quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:43 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Rustig maar hoor, eerste wedstrijd. Dit was de zwakste tegenstander, en thuis, hoor je gewoon te winnen.
doedelzak was toch wel een paar klasses beterquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:44 schreef JenHermes het volgende:
Liestenne doet me heel erg denken aan Dudszak, snel, wispelteurig en een vreemd uiterlijk
Dat klopt maar Lestienne heeft zijn draai nog niet helemaal gevonden heb ik het idee. Ik denk dat als hij zijn draai vind, dat zijn medespelers hem op de juiste momenten bedient dat hij dan wel echt een hele grote waarde voor dit team kan zijn.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:45 schreef Tjacka het volgende:
[..]
doedelzak was toch wel een paar klasses beter
Klopt, maar wat Lestienne in Belgenland heeft laten zien was niet misselijk. Ik denk dat er in die knakker best wel wat potentie zit. Hopelijk komt het er ook uit, en gaat ie niet lopen kutten.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:45 schreef Tjacka het volgende:
[..]
doedelzak was toch wel een paar klasses beter
United heeft later ook wel wat mazzel gehadquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:50 schreef Tjacka het volgende:
Sorry dat ik nu ga relativeren. Maar jullie hebben wel enorm mazzel gehad natuurlijk. ManU had een penalty moeten hebben en misschien PSV wel rood.
Lol. Door wie wat? Moreno?quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:50 schreef Tjacka het volgende:
Sorry dat ik nu ga relativeren. Maar jullie hebben wel enorm mazzel gehad natuurlijk. ManU had een penalty moeten hebben en misschien PSV wel rood.
Dat zeker hoor. Maar dat moment is wel beslissend geweest voor de wedstrijd.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
United heeft later ook wel wat mazzel gehad
ze zijn niet zo blij met morenoquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:43 schreef tompsv18 het volgende:
Wat een geweldige overwinning![]()
![]()
En straks dit even lezen, erg vermakelijk: http://www.redcafe.net/ma(...)8/discussion?page=64
Dit boeit echt niemandquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:50 schreef Tjacka het volgende:
Sorry dat ik nu ga relativeren. Maar jullie hebben wel enorm mazzel gehad natuurlijk. ManU had een penalty moeten hebben en misschien PSV wel rood.
Ja en als die jongen zijn been niet brak dan had men gezegd lekkere ingreep, zo doen ze dat ook in Engeland! Top!quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:55 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ja. Dat was echt heel erg onbesuisd
Hahaquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:58 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ja en als die jongen zijn been niet brak dan had men gezegd lekkere ingreep, zo doen ze dat ook in Engeland! Top!![]()
Lekker janken. Gewoon vreselijk en freak accident, verder niks.
United heeft ook niks te zoeken in de CL.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:55 schreef JenHermes het volgende:
En maar zeggen dat PSV niets heeft te zeggen in de CL![]()
PSV heeft gewoon een heel degelijk elftal
Nou... vond Guardado toch wat tegenvallen hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2015 23:01 schreef Oldground het volgende:
Moreno, Guardado, Pröpper en Lestienne laten het wel zien. Merendeel toch deze zomer gekomen, heeft Brands weer mooi voor elkaar.
Op basis van deze wedstrijd zou je juist het tegendeel kunnen concluderenquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:52 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ja wat?
Gaat het uiteindelijk toch om. It's all about the money.
3e plekquote:Op dinsdag 15 september 2015 23:14 schreef Tjacka het volgende:
3 punten pakken tegen CSKA uit en de derde plaats is bijna zeker een feit.
Speelde prima, slim van hem om bij die goal niet in te grijpen (of gewoon onkunde, dat kan ook). Hoe dan ook, liever een goal dan een pingel en rood.quote:Op dinsdag 15 september 2015 22:55 schreef RijstNatie het volgende:
Ik was niet bang want bruma erbij...
Wel jammer dat hij dan weer op zo'n manier een kaartje bijschrijft.quote:Op dinsdag 15 september 2015 23:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Speelde prima, slim van hem om bij die goal niet in te grijpen (of gewoon onkunde, dat kan ook). Hoe dan ook, liever een goal dan een pingel en rood.
Brenet ook zeer degelijk verdedigend, aanvallend wel een klungel. Beetje zoals Boilesen, rennen, rennen, rennen, bal kwijt,
ja dat is op dit moment wat me nog wel echt irriteert. Verdedigend best aardige acties, pakt ie bijvoorbeeld een bal goed af en denk je 'lekker'.quote:Op dinsdag 15 september 2015 23:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Speelde prima, slim van hem om bij die goal niet in te grijpen (of gewoon onkunde, dat kan ook). Hoe dan ook, liever een goal dan een pingel en rood.
Brenet ook zeer degelijk verdedigend, aanvallend wel een klungel. Beetje zoals Boilesen, rennen, rennen, rennen, bal kwijt,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |