
Man, man, man.![]()
![]()
Frank vond dat Arek godverdomme gewoon door moest lopen.quote:Op maandag 21 september 2015 13:39 schreef inslagenreuring het volgende:
Mooi moment gisteren, Milik jaagt door maar gaat als een mietje staan naar de scheids van "overtreding", krijgt niets.. Frank: "Arek, klap er nou godverdomme op"
Hij riep bijna exact wat ik thuis naar mijn tv aan het blèren was.![]()
![]()
Veltman is goed.quote:je moeder.quote:Op maandag 21 september 2015 19:01 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Syntix is een troll, maar dat is geen nieuws![]()
quote:quote:Veltman staat opnieuw ver bovenaan in de statistische klassementen voor verdedigers in de Eredivisie. Gelukkig weten de onderbuiken van de FOK!'ers het beterquote:Op maandag 21 september 2015 19:01 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Syntix is een troll, maar dat is geen nieuws![]()
![]()
De eredivisiequote:Op maandag 21 september 2015 21:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
[..]
[..]
Veltman staat opnieuw ver bovenaan in de statistische klassementen voor verdedigers in de Eredivisie. Gelukkig weten de onderbuiken van de FOK!'ers het beterRED ONS HENNIEGOD![]()
Kieft is wel erg verbitterd hè wat Ajax betreft.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Kieft relativeert vrijwel alles, dan ben je bij Ajax vaak wel aan het verkeerde adresquote:Op maandag 21 september 2015 22:18 schreef StarGazer het volgende:
Kieft is wel erg verbitterd hè wat Ajax betreft.![]()
![]()
Ik denk niet dat het verbitterd zijn is, maar dat Kieft oprecht niet 'thuis hoorde' in de harde voetbalwereld. Wat Ajax zeker is.quote:Op maandag 21 september 2015 22:18 schreef StarGazer het volgende:
Kieft is wel erg verbitterd hè wat Ajax betreft.![]()
Het zit eraan te komen hoorquote:De Boer belooft 'sprankelend spel'
Van onze Telesportredactie
Ajax-trainer Frank de Boer is tevreden over de uitslagen in de eredivisie van zijn ploeg, maar aan het vertoonde spel valt zeker nog te schaven. "Uiteindelijk gaat het erom dat je bepaalde dingen wil zien, waarmee je kampioen kunt worden of heel ver kunt komen. Maar er gaan ook heel veel dingen wél goed", ziet De Boer ook de lichtpuntjes.
"Het was zeker niet sprankelend tegen Excelsior", concludeert De Boer daags na de wedstrijd. "Maar ik ben tevreden met de uitslag. Uiteindelijk gaat het erom dat er ook bepaalde dingen wél goed gaan. We krijgen weinig goals tegen en de teamspirit is heel goed. Het is gewoon een kwestie van tijd totdat we meer sprankelende momenten zullen zien in de wedstrijd."
Bij Excelsior werd met 0-2 gewonnen, maar de zege kwam moeizaam tot stand. "Ik moest ze wel bij de les houden", doelt De Boer op zijn schreeuwpartijen vanuit de dugout.
"Het was een zware week, met maar 2,5 dag rust na de zware Europese wedstrijd tegen Celtic. Als dan het zonnetje er ook nog eens bij komt, dan kun je echt een lamlendig gevoel over je krijgen", zegt de trainer op de website van zijn club. "Ik denk wel dat het effect heeft als de spelers mij horen schreeuwen, maar ik wil natuurlijk dat het ook uit de groep komt. Voorlopig neem ik liever het zekere voor het onzekere, maar ik hoop dat nog 2 of 3 spelers het oppikken, want dan ben ik niet meer de enige."
Ajax staat bovenaan in de eredivisie en zag concurrenten PSV en Feyenoord punten verspelen. De Boer bekijkt het echter per wedstrijd en houdt zich niet bezig met andere clubs. "Daar heb je op dit moment weinig aan. Pas in de laatste 6 of 7 wedstrijden ga je naar dat soort dingen kijken. Nu ben ik nog veel te veel bezig met onze eigen prestaties en het verbeteren van ons spel. Als we mee willen doen om de prijzen, moeten er echt nog dingen beter."![]()
![]()
Mwah volgens mij zit er ook een diepe frustratie dat hij in 1983 moest oprotten omdat van Basten net doorbrak.quote:Op maandag 21 september 2015 22:21 schreef Bonkers. het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het verbitterd zijn is, maar dat Kieft oprecht niet 'thuis hoorde' in de harde voetbalwereld. Wat Ajax zeker is.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Volgens mij heeft Veltman iets van 80% unforced errors bij een bal vooruit.quote:Op maandag 21 september 2015 19:08 schreef Brammess het volgende:
Veltman heeft best een goede crosspass hoorCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ja heerlijk. Gelatenheid kan je Frank niet verwijtenquote:Op maandag 21 september 2015 20:10 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Frank vond dat Arek godverdomme gewoon door moest lopen.
Hij riep bijna exact wat ik thuis naar mijn tv aan het blèren was.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Denk dat de passes van Veltman een hoger rendement hebben dan die van bv Riedewald.quote:Op maandag 21 september 2015 22:29 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Veltman iets van 80% unforced errors bij een bal vooruit.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ik denk dat Veltman met name op zijn reputatie als "opbouwer" teertquote:Op maandag 21 september 2015 22:46 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Denk dat de passes van Veltman een hoger rendement hebben dan die van bv Riedewald.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Verdedigd dit seizoen beter dan Riedewald (een groot talent overigens, gaat een mooie toekomst tegemoet).quote:Op maandag 21 september 2015 22:47 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik denk dat Veltman met name op zijn reputatie als "opbouwer" teert
Sterker nog, Veltman is tot dusver aan een prima seizoen bezig in de eredivisie.
Internationaal niet goed genoeg maar nationaal een prima kracht voor Ajax.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Begrijp me niet verkeerd, past prima bij Ajax en durft vooruit te verdedigen. Maar moet het gewoon simpel houden dan kan die gewoon nog erg lang van waarde zijn.quote:Op maandag 21 september 2015 22:50 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Verdedigd dit seizoen beter dan Riedewald (een groot talent overigens, gaat een mooie toekomst tegemoet).
Sterker nog, Veltman is tot dusver aan een prima seizoen bezig in de eredivisie.
Internationaal niet goed genoeg maar nationaal een prima kracht voor Ajax.
Hij heeft alleen vrij veel balverlies bij lange passes. Dusja dan neig ik naar "niet meer doen"
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Kritiek op Veltman is zo overdreven. Dat komt waarschijnlijk van de mensen die balen dat Ajax tot dusver nog maar 2 verliespunten heeft.
Nou Ajaxhaters, goed nieuws: Veltman gaat nog fouten maken en Ajax gaat nog punten laten liggen.![]()
![]()
Oh! doemdenker! Pek en veren!!quote:Op maandag 21 september 2015 23:34 schreef Ramboetan het volgende:
Kritiek op Veltman is zo overdreven. Dat komt waarschijnlijk van de mensen die balen dat Ajax tot dusver nog maar 2 verliespunten heeft.
Nou Ajaxhaters, goed nieuws: Veltman gaat nog fouten maken en Ajax gaat nog punten laten liggen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Veltman speelt dit seizoen in de competitie inderdaad prima. Zou mooi zijn als hij dit vast weet te houden dit seizoen.![]()
quote:Ajax nodigt ongeveer driehonderd vluchtelingen uit om woensdag de wedstrijd tegen De Graafschap bij te wonen in de Amsterdam ArenA. Ze zullen met bussen worden opgehaald en teruggebracht, aldus de club maandag.
De actie volgt op overleg tussen Ajax en het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA). "Wij vroegen waar ze behoefte aan hebben en toen bleek dit een goed idee. Veel vluchtelingen in die centra vervelen zich erg", aldus een woordvoerder van de voetbalclub.
Vaste supporters betalen voor het duel overigens al een gereduceerd tarief. "Er was voor woensdag nog wat ruimte in de kaartverkoop." De wedstrijd Ajax-PSV in de eredivisie op 4 oktober is 'hartstikke uitverkocht' dus een dergelijke actie kan dan niet.
De wedstrijd Ajax-De Graafschap in de strijd om de KNVB-beker begint woensdag om 20.45 uur.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
komt er tenminste nog iemandquote:vind het verbazend leeg voor een wedstrijd met kaarten van 5 euro
![]()
Die redt jop anders hoogstpersoonlijkquote:Op maandag 21 september 2015 22:12 schreef Ramboetan het volgende:
Mensen hebben nu eenmaal meer commentaar op Veltman dan op bijvoorbeeld Gouweleeuw.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Een stel vluchtelingen verveelt zich en dan stuur je ze naar Ajax - de Graafschap. Dat is wel heel cynisch.quote:Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
De trainerscarrière van van Basten ook.quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
‘Het Plan Cruijff is één grote komedie’, zegt Van Basten in zijn opzienbarende column. ‘Het hele verhaal is een fabeltjeskrant. En niemand die er iets van zegt.’
![]()
maar hij zegt er nu toch iets van?quote:Op dinsdag 22 september 2015 09:33 schreef Ajacied422 het volgende:
‘Het Plan Cruijff is één grote komedie’, zegt Van Basten in zijn opzienbarende column. ‘Het hele verhaal is een fabeltjeskrant. En niemand die er iets van zegt.’FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Amsterdammers winnen, maar hoe kan het óók sprankelen?
Ajax sloeg na de doodsaaie overwinning op Excelsior (0-2) een gat op de andere titelkandidaten PSV (5 punten) en Feyenoord (3 punten). De ploeg is in de competitie ongeslagen en krijgt nauwelijks doelpunten tegen. Toch overheerst chagrijn: want waar blijft nu de flair, die sprankeling?
John Rep sukkelde vorige week tijdens Ajax-Celtic bijna in slaap op zijn stoel in de Amsterdam Arena. En zondag tegen Excelsior kostte het de voormalig aanvaller weer heel veel moeite om zijn ogen open te houden. ,,Dat is toch niks nieuws? Ik verveel me al vijf jaar als ik naar Ajax kijk.''
Au. De oud-speler tijdens de gouden jaren zeventig spaart zijn oude club niet. Maar hoe krijgt Ajax die flair, waar de club altijd prat op gaat, terug? Rep: ,,Met dit aankoopbeleid kun je dat vergeten. Er is de laatste jaren geld uitgegeven aan onder meer Lerin Duarte, Mike van der Hoorn, Daley Sinkgraven, Nemanja Gudelj. Zeker die laatste twee zijn prima spelers hoor. Maar geen jongens waar iedereen het drie dagen na de wedstrijd nog over heeft. Anwar El Ghazi heeft die potentie, maar ook bij hem zijn het maar momenten.''
Hardop vraagt Rep zich daarom af: ,,Waarom speelt Hakim Ziyech niet bij Ajax? Of pikten ze Dusan Tadic niet op toen hij nog bij FC Groningen speelde? Spelers van wie je echt kunt genieten. Die mis ik gewoon bij Ajax. Eigenlijk is Luis Suárez de laatste die dat echt had. Maar dat is voor mijn gevoel een eeuwigheid geleden.''![]()
Ziyech ben ik het zwaar mee eens, dat is een flop om hem niet te halen. En dan wel Sinkgraven.quote:
Sterker nog, zelfs nu zou ik het nog toejuichen. Ook al betaal je de hoofdprijs.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ziyech ademt echt Ajax, in alles wat hij doet. Zoveel voetbal, stylist, technicus maar ook dodelijk efficiënt.quote:Op dinsdag 22 september 2015 09:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ziyech ben ik het zwaar mee eens, dat is een flop om hem niet te halen. En dan wel Sinkgraven.
Sterker nog, zelfs nu zou ik het nog toejuichen. Ook al betaal je de hoofdprijs.
Dingen die Sinkgraven, in mindere maten, ook heeft. Maar Sinkgraven mist iets wat Ziyech wel heeft en hij nooit zal hebben. Onverzettelijkheid, charisma en doorzettingsvermogen.
Ziyech heeft potentie om op 10 wereldtop te worden.![]()
ik ben het voor de verandering een keer met je eensquote:Op dinsdag 22 september 2015 09:56 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ziyech ademt echt Ajax, in alles wat hij doet. Zoveel voetbal, stylist, technicus maar ook dodelijk efficiënt.
Dingen die Sinkgraven, in mindere maten, ook heeft. Maar Sinkgraven mist iets wat Ziyech wel heeft en hij nooit zal hebben. Onverzettelijkheid, charisma en doorzettingsvermogen.
Ziyech heeft potentie om op 10 wereldtop te worden.![]()
![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Helaas gaat Twente hem nooit onder de 15 miljoen verkopen. Of er moeten daar nog meer lijken uit de kast komen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 09:57 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik ben het voor de verandering een keer met je eens![]()
![]()
Ik zou zo graag Ziyech bij PSV zien ipv Maher. Maher is nog zinlozer dan Sinkgraven, al denk ik dat die laatste ook die kant op gaat.![]()
Ik schat Sinkgraven inderdaad nog wel wat hoger in dan Maher. Ik ben zo blij dat Ajax Maher heeft laten passeren. Ziyech juich ik in de winterstop toe voor 20 miljoen. Dan maak je er over 2 jaar nog winst op.(in ieder geval geen verlies)quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:00 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Helaas gaat Twente hem nooit onder de 15 miljoen verkopen. Of er moeten daar nog meer lijken uit de kast komen.
Ik zou zo graag Ziyech bij PSV zien ipv Maher. Maher is nog zinlozer dan Sinkgraven, al denk ik dat die laatste ook die kant op gaat.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ziyech is een hele goede en gaat nog wel beter worden, maar beter dan dat Sneijder en van der Vaart ooit waren niet denk ik. Om maar even twee zelfde type spelers van de laatste jaren erbij te pakken.![]()
Zeker wel. Die twee worden zo gruwelijk overschat.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:23 schreef Ramboetan het volgende:
Ziyech is een hele goede en gaat nog wel beter worden, maar beter dan dat Sneijder en van der Vaart ooit waren niet denk ik. Om maar even twee zelfde type spelers van de laatste jaren erbij te pakken.![]()
Eens wat betreft vd Vaart. Nooit gezien in die speler.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:25 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Zeker wel. Die twee worden zo gruwelijk overschat.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Veel talent, nooit echt wat mee gedaan. En Sneijder is ook maar 1 seizoen wereldtop geweest.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:26 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Eens wat betreft vd Vaart. Nooit gezien in die speler.![]()
Fischer: ‘Ik voel me lekkerder op 10’
Viktor Fischer liep mopperend van het veld en was na afloop een van de Ajacieden bij wie het gezicht op onweer stond. De veeleisende Deen was ook kritisch naar zijn ploeggenoten. "Als je steeds denkt dat je stil kunt blijven staan en de bal zo rond kunt laten gaan, dat werkt gewoon niet."
Frank de Boer begon tegen Excelsior met Fischer als linksbuiten. De Deen speelde donderdag in de Europa Leaguewedstrijd tegen Celtic nog als aanvallende middenvelder. Op Woudenstein had hij moeite om vanaf de vleugels het verschil te maken. “Vandaag kreeg ik twee of drie ballen. Daar moet ik dan wat mee doen, terwijl ik op de tien veel meer ballen krijg. Ik voel me lekkerder op de tien.”
De Ajacied weet dat de trainer de enige is die bepaalt of en waar hij dit seizoen zal spelen. “Uiteindelijk is het niet aan mij. Ik vond dat het vandaag niet slecht ging. Ik kreeg gewoon te weinig ballen. Dat mag ik toch zeggen? Ik liep van het veld met het gevoel dat er veel meer in had gezeten. Ik moet gewoon eerder ingespeeld worden, zodat ik meer kan laten zien wat ik kan.”
Hoewel Ajax uitliep op de titelconcurrenten, was Fischer niet te spreken over de teamprestatie. “Ik eis niet alleen veel van mezelf, maar ook van de rest van de jongens. Vandaag vond ik het echt niet goed. Ik denk dat ik dat ook wel een keer mag zeggen. Ons baltempo lag veel te laag. We moeten meer indribbelen en een man durven uitspelen. Gewoon meer durf en lef tonen.”
Bron: http://www.ajaxlife.nl/updates/fischer-ik-voel-me-lekkerder-op-10FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Heitinga: “Goede hoop dat ik speel”
Johnny Heitinga zou komende woensdag tegen De Graafschap wel eens zijn eerste officiële minuten voor Ajax kunnen gaan maken. Afgelopen zondag ontbrak de routinier in de wedstrijdselectie van Ajax. Dit heeft hem alleen maar goed gedaan. “Afgelopen week heb ik één stap teruggezet om er vijf vooruit te maken.”
“Ken je de Wet van Boksbal? Als je teleurgesteld om je heen slaat, loop je zelf de hardste klappen op. Daarvoor loop ik inmiddels te lang mee”, verteld de 31-jarige verdediger met een knipoog aan De Telegraaf. Heitinga beseft als geen ander hoe belangrijk hij in het groepsproces is in het jonge elftal. “Het groepsproces is tijdens een seizoen van cruciaal belang en moet juist door routiniers als ik worden bewaakt. Dus vind ik dat je eventuele onvrede intern moet uiten.”
Onvrede heeft Heitinga ook nog niet. “Omdat ik door de resultaten geen recht van spreken heb. Ajax staat bovenaan, heeft zes wedstrijden gespeeld, zestien punten en hield in de Eredivisie vijf keer de nul. Wat moet ik dan tegen de trainer zeggen?”
De centrale verdediger wil niets liever dan woensdag zijn eerste officiële minuten voor Ajax maken. Zelf heeft hij daar goede hoop op. “Ik ben een topsporter en elke topsporter wil zijn kunnen laten zien. Voetbal is het leukst als je in het veld staat. Ik heb goede hoop dat ik speel, omdat de trainer de afgelopen jaren in het bekertoernooi veel heeft gerouleerd. Maar hij maakt de opstelling en daar leg ik me hoe dan ook bij neer.”
Bron: http://www.ajax1.nl/heitinga-goede-hoop-dat-ik-speel/FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Gefeliciteerd Maarten Stekelenburg met je 33ste verjaardag!FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik ben in ieder geval blij dat er spelers zijn die dit inzien en niet enkel spelers die het standaardverhaaltje over domineren en geen kansen weggeven in zo'n wedstrijdje tegen Excelsior weer opratelen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:43 schreef mokkiemok het volgende:
Fischer: ‘Ik voel me lekkerder op 10’
-knip-
Bron: http://www.ajaxlife.nl/updates/fischer-ik-voel-me-lekkerder-op-10Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Bedankt man.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:47 schreef mokkiemok het volgende:
Gefeliciteerd Maarten Stekelenburg met je 33ste verjaardag!![]()
Dat weet je niet zeker. Je denkt dat je het zeker weet. Dat is iets heel anders.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:25 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Zeker wel. Die twee worden zo gruwelijk overschat.![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Het alternatief is volgens Marco zeker om iedere anderhalf tot twee jaar de trainer buiten te smijten, en een nieuwe die het helemaal anders wil doen met een blanco cheque de transfermarkt op te sturen? Want zo ging het voor Cruijff, met het tijdperk van Basten als absoluut dieptepunt.quote:![]()
oftewel Ziyech wordt ook wereldtop?quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:27 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Veel talent, nooit echt wat mee gedaan. En Sneijder is ook maar 1 seizoen wereldtop geweest.![]()
Die potentie heeft hij zeker wel ja, of het gebeurd weet niemand.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:15 schreef Donnis het volgende:
[..]
oftewel Ziyech wordt ook wereldtop?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
De aanklager betaald voetbal heeft vanmorgen een schikkingsvoorstel gedaan van drie wedstrijden schorsing plus één voorwaardelijk aan Nathan Kabasele van De Graafschap.
De Belgische aanvaller werd op basis van tv-beelden aangeklaagd, wegens het maken van een slaande beweging richting tegenstander Kevin Diks zondag in de verloren wedstrijd tegen Vitesse (3-0). Scheidsrechter Martin van den Kerkhof had het incident tijdens het duel in de Gelredome niet bestraft.
De aanklager betaald voetbal heeft vanmorgen een schikkingsvoorstel gedaan van drie wedstrijden schorsing plus één voorwaardelijk aan Nathan Kabasele van De Graafschap.
De Belgische aanvaller werd op basis van tv-beelden aangeklaagd, wegens het maken van een slaande beweging richting tegenstander Kevin Diks zondag in de verloren wedstrijd tegen Vitesse (3-0). Scheidsrechter Martin van den Kerkhof had het incident tijdens het duel in de Gelredome niet bestraft.
De Graafschap heeft tot 14.00 uur de tijd om op het schikkingsvoorstel te reageren. De schorsing geldt zowel voor competitie- als bekerwedstrijden.
Die is er dus niet bij.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ja inderdaad zegquote:Op dinsdag 22 september 2015 12:05 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Het alternatief is volgens Marco zeker om iedere anderhalf tot twee jaar de trainer buiten te smijten, en een nieuwe die het helemaal anders wil doen met een blanco cheque de transfermarkt op te sturen? Want zo ging het voor Cruijff, met het tijdperk van Basten als absoluut dieptepunt.Marco komt ook weer met zijn mening aan. Door hem heeft Ajax langer moeten wachten op Cruijff want hij was het er niet mee eens. Voor 30 miljoen aan miskopen halen, vervolgens falen en handdoek in de ring gooien omdat je het allemaal niet aan kan, bij Heerenveen en AZ mislukken maar toch weet Marco het allemaal beter.
![]()
Wie het hardst roept heeft gelijk toch?quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:21 schreef Donnis het volgende:
[..]
Ja inderdaad zegMarco komt ook weer met zijn mening aan. Door hem heeft Ajax langer moeten wachten op Cruijff want hij was het er niet mee eens. Voor 30 miljoen aan miskopen halen, vervolgens falen en handdoek in de ring gooien omdat je het allemaal niet aan kan, bij Heerenveen en AZ mislukken maar toch weet Marco het allemaal beter.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Denk dat niveau eredivisie stuk hoger lag toen Sneijder en VD Vaart er speelden dus voorlopig vind ik ze totaal niet te vergelijken maar laat me graag verrassen. Vooral laatste seizoen van Sneijder bij Ajax was hij echt fenomenaal, dat niveau heeft Ziyech (nog) niet.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Die potentie heeft hij zeker wel ja, of het gebeurd weet niemand.![]()
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
![]()
Het is wat.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
![]()
Helemaal mee eens, doch heet dat gewoon supporter zijn.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
![]()
Je weet het mooi af te buigen allemaal. PSV timmerde alles gewoon dicht tegen RKC, Roda en Heraclesquote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
![]()
Zal Ajax nooit doen. Maar ik begrijp het, frustrerend de ranglijst
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Winterkampioen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:56 schreef Iwanius het volgende:
Jongens,kunnen we alvast een wedje doen? Winterkampioen en in maart al de schaal?![]()
April kampioen.![]()
Kampioen in April, EL winnaar in Mei
PSV voor ontbijt in de kwartfinale
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
slechte troll, niemand is er helemaal tevreden mee dus weet niet waar je dat vandaan haalt.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wat een bullshit dit. Volgens mij is helemaal niemand hier tevreden over het spel. Over de resultaten in de Eredivisie kun je moeilijk ontevreden zijn als je bovenaan staat al hebben wij nog louter tegenstanders uit het rechterrijtje gehad.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
![]()
Dat is zo'n bs.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:05 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Wat een bullshit dit. Volgens mij is helemaal niemand hier tevreden over het spel. Over de resultaten in de Eredivisie kun je moeilijk ontevreden zijn als je bovenaan staat al hebben wij nog louter tegenstanders uit het rechterrijtje gehad.
PSV heeft punten verloren tegen Heracles en ADO.
Denk je dat die aan het eind van het seizoen linkerrijtje eindigen? Ik denk dat Twente en AZ eerder in het linkerrijtje staan.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
nickhguitar laat maar weer eens pijnlijk zien geen enkel kennis van zaken te hebben, en maar gewoon wat roepen in de hoop dat mensen hier boos op gaan reageren. Ik heb nieuws voor je, het is eerder aandoenlijk dan irritant.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:34 schreef nickhguitar het volgende:
Ajacieden laten maar weer eens pijnlijk zien dat ze met alle winden mee waaien. PSV wordt jarenlang kampioen met degelijk voetbal, maar in de ogen van de Ajacieden saai; veel de bal rondspelen maar niet altijd met aanvallend intenties.
Nu staan ze zelf bovenaan met misschien wel het grootste antivoetbal wat ik ooit in NL heb gezien en dan zijn ze ineens tevredenHypocrisie ten top.
Lekker trollen jongens.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:53 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, doch heet dat gewoon supporter zijn.![]()
Dat is onzin. Het is een pijnlijke conclusie misschien maar het is gewoon een vrijwel exacte kopie van het voetbal wat toen werd gespeeld met namelijk maar 1 gedachte: Als de tegenstander de bal niet heeft kunnen ze ook niet scoren. En dat is ook prima, ik vind dat geen slechte gedachte. Ik vind het alleen hypocriet omdat het alles is waar Ajax NIET voor staat volgens mij.quote:Op dinsdag 22 september 2015 12:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Je weet het mooi af te buigen allemaal. PSV timmerde alles gewoon dicht tegen RKC, Roda en Heracles![]()
Zal Ajax nooit doen. Maar ik begrijp het, frustrerend de ranglijstOvertuig me. Hier een beetje van dat soort dingen gaan roepen is zo makkelijk. Ik hoop niet dat iemand boos gaat reageren, ik hoop wel dat iemand mij kan uitleggen hoe ze hun (voetbal)principes zo kunnen laten vallen en ineens genoegen nemen met dit.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:08 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
nickhguitar laat maar weer eens pijnlijk zien geen enkel kennis van zaken te hebben, en maar gewoon wat roepen in de hoop dat mensen hier boos op gaan reageren. Ik heb nieuws voor je, het is eerder aandoenlijk dan irritant.![]()
Exacte kopie, je hebt de illusie dat PSV zich kan meten aan Ajax voetbal? Droom lekker verder knulquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:32 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat is onzin. Het is een pijnlijke conclusie misschien maar het is gewoon een vrijwel exacte kopie van het voetbal wat toen werd gespeeld met namelijk maar 1 gedachte: Als de tegenstander de bal niet heeft kunnen ze ook niet scoren. En dat is ook prima, ik vind dat geen slechte gedachte. Ik vind het alleen hypocriet omdat het alles is waar Ajax NIET voor staat volgens mij.
[..]
Overtuig me. Hier een beetje van dat soort dingen gaan roepen is zo makkelijk. Ik hoop niet dat iemand boos gaat reageren, ik hoop wel dat iemand mij kan uitleggen hoe ze hun (voetbal)principes zo kunnen laten vallen en ineens genoegen nemen met dit.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Grappig hoe jij altijd als moraalridder nr 1 binnen komt om de trollkaart te spelen, maar ondertussen nog nooit ergens inhoudelijk hebt kunnen reageren. Of je vind daadwerkelijk dat dit het Ajax spel is wat iedereen voor ogen heeft, dat kan ook.quote:![]()
heb je hier een voorbeeld van, niemand is namelijk tevreden met het gespeelde spel. Wel met de resultaten in de eredivisie overigens.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:32 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat is onzin. Het is een pijnlijke conclusie misschien maar het is gewoon een vrijwel exacte kopie van het voetbal wat toen werd gespeeld met namelijk maar 1 gedachte: Als de tegenstander de bal niet heeft kunnen ze ook niet scoren. En dat is ook prima, ik vind dat geen slechte gedachte. Ik vind het alleen hypocriet omdat het alles is waar Ajax NIET voor staat volgens mij.
[..]
Overtuig me. Hier een beetje van dat soort dingen gaan roepen is zo makkelijk. Ik hoop niet dat iemand boos gaat reageren, ik hoop wel dat iemand mij kan uitleggen hoe ze hun (voetbal)principes zo kunnen laten vallen en ineens genoegen nemen met dit.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wat is het 'ajax voetbal' dan? De bal rondspelen rond de middenlijn? Newsflash: Het Ajaxvoetbal van de jaren 90 (en eerder) is sinds die tijd niet meer geweest.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:33 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Exacte kopie, je hebt de illusie dat PSV zich kan meten aan Ajax voetbal? Droom lekker verder knul![]()
Veel supporters van Ajax vinden het spel niet om aan te zien, en behoorlijk saai. Jij zegt dat alle Ajacieden tevreden zijn. Conclusie: trollen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Grappig hoe jij altijd als moraalridder nr 1 binnen komt om de trollkaart te spelen, maar ondertussen nog nooit ergens inhoudelijk hebt kunnen reageren. Of je vind daadwerkelijk dat dit het Ajax spel is wat iedereen voor ogen heeft, dat kan ook.![]()
Grote talenten produceren, landstitels aan elkaar rijgen en boertjes die mad zijn te woord staan als supporter.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:34 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wat is het 'ajax voetbal' dan? De bal rondspelen rond de middenlijn? Newsflash: Het Ajaxvoetbal van de jaren 90 (en eerder) is sinds die tijd niet meer geweest.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:35 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Veel supporters van Ajax vinden het spel niet om aan te zien, en behoorlijk saai. Jij zegt dat alle Ajacieden tevreden zijn. Conclusie: trollen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:34 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wat is het 'ajax voetbal' dan? De bal rondspelen rond de middenlijn? Newsflash: Het Ajaxvoetbal van de jaren 90 (en eerder) is sinds die tijd niet meer geweest.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
‘Tijd om trots te zijn is er niet’
Iedere week schrijft een speler of speelster van Ajax een blog voor Ajax.nl. Davy Klaassen, Joël Veltman, Vaclav Cerny en Merel van Dongen wisselen elkaar telkens af. Ditmaal is het de beurt aan Vaclav Cerny.
De maand augustus was voor mij ongelooflijk met mijn debuut in de ArenA in de competitie en in de Europa Cup. Maar ook in september kwam daar een mooie mijlpaal bij. Ik debuteerde bij Jong Tsjechië als jongste speler ooit! Het is altijd speciaal om voor je land te spelen, dat voel ik ook zo als ik bij onder 19 speel. Nu mocht ik twee elftallen overslaan, dat is toch wel bijzonder. Ik was hartstikke blij toen ik de lijst kreeg dat ik bij de selectie zat. Gelijk de eerste wedstrijd mocht ik in de basis starten en de tweede wedstrijd weer. Dat was top voor mij!
Doel
Het niveau van Jong Tsjechië is best hoog. Het is een goed team, waardoor ik denk dat wij wel een grote kans maken om naar het EK te gaan. Het team bestaat uit spelers die bijna allemaal boven de twintig jaar zijn. Ik was de enige van zeventien. Iedereen kent elkaar wel ergens van. Het was niet zo dat ze dachten ‘wat moet dat jonge jochie nou bij ons?’ De vaste spelers van Jong Tsjechië keken meer tegen me op. Ze wisten dat ik erbij was gehaald om het team misschien te kunnen helpen. De oudere jongens wilden vooral weten hoe het nou was om in de ArenA te spelen voor zoveel mensen. Want dat hebben ze nog nooit meegemaakt. Ik gebruikte naar hun toe steeds hetzelfde woord als hier na de wedstrijd: ‘ongelooflijk’, want dat was het! Vorig jaar op 1 december had ik mezelf tot doel gesteld in de ArenA te voetballen en dat is binnen het jaar gelukt. Tijd om trots te zijn op mijzelf is er eigenlijk niet, want het is zo’n druk programma. Ik moet continu goed blijven trainen en spelen. Het waren leuke momenten, maar daar mag ik tot de nacht van genieten. De volgende dag moet ik gewoon weer trainen.
Ik ben nu weer speler van Jong Ajax. Ik wist dat dat moment zou komen en dat is ook helemaal niet erg. Gelukkig heb ik veel mensen rond mij die weten hoe het is om eerst bij Ajax 1 te zitten en te spelen en dan weer bij Jong Ajax. Ik heb veel hulp gekregen van de trainers Jaap Stam en Andries Ulderink. En van mij papa natuurlijk. Mijn motivatie is heel groot. De komende tijd moet ik bij Jong Ajax proberen de beste te zijn, het team te helpen en dan mag ik misschien weer een paar minuutjes met het eerste spelen. Dat zou top zijn. Dat ik nu op een lijstje sta van jongste debutanten in Ajax 1 is hartstikke mooi, maar ik wil altijd bij Ajax 1 horen.
Zwaar
Nu speel ik met Jong Ajax in de Jupiler League. Die competitie is verschrikkelijk zwaar. Het is bijna irritant, want soms is het zo dat we bijna steeds de bal hebben en toch vinden de tegenstanders hun momenten om terug te komen. Misschien komt dat omdat we minder ervaring hebben, maar die teams zijn zo slim om tegen ons resultaat te halen. Ze zijn erg fysiek. Ik kan het nu vergelijken met de Eredivisie en ik vind het spelen in de Jupiler League nog een stukje moeilijker. In de Eredivisie kan ik ook tegenover een jonge back staan, maar in de Jupiler League zijn het vaak geroutineerde mannen die dan een avondje tegen mij gaan spelen. Ik vind dat erg zwaar, maar het is goed voor ons. Ik merk wel dat ik slimmer word. Met Jaap Stam heb ik het er altijd over dat ik de momenten moet zoeken. Ik moet slim zijn door een beetje te spelen met de tegenstander. Als ik zie dat de kans 1-tegen-1 klein is, dan speel ik terug want dan is er ruimte bij Robert Muric aan de andere kant. Maar als mijn tegenstander de volgende keer denkt dat ik weer terug ga spelen, maak ik de actie wel. Die momenten moet ik leren herkennen.
Over twee weken is er weer een interlandperiode en ik hoop dat ik weer word opgeroepen voor Jong Tsjechië. Ooit wil ik de jongste speler van de A-ploeg van Tsjechië worden. Maar ik heb daar nog anderhalf jaar voor. Tijd genoeg dus om die jongste te zijn.
Bron: http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)-zijn-is-er-niet.htmFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
2009/2010quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:34 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wat is het 'ajax voetbal' dan? De bal rondspelen rond de middenlijn? Newsflash: Het Ajaxvoetbal van de jaren 90 (en eerder) is sinds die tijd niet meer geweest.
Heerlijk seizoen van Ajax. De vraag was niet of er gewonnen werd, maar met hoe veel er gewonnen werd. Helaas geen kampioen, maar het was echt heerlijk (Ajax)voetbal.![]()
Het laatste grote talent is Sneijder waarschijnlijk geweest en dat is alweer even geleden. Van de talenten die nu talent zijn is het maar afwachten waar ze eindigen al vind ik er wel behoorlijk wat potentieel bijlopen (Bazoer, Klaassen, Riedewald).quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:35 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Grote talenten produceren, landstitels aan elkaar rijgen en boertjes die mad zijn te woord staan als supporter.
Landstitels zijn in de afgelopen jaren gewoon verdeeld tussen voornamelijk PSV en Ajax dus die vlieger gaat ook niet op helaas. Laatse jaar julie wat meer en daarvoor een periode waarin PSV heerste.
Die laatste opmerking is lollig bedoeld dus die laat ik maar even onbeantwoord![]()
![]()
Ja maar toch moet het ergens knagen dat Ajax met de financiële slagkracht, fanbase en reputatie zo ontiegelijk veel meer potentie heeft dan PSV. Anders kom je niet mad doen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:40 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het laatste grote talent is Sneijder waarschijnlijk geweest en dat is alweer even geleden. Van de talenten die nu talent zijn is het maar afwachten waar ze eindigen al vind ik er wel behoorlijk wat potentieel bijlopen (Bazoer, Klaassen, Riedewald).
Landstitels zijn in de afgelopen jaren gewoon verdeeld tussen voornamelijk PSV en Ajax dus die vlieger gaat ook niet op helaas. Laatse jaar julie wat meer en daarvoor een periode waarin PSV heerste.
Die laatste opmerking is lollig bedoeld dus die laat ik maar even onbeantwoordCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Dat klopt dus feitelijk al niet. Als de vraag niet is OF je wint, maar met hoeveel, dan kan het toch niet zo zijn dat je zoveel punten op de nr 1 verliest dat je geen kampioen wordt? Dan was de nr 1 gewoon nog beter toch?quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:39 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
2009/2010
Heerlijk seizoen van Ajax. De vraag was niet of er gewonnen werd, maar met hoe veel er gewonnen werd. Helaas geen kampioen, maar het was echt heerlijk (Ajax)voetbal.
En dat is overigens ook alweer 5 jaar geleden. Toen zat de halve A-selectie van Ajax nog in de pampers.![]()
Nee, Ajax is de grootste club van NL. Dat is een feit en daar heb ik totaal geen moeite mee. Dat is ook de reden dat ze veel fans hebben, als Ajax van oudsher de nr 10 zou zijn van Nederland zou dat anders zijn. Niet voor niks dat een club als PSG de laatste jaren ineens zoveel 'fans' heeft gekregen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:41 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja maar toch moet het ergens knagen dat Ajax met de financiële slagkracht, fanbase en reputatie zo ontiegelijk veel meer potentie heeft dan PSV. Anders kom je niet mad doen.
En fanbase en reputatie? Wat bazel je man. Die 'reputatie' is niet meer, overal waar je komt kennen ze Ajax, maar weten ze ook wel donders goed dat het vergane glorie is (als je het vergelijkt met de Europese top). Een beetje realisme zou je sieren.![]()
haha PSG is van oudsher misschien wel de grootste club in Frankrijk, slecht voorbeeld dus.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:44 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Nee, Ajax is de grootste club van NL. Dat is een feit en daar heb ik totaal geen moeite mee. Dat is ook de reden dat ze veel fans hebben, als Ajax van oudsher de nr 10 zou zijn van Nederland zou dat anders zijn. Niet voor niks dat een club als PSG de laatste jaren ineens zoveel 'fans' heeft gekregen.
En fanbase en reputatie? Wat bazel je man. Die 'reputatie' is niet meer, overal waar je komt kennen ze Ajax, maar weten ze ook wel donders goed dat het vergane glorie is (als je het vergelijkt met de Europese top). Een beetje realisme zou je sieren.
Kan zijn, maar wat is PSV's beleid eigenlijk? Waar staan jullie over 10 jaar? Zit totaal geen idee achter. Als PSV moet je maar geluk hebben dat je per toeval een keer een kampioenswaardig elftal bij elkaar hebt gekocht. Maar dat is een incident.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Nee hoor, prima voorbeeld. Ik weet wel dat PSG een grote club is van oudsher, maar het is jou toch ook opgevallen dat ze zogenaamde fans de laatste jaren ineens als paddestoelen uit de grond schieten?quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:46 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
haha PSG is van oudsher misschien wel de grootste club in Frankrijk, slecht voorbeeld dus.
Kan zijn, maar wat is PSV's beleid eigenlijk? Waar staan jullie over 10 jaar? Zit totaal geen idee achter. Als PSV moet je maar geluk hebben dat je per toeval een keer een kampioenswaardig elftal bij elkaar hebt gekocht. Maar dat is een incident.
Waarom zeg je jullie? Ik ben geen voetballer en ik zit ook niet in het bestuur van PSV ofzo. Het beleid van PSV lijkt me overigens vrij duidelijk toch? Kapitaal op het veld (verschil met ajax, hier staat het op de bank) en veel tijd/geld stoppen in scouting. Dat er daarnaast nog aardig wat talent doorkomt is mooi meegenomen met ik heb nooit het idee dat PSV heel geforceerd met een selectie van 18 jaar gemiddeld wil spelen. Maar kom op, dit had je zelf ook kunnen bedenken man.![]()
vraag mij toch af of je nu echt serieus bentquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:52 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Nee hoor, prima voorbeeld. Ik weet wel dat PSG een grote club is van oudsher, maar het is jou toch ook opgevallen dat ze zogenaamde fans de laatste jaren ineens als paddestoelen uit de grond schieten?
Waarom zeg je jullie? Ik ben geen voetballer en ik zit ook niet in het bestuur van PSV ofzo. Het beleid van PSV lijkt me overigens vrij duidelijk toch? Kapitaal op het veld (verschil met ajax, hier staat het op de bank) en veel tijd/geld stoppen in scouting. Dat er daarnaast nog aardig wat talent doorkomt is mooi meegenomen met ik heb nooit het idee dat PSV heel geforceerd met een selectie van 18 jaar gemiddeld wil spelen. Maar kom op, dit had je zelf ook kunnen bedenken man.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Hoe veel punten denk je dat er op de nummer 1 verloren werd? En waar zeg ik dat Ajax zoveel beter was dan de nummer 1? Jij zegt Ajaxvoetbal, dus ik reageer met het antwoord dat er toen nog Ajaxvoetbal was. Kan je zeggen; "En dat is 5 jaar geleden". Jij geeft aan dat er na de jaren '90 geen Ajaxvoetbal meer is geweest. Je lult er weel een lekker eind naast. Zoals wel vakerquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:41 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat klopt dus feitelijk al niet. Als de vraag niet is OF je wint, maar met hoeveel, dan kan het toch niet zo zijn dat je zoveel punten op de nr 1 verliest dat je geen kampioen wordt? Dan was de nr 1 gewoon nog beter toch?
En dat is overigens ook alweer 5 jaar geleden. Toen zat de halve A-selectie van Ajax nog in de pampers.![]()
![]()
Datzelfde gevoel roep jij bij mij opquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:53 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
vraag mij toch af of je nu echt serieus bent![]()
![]()
Ik heb eigenlijk best wel medelijden met PSV supporters, dat meen ik oprecht. Ajax zit nog steeds in een grote transitie van een periode waar de jeugd er "maar wat bijhing" naar gericht opleiden voor het eerste elftal.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:52 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Nee hoor, prima voorbeeld. Ik weet wel dat PSG een grote club is van oudsher, maar het is jou toch ook opgevallen dat ze zogenaamde fans de laatste jaren ineens als paddestoelen uit de grond schieten?
Waarom zeg je jullie? Ik ben geen voetballer en ik zit ook niet in het bestuur van PSV ofzo. Het beleid van PSV lijkt me overigens vrij duidelijk toch? Kapitaal op het veld (verschil met ajax, hier staat het op de bank) en veel tijd/geld stoppen in scouting. Dat er daarnaast nog aardig wat talent doorkomt is mooi meegenomen met ik heb nooit het idee dat PSV heel geforceerd met een selectie van 18 jaar gemiddeld wil spelen. Maar kom op, dit had je zelf ook kunnen bedenken man.
Een titel zal voor PSV steeds meer een incident worden.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ik kan me het Ajaxvoetbal van de jaren 90 herinneren. 2010 zal ongetwijfeld niet zo beroerd zijn geweest als hetgeen zich nu afspeelt, maar het was nou niet zo goed dat ik het me kan herinneren. Maar he: een kinderhand is snel gevuld natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:55 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Hoe veel punten denk je dat er op de nummer 1 verloren werd? En waar zeg ik dat Ajax zoveel beter was dan de nummer 1? Jij zegt Ajaxvoetbal, dus ik reageer met het antwoord dat er toen nog Ajaxvoetbal was. Kan je zeggen; "En dat is 5 jaar geleden". Jij geeft aan dat er na de jaren '90 geen Ajaxvoetbal meer is geweest. Je lult er weel een lekker eind naast. Zoals wel vaker![]()
Mijn god, wat ben jij dom.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:56 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik kan me het Ajaxvoetbal van de jaren 90 herinneren. 2010 zal ongetwijfeld niet zo beroerd zijn geweest als hetgeen zich nu afspeelt, maar het was nou niet zo goed dat ik het me kan herinneren. Maar he: een kinderhand is snel gevuld natuurlijk.![]()
wa.... maa... huh... wat zeg je nou allemaal.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:56 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik kan me het Ajaxvoetbal van de jaren 90 herinneren. 2010 zal ongetwijfeld niet zo beroerd zijn geweest als hetgeen zich nu afspeelt, maar het was nou niet zo goed dat ik het me kan herinneren. Maar he: een kinderhand is snel gevuld natuurlijk.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Meid toch, heb je een tissue nodig? Wat grappig; die fixatie van Ajacieden op zelf opleidenquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:56 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk best wel medelijden met PSV supporters, dat meen ik oprecht. Ajax zit nog steeds in een grote transitie van een periode waar de jeugd er "maar wat bijhing" naar gericht opleiden voor het eerste elftal.
Een titel zal voor PSV steeds meer een incident worden.Af en toe eens een type Memphis en je kunt weer jaren vooruit
Van dat geld koop je jongens als Guardado en de Jong en dan zie je wat er gebeurd is vorig seizoen. Schrijven we even mee Overmars?
![]()
![]()
Als je het niet meer weet op de man spelen. Volgens mij is de term onkunde hier wel van toepassing.quote:![]()
Precies, allemaal toeval dus. Depay was een schot in de roos, iedere 5 jaar een keer kampioen. Wat ik zeg, steeds meer een incident.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Meid toch, heb je een tissue nodig? Wat grappig; die fixatie van Ajacieden op zelf opleidenAf en toe eens een type Memphis en je kunt weer jaren vooruit
Van dat geld koop je jongens als Guardado en de Jong en dan zie je wat er gebeurd is vorig seizoen. Schrijven we even mee Overmars ?:)
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Meid toch, heb je een tissue nodig? Wat grappig; die fixatie van Ajacieden op zelf opleidenAf en toe eens een type Memphis en je kunt weer jaren vooruit
Van dat geld koop je jongens als Guardado en de Jong en dan zie je wat er gebeurd is vorig seizoen. Schrijven we even mee Overmars ?:)
![]()
of Grote talenten vasthouden in je opleiding Zoals een Bazoer
Schrijven we even mee ?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ga er eens voor zitten en lees het eens rustig door. Je kunt het!quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:58 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
wa.... maa... huh... wat zeg je nou allemaal.![]()
je hebt wel zelfkennis, dat geef ik je na.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Als je het niet meer weet op de man spelen. Volgens mij is de term onkunde hier wel van toepassing.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat moet lezen zijn. Maar hij is een beetje dom.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef mokkiemok het volgende:
[..]![]()
of Grote talenten vasthouden in je opleiding Zoals een Bazoer
Schrijven we even mee ?![]()
Die is bij Ajax toch ook al weg voordat hij het predikaat talent ontstegen is.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef mokkiemok het volgende:
[..]![]()
of Grote talenten vasthouden in je opleiding Zoals een Bazoer
Schrijven we even mee ?VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
ik lees de woorden, kan er zinnen van maken. Maar de achterliggende gedachte van het geheel ontgaat mij volkomen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ga er eens voor zitten en lees het eens rustig door. Je kunt het!FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Jaren daarvoor was PSV 4x kampioen, waar waren jullie destijds? Als je niet snapt dat er in elke competitie een tendens is wat betreft de overheersende ploeg dan kunnen we beter stoppen inderdaadquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Precies, allemaal toeval dus. Depay was een schot in de roos, iedere 5 jaar een keer kampioen. Wat ik zeg, steeds meer een incident.![]()
![]()
stop maar danquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:01 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Jaren daarvoor was PSV 4x kampioen, waar waren jullie destijds? Als je niet snapt dat er in elke competitie een tendens is wat betreft de overheersende ploeg dan kunnen we beter stoppen inderdaadFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Fixedquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef mokkiemok het volgende:
[..]![]()
of Grote talenten vasthouden in je opleiding Zoals een Bazoer Bergwijn.
Schrijven we even mee ?![]()
![]()
Ja precies, en daarvoor won Ajax de Cl.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:01 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Jaren daarvoor was PSV 4x kampioen, waar waren jullie destijds? Als je niet snapt dat er in elke competitie een tendens is wat betreft de overheersende ploeg dan kunnen we beter stoppen inderdaad
PSV zal slechts een figurant zijn de komende 20 jaar.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Duel tussen #Ajax en FC Groningen gefloten door Richard LiesveldFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Maakt niet uit wie er fluit, die wint Ajax met 2 vingers in de neusquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:04 schreef mokkiemok het volgende:
Duel tussen #Ajax en FC Groningen gefloten door Richard LiesveldCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Met Ajaxvoetbal.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:05 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Maakt niet uit wie er fluit, die wint Ajax met 2 vingers in de neus![]()
komende 3 wedstrijden moeten wel gewonnen worden jaquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:05 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Maakt niet uit wie er fluit, die wint Ajax met 2 vingers in de neusFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Komende 5 wedstrijden 15 punten.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:06 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
komende 3 wedstrijden moeten wel gewonnen worden ja
En de lampjes en de kakkies maar madCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Er moet iets gebeurd zijn met PSV-ers ofzo. Vertel, hebben ze je moeder te pakken gehad ofzo?quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:02 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja precies, en daarvoor won Ajax de Cl.
PSV zal slechts een figurant zijn de komende 20 jaar.![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:07 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Er moet iets gebeurd zijn met PSV-ers ofzo. Vertel, hebben ze je moeder te pakken gehad ofzo?
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:07 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Er moet iets gebeurd zijn met PSV-ers ofzo. Vertel, hebben ze je moeder te pakken gehad ofzo?quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Als je het niet meer weet op de man spelen. Volgens mij is de term onkunde hier wel van toepassing.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat zit er best in inderdaadquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:06 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
[..]
Komende 5 wedstrijden 15 punten.
En de lampjes en de kakkies maar madAls je gewoon de bal in de ploeg houd en weinig weggeeft, en aan de andere kant wel zelf die 1 of 2 kansjes benut dan win je gewoon
![]()
![]()
Je hebt zo'n fixatie met PSV merk ik. Je had elke club kunnen kiezen, ook bijv. Feyenoord of Twente, maar altijd maar PSV. Of voel je je bedreigd?quote:![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:08 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat zit er best in inderdaadAls je gewoon de bal in de ploeg houd en weinig weggeeft, en aan de andere kant wel zelf die 1 of 2 kansjes benut dan win je gewoon
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ik haat niet, ik bevestig enkel jouw punt.quote:
Wat een moonwalkende pony met deze kwestie te maken heeft is mij ook totaal een raadsel overigens.![]()
zou beetje raar zijn als hij op club gebaseerde uitspraken jegens een psv fan doet en het dan over FC Twente doetquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:09 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Je hebt zo'n fixatie met PSV merk ik. Je had elke club kunnen kiezen, ook bijv. Feyenoord of Twente, maar altijd maar PSV. Of voel je je bedreigd?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Nee integendeel. Ik zit op de eerste rij bij de teloorgang van PSV. Dat vind ik gewoon sneuquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:09 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Je hebt zo'n fixatie met PSV merk ik. Je had elke club kunnen kiezen, ook bijv. Feyenoord of Twente, maar altijd maar PSV. Of voel je je bedreigd?
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Zakje popcorn erbij, spatscherm eromheen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:10 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nee integendeel. Ik zit op de eerste rij bij de teloorgang van PSV. Dat vind ik gewoon sneuFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
En maar denken aan die tijden dat je nog concurrentie had om de titelquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:11 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Zakje popcorn erbij, spatscherm eromheen.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Jij bent echt raar.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:07 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Er moet iets gebeurd zijn met PSV-ers ofzo. Vertel, hebben ze je moeder te pakken gehad ofzo?![]()
Teloorgang? Het gaat beter dan het de afgelopen jaren ooit is gegaan. Hoe kom je bij teloorgang? Vorig jaar kampioen, CL goed begonnen en financieel gaat het prima. Verklaar je nader.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:10 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nee integendeel. Ik zit op de eerste rij bij de teloorgang van PSV. Dat vind ik gewoon sneu![]()
Misschien moeten we over een paar seizoen ook spelers aan PSV verhuren. Om onze concurrentie nog verder te verbreden. Anders is er dadelijk helemaal niks meer aan.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:12 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En maar denken aan die tijden dat je nog concurrentie had om de titelFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik zou best Riedwald, Bazoer en Klaassen bij PSV willen hebbbenquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Misschien moeten we over een paar seizoen ook spelers aan PSV verhuren. Om onze concurrentie nog verder te verbreden. Anders is er dadelijk helemaal niks meer aan.De rest mag je houden.
![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat je moeder jouw niet heeft teruggeduwd is mij ook een raadselquote:Op dinsdag 22 september 2015 13:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Als je het niet meer weet op de man spelen. Volgens mij is de term onkunde hier wel van toepassing.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
dat is dus het verschil. Wij willen niemand van psvquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik zou best Riedwald, Bazoer en Klaassen bij PSV willen hebbbenDe rest mag je houden.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Leuk hoe 1 goed seizoen eigenlijk 7 jaar mismanagement en een neerwaartse spiraal verbloemd.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:13 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Teloorgang? Het gaat beter dan het de afgelopen jaren ooit is gegaan. Hoe kom je bij teloorgang? Vorig jaar kampioen, CL goed begonnen en financieel gaat het prima. Verklaar je nader.Kunnen ze bij PSV wennen aan de eredivisie.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Misschien moeten we over een paar seizoen ook spelers aan PSV verhuren. Om onze concurrentie nog verder te verbreden. Anders is er dadelijk helemaal niks meer aan.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Het heeft ook totaal geen zin om iets te willen wat je sowieso niet krijgtquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:15 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat is dus het verschil. Wij willen niemand van psv![]()
![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:15 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het heeft ook totaal geen zin om iets te willen wat je sowieso niet krijgt??quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik zou best Riedwald, Bazoer en Klaassen bij PSV willen hebbbenDe rest mag je houden.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wat je nu eigenlijk zegt is dat PSV op het moment goed bezig is: )quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:15 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Leuk hoe 1 goed seizoen eigenlijk 7 jaar mismanagement en een neerwaartse spiraal verbloemd.
[..]
Kunnen ze bij PSV wennen aan de eredivisie.![]()
Ik zei niet dat je die spelers weg moest doen. Jullie boden ze aan, dan zeg ik dat ik ze wel bij PSV zou willen zien als jullie ze niet willen. Prima voetballers.quote:![]()
Kampioen en de CL goed begonnen, is goed ja.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:16 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wat je nu eigenlijk zegt is dat PSV op het moment goed bezig is: )
Maar wat ik zeg, zo'n piek na 7 jaar armoede verbloemt een hoop.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
uhm, wanneer deden we dat precies?quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:16 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik zei niet dat je die spelers weg moest doen. Jullie boden ze aan, dan zeg ik dat ik ze wel bij PSV zou willen zien als jullie ze niet willen. Prima voetballers.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
uhm, wanneer deden we dat precies?quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Misschien moeten we over een paar seizoen ook spelers aan PSV verhuren. Om onze concurrentie nog verder te verbreden. Anders is er dadelijk helemaal niks meer aan.![]()
Je zei het notabene zelf nog, gekkiequote:Op dinsdag 22 september 2015 14:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
uhm, wanneer deden we dat precies?![]()
![]()
quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:17 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Kampioen en de CL goed begonnen, is goed ja.
Maar wat ik zeg, zo'n piek na 7 jaar armoede verbloemt een hoop.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:56 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik kan me het Ajaxvoetbal van de jaren 90 herinneren. 2010 zal ongetwijfeld niet zo beroerd zijn geweest als hetgeen zich nu afspeelt, maar het was nou niet zo goed dat ik het me kan herinneren. Maar he: een kinderhand is snel gevuld natuurlijk.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Scherp Mokkiequote:Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ik had het toch niet over Klaassen Riedwald of Bazoer?quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:19 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Je zei het notabene zelf nog, gekkie![]()
![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
is nogal makkelijk bij jou, gezien je jezelf binnen een paar posts alweer tegenspreekt.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:19 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Je bent aardig goed met de copy/paste toetsen zie ikFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Hopeloos geval (daarmee bedoel ik jouquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:14 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat je moeder jou niet heeft teruggeduwd is mij ook een raadsel).
![]()
Goed dat je zelf even aangeeft dat je jezelf niet bedoelt inderdaadquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:20 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Hopeloos geval (daarmee bedoel ik jou).
Nee je noemde geen namen, die heb ik zelf ingevuldquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ik had het toch niet over Klaassen Riedwald of Bazoer?![]()
![]()
De rest hoef ik niet
![]()
![]()
Over een jaar of 5 zou je de gehele basiself wel in Eindhoven willen zienquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:23 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Goed dat je zelf even aangeeft dat je jezelf niet bedoelt inderdaad
[..]
Nee je noemde geen namen, die heb ik zelf ingevuldDe rest hoef ik niet
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Dat deed ik omdat jij niet zo slim bent.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:23 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Goed dat je zelf even aangeeft dat je jezelf niet bedoelt inderdaad
[..]
Nee je noemde geen namen, die heb ik zelf ingevuldDe rest hoef ik niet
![]()
Nee.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:24 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Over een jaar of 5 zou je de gehele basiself wel in Eindhoven willen zienOkequote:Op dinsdag 22 september 2015 14:24 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Dat deed ik omdat jij niet zo slim bent.![]()
![]()
je zinnen worden wat kort. Ben je bijna klaar?quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
En daarom heb ik zo'n medelijden, dat weet je nu nog nietquote:![]()
Jezus is gestorven voor onze onwetendheid. Rumour has it dat hij dit jaar opstaat om te sterven in EindhovenCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ik was al klaar voordat ik begon. Ik beantwoord slechts netjes jullie vragen en ga op jullie discussiepunten inquote:Op dinsdag 22 september 2015 14:25 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
je zinnen worden wat kort. Ben je bijna klaar?Ach jee, een geloofsgekkie.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:25 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En daarom heb ik zo'n medelijden, dat weet je nu nog niet![]()
Jezus is gestorven voor onze onwetendheid. Rumour has it dat hij dit jaar opstaat om te sterven in Eindhoven![]()
![]()
Ik wilde analogie vasthouden die jij zou kunnen bevatten.quote:Op dinsdag 22 september 2015 14:27 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik was al klaar voordat ik begon. Ik beantwoord slechts netjes jullie vragen en ga op jullie discussiepunten in
[..]
Ach jee, een geloofsgekkie.
Helaas bestaat daar heel weinig van
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
Forum Opties Forumhop: Hop naar: