En allebei is veel rennen en werken met weinig rendement. Die voorzettenquote:Op dinsdag 15 september 2015 21:37 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ook, alleen denk ik dat Rommedahl ietsjes sneller is, en Lestienne technisch tot iets meer in staat moet zijn, tevens is Lestienne echt een rotzakje. Heerlijk om zo nu en dan in je team te hebben, want dat is soms gewoon nodig.
Geef Lestienne nog een paar maandjes de tijd. Ik heb hem best al een paar leuke dingen zien doen. Wijnaldum zijn rendement begon ook pas na een paar jaar te stijgen. Daarvoor was het een blind dravertje. Na een paar jaar kon hij net ff wat meer en leverde hij flink wat miljoenen op.quote:Op dinsdag 15 september 2015 21:39 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
En allebei is veel rennen en werken met weinig rendement. Die voorzetten
Omdat die ook blond is?quote:Op dinsdag 15 september 2015 21:34 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Lestienne doet me een beetje denken aan Rommedahl
Edit: typefoutje gecorrigeerd
Rustig maar hoor, eerste wedstrijd. Dit was de zwakste tegenstander, en thuis, hoor je gewoon te winnen.quote:
I fucking hope soquote:Op dinsdag 15 september 2015 22:22 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Calm your tits, dat is gewoon een lichte verrekking ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |