Interessant! Thanks!quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 22:07 schreef julius123 het volgende:
Interessante link over xiaomi
Blijkbaar worden alleen de telefoons door xiaomi zelf gemaakt.
http://en.miui.com/forum.(...)ra=page%3D1&mobile=2
Het gebeurt zo vaak dat een merk z'n logo op product plakt of dat product technisch gelijk is aan een ander product [powerbanks tot zelfs auto's]quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 22:07 schreef julius123 het volgende:
Interessante link over xiaomi
Blijkbaar worden alleen de telefoons door xiaomi zelf gemaakt.
http://en.miui.com/forum.(...)ra=page%3D1&mobile=2
Het heeft een betere processor en verwijderbare batterij en een mogelijkheid om uit te breiden via een micro sd.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 22:25 schreef larry_flynt het volgende:
[..]
Zoals? Ik wil al wel lang een xiaomi phone.
zie het anders.. Ze investeren in startups en verkopen hun producten. Is wat anders dan gewoon merkjes plakkenquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 22:51 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Het gebeurt zo vaak dat een merk z'n logo op product plakt of dat product technisch gelijk is aan een ander product [powerbanks tot zelfs auto's]
Ik zie bij Xiaomi alleen nog niet echt een bepaalde lijn die ze volgen...ze plakken overal hun naam op.
Ik ben zelf erg gecharmeerd van hun powerbanks, fan, Pistons en de squarebox. Mooi design voor een klein prijsje. Hoop dat ze ook nog met een Mi band met beter design en betere kwaliteit bandjes komen.
of dat nu zo goed is, die startups worden wel erg limiteerd dan.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 00:29 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
zie het anders.. Ze investeren in startups en verkopen hun producten. Is wat anders dan gewoon merkjes plakken
Ik heb nu een one for all remote...perfect. kun je die nieuwe Xiaomi daarmee vergelijken of is het meer van niveau Aldi [niet dat er iets mis is met de Aldi alleen die all in one remote van hun werkt voor geen meter]quote:Op woensdag 26 augustus 2015 05:56 schreef Kenzi het volgende:
[..]
of dat nu zo goed is, die startups worden wel erg limiteerd dan.
Overigens plakken ze niet overal merkjes op. De dozen van bijv. de camera's daar staat overal Xiaoyi op, en niet Xiaomi.
Voor mensen die geinteresseerd waren in die universele remote van Xiaomi. Heb hem nu op mijn buro liggen. Makkelijk aan te sluiten via app & wifi. Ziet bergen met apparaten zoals tv's, dvdspelers en airco's. Alleen heb de app nog niet werkend gekregen in het engels
oh, gezien het geschreeuw dat mensen van de airco ab af moeten blijven werkt het wel ...
Uhm, nope. Dit is een totaal ander product. Je krijgt een kastje wat gevoed wordt door usb. Hier zit een 360 graden IR receiver in en WiFiquote:Op woensdag 26 augustus 2015 06:33 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik heb nu een one for all remote...perfect. kun je die nieuwe Xiaomi daarmee vergelijken of is het meer van niveau Aldi [niet dat er iets mis is met de Aldi alleen die all in one remote van hun werkt voor geen meter]
Klinkt goed, net zoiets als de Harmony hub dus. Ben benieuwd naar de prijs en je review.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 07:05 schreef Kenzi het volgende:
[..]
Uhm, nope. Dit is een totaal ander product. Je krijgt een kastje wat gevoed wordt door usb. Hier zit een 360 graden IR receiver in en WiFi
Vervolgens installeer je een app op je smartphone en maak je verbinding. Dan kan je apparaten toevoegen die in het bereik van dat kastje staan.
Welke MiLights?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 11:55 schreef Brammetjuh94 het volgende:
Iemand hier ervaring met de Milights? Ik las dat veel mensen hem hebben besteld, maar nog geen review gevonden oid.
Hmmm. Er zit nuttige informatie. Ik bedoelde eigenlijk de bulbs, de Hue vervanger. Ik zou graag in mijn huis 4 kamers voorzien van Hue lampen of in dit geval MiLight bulbs. Ik vraag me enkel af wat ik dan allemaal nodig heb.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:00 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Welke MiLights?
Bulbs, controllers, remotes, wifibridges, downlights, GU10 spots?
Ik heb destijds wat geschreven over het MiLight systeem en ledstrips, misschien dat je d'r wat aan hebt.
- Voor bulbs heb je geen extra controllers ndig, enkel een remotequote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:08 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Hmmm. Er zit nuttige informatie. Ik bedoelde eigenlijk de bulbs, de Hue vervanger. Ik zou graag in mijn huis 4 kamers voorzien van Hue lampen of in dit geval MiLight bulbs. Ik vraag me enkel af wat ik dan allemaal nodig heb.
Meerdere controllers of is 1 voldoende? Kan ik lampen groeperen en hetzelfde laten doen? Heb eigenlijk veel vragen waar ik niet gemakkelijk antwoord op kan vinden.
Thanks voor je antwoorden!quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:17 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
- Voor bulbs heb je geen extra controllers ndig, enkel een remote
- Je kan verschillende lampen aan 1 knop op je remote hangen (je hebt 4 kanalen op je rgbremote)
Leuke gimmick, maar dat is ook alles. Het opstarten van de app gebeurt supertraag (en ik geloof niet dat er widgets voor zijn). Maar met een andere app zijn er wel widgets geloof ik.. nog niet uitgeprobeerd.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:19 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Thanks voor je antwoorden!Waardeer ik echt.
Ook geen Wifi controller zoals dit? http://www.banggood.com/M(...)ndroid-p-968812.html
Wil hem namelijk graag met mijn smartphone kunnen bedienen, tenzij jij dat afraad na aanleiding van je ervaringen met de app.
Die ga je dan wel nodig hebben ja.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:19 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Thanks voor je antwoorden!Waardeer ik echt.
Ook geen Wifi controller zoals dit? http://www.banggood.com/M(...)ndroid-p-968812.html
Wil hem namelijk graag met mijn smartphone kunnen bedienen, tenzij jij dat afraad na aanleiding van je ervaringen met de app.
Dat is dus wel een punt, je moet de app opstarten, dan een remote selecteren en dan kan je pas gaan bedienen.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:24 schreef Jonmen het volgende:
Het opstarten van de app gebeurt supertraag (en ik geloof niet dat er widgets voor zijn). Maar met een andere app zijn er wel widgets geloof ik.. nog niet uitgeprobeerd.
Maar je kan er wel eens een tientje aan uitgeven. (ik geloof dat dit op AliExpress goedkoper is)
quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:24 schreef Jonmen het volgende:
[..]
Leuke gimmick, maar dat is ook alles. Het opstarten van de app gebeurt supertraag (en ik geloof niet dat er widgets voor zijn). Maar met een andere app zijn er wel widgets geloof ik.. nog niet uitgeprobeerd.
Maar je kan er wel eens een tientje aan uitgeven. (ik geloof dat dit op AliExpress goedkoper is)
Het is meer dat ik absoluut geen zin heb om de heletijd bezig te zijn met zoeken naar de afstandsbediening. Lekker vanuit de bank mijn lichten bedienen is grotendeels de reden waarom ik het wil aanschaffen. Een stuk of 6 lampen en 1 controller aanschaffen is dus prima?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:25 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Die ga je dan wel nodig hebben ja.
De app is basic, maar wel bruikbaar hoor. En er zijn nog alternatieve apps die je kan gebruiken ervoor, maar de MiLight app voldoet.
[..]
Dat is dus wel een punt, je moet de app opstarten, dan een remote selecteren en dan kan je pas gaan bedienen.
Wat wel fijn is als je zelf al een server hebt runnen is Domoticz, een open-source domoticaserver (en die kan met MiLight werken)
Dan kan je als je wil zelfs je eigen remote gaan maken met de bijbehorende Domoticz-remote-app
Yep, zou geen probleem moeten zijn. Dus 6 bulbs, een remote (neem die er voor alle zekerheid bij, kost je de kop ook niet) en 'n wifi-bridge.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:37 schreef Brammetjuh94 het volgende:
Het is meer dat ik absoluut geen zin heb om de heletijd bezig te zijn met zoeken naar de afstandsbediening. Lekker vanuit de bank mijn lichten bedienen is grotendeels de reden waarom ik het wil aanschaffen. Een stuk of 6 lampen en 1 controller aanschaffen is dus prima?
Haha, mijn fout ja. Wou Yuan typen, excuusquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 03:43 schreef Kenzi het volgende:
[..]
wtf, China devalueert de Yen? Knappe jongens hier in China als ze dat kunnen doen.
China gebruikt Renminbi (of ook wel Yuan genoemd), de Yen = Japan.
Totaalprijs voor 5 lampen zou rond de 60 euro liggen. Best veel geld, al is het ongeveer de prijs van een enkele Philips Hue ^^quote:Op woensdag 26 augustus 2015 12:55 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Yep, zou geen probleem moeten zijn. Dus 6 bulbs, een remote (neem die er voor alle zekerheid bij, kost je de kop ook niet) en 'n wifi-bridge.
Dan zou je gesteld moeten zijn voor wat jij wil doen.
Voor enkel 5 lampen zonder remote / wifi bridge? Lukt goedkoperquote:Op woensdag 26 augustus 2015 13:39 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Totaalprijs voor 5 lampen zou rond de 60 euro liggen. Best veel geld, al is het ongeveer de prijs van een enkele Philips Hue ^^
Nee, inclusief remote en WiFi bridge. Alles van Banggood.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 13:46 schreef Jonmen het volgende:
[..]
Voor enkel 5 lampen zonder remote / wifi bridge? Lukt goedkoper
Daarom hebben ze die vast ook vervangen voor een 9% coupon.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 11:20 schreef guess-wh0oo het volgende:
Heb ook zo'n "$99/199/299-$9.9/19/29" coupon gewonnen, maar niet heel nuttig bij de normale besteding.
1.2.12? 2K? Heb ik iets gemist? Kan nog niets over deze update vindenquote:Op woensdag 26 augustus 2015 13:20 schreef Iemand91 het volgende:
Was van plan om de focus te controleren van m'n Yi en evt. te veranderen maar ik heb nu ineens maar een 480p 60fps. output op de HDMI-uitgang. Resolutie staat nog gewoon op 1080p.
Heeft iemand een idee hoe ik dit kan oplossen? Stond gisteren namelijk nog prima op 1080p 60fps.
EDIT: lijkt opgelost. Heb firmware geüpdate en nu geen probleem meer.
Zit op firmware 1.2.12; o.a. met 2K resolutie in video.
Ja inderdaad, denk het ook. Maar wel een beperkte datum eraan, das dan weer slim van zequote:Op woensdag 26 augustus 2015 14:38 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Daarom hebben ze die vast ook vervangen voor een 9% coupon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |