Ik weet het niet. Ik heb nooit boodschappen gedaan voor 1 persoon. Maar wij hebben gemiddeld ¤70 per week, dus ongeveer het dubbele (voor 2 personen) en dat gaat prima, ook met exotisch/duur fruit.quote:Op maandag 7 september 2015 12:17 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dan zal ik gek zijn, want 30 euro in een week vind ik echt enorm weinig. Dat is een keer 2 euro per avondmaaltijd. t Zal aan mijn kookkunsten (of dan juist ontbreken ervan) liggen, maar daar krijg ik niet veel meer dan een bak pasta voor op tafel. En dan bestaat het fruit de rest van uit appels en mandarijnen, niet een bak kersen of een mango, want dan zou ik het avondeten over moeten slaan.
Gemiddeld is de kiloknaller kip, gehakt waar je de helft van overhoud na het bakken, groente die meer gif bevatten dan een bus RoundUp en heel veel vette/zoete zooi.quote:Op maandag 7 september 2015 09:51 schreef wiskundenoob het volgende:
[..]
Als je alles biologisch haalt of (exotische) producten die "ambachtelijk" worden bereidt dan snap ik wel waarom sommige mensen 3-4 zoveel uitgeven als gemiddeld.
quote:Op maandag 7 september 2015 12:02 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vind jouw bedragen juist bizar. Aan bier en wijn zijn wij doorgaans al 30 euro per week kwijt.![]()
Als je voor 30 euro in een week eet en drinkt, ben ik wel erg benieuwd hoe je dat lukt zonder elke dag rijst of pasta met een potje saus te eten.
Achja, zo heeft ieder zijn eigen prioriteiten.quote:Op maandag 7 september 2015 12:25 schreef DonnaRush het volgende:
Och, wij hebben die luxe ook wel, maar ik vind het echt zonde van het geld om zoveel aan boodschappen uit te geven.
Je bent je in ieder geval goed bewust hoe het zitquote:Op maandag 7 september 2015 12:28 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Achja, zo heeft ieder zijn eigen prioriteiten.
Ik denk dat bijna de helft van mijn wekelijkse kosten in en rondom de supermarkt (en slijter) naar drank (m.n. speciaalbier) gaan. Mocht het nodig zijn dan weet ik in ieder geval waar ik kan snijden in de uitgaven
Dat heeft dan inderdaad meer te maken met de luxe van je producten, dan met de prijzen van AH. Ook daar kun je namelijk prima goedkoop boodschappen doen.quote:Op maandag 7 september 2015 13:19 schreef Zocalo het volgende:
Ik denk dat wij (2 personen) op ongeveer 70 euro per week zitten.
We hebben een Aldi om de hoek, dus proberen daar het grootste deel te halen, maar de AH is beter om af en toe wat afwisseling of luxe te krijgen. Dus vaak is het 3/4 avonden Aldi, en 4/3 avonden AH. Maar ik schrik altijd van het kassabonnetje als ik voor één avond boodschappen doe bij de AH. Dat is soms gelijk aan een week zooi van de Aldi.
De Whisky speciaal zaak laat ik ook buitenbeschouwing in deze.quote:Op maandag 7 september 2015 12:17 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Op zich niet bizar toch, ze geeft al aan dat ze weinig drank meetelt. Als ik veel drank insla dan tel ik dat vaak ook niet mee onder boodschappen maar onder booze
Dat vind ik een prestatie op zich, tenzij er luiers bij zitten.quote:Op maandag 7 september 2015 15:14 schreef Ivo1985 het volgende:
Bij mij gaat er aan en drogisterijartikelen zo'n 35-40 euro per week doorheen.
een belangrijk woord was weggevallenquote:Op maandag 7 september 2015 15:54 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat vind ik een prestatie op zich, tenzij er luiers bij zitten.
30 euro per week aan bier/wijn??quote:Op maandag 7 september 2015 12:02 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vind jouw bedragen juist bizar. Aan bier en wijn zijn wij doorgaans al 30 euro per week kwijt.![]()
Als je voor 30 euro in een week eet en drinkt, ben ik wel erg benieuwd hoe je dat lukt zonder elke dag rijst of pasta met een potje saus te eten.
Kratje bier, paar speciaalbiertjes en een flesje wijn of twee. Als ik de speciaalbieren bij de specialist meetel wordt het nog wel meer.quote:Op maandag 7 september 2015 17:55 schreef pijltjegooien het volgende:
[..]
30 euro per week aan bier/wijn??
Dure wijn dan of zuip je zoveel?
Daar zit ik ook al in de buurt. Gewoon 1a 2 flessen wijn van rond de 15 Euro. Maar dat is dan ook een hobby waar ik het geld voor over heb.quote:Op maandag 7 september 2015 17:55 schreef pijltjegooien het volgende:
[..]
30 euro per week aan bier/wijn??
Dure wijn dan of zuip je zoveel?
Dat vind ik toch redelijk neigen naar alcoholisme.quote:Op maandag 7 september 2015 18:13 schreef pfaf het volgende:
[..]
Kratje bier, paar speciaalbiertjes en een flesje wijn of twee. Als ik de speciaalbieren bij de specialist meetel wordt het nog wel meer.
Meestal drink je niet alleen, dus dan valt het nog wel mee medunkt.quote:Op maandag 7 september 2015 18:20 schreef pijltjegooien het volgende:
[..]
Dat vind ik toch redelijk neigen naar alcoholisme.
Maar ach, ieder zn hobby's.
Ik vind het wel meevallen. Ik kook niet heel hoogstaand, vaak gewoon makkelijk, maar vind dat ik prima eet. Deze week heb ik de volgende maaltijden:quote:Op maandag 7 september 2015 12:17 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dan zal ik gek zijn, want 30 euro in een week vind ik echt enorm weinig. Dat is een keer 2 euro per avondmaaltijd. t Zal aan mijn kookkunsten (of dan juist ontbreken ervan) liggen, maar daar krijg ik niet veel meer dan een bak pasta voor op tafel. En dan bestaat het fruit de rest van uit appels en mandarijnen, niet een bak kersen of een mango, want dan zou ik het avondeten over moeten slaan.
Voor mij voelt het nou niet echt als afzien aan. Het is meer het gevolg van geen auto hebben en niet meer dan één keer per week boodschappen willen doen. Aan het geld ligt het niet. Ik zou zonder probleem een paar keer zo veel uit kunnen geven. Ik wil nog wel zo'n maaltijdbox gaan proberen om niet steeds 2 dagen hetzelfde te hoeven eten. Dat wordt wel een stukje duurder. Plus ik heb dan meer ruimte om andere dingen uit de supermarkt mee te nemen.quote:Op maandag 7 september 2015 12:23 schreef pfaf het volgende:
Nu lijk ik hier plots een alcoholist.
Misschien is het wel dat wij de luxe hebben om vrij veel geld uit te geven en het dan ook makkelijker doen. Die 30 euro lukte me als student net (zonder drank(, maar naar die 'barre' tijden zou ik nu niet meer terug willen.
En dan nu even eerlijk bij deze post: In die 38 euro, daar zit dan ook de aanschaf van olijfolie, balsamico-azijn, kokosmelk, peultjes, basilicum etc bij in? Want dan wil ik heel graag weten waar ij je aankopen doetquote:Op maandag 7 september 2015 21:21 schreef OngeschiktX het volgende:
[..]
Ik vind het wel meevallen. Ik kook niet heel hoogstaand, vaak gewoon makkelijk, maar vind dat ik prima eet. Deze week heb ik de volgende maaltijden:
Pasta:
Pasta, hamblokjes, courgette, paprika, champignons, ui, saus van tomaat + tomatenpuree + wat kruiden. Daarnaast caprese (tomaat, mozzerrela met basilicum, olijfolie en balsamicoazijn)
Rode curry:
Rijst, 1 kipfilet, peultjes, cherry-tomaatjes, kruidenpasta, kokosmelk, kroepoek
Aardappel-groenten:
Voorgeschilde krieltjes, bloemkool, peperburger
Meestal ook nog wat yoghurt na. Oh ja, elke maaltijd dus 2x, je moet wat als je alleen bent. De laatste dag waarschijnlijk iets van soep of pizza of misschien eet ik ergens anders.
Qua fruit heb ik deze week elke dag een banaan, kiwi's en nectarines. Verder 2 pakken melk, 1 pak sinaasappelsap en voor ontbijt/lunch donkervolkoren brood. Verder had ik wat broodbeleg, 2xdeodorant, peper en zout, 1 fles fris en volgens mij heb ik dan alles gehad. Was klaar voor 38 euro deze week, vooral door de deodorant.
[..]
Voor mij voelt het nou niet echt als afzien aan. Het is meer het gevolg van geen auto hebben en niet meer dan één keer per week boodschappen willen doen. Aan het geld ligt het niet. Ik zou zonder probleem een paar keer zo veel uit kunnen geven. Ik wil nog wel zo'n maaltijdbox gaan proberen om niet steeds 2 dagen hetzelfde te hoeven eten. Dat wordt wel een stukje duurder. Plus ik heb dan meer ruimte om andere dingen uit de supermarkt mee te nemen.
Olijfolie en azijn koop je niet iedere week, net als de 2x deo die nu wel gekocht zijn. Onder de streep heft dat elkaar dan weer op en kom je op een gemiddelde per week.quote:Op dinsdag 8 september 2015 10:32 schreef verita het volgende:
[..]
En dan nu even eerlijk bij deze post: In die 38 euro, daar zit dan ook de aanschaf van olijfolie, balsamico-azijn, kokosmelk, peultjes, basilicum etc bij in? Want dan wil ik heel graag weten waar ij je aankopen doet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |