Ik vrees toch echt dat ze mikken op mijn leeftijdscategorie, maar dat terzijde.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij de Sopranos was er tenminste een strijd, in deze serie is het alsof iedereen Pablo als een god ziet en dat lijkt mij zeer ongeloofwaardig.
Nee, ze hebben materiaal voor misschien 3 of wel 5 seizoenen er op 1 seizoen doorgejaagd.
Jammer.
quote:Op woensdag 9 september 2015 18:18 schreef catfish het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Words are, of course, the most powerful drug used by mankind.
- Rudyard Kipling
quote:Op woensdag 9 september 2015 18:18 schreef catfish het volgende:
[..]
Ik vrees toch echt dat ze mikken op mijn leeftijdscategorie, maar dat terzijde.
SickPuppiesNeedLove2 verwoordt het beter dan mij.
Mooi gemaakt, leuk/interessant om naar te kijken, maar meer niet.
Dit haalt echt de hoge standaard niet van bv Breaking Bad.
Het probleem zat al in de 1ste scene eigenlijk: er stopt een konvooi, de officier wil de boel tegenhouden en na 2min praten is iedereen omgekocht. Van de werking van het cartel zelf krijgen we eigenlijk niets te zien (behalve wat ruwe zaken).
Na alle ophef had ik juist veel meer diepgang verwacht. Om een voorbeeld te geven:Klagen over deze serie en dan breaking bad aanhalen als degelijke referentie. Jammer, maar leuk geprobeerd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij de Sopranos was er tenminste een strijd, in deze serie is het alsof iedereen Pablo als een god ziet en dat lijkt mij zeer ongeloofwaardig.
Nee, ze hebben materiaal voor misschien 3 of wel 5 seizoenen er op 1 seizoen doorgejaagd.
Jammer.
Gr gr
Is Breaking Bad geen degelijke serie meer?quote:Op donderdag 10 september 2015 01:08 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Klagen over deze serie en dan breaking bad aanhalen als degelijke referentie. Jammer, maar leuk geprobeerd.
Gr gr
BB is wel echt steengoed hoor!quote:Op donderdag 10 september 2015 01:08 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Klagen over deze serie en dan breaking bad aanhalen als degelijke referentie. Jammer, maar leuk geprobeerd.
Gr gr
Hey, zo ziet John Mayer er ook uit als hij niet zoveel zou snuiven..quote:Op woensdag 9 september 2015 16:22 schreef McNulty het volgende:
Pablo ken ook lachen trouwens.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amen.
Breaking Bad was in de eerste seizoenen ook al top.quote:Op woensdag 9 september 2015 18:25 schreef ems. het volgende:
Ach, breaking bad haalde die standaard ook pas in de latere seizoenen. Daarvoor was het ook doorsnee.
Ik vond seizoen 1 en 2 prima maar qua niveau eigenlijk hetzelfde verhaal als narcos. Zeer vermakelijk, maar allesbehalve legendarisch.quote:Op donderdag 10 september 2015 17:17 schreef catfish het volgende:
[..]
Breaking Bad was in de eerste seizoenen ook al top.
Voor mij ook. Ik vond de latere seizoenen los van de actie ook gewoon beter.quote:In de latere seizoenen is het tempo hoger en is er meer actie, maar dat heeft voor mij weinig te maken met de kwaliteit.
Dat kanquote:Mijn kritiek is net dat Narco te snel gaat...
Volgens mij is dat hier nog niet gezegd.quote:Op vrijdag 11 september 2015 18:45 schreef Rabieluh het volgende:
Vast al eerder gezegd, maar probeer spoilers te ontwijken, wat roken ze veel. De ene na de andere peuk wordt aangestoken.
Huh, bij mij niet.quote:Op maandag 31 augustus 2015 21:24 schreef Rijst het volgende:
[..]
Nice die andere serie staat ook op netflix. Thnx voor de tip.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |