http://www.geenstijl.nl/m(...)llemaal_in_koor.htmlquote:Heugelijk immigratienieuws van het Oostfront. In Macedonië, dat vorige week al onder de voet werd gelopen door Ontheemdiërs, voeren vluchtelingen nu een kleinkunst-project uit waarbij zij voedselpakketten weigeren, naar verluidt omdat deze niet halal zouden zijn. Andere bronnen claimen dat het zou zijn omdat er een kruis op de dozen staat. Weer andere bronnen claimen dat het onderdeel van een algehele hongerstaking is, omdat ze iets van Macedonië willen. Ontvlucht je gebrek en misere, word je ergens opgevangen, en dan weiger je voedsel, al dan niet op ideologische gronden. Dan ben je een speciaal soort klootzak. Kleine kans dat dit alles vanavond wordt uitgemeten door de NOS, want vluchtelingen moeten natuurlijk wel de wanhopige, dankbare nobele zielen blijven. Anders is het allemaal niet meer leuk. Dan nog meer olijk nieuws uit het Oosten. We begrepen al niet waarom Hongarije zo vlijtig aan die Hongaarse muur van ze bezig was, maar het kwartje begint te vallen. Een van onze welgevallige vrouwelijke tolken op locatie heeft bevestigd dat de onderstaande video inderdaad Hongarije is, aangezien er Készenléti Rendörség op de ruggen van agenten staat, wat dezelfde lading dekt als Mobiele Eenheid of Riot Police. Waarom ontstak hier nou weer een hele menigte in Sudden Jihad Syndrome? Zoals genoegzaam bekend is daar natuurlijk weinig voor nodig, en ook ditmaal was het genoeg dat een naar verluidt christelijke Ontheemdiër over een Koran struikelde. En ja, zodra je iets anders met een Koran doen dan deze in het Arabisch reciteren terwijl je eigenlijk niet weet wat je zegt, heb je natuurlijk stront aan de zand(k)nikker. Op 0:52 lijkt een geagiteerde booslim iets met 'Pakistan' te krijsen en hijsen z'n maatjes een variant op de Pakistaanse vlag, of is het toch de Algerijnse vlag? Wij snappen allang niet meer wie en wat daar waarom rondloopt, maar de Hongaren zijn er klaar mee. In een video vanuit een andere hoek zegt een Hongaar op 0:17: "Hun stinkende hoerenmoeder, morgen breng ik m'n geweer". Also also also. Goh, het lijkt wel alsof deze expat-problematiek volledig uit de hand dreigt te lopen.
Vreten ze elkaar maar lekker op. Vrouwen en kinderen eerst!quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:50 schreef Ferdo het volgende:
Dan accepteren ze het toch gewoon niet en zoeken ze zelf maar uit hoe ze aan voedsel komen?
De IS voorhoede in zijn volle glorie.quote:
Overdrijven is ook een vak.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:51 schreef Proximo het volgende:
[..]
De IS voorhoede in zijn volle glorie.
Radicalisering zal niet stoppen bij deze mensen. Dus ja, je kan zeggen dat de ideologie van deze mensen op den duur op die van IS zal lijken.quote:
Ja, zo kun je van iedere vluchteling een IS-aanhanger in de dop maken. Lekker realistisch ook, stelletje angsthazen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:53 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Radicalisering zal niet stoppen bij deze mensen. Dus ja, je kan zeggen dat de ideologie van deze mensen op den duur op die van IS zal lijken.
Als geenstijl nou eens die vragen had gesteld die jij in de OP stelt, en daar antwoord op had gekregen en netjes bij het verhaal had geschreven, dan zou het nog ergens op gaan lijken. Nu blijven het ongenuanceerde brulapen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:35 schreef luxerobots het volgende:
Van Geenstijl:
[..]
http://www.geenstijl.nl/m(...)llemaal_in_koor.html
Hier het filmpje:
Uiterst merkwaardige beelden, we zien een menigte met schreeuwende mensen, de voedselpakketten worden kennelijk niet op prijs gesteld. Het is me niet duidelijk waarom. Niet halal? Van het Rode Kruis? Of nog boos van eerder onrecht wat ze aangedaan is?
Doet me denken aan filmpje dat ik een tijdje terug zag van zo'n goedwillende oudere vrouw die in Calais voedsel ging uitdelen in een vluchtelingenkamp, ze pakten de potjes eten, proefden ervan en smeten het toen voor haar ogen op de grond. Die vrouw was gelijk genezen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:35 schreef luxerobots het volgende:
Van Geenstijl:
[..]
http://www.geenstijl.nl/m(...)llemaal_in_koor.html
Hier het filmpje:
Uiterst merkwaardige beelden, we zien een menigte met schreeuwende mensen, de voedselpakketten worden kennelijk niet op prijs gesteld. Het is me niet duidelijk waarom. Niet halal? Van het Rode Kruis? Of nog boos van eerder onrecht wat ze aangedaan is?
Ze delen ze ook niet echt uit wel?quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:35 schreef luxerobots het volgende:
Uiterst merkwaardige beelden, we zien een menigte met schreeuwende mensen, de voedselpakketten worden kennelijk niet op prijs gesteld.
Het is dan ook geenstijl, immigranten demoniseren is de enige manier waarop ze nog kliks krijgen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:01 schreef Joanne35 het volgende:
Dit soort filmpjes zegt echt niets zonder context.
quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:01 schreef Joanne35 het volgende:
Dit soort filmpjes zegt echt niets zonder context.
quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:01 schreef Joanne35 het volgende:
Dit soort filmpjes zegt echt niets zonder context.
Dit alles..quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:11 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
[..]
Het is dan ook geenstijl, immigranten demoniseren is de enige manier waarop ze nog kliks krijgen.
Opgegeten!quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
Kijk naar deze foto:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gezinnetjes? De vrouwen? De kinderen?
Die worden nagestuurd als gezinshereniging.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
Kijk naar deze foto:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gezinnetjes? De vrouwen? De kinderen?
Hoeveel vluchtingen ben jij bereid in je huis op te nemen? Of voor te betalen? Ik namelijk 0quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:54 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, zo kun je van iedere vluchteling een IS-aanhanger in de dop maken. Lekker realistisch ook, stelletje angsthazen.
Dit.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:57 schreef Toefjes het volgende:
Als geenstijl nou eens die vragen had gesteld die jij in de OP stelt, en daar antwoord op had gekregen en netjes bij het verhaal had geschreven, dan zou het nog ergens op gaan lijken. Nu blijven het ongenuanceerde brulapen.
Drogreden op z'n best dit. Of mag je ook pas vinden dat mensen recht hebben op zorg als je zelf arts of chirurg bent en mensen in huis opneemt om te verzorgen als ze een operatie achter de rug hebben? Nee hč. Dus tyft eens op met die onzinnige redeneringen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:23 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Hoeveel vluchtingen ben jij bereid in je huis op te nemen?
Geef gewoon antwoord op de vraag. Hoeveel?quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Drogreden op z'n best dit. Of mag je ook pas vinden dat mensen recht hebben op zorg als je zelf arts of chirurg bent en mensen in huis opneemt om te verzorgen als ze een operatie achter de rug hebben? Nee hč. Dus tyft eens op met die onzinnige redeneringen.
De media weten, wrs. na veel zoeken altijd wel een zielig kindje te vinden, liefst gehandicapt en met oorlogstrauma. Dat zijn ze nu eenmaal verplicht aan de Gutmenschen, opdat hun wereldbeeld kloppend blijft.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
Kijk naar deze foto:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gezinnetjes? De vrouwen? De kinderen?
Ze weigeren hulppakketten, dat lijkt me duidelijk. De reden hiervoor kun je wel naar raden.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:25 schreef Queller het volgende:
[..]
Dit.
En de FOK!-ers hierboven zijn met een uitzondering niet veel beter. We hebben eigenlijk geen flauw idee wat er speelt, maar het brult zo lekker weg
Je bedoelt Slowakije.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:32 schreef Oud_student het volgende:
[..]
De media weten, wrs. na veel zoeken altijd wel een zielig kindje te vinden, liefst gehandicapt en met oorlogstrauma. Dat zijn ze nu eenmaal verplicht aan de Gutmenschen, opdat hun wereldbeeld kloppend blijft.
OT: waarom selecteren wij niet de christelijke vluchtelingen net als meen ik Tsjechië?
Dat voorkomt heel veel problemen, nu en in de toekomst
Leg eerst maar eens uit waarom dat niet voor zorg, onderwijs en andere publieke sectoren zou gelden.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:32 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Geef gewoon antwoord op de vraag. Hoeveel?
Je hoeft ze niet te opererenquote:Op maandag 24 augustus 2015 17:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Drogreden op z'n best dit. Of mag je ook pas vinden dat mensen recht hebben op zorg als je zelf arts of chirurg bent en mensen in huis opneemt om te verzorgen als ze een operatie achter de rug hebben? Nee hč. Dus tyft eens op met die onzinnige redeneringen.
OK, als je klein behuisd bent, dan doneer je natuurlijk veel geld, of nog beter je meldt je al vrijwilliger om de asielzoekers de taal te leren en voedselpakketten uit te delen, etc.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:31 schreef Xa1pt het volgende:
Drogreden op z'n best dit. Of mag je ook pas vinden dat mensen recht hebben op zorg als je zelf arts of chirurg bent en mensen in huis opneemt om te verzorgen als ze een operatie achter de rug hebben? Nee hč. Dus tyft eens op met die onzinnige redeneringen.
Waarom zou dat voor vluchtelingen ineens wčl gelden dan? Sinds wanneer nemen wij zorg- en/of hulpbehoevenden in huis? En sinds wanneer is dat een vereiste om te mogen vinden dat iedere inwonende recht heeft op zorg?quote:
Hoezo stiekem ? Er is niks stiekem meer aan lijkt mij.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ze weigeren hulppakketten, dat lijkt me duidelijk. De reden hiervoor kun je wel naar raden.
Maar goed, uiteindelijk komen ze ons sociale vangnet slopen. Stiekem is dit gewoon een invasie.
Nou, het is nog geen invasie in de zin van gewapend binnenvallen, maar het is een onophoudelijke stroom illegale (voornamelijk) jonge moslimmannen die zich al dermate agressief beginnen te manifesteren, dat het er toch wel op begint te lijken ja.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:39 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hoezo stiekem ? Er is niks stiekem meer aan lijkt mij.
Liiiiiiiiiiiink naar filmpje plzquote:Op maandag 24 augustus 2015 16:57 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Doet me denken aan filmpje dat ik een tijdje terug zag van zo'n goedwillende oudere vrouw die in Calais voedsel ging uitdelen in een vluchtelingenkamp, ze pakten de potjes eten, proefden ervan en smeten het toen voor haar ogen op de grond. Die vrouw was gelijk genezen.
Het is agressief arrogant tuig. Fatsoenlijke mensen gedragen zich niet zo. Het zou me niks verbazen als ze door hun eigen volk al uitgekotst zijn. Dus gaan ze het nu bij ons proberen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou, het is nog geen invasie in de zin van gewapend binnenvallen, maar het is een onophoudelijke stroom illegale (voornamelijk) jonge moslimmannen die zich al dermate agressief beginnen te manifesteren, dat het er toch wel op begint te lijken ja.
Je mag inderdaad pas vinden dat mensen ergens recht op hebben als je zelf bereid bent er voor te betalen i.p.v.te eisen dan iemand anders moet betalen voor jouw principes.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Drogreden op z'n best dit. Of mag je ook pas vinden dat mensen recht hebben op zorg als je zelf arts of chirurg bent en mensen in huis opneemt om te verzorgen als ze een operatie achter de rug hebben? Nee hč. Dus tyft eens op met die onzinnige redeneringen.
Gelukkig doet niemand dat middels het afdragen van belastingen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:48 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Je mag inderdaad pas vinden dat mensen ergens recht op hebben als je zelf bereid bent er voor te betalen i.p.v.te eisen dan iemand anders moet betalen voor jouw principes.
Lijkt mij niet een heel erg lastig concept.
Je punt? Maar ben jij bereid te betalen voor vluchtingen dan? Of vind je vooral dat anderen jouw principes moeten betalen?quote:Op maandag 24 augustus 2015 17:50 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Gelukkig doet niemand dat middels het afdragen van belastingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |