De pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet, komt waarschijnlijk door dat zwarte pieten brilletje van je.quote:Op woensdag 2 september 2015 20:05 schreef Beathoven het volgende:
Users die baggeren ipv argumenten aandragen, een moderator die daaraan meedoet. De discussie is daarmee wel af lijkt me.
Admin. Slotje pfv
Wat voor racistische dingen zegt hij?quote:Op woensdag 2 september 2015 20:18 schreef bijdehand het volgende:
[..]
nee die vent is niet racistisch hoe kon ik dat denken
quote:Op woensdag 2 september 2015 20:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
volgens mij doe ik gewoon normaal mee in deze discussie hoor
bijvoorbeeld dat bruine mensen niet meetellen #mh17quote:Op woensdag 2 september 2015 20:40 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Wat voor racistische dingen zegt hij?
Ik denk dat hij hier niet mee bedoelt dat hij vindt dat bruine mensen minder belangrijk zijn dan blanke mensen maar dat hij juist Rutte er van beschuldigt hier expressie aan te geven.quote:Op woensdag 2 september 2015 20:44 schreef bijdehand het volgende:
[..]
bijvoorbeeld dat bruine mensen niet meetellen #mh17
ik denk dat hieruit blijkt dat hij vindt dat andere mensen racistisch bezig zijn als er blanken worden herdachtquote:Op woensdag 2 september 2015 20:50 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik denk dat hij hier niet mee bedoelt dat hij vindt dat bruine mensen minder belangrijk zijn dan blanke mensen maar dat hij juist Rutte er van beschuldigt hier expressie aan te geven.
Hoezo is dat precies racistisch? Hij verwijt juist een ander racisme.quote:Op woensdag 2 september 2015 20:54 schreef bijdehand het volgende:
[..]
ik denk dat hieruit blijkt dat hij vindt dat andere mensen racistisch bezig zijn als er blanken worden herdacht
zelfde liedje met sail en de herdenking van een zwarte jongen die werd vermoord, begon hij ook te kankeren op huidskleur
dat is het enige dat hij ziet
hij is een racist
Een debiel verwijt.quote:Op woensdag 2 september 2015 20:50 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik denk dat hij hier niet mee bedoelt dat hij vindt dat bruine mensen minder belangrijk zijn dan blanke mensen maar dat hij juist Rutte er van beschuldigt hier expressie aan te geven.
Ik krijg soms wel het idee dat Quinsy blanken als minderwaardig ziet.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:03 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Zeker. Maar een debiel verwijt is nog geen racisme natuurlijk.
Elke situatie, ongeacht hoe spurieus, hercontextualiseren als een raciale kwestie is wel duidend op een racistische mindset dunkt me.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:03 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Zeker. Maar een debiel verwijt is nog geen racisme natuurlijk.
Dat kan. Ik ken hem verder niet.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik krijg soms wel het idee dat Quinsy blanken als minderwaardig ziet.
Ok, Henk.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:06 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Elke situatie, ongeacht hoe spurieus, hercontextualiseren als een raciale kwestie is wel duidend op een racistische mindset dunkt me.
de grootste racisten zien overal racisme inquote:Op woensdag 2 september 2015 20:59 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Hoezo is dat precies racistisch? Hij verwijt juist een ander racisme.
#VreemdVerhaal
Hoezo?quote:Op woensdag 2 september 2015 21:16 schreef bijdehand het volgende:
[..]
de grootste racisten zien overal racisme in
Dat is geen uitleg, maar gewoon onzin, daarin is specialk gespecialiseerd.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:17 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Typisch, legt iemand het uit en dan reageer je zo.
[ afbeelding ]
nee, overal racisme in zien en mensen bejegenen op basis van hun huidskleur is geen racismequote:Op woensdag 2 september 2015 21:23 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat is geen uitleg, maar gewoon onzin, daarin is specialk gespecialiseerd.
Ik heb geen idee of betreffende Quincy een racist is of niet, maar de mening dat een bepaald ras geen gelijke behandeling krijgt is op zichzelf natuurlijk niet racistisch. Of die mening nou gebaseerd is op houtsnijdende argumenten of niet.
Hij bejegent mensen op basis van hun huidskleur? Dat blijkt niet uit de quote die je postte, dus daar kan ik niet over oordelen.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:27 schreef bijdehand het volgende:
[..]
nee, overal racisme in zien en mensen bejegenen op basis van hun huidskleur is geen racisme
Oke, Twan.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:28 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Hij bejegent mensen op basis van hun huidskleur? Dat blijkt niet uit de quote die je postte, dus daar kan ik niet over oordelen.
nee, slechts mijn pepernoten en mijn energie die ik bewaarde voor bepaalde racistenquote:
Oordeel zelf, zou ik zeggen. https://twitter.com/quinsygquote:Op woensdag 2 september 2015 21:23 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat is geen uitleg, maar gewoon onzin, daarin is specialk gespecialiseerd.
Ik heb geen idee of betreffende Quincy een racist is of niet, maar de mening dat een bepaald ras geen gelijke behandeling krijgt is op zichzelf natuurlijk niet racistisch. Of die mening nou gebaseerd is op houtsnijdende argumenten of niet.
ja toch niet danquote:
Ik kan zo snel niet iets racistisch vinden, maar ik heb geen zin om een hele twitter pagina te bekijken. Me dunkt dat de mensen die hebben vastgesteld dat deze persoon een racist is daar dan toch wel duidelijke voorbeelden van moeten kunnen geven.quote:Op woensdag 2 september 2015 21:42 schreef Prutzenberg het volgende:
[..]
Oordeel zelf, zou ik zeggen. https://twitter.com/quinsyg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |