En nu blijven ze mogelijk met veel mensen zitten die naar Duitsland wouden, daar zullen ze vast blij mee zijn. Daarnaast zullen vluchtelingen nu mogelijk via Polen gaan reizen en hebben ook inwoners van die landen last van de grenscontroles.quote:Op zondag 13 september 2015 16:54 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat de Oost-Europese landen dit besluit toejuichen. Zij zien het vluchtelingenknuffelen van Duitsland als het grootste probleem in deze crisis.
Ja? De Duitse economie zakt nu helemaal in elkaar?quote:Op zondag 13 september 2015 16:55 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Hans en Grietje in de steden merken het niet, maar wel de hele Duitse/Oostenrijkse economie.
Welnee, precies andersom. En die landen hebben ook nooit koloniën in bezit gehad of daar oorlog gevoerd en verder voeren ze alle wetten en verdragen op de juiste wijze uit. Juist Duitsland is corrupt.quote:Op zondag 13 september 2015 16:54 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Niet helemaal want die landen wouden zelf erg graag bij de EU om van te profiteren, dan moet je ook bijdragen als er wat wordt gevraagd.
Als vluchtelingen weten dat ze in Duitsland niet meer welkom zijn, zal de stroom vanzelf opdrogen.quote:Op zondag 13 september 2015 16:56 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
En nu blijven ze mogelijk met veel mensen zitten die naar Duitsland wouden, daar zullen ze vast blij mee zijn. Daarnaast zullen vluchtelingen nu mogelijk via Polen gaan reizen en hebben ook inwoners van die landen last van de grenscontroles.
Hans en Grietje hadden nog broodkruimels om de weg naar huis te vinden.quote:Op zondag 13 september 2015 16:55 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Hans en Grietje in de steden merken het niet, maar wel de hele Duitse/Oostenrijkse economie.
Grenscontroles zijn veel ingrijpender dan vluchtelingen in steden oppikken. Als je doel niet is om vluchtelingen tegen te houden, kun je ze net zo goed zelf naar München laten reizen en ze daar oppikken, dan heeft het grensverkeer er geen last van.quote:Op zondag 13 september 2015 16:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja? De Duitse economie zakt nu helemaal in elkaar?
Het vluchtelingen verhaal valt in het niets als je het vergelijkt met het gezeik van de Grieken volgens mij.
Dat sprookje geloof ik niet want het alternatief is er niet voor die mensen, ze zijn behoorlijk wanhopig en zullen niet zo eenvoudig opgeven. Vluchtelingen hebben zich bijna nog nooit door grenzen tegen laten houden, zelfs het ijzeren gordijn was niet in staat iedereen tegen te houden.quote:Op zondag 13 september 2015 16:57 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Als vluchtelingen weten dat ze in Duitsland niet meer welkom zijn, zal de stroom vanzelf opdrogen.
Reken er maar op dat er een paar ambtenaren uit Brussel daar een kijkje zullen nemen.quote:Op zondag 13 september 2015 16:54 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Duitsland voert vaak zat grenscontroles uit als er evenementen zijn rond het grensgebied met Nederland. Hele stoet auto's worden dan gecontroleerd op drank en drugs.
Het grensverkeer is belangrijker dan overlast bij de bevolking in steden? Okéquote:Op zondag 13 september 2015 16:58 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Grenscontroles zijn veel ingrijpender dan vluchtelingen in steden oppikken. Als je doel niet is om vluchtelingen tegen te houden, kun je ze net zo goed zelf naar München laten reizen en ze daar oppikken, dan heeft het grensverkeer er geen last van.
Maar zoals altijd:quote:Op zondag 13 september 2015 16:41 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
Eindelijk een verstandig besluit.
En een knieval van Merkel ja.
Uhh oké. Heb je nog echt bronnen om zulke uitspraken te onderbouwen of gok je maar wat.quote:Op zondag 13 september 2015 16:59 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Reken er maar op dat er een paar ambtenaren uit Brussel daar een kijkje zullen nemen.
Omdat mensen die het ijzeren gordijn ontvluchtte ook niet werden teruggestuurd.quote:Op zondag 13 september 2015 16:59 schreef Wespensteek het volgende:
zelfs het ijzeren gordijn was niet in staat iedereen tegen te houden.
Duitsland vraagt er zelf om door te roepen dat heel Europa maar even de Duitse welkomstpolitiek doorvoert.quote:Op zondag 13 september 2015 17:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Duitsland heeft groot gelijk, half Europa dumpt haar problemen in Duitsland, of het nu vluchtelingen zijn of het niet in staat zijn behoorlijk financieel beleid te voeren.
Waarom doet Turkije dat niet? Waarom moeten Syriërs 'vluchten' uit Turkije? Vele mensen gaan er jaarlijks naartoe op vakantie, zo slecht is het daar toch niet?quote:Op zondag 13 september 2015 17:00 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Het grensverkeer is belangrijker dan overlast bij de bevolking in steden? Oké
Het opvangen van vluchtelingen zal vele malen soepeler gaan als je ze bij de grens opvangt. Op die manier verklein je ook nog eens de kans dat er weer 50 mensen in een vrachtwagen sterven.
Turkije vangt al meer dan 2 miljoen vluchtelingen op. Waarom zou Turkije nog meer vluchtelingen moeten opvangen? Het is niet alsof het Westen veel steun geeft aan Turkije voor de opvang van de vluchtelingen.quote:Op zondag 13 september 2015 17:02 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Waarom doet Turkije dat niet? Waarom moeten Syriërs 'vluchten' uit Turkije? Vele mensen gaan er jaarlijks naartoe op vakantie, zo slecht is het daar toch niet?
Duitsland creëert het probleem voor een deel ook zelf, in beide door jou aangehaalde voorbeelden.quote:Op zondag 13 september 2015 17:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Duitsland heeft groot gelijk, half Europa dumpt haar problemen in Duitsland, of het nu vluchtelingen zijn of het niet in staat zijn behoorlijk financieel beleid te voeren.
Ik heb nog niet gezien dat Turkije daar om gevraagd heeft. Wat mij betreft zijn oorlogsvluchtelingen welkom, maar als er 15000 op een dag je stad binnenwandelen heb je overal een probleem, zeker als de opvangcentra al vol zitten. De rest van het midden-oosten vangt niets op omdat ze bang zijn voor terrorisme, om te huilen. Kan je naar het westen wijzen, maar dat is niet geheel terecht.quote:Op zondag 13 september 2015 17:03 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Turkije vangt al meer dan 2 miljoen vluchtelingen op. Waarom zou Turkije nog meer vluchtelingen moeten opvangen? Het is niet alsof het Westen veel steun geeft aan Turkije voor de opvang van de vluchtelingen.
Je kletst echt uit je nek niet normaal. Turkije heeft al meerdere keren aangegeven dat van de toegezegde hulp aan Turkije voor vluchtelingen niks van gezien is en in de regio vangt men al vele miljoenen mensen op. In Jordanië, Libanon en Turkije vangt men al meer dan 6 miljoen mensen op en dan kom jij hier met je vingertje wijzen over een paar duizend vluchtelingen in een land als Duitsland etc.quote:Op zondag 13 september 2015 17:09 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Ik heb nog niet gezien dat Turkije daar om gevraagd heeft. Wat mij betreft zijn oorlogsvluchtelingen welkom, maar als er 15000 op een dag je stad binnenwandelen heb je overal een probleem, zeker als de opvangcentra al vol zitten. De rest van het midden-oosten vangt niets op omdat ze bang zijn voor terrorisme, om te huilen. Kan je naar het westen wijzen, maar dat is niet geheel terecht.
Duitsland stuurt mensen die recht op asiel hebben ook niet terug maar dat staat los van het punt dat mensen in hopeloze situaties zich bijzonder weinig aantrekken van gesloten grenzen en vaak liever illegaal ergens anders verblijven dan blijven in de ellende die ze zitten.quote:Op zondag 13 september 2015 17:01 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Omdat mensen die het ijzeren gordijn ontvluchtte ook niet werden teruggestuurd.
quote:Op zondag 13 september 2015 16:43 schreef WammesWaggel het volgende:
Eerst mensen uitnodigen, ze zelfs toejuichen en als ze dan voor de deur staan gauw de deur sluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |