Je zou de volgende keer als er een stuk broodschraper of een trouwring in het deeg terecht komt alle broden kunnen verkruimelen tot je het vindt, met een beetje geluk hou je nog flink wat over.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 18:53 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Nouja gewonden.. het stukje is/was 3x4x6mm groot
quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 20:39 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je zou de volgende keer als er een stuk broodschraper of een trouwring in het deeg terecht komt alle broden kunnen verkruimelen tot je het vindt, met een beetje geluk hou je nog flink wat over.
Ik kreeg een brief in de bus dat ze zelfs helemaal niets aan wilden nemen. Als we toch iets wilden doneren dan moest dat maar in de kledingbakken of bij een verzamelpunt van het COA. Klonk niet echt uitnodigend.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 18:16 schreef Isegrim het volgende:
We dachten dat het wel aardig zou zijn om de overgebleven rozijnenbroodjes en zoetigheid naar de vluchtelingennoodopvang 500m verderop te brengen. Ze namen het alleen niet aan, want 'geen zelfgemaakte dingen, alleen brood van de bakker enzo'.
Bij de Pauluskerk werden we verheugd welkom geheten. Die kennen ons inmiddels.
Daar sta je dan met je goeie gedrag.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 10:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik kreeg een brief in de bus dat ze zelfs helemaal niets aan wilden nemen. Als we toch iets wilden doneren dan moest dat maar in de kledingbakken of bij een verzamelpunt van het COA. Klonk niet echt uitnodigend.
Dankuquote:Op dinsdag 13 oktober 2015 09:46 schreef verita het volgende:
Ziet er erg lekker uit allemaal! Zie het topic nu pas, van harte gefeliciteerd met jullie onderneming!
Ik ben er dol op.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 09:27 schreef computergirl het volgende:
Ga je ook je eigen geitenkaas maken?![]()
Ik heb laatst eens geitenyoghurt gekocht, in de standaard ontbijtcombinatie met fruit en haver vind ik de hartige geitensmaak zelf erg wennen.
Is dat trouwens normaal in de stad dat je niet eens weet wat er 500 meter verderop zit?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 18:16 schreef Isegrim het volgende:
We dachten dat het wel aardig zou zijn om de overgebleven rozijnenbroodjes en zoetigheid naar de vluchtelingennoodopvang 500m verderop te brengen. Ze namen het alleen niet aan, want 'geen zelfgemaakte dingen, alleen brood van de bakker enzo'.
Bij de Pauluskerk werden we verheugd welkom geheten. Die kennen ons inmiddels.
Ik heb de eerste dag wat sigaretten uitgedeeld. Gesprek lukte niet echt, want ze konden geen engels. Verder heb ik er geen last van dus ben ik allang blij. Ik woon er dus echt 50m vandaan.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 10:24 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Daar sta je dan met je goeie gedrag.
Het waren medewerkers van een privaat beveiligingsbedrijf. Denk niet dat ze uit de buurt kwamen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 10:28 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Is dat trouwens normaal in de stad dat je niet eens weet wat er 500 meter verderop zit?
quote:Op woensdag 14 oktober 2015 20:04 schreef Isegrim het volgende:
Het lijkt erop dat we wellicht al heel gauw fulltime open gaan
Oh.quote:LHO zijn bedrijf wil namelijk van hem af.
Nou, als ze hem goed afkopen met een flinke oprotpremie hebben jullie weer wat kapitaal achter de hand.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 20:04 schreef Isegrim het volgende:
Het lijkt erop dat we wellicht al heel gauw fulltime open gaan. LHO zijn bedrijf wil namelijk van hem af.
Die regelingen zijn wel wat ongunstiger geworden, maar de rechtsbijstand mag daar nu over gaan vechtenquote:Op woensdag 14 oktober 2015 20:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Nou, als ze hem goed afkopen met een flinke oprotpremie hebben jullie weer wat kapitaal achter de hand.
Je zit toch in de IT?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 21:44 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Die regelingen zijn wel wat ongunstiger geworden, maar de rechtsbijstand mag daar nu over gaan vechten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |