Succesquote:Op donderdag 17 september 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
Ah je had gelijk![]()
Ik ga verhuizen naar de huiskamer en Ajax kijken
kijkse en goed weekend!quote:Op donderdag 17 september 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
Ah je had gelijk![]()
Ik ga verhuizen naar de huiskamer en Ajax kijken
kijkse !quote:Op donderdag 17 september 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
Ah je had gelijk![]()
Ik ga verhuizen naar de huiskamer en Ajax kijken
Veel plezierquote:Op donderdag 17 september 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
Ah je had gelijk![]()
Ik ga verhuizen naar de huiskamer en Ajax kijken
Zou hij in de keuken een baardnetje om moeten?quote:Op donderdag 17 september 2015 19:03 schreef houdjemond het volgende:
Ben mag voor mij ook wel eens koken
Alleen koken?quote:Op donderdag 17 september 2015 19:03 schreef houdjemond het volgende:
Ben mag voor mij ook wel eens koken
ik vermoedde al zoietsquote:
Lief kijkt op laptop dus ik wist t dankzij jou eerder dan haarquote:Op donderdag 17 september 2015 19:08 schreef Burner82 het volgende:
Dit is nu al geen leuke avond voor Ajax
Als het zo doorgaat heb ik morgen veel sjaggie collega's (en een sjaggie supervisorquote:Op donderdag 17 september 2015 19:09 schreef Nizno het volgende:
[..]
Lief kijkt op laptop dus ik wist t dankzij jou eerder dan haar
hahaha leuk he van die voetbalfansquote:Op donderdag 17 september 2015 19:10 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Als het zo doorgaat heb ik morgen veel sjaggie collega's (en een sjaggie supervisor)
Als ze morgen niet op het werk zijn, weet ik genoegquote:Op donderdag 17 september 2015 19:11 schreef Nizno het volgende:
[..]
hahaha leuk he van die voetbalfans
Zolang ze maar niet gaan rellen zoals in Groningen vandaag.
quote:Op donderdag 17 september 2015 19:12 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Als ze morgen niet op het werk zijn, weet ik genoeg
huh ik woon in Groningen en heb niks meegekregen, wat is er gebeurd? ;pquote:Op donderdag 17 september 2015 19:11 schreef Nizno het volgende:
[..]
hahaha leuk he van die voetbalfans
Zolang ze maar niet gaan rellen zoals in Groningen vandaag.
Ligt aan de kip denk ik.... Hele kip gepakt.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:12 schreef Nizno het volgende:
[..]
nou wordt het een speldje of een lekkere faal?
Franse hooligans houden huis in Groningenquote:Op donderdag 17 september 2015 19:12 schreef LPFAN het volgende:
[..]
huh ik woon in Groningen en heb niks meegekregen, wat is er gebeurd? ;p
quote:Op donderdag 17 september 2015 19:12 schreef LPFAN het volgende:
[..]
huh ik woon in Groningen en heb niks meegekregen, wat is er gebeurd? ;p
Zou kunnen. Ze lopen nu weer op het 'normale' schema.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:13 schreef franklop het volgende:
morgen zeker zo'n masterclass aflevering?
quote:Op donderdag 17 september 2015 19:13 schreef Nizno het volgende:
[..]
Franse hooligans houden huis in Groningen
Heb tot 2 jaar geleden in Groningen gewerkt dus vind het best erg eigenlijk heel stiekem, hoewel het forum wel plat mag moeten ze van de terrasjes af blijven.
triest!quote:
jah forum mag van mij ook wel plat, lelijk ding.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:13 schreef Nizno het volgende:
[..]
Franse hooligans houden huis in Groningen
Heb tot 2 jaar geleden in Groningen gewerkt dus vind het best erg eigenlijk heel stiekem, hoewel het forum wel plat mag moeten ze van de terrasjes af blijven.
teamchallenge zo te zien en daarna nog een eliminatiequote:Op donderdag 17 september 2015 19:13 schreef franklop het volgende:
morgen zeker zo'n masterclass aflevering?
Of hun eigen gerecht verpesten.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:15 schreef franklop het volgende:
in ieder geval leuk dat ze echt strijden, zijn ook wel eens koks bij die nog net niet het hele gerecht maken voor de ander
Was al een oud collega die noemde het peert ivm de fontijnen enzo in italie. Dus ik zei al, ze mogen het hele stationsplein slopen als ze het paard maar heel laten.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:15 schreef LPFAN het volgende:
[..]
jah forum mag van mij ook wel plat, lelijk ding.
haha ;pquote:Op donderdag 17 september 2015 19:16 schreef Nizno het volgende:
[..]
Was al een oud collega die noemde het peert ivm de fontijnen enzo in italie. Dus ik zei al, ze mogen het hele stationsplein slopen als ze het paard maar heel laten.
niet de juiste tijd aanhouden. Ik doe het trouwens altijd op basis van proeven.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:25 schreef LPFAN het volgende:
wat is er zo moeilijk aan rijst koken ;p snap dat nooit dat het ongaar is
ik ook idd.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:25 schreef Nizno het volgende:
[..]
niet de juiste tijd aanhouden. Ik doe het trouwens altijd op basis van proeven.
Ik zou het best jammer vinden aangezien het van haar echt niet slecht was.quote:
Dan wint Ben met 1 puntquote:
yup want nu geeft Matt een 8quote:
Zei ze zelf al. Niet lang genoeg gekneed.quote:Op donderdag 17 september 2015 19:28 schreef Nizno het volgende:
ahhh de roti was dus niet optimaal vandaar de blik van matt toen hij hem weg legde
Misschien moet ik morgen (voor een deel) missen...quote:Op donderdag 17 september 2015 19:30 schreef Nizno het volgende:
Jammer maar ach lekker blijven koken is ook leuk
Morgen een teamopdracht dus geen masterclass
zonde!quote:Op donderdag 17 september 2015 19:30 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Misschien moet ik morgen (voor een deel) missen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |