Zijn de kuthaartjes van ongeboren Vicuna foetussen.quote:
Dit ga ik natuurlijk niet lezen.quote:Op dinsdag 8 september 2015 23:25 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Er is juist wl daadkracht, dat is het rare. De PvdA heeft in een zeer moeilijke tijd regeringsverantwoordelijkheid genomen, door een moeilijke samenwerking met de VVD aan te gaan. Eigenlijk, als je het objectief bekijkt, presteert dit kabinet heel behoorlijk.
Maar dat straalt niet op de PvdA af. Het interne gekonkel is gewoon belachelijk. Zo'n man als Rottenberg had, met zijn ervaring, gewoon beter moeten weten. Spekman is totaal ongeschikt. Samsom is ook geen geschikte partijleider.
Het zijn godverdomme net Nederlandersquote:Op dinsdag 8 september 2015 23:26 schreef Patrice_Consigny het volgende:
We zijn op Lesbos!
Tijd voor Selfie:
[ afbeelding ]
Normaal gesproken wel ja. Momenteel helaas even niet. Doe m'n best om weer werk te vinden.quote:Op dinsdag 8 september 2015 23:22 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Jij toch ook, mag ik hopen?
Wouter Bos kreeg bij mij tot aan de bankencrisis ook het voordeel van de twijfel. Daarna... ach... laat ook maar. Ouwe koeien, maar die man kan het bij mij niet meer goed maken.
Kun je dit misschien even weghalen? Vluchtelingen zijn zielig.quote:
Zet Claudia hier eens tussen, kijken hoe snel ze geneest.quote:
Sorry dat ik een beetje afwijkquote:Op dinsdag 8 september 2015 23:28 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Kun je dit misschien even weghalen? Vluchtelingen zijn zielig.
Betere reden dan RKC-GAE op den zondagmiddagquote:
Claudia mag lekker voor de rest van dr leven wegrotten in het Gooiquote:Op dinsdag 8 september 2015 23:28 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zet Claudia hier eens tussen, kijken hoe snel ze geneest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |