Hoe lang geleden issie er voor het laatst uitgeweest? Misschien toch eerst zeepwater of wd40?Ik had het laats ook maar dat was aluminium en staal. Vier dagen op z'n kop met wd40 lostte het op.quote:Op maandag 14 september 2015 22:12 schreef Oksel het volgende:
Maar alsnog ammoniak?
En geduld, moet ik even opzoeken in de Vandale..
Iemand een tip waar ik een ISP stubby kan kopen die géén 129 EUR kost?
http://www.bikester.nl/fi(...)elpennen/308415.html
Deze is goedkoper.
http://www.wielersport-expert.nl/ritchey-stubby-wcs/69554
Nu nog de goede maat vinden..
Een ISP stubby is wat anders dan een Mast topper ofnie?
http://hollandbikeshop.co(...)-50-x-38-35mm-zwart/
Cyclocross banden. Zo een beetje de Vittoria Open Corsa van het crossen.quote:
blijkbaar had ik ook wat voorzichtiger moeten zijn.. zelfvertrouwen met een nat wegdek is nu 0%quote:Op maandag 14 september 2015 22:19 schreef Tommeke het volgende:
KaasmansHet is gelukt! Ik heb nu een mooi setje fullcarbon Roval wielen met Grifo's
@Flipmoehoe, balen man! Ik kan met nat weer altijd nog wel redelijk door een bocht, maar doe altijd erg voorzichtig.
Ik vind qua winterbanden de Conti GP en vooral de Specialized Espoir super.
het regende niet, en ging niet door een plas ofzo. asfalt glimde nog wel wat.quote:Op maandag 14 september 2015 22:02 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Vallenzelf overigens zonder erg (alleen deuk in het zelfvertrouwen)?
Met 25 door een bocht knallen met dit soort weer zou ik zelf overigens nooit doen. Eerder 20. Een racer trekt je met 2 pedaalslagen zo weer op gang dus zie het nut er eigenlijk ook niet van in. Ik wil juist in de winter gaan trainen op de racer.
Wat zijn overigens de beste buitenbanden voor in de winter? Boeit me niet echt hoe zwaar ze zijn als ik maar niet lek rijdt.
#outofthebox: cola?quote:Op maandag 14 september 2015 22:08 schreef Oksel het volgende:
Lees op verschillende plekken dat ammoniak alu-oxide oplost. Dus ga 'm nog een nachtje in de ammoniak knallen. Lukt dat niet, kan ik toch gewoon deze erop zetten?
[ afbeelding ]
Wel een flink lage pH, dus kan als geschikt zuur werken. Ammoniak is dan weer basisch, dus ik weet niet of de pH echt uitmaakt.quote:
Als ik Youtube mag geloven werkt cola perfect bij ijzerroest, geen idee in hoeverre alu-oxide daarvan verschilt.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:29 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Wel een flink lage pH, dus kan als geschikt zuur werken. Ammoniak is dan weer basisch, dus ik weet niet of de pH echt uitmaakt.
banden zijn nu 1700km mee gereden, zie er nog niks geks aan wat lijkt op slijtage.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:21 schreef kanovinnie het volgende:
Profiel is echt totaal niet van belang, je rubbersoort des te meer.
Geen idee waardoor het komt dat je valt. Ik zou andere banden proberen als ik jou was.
Ik neem aan dat ze niet versleten zijn? Als dat wel zo is>vervangen.
de vorige valpartij was me duidelijk waarom ik onderuit ging.. ging veel te hard 3/4de een rotonde over.. achterwiel gleed weg en ik ging erachter aan.. daar heeft mijn vertrouwen geen deuk opgelopen.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:33 schreef Tommeke het volgende:
@Flipmoehoe; Kan ik me voorstellen. Is denk ik ook wel normaal na een val... Komt vanzelf wel weer terug hoor, je zelfvertrouwen
Ja, tijdritje van de plaatselijke schaatsvereniging. Ik wilde voor het NCK over 2 weken nog ff een keer in vol wedstrijd ornaat rijden om te checken of alles het deed. Alles deed het, maar m'n benen niet. Was direct vanuit m'n werk er heen gegaan, zonder warming up. Dus ben ook niet voluit gegaan, dat lukte ook niet
Ik rij op 25 mm senso's. http://www.wielerkoopjes.nl/vredestein-fortezza-senso-25mmquote:Op dinsdag 15 september 2015 08:33 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
banden zijn nu 1700km mee gereden, zie er nog niks geks aan wat lijkt op slijtage.
Geen zand, steentjes, takjes of blaadjes te bekennen?quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:37 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
de vorige valpartij was me duidelijk waarom ik onderuit ging.. ging veel te hard 3/4de een rotonde over.. achterwiel gleed weg en ik ging erachter aan.. daar heeft mijn vertrouwen geen deuk opgelopen.
Maar nu "zomaar ineens" onderuit gaan terwijl ik het helemaal niet aan zag komen is wel ff raar..
Zal er wel weer overheen komenGelukkig stopte de tegemoetkomende auto ook op tijd
Goed dat je fiets het deed.. direct uit het werk, zonder fatsoenlijk eten van te voren werkt vaak niet echt mee nee
tnx voor de link, zat ook al aan 25mm te denken voor de volgende banden.. iets meer comfort toch?quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik rij op 25 mm senso's. http://www.wielerkoopjes.nl/vredestein-fortezza-senso-25mm
Nog nooit mee gegleden. Hint hint
Toen ik m'n achterband lek reed door een gat in een afdaling en ik bijna op m'n smoel ging met 40 of 45 km/uur tijdens de klimclassic liep het ook dun door de broek. Toen reed ik als een natte krant de rest van de afdaling af.
2 heuvels verder denderde ik weer als vanouds naar beneden
Ben met de motor op Assen ook al eens onderuit gegaan, ook door nat asfalt. Heeft ook erg lang geduurd voordat ik daar vanaf was. Zal nu ook wel weer wat tijd nodig hebben.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:44 schreef Tommeke het volgende:
Komt vanzelf wel weer hoor! Ik ben vorig jaar keihard onderuit gegaan door olie op de weg. Tot 2 keer toe, duurde ff maar na een tijdje dacht ik er niet meer aan.
Ik had gisteren nog wat boontjes en aardappeltjes opgewarmd. En een blikje cola naar binnen geklokt. Mocht nochtans niet baten
Dat comfort/preformance zit vooral tussen je oren heb ik het idee. Zeker bij sukkels als jij en ik die gewoon een beetje toeren.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:49 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
tnx voor de link, zat ook al aan 25mm te denken voor de volgende banden.. iets meer comfort toch?
en nope, asfalt was vrij van troep...
Of dat is omdat je zonder angst op je mtb zit en bibbert op je racefietsquote:[..]
Ben met de motor op Assen ook al eens onderuit gegaan, ook door nat asfalt. Heeft ook erg lang geduurd voordat ik daar vanaf was. Zal nu ook wel weer wat tijd nodig hebben.
Rare is dat ik met de "wintertraining" op de baan gewoon volle bak kan gaan op de mtb. Zal dan wel met het profiel van de mtb te maken hebben of type asfalt.
Denk dat ik toch maar is naar andere bandjes ga kijken, met zo'n blauwe wang vind ik ook wel tof
voel me nu helemaal een sukkel na 2x vallenquote:Op dinsdag 15 september 2015 08:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat comfort/preformance zit vooral tussen je oren heb ik het idee. Zeker bij sukkels als jij en ik die gewoon een beetje toeren.
[..]
Of dat is omdat je zonder angst op je mtb zit en bibbert op je racefiets
8 bar is ook wat veel. Ik doe in m'n 23 en 25 iets van 6.5-7 voor en 7 achter.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:55 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
voel me nu helemaal een sukkel na 2x vallen25mm band rijd je met minder druk toch? 6,5 vs 8?
op de racefiets heb (had) ik geen angst, laatst nog met 65 km/h de Posbank af, geweldig
90+ de Ring af, werklijk skitterond.quote:Op dinsdag 15 september 2015 08:55 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
voel me nu helemaal een sukkel na 2x vallen25mm band rijd je met minder druk toch? 6,5 vs 8?
op de racefiets heb (had) ik geen angst, laatst nog met 65 km/h de Posbank af, geweldig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |