Waarom zouden ze dat niet menen? Zou jij überhaupt op iemand afstappen om hem aan te spreken als je niet zou denken dat die persoon leuk is? Vinden dat iemand er leuk uitziet is het absolute minimum om zo'n gesprek aan te gaan.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:11 schreef Yesse het volgende:
[..]
Misschien iets verder in het gesprek maar ik krijg altijd het gevoel dat mensen het niet menen als ze daarmee openen..
Nu is dat waarschijnlijk ook onderdeel van het probleem dat ik pas 1x een date heb gescoord in de bar
Dat vind ik dus ook, maar volgens mij gelden er andere fatsoensnormen bij een Tinder.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:09 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik wel eens, maar ik probeer ze tenminste een kans te geven. Niet reageren en meteen verwijderen vind ik vrij onbeleefd.
Een openingszin naar vrouwen is gewoon lastig.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:02 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik weet redelijk zeker van niet. Ik word er heel onzeker van als mensen dat zo direct tegen me zouden zeggen...
Ja ik ben redelijk wantrouwend
Je hebt er in staan dat je gelijk wil date?quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:02 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Vandaar dat sommige verdwijnen na het lezen van m'n profiel
Op tinder like je inderdaad de foto, op anders sites kijk ik meestal ook even in het profiel. toch even kijken hoe iemand is.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:07 schreef JAOC het volgende:
[..]
Dat is bij jou toch ook neem ik aan?
Ik heb vaak genoeg een match waarvan ik denk; Hoe kan ik dit nu in godsnaam geliked hebben.
Wacht even.....wil je nu beweren dat het voor alle vrouwen anders werkt?quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Een openingszin naar vrouwen is gewoon lastig.
De ene vrouw die zweert weg bij de hallo hoe gaat het, en de andere wil weer iets origineels.
De ene keer probeer ik het met een hallo, de andere keer met commentaar op een foto, en ook soms gewoon met: hallo je ziet er leuk uit op de foto.
Openingszinnen zijn gewoon irritant
Voor vrouwen is lijkt
[..]
Je hebt er in staan dat je gelijk wil date?
Ik heb het ook alleen in het 'wild' waar ik überhaupt al nauwelijks wordt aangesproken. Vriendjes vond ik vooral via vrienden / evenementen etc. Maar in een bar nog nooit. Na de middelbare school een schoolvriend gevraagd hoe het nou kwam dat ik niemand mij leuk vond en mijn vriendin zo ongeveer door elke jongen wel een liefdesverklaring had gehad. Volgens hem was ik niet benaderbaar. Dus zal daar wel mee te maken hebben.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:18 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat niet menen? Zou jij überhaupt op iemand afstappen om hem aan te spreken als je niet zou denken dat die persoon leuk is? Vinden dat iemand er leuk uitziet is het absolute minimum om zo'n gesprek aan te gaan.
En ja, zelfs als die kerel alleen op zoek is naar een one night stand, dan vindt hij nog steeds dat je er leuk uitziet. Ik neem aan dat de overgrote meerderheid van de mannen zijn penis liever niet in iemand steekt die hij absoluut niet aantrekkelijk vindt, zelfs niet voor een one night stand.
Het is trouwens - voor mij althans - een enorme afknapper als een vrouw niet het zelfvertrouwen heeft om een compliment te accepteren.
Whut. Dan ben je wel heel fanatiek aan het swipen hoor... Of een enorme stoot, dat kan ook.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:19 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ook, maar volgens mij gelden er andere fatsoensnormen bij een Tinder.
Daarbij zal het misschien ook zo zijn dat een vrouw meerdere matches per dag krijgt en dus niet de tijd wil nemen om iedereen ''netjes'' een bericht te sturen, op een gegeven moment ben je dat wel zat lijkt me als je veel matches hebt.
Een vrouwelijke collega van me, 50+ en niet echt knap, nam op vrijdag Tinder en kwam maandag vertellen dat ze 7 matches had gekregen in 't weekend.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:27 schreef Yesse het volgende:
Whut. Dan ben je wel heel fanatiek aan het swipen hoor... Of een enorme stoot, dat kan ook.
Ik zei het toch niet hardop he?quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:23 schreef Faxie het volgende:
[..]
Wacht even.....wil je nu beweren dat het voor alle vrouwen anders werkt?![]()
Oei oei, da's glad ijs hier hoor
Ja maar kijk eens naar de feiten: net nieuw op Tinder dus nog een volledig frisse lijst, 50+ in het weekend dus die hoefde alleen boodschappen te doen (quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Een vrouwelijke collega van me, 50+ en niet echt knap, nam op vrijdag Tinder en kwam maandag vertellen dat ze 7 matches had gekregen in 't weekend.
Er zijn volgens mij hordes mannen die alles (!) naar rechts swipen.
Haha ja dat zal best wel.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:33 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ja maar kijk eens naar de feiten: net nieuw op Tinder dus nog een volledig frisse lijst, 50+ in het weekend dus die hoefde alleen boodschappen te doen () ... Die heeft een groot deel van dat weekend zitten swipen hoor
Nee dat niet eens, voornamelijk dat ik niet opzoek ben en andere dingen die ik hier niet ga zetten een plus zijnquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Je hebt er in staan dat je gelijk wil date?
Er zullen er best tussen zitten die bij bijna elke swipe een match hebben, dat geloof ik graag. Maar voor mannen is dat ook best te doen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Een vrouwelijke collega van me, 50+ en niet echt knap, nam op vrijdag Tinder en kwam maandag vertellen dat ze 7 matches had gekregen in 't weekend.
Er zijn volgens mij hordes mannen die alles (!) naar rechts swipen.
Ah joh als een vrouw je interesant vind en je zegt boe zal ze nog leuk reageren. Hey kut zal lastiger wordenquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Een openingszin naar vrouwen is gewoon lastig.
De ene vrouw die zweert weg bij de hallo hoe gaat het, en de andere wil weer iets origineels.
Of vaak een dooddoenerquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:45 schreef ook_gek het volgende:
[..]
En als je echt niks weet kan je altijd nog vragen hoe haar weekend was of of ze nog weekend plannen heeft. Kom je vaak ook wel mee weg.
Ik maak toch wel een soort van selectiequote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:43 schreef Patoshik het volgende:
Op tinder swipe ik ook alles naar rechts. Kom je echt de leukste mensen tegen.
Ah je komt er vaak mee weg. Wat ik altijd deed was gewoon kijken naar profiel of foto en daar wat bij verzinnen.quote:
Dat lukt bij een aantal ook wel aardig jahquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:51 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ah je komt er vaak mee weg. Wat ik altijd deed was gewoon kijken naar profiel of foto en daar wat bij verzinnen.
Het is allemaal niet zo moeilijkquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:53 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Dat lukt bij een aantal ook wel aardig jah
Tinder, volgens mij twee jaar geleden nog een stuk populairder toen het nog hip was. Hoe is de man vrouw verhouding?quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Een vrouwelijke collega van me, 50+ en niet echt knap, nam op vrijdag Tinder en kwam maandag vertellen dat ze 7 matches had gekregen in 't weekend.
Er zijn volgens mij hordes mannen die alles (!) naar rechts swipen.
Voor nu:quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 15:28 schreef syndroom het volgende:
[..]
Tinder, volgens mij twee jaar geleden nog een stuk populairder toen het nog hip was. Hoe is de man vrouw verhouding?
Sinds kort trek ik m'n bek in deze eckte leventje open.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 17:44 schreef Silenus het volgende:
Alle lekkere wijven zijn naar happn verhuisd. Daar moet je nu dus zijn.
Goed om te wetenquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 09:12 schreef Yesse het volgende:
[..]
Die zin had bij mij eigenlijk wel echt gewerkt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |