Dat snap ik ja, het werd ineens zo dubbelzinnig.quote:Op zondag 20 september 2015 13:06 schreef cvboer2 het volgende:
[..]ik werk dagelijks met leidingen.
dat dus!!! succes!!quote:Op zondag 20 september 2015 14:16 schreef Atmoz het volgende:
Gefeliciteerd cvboer2![]()
![]()
Veel succes met je nieuwe carrière hier
ja maar die was te zwaar voor de mailbox van dannyquote:
quote:Op zondag 20 september 2015 19:47 schreef Barrah het volgende:
Gefeliciteerd!
Hoop dat je niet met je tijd in de knel komt. Met jou zullen de topics vast beter centraal blijven. Wie lastig is kan maar beter naar jouw pijpen dansen. En natuurlijk veel succes met installeren in je nieuwe rol.
Dank.quote:Op maandag 21 september 2015 04:31 schreef Cybersijp het volgende:
Nou zullen we dan maar veel en geciteerd erbij zetten , om maar in de trant van woordspellingen te blijven .... Kun je je nick nog aanpassen ?
Hij kan met die andere natuurlijk ook "undercover" gaanquote:Op maandag 21 september 2015 08:58 schreef Saisai het volgende:
Héhé....!
Gefeliciteerd cvboer! Haal je nu de 2 weg?!![]()
Het voelt geweldigquote:Op maandag 21 september 2015 12:04 schreef younesel het volgende:
Van harte! Hoe voelt dat nou? Al die extra knopjes? En die extra macht?
Als ze dat dachten was je vast ook niet uitgekozen.quote:Op maandag 21 september 2015 12:32 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Het voelt geweldigOndanks dat ik meer dingen kan doen, zal ik mij niet anders voordoen als een ander hier. Dat is ook niet de doelstelling van een modje.
Je had altijd nog meer kans dan ikquote:Op maandag 21 september 2015 20:54 schreef Saisai het volgende:
Klopt, zo bedoelde ik het ook. Ik had me ook opgegeven, kansloos natuurlijk
Kansloos? Iedereen had evenveel kans.quote:Op maandag 21 september 2015 20:54 schreef Saisai het volgende:
Klopt, zo bedoelde ik het ook. Ik had me ook opgegeven, kansloos natuurlijk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |