Foto?quote:Op maandag 31 augustus 2015 15:45 schreef lithoijen het volgende:
De auto van mijn ouders is in ieder geval total loss verklaard, maar ik begreep dat het druk was bij de autoschade bedrijven. kan hij hem vandaag ook gewoon buiten laten staan, kapot is kapot![]()
Nog iemand op zoek naar een mooie poffertjespan?
quote:
Als die maar niet nog een tikkeltje noordelijker gaat, heb vannacht al genoeg gedweildquote:Op maandag 31 augustus 2015 15:55 schreef Nattekat het volgende:
De bui trekt noordelijker dan verwacht, Breda ligt recht op het pad nu
DOe dat maar, helemaal prima. Kan ik misschien een bezoekje aan Woerden brengen ofzow.quote:Op maandag 31 augustus 2015 15:56 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als die maar niet nog een tikkeltje noordelijker gaat, heb vannacht al genoeg gedweild
Humorquote:Op maandag 31 augustus 2015 15:55 schreef Nattekat het volgende:
De bui trekt noordelijker dan verwacht, Breda ligt recht op het pad nu
Er bestaan maar twee schilden; Breda en de Randstadquote:Op maandag 31 augustus 2015 15:57 schreef MaLo het volgende:
[..]
Humor.
Maarruh, het Leidsche Schild doet zijn werk dus wel?
Het Twentse Schild stond gisteren hartstikke uit, hoop dat het nog niet weer geactiveerd is.
Ik hoop dat het voor Utrecht wat naar rechts afbuigt, Twente moet het krijgen. Wij hebben al zo weinig, nog maar 1 puntjequote:Op maandag 31 augustus 2015 15:56 schreef Infection het volgende:
Waarom geen code oranje voor provincie Utrecht? Het lijkt toch echt recht op ons af te stevenen.
En die van Breda heeft z'n kuren gehad dit jaar.quote:Op maandag 31 augustus 2015 15:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er bestaan maar twee schilden; Breda en de Randstad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |