Wat maakt dat TK nou weer uitquote:Op maandag 24 augustus 2015 20:16 schreef Vasion het volgende:
Vorig seizoen ging het om de lol en waren we sportief naar elkaar toe. Nu investeren clubs miljoenen en zetten ze een paar secondes voor een wedstrijd een TK tegen je in om zo sneaky proberen te winnen.
Denk niet dat ik volgend seizoen mee ga doen.
Volgende seizoen doet er al 1 bron van ergernis minder mee... eigen vermogen investeren.quote:Op maandag 24 augustus 2015 20:16 schreef Vasion het volgende:
Vorig seizoen ging het om de lol en waren we sportief naar elkaar toe. Nu investeren clubs miljoenen en zetten ze een paar secondes voor een wedstrijd een TK tegen je in om zo sneaky proberen te winnen.
Denk niet dat ik volgend seizoen mee ga doen.
Ja daaag. Ik ben gekke Gerry niet.quote:Op maandag 24 augustus 2015 20:40 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Wat maakt dat TK nou weer uitzelf ben ik doordeweeks pas rond 7u thuis dus heb toch geen tijd om het eerder te doen. Behalve meteen na de wedstrijd, maar dan valt het ook zo op he.
Welke club in de PL wil je hierna nemen? Dan weet ik welke bezet is.quote:Op maandag 24 augustus 2015 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Volgende seizoen doet er al 1 bron van ergernis minder mee... eigen vermogen investeren.
Gewoon mee doen. Denk dat het al een stuk leuker wordt volgend seizoen.
Ik moet nog ff kijken. Het wordt in ieder geval een club met een lage doelstelling. Wel treurnis ten top dat ik altijd mijn doelstelling behaal behalve nu 2x achter elkaar met fok nietquote:Op maandag 24 augustus 2015 20:43 schreef Vasion het volgende:
[..]
Welke club in de PL wil je hierna nemen? Dan weet ik welke bezet is.
Koekoek.quote:Op maandag 24 augustus 2015 20:42 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ja daaag. Ik ben gekke Gerry niet.
Moet wel zeggen dat deze fok competities sterker zijn dan die doorgaans competities waar max 10 managers in zitten zonder seizoenskaartquote:Op maandag 24 augustus 2015 20:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik moet nog ff kijken. Het wordt in ieder geval een club met een lage doelstelling. Wel treurnis ten top dat ik altijd mijn doelstelling behaal behalve nu 2x achter elkaar met fok niet
Klopt.quote:Op maandag 24 augustus 2015 20:52 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Moet wel zeggen dat deze fok competities sterker zijn dan die doorgaans competities waar max 10 managers in zitten zonder seizoenskaart
Je hebt in je uitwedstrijd 0-0 tegen mij gespeeldquote:Op maandag 24 augustus 2015 21:29 schreef Zhero het volgende:
Iemand die het resultaat van mijn wedstrijd kan zeggen? Geen mogelijkheid tot OSM hier
quote:Op maandag 24 augustus 2015 21:29 schreef Zhero het volgende:
Iemand die het resultaat van mijn wedstrijd kan zeggen? Geen mogelijkheid tot OSM hier
Je pakt misschien weer de dubbel.quote:Op maandag 24 augustus 2015 21:44 schreef jarti66 het volgende:
Nog drie puntjes nodig voor het kampioenschap![]()
De concurrentie is ineens punten aan het verspelen...
Nu alle focus op de bekerfinale, ik wil de dubbele dubbel
Denk dat de kans heel groot is dat PSV de dubbel pakt. En het kampioenschap is sowieso wel binnen hahaquote:Op maandag 24 augustus 2015 23:31 schreef Funel het volgende:
[..]
Je pakt misschien weer de dubbel.
Ik laat weer eens punten liggen, hoewel tegen Zwolle steel ik een punt. Daar kwam ik heel goed weg.
Sta nu nog 2e maar heb nog een aantal zware wedstrijden.
Ja, de precisie was niet helemaal top. Want er waren meer dan genoeg kansen voor Ado.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 09:15 schreef opperkleurder het volgende:
Met een verzwakt team maar 1-2 verloren van ADO, maar ja die heeft dat ook veel geld in het spel gestoken
Ik voel dat oppersponsor Michel Peridon nog meer geld in de club gaat steken na dit debacle.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:10 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Dordrecht, Dordrecht, who the fuck is Dordrecht!
Haha uit is de kans idd wel kleiner, maar kansloos ben je sowieso nietquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:25 schreef Zhero het volgende:
Vandaag wat spelers rust geven, heb zo'n voorgevoel dat ADO een TK'je inzet en in een uitwedstrijd ben ik toch kansloos.
Heb ik ook in mijn Engelse competitie, toen ik instapte(speelronde 3 ofzo) werden bijna alle clubs gewoon gemanaged. Op het einde nog maar 9quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 14:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Franse competitie waar ik aan deelneem, neemt ook niemand serieus
Jij bent Southampton?quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 17:49 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Heb ik ook in mijn Engelse competitie, toen ik instapte(speelronde 3 ofzo) werden bijna alle clubs gewoon gemanaged. Op het einde nog maar 9![]()
Dan krijg je dit![]()
[ afbeelding ]
Nice. In de Engelse competitie koos ik altijd voor Swansea. Daarmee haalde je altijd met gemak je doelstelling. Soort AZ en Vitesse van Nederland.quote:
Swansea is niet meer wat het geweest is, weinig goede jonge spelers. Maar er zijn in de PL maar weinig teams met veel jonge spelers.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 17:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nice. In de Engelse competitie koos ik altijd voor Swansea. Daarmee haalde je altijd met gemak je doelstelling. Soort AZ en Vitesse van Nederland.
Het is wel enorm verandert nu ja. Moet ff goed kijken welk team ik hierna ga nemen..quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 17:59 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Swansea is niet meer wat het geweest is, weinig goede jonge spelers. Maar er zijn in de PL maar weinig teams met veel jonge spelers.
Goed gegoktquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Haha uit is de kans idd wel kleiner, maar kansloos ben je sowieso niet
Ik dacht al dat ik je kon hebben.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Dag 7e plek en doelstelling
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:13 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik dacht al dat ik je kon hebben.
Kijkende naar het programma moest ik deze wedstrijd kiezen om mijn TK in te zetten. Excelsior thuis moet ik op eigen kracht kunnen winnen. Feyenoord en Vitesse zal ik wel geen punten halen. Zwolle is ook lastig.quote:
Vitesse en zwolle kan je met trainingskamp ook hebben, alleen feyenoord is echt lastig..quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:17 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Kijkende naar het programma moest ik deze wedstrijd kiezen om mijn TK in te zetten. Excelsior thuis moet ik op eigen kracht kunnen winnen. Feyenoord en Vitesse zal ik wel geen punten halen. Zwolle is ook lastig.
Je moet bij mij uit, AZ won ook niet met een TK. Bovendien iedereen die nu TK tegen me zet, counter ik terug met TK.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:17 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Kijkende naar het programma moest ik deze wedstrijd kiezen om mijn TK in te zetten. Excelsior thuis moet ik op eigen kracht kunnen winnen. Feyenoord en Vitesse zal ik wel geen punten halen. Zwolle is ook lastig.
Zonde, volgend seizoen beter.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Godver baal wel dat ik weer mijn DS niet ga halen
Gezelligquote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Nieuwe seizoen komt steeds dichterbij
Weet je al wie je gaat kiezen?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zitten 3 ploegen tussen die kampioen moeten worden.
Zelfs Arsenal
Zelfs Arsenal moet kampioen worden idd, terwijl Chelsea en City eigenlijk wel wat sterker zijn. Denk dat je een perfect team hebt aan Man United met een doelstelling om vierde te worden.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 21:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zitten 3 ploegen tussen die kampioen moeten worden.
Zelfs Arsenal
Dit ja, hier ben ik ook benieuwd naar. Heel groot verschil bij mij iig.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:22 schreef Paxcon het volgende:
Ik ben erg benieuwd naar een geupdate versie van de eerste en tweede seizoenshelft
3-0 verloren van Heracles. Beide teams met TK.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:21 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Shit. M'n sk's zijn op dus is m'n S1 verwijderd![]()
![]()
Wat had AZ gedaan?
Scheisequote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:23 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
3-0 verloren van Heracles. Beide teams met TK.
Mijn positie op de ranglijst staat nu vast, 11e. Maar ik zal gewoon met m'n sterkste team aantreden om competitievervalsing te voorkomen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:15 schreef Funel het volgende:
Heb genoeg aan een gelijk spel om mijn doelstelling te halen. Maar Willem II is de 2e seizoenshelft een goede ploeg geworden. Wordt nog spannend.
ik had niet anders verwachtquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 23:57 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Mijn positie op de ranglijst staat nu vast, 11e. Maar ik zal gewoon met m'n sterkste team aantreden om competitievervalsing te voorkomen.
Heb jij jezelf gekickt ofzo?quote:Op vrijdag 28 augustus 2015 20:34 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Scheise![]()
Haag zou je me opnieuw kunnen uitnodigen svp?
Mijn SK liep af, maar stond er niet bij stil dat mijn S1 dan zou verdwijnenquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 10:53 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Heb jij jezelf gekickt ofzo?
Stuur mij eens een uitnodiging bitte. Ik zie je nergens terug. Maar komt ook omdat ik nu mobiel zit dus dan is het helemaal kut om te zoeken.
quote:
Er is weinig weer van jou bij Drizzt. Bijna de hele selectie is vernieuwd. En na 9 overwinningen (tegenover 1 van jou) sta ik nu 13de. Met een beetje geluk kan ik zelfs nog 12de worden, met pech 14de. Doelstelling dus gehaald ondanks die dramatische eerste seizoenshelft van jou.quote:Op zondag 30 augustus 2015 04:31 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Hoe doet/deed Oppergod het met "mijn" GAE?
Vandaag laatste wedstrijd, dus morgen rond een uur of 8 wordt alles gereset. Wees er wel snel bij dan.quote:Op zondag 30 augustus 2015 15:01 schreef Vatta het volgende:
Als het kan zou ik graag mijn debuut willen maken in jullie competitie. Lijkt me leuk.Wanneer begint hij?
Hoe moet dat ook alweer? Competitienaam opzoeken en toestemming vragen aan de beheerder.quote:Op zondag 30 augustus 2015 15:03 schreef Vasion het volgende:
[..]
Vandaag laatste wedstrijd, dus morgen rond een uur of 8 wordt alles gereset. Wees er wel snel bij dan.
Ik geloof van wel. Anders moet je het even aan Gailol vragen.quote:Op zondag 30 augustus 2015 15:20 schreef Vatta het volgende:
[..]
Hoe moet dat ook alweer? Competitienaam opzoeken en toestemming vragen aan de beheerder.
lolquote:Op zondag 30 augustus 2015 16:07 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ik geloof van wel. Anders moet je het even aan Gailol vragen.
Ik ben dus echt gewoon te roestig geworden voor OSM. Mooi dat het jou wel luktquote:Op zondag 30 augustus 2015 08:40 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Er is weinig weer van jou bij Drizzt. Bijna de hele selectie is vernieuwd. En na 9 overwinningen (tegenover 1 van jou) sta ik nu 13de. Met een beetje geluk kan ik zelfs nog 12de worden, met pech 14de. Doelstelling dus gehaald ondanks die dramatische eerste seizoenshelft van jou.
Je hebt je doel bereikt en bent gefinished op positie 13. Goed gedaan! De fans van Go Ahead Eagles scandeerden je naam aan het eind van de laatste wedstrijd. De spelers namen je op hun schouders en maakten een ereronde. En dat is logisch want je hebt het geweldig gedaan!quote:Op zondag 30 augustus 2015 17:15 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik ben dus echt gewoon te roestig geworden voor OSM. Mooi dat het jou wel lukt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |