Geen idee, de rest van de avond heeft ze niet echt meer op haar telefoon gezeten en dus ook niet op hem gereageerdquote:
Vraag het haar, dat is hartstikke normaalquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 18:58 schreef Anonymous030 het volgende:
[..]
Geen idee, de rest van de avond heeft ze niet echt meer op haar telefoon gezeten en dus ook niet op hem gereageerd
Tsja.. Ze is er totaal geen type voor, nog nooit vreemd gegaan en zei dat ze niet meer verliefd op hem was toen het uit ging na 1,5 jaar en helemaal over hem heen was. Maar dit alles brengt wel twijfels bij mij teweeg..quote:
^quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 18:59 schreef richolio het volgende:
[..]
Vraag het haar, dat is hartstikke normaal
Alsof wij het weten inderdaadquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:08 schreef Isis20 het volgende:
[..]
^
[en tevens stukken beter dan dit getwijfel]
Nu je het zegt!quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:09 schreef richolio het volgende:
[..]
Alsof wij het weten inderdaadTevens is communicatie belangrijk
We zijn allebei 20quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:14 schreef zarGon het volgende:
Het zal wel de leeftijd zijn, maar ik snap niet waarom je hier niet over kan praten.
Ligt aan de mate en aard van het contact. Maar praat met haar over dit specifieke geval.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:14 schreef Anonymous030 het volgende:
Ja oke het is meer een algemene vraag. Is het bijv. normaal dat ik me zorgen maak. Is het normaal dat iemand een jaar na dato nog contact heeft / whatsappt / (reageert op instagram foto's, ik weet het,__!) met haar ex ondanks dat ze elkaar normaal gesproken niet vaak zullen tegenkomen in het leven?
dit zou ik ook doenquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:49 schreef royzegthoi het volgende:
Gewoon aan haar vragen whatisup. Als je haar verhaal niet helemaal geloofd (dus je hebt nog je twijfels), vraag dan even of je het gesprek door mag lezen.
Gaat ze moeilijk doen is het gewoon houdoe en bedankt
Welke zaken als het al een jaar geleden is? En hun sociale kringen ook niet mengen voor de rest.. Vind het gewoon vreemd dat ze contact houdt, ze heeft mij nu toch? En ik ga haar zeker confronteren, maar vind het ook enigszins ook jammer dat ze het niet uit zichzelf doet.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:11 schreef Monopoly het volgende:
Soms worden bepaalde zaken nog afgedaan over de app.
Ik app overigens nog redelijk vaak met mijn ex. Zit van beide kanten totaal geen (liefde/lust)gevoel bij. Mijn vriendin weet het, en ze mag en kan alles lezen wanneer ze wilt. Ex en ik zijn goed uit elkaar gegaan en als we elkaar zien is het altijd gewoon gezellig, als goede vrienden.
Ga dus niet gelijk uit van het doemscenario. Toon interesse en vraag haar: Hoe vindt je dat het gaat tussen jou en je ex bijv? Heb je nog spullen van hem, of andersom? Of: Wat vervelend dat jullie zo naar uit elkaar gingen, is het inmiddels alweer een beetje koest tussen jullie?
Je hoeft natuurlijk niet direct de botte hork te zijn en haar direct te beschuldigen van vreemdgaan, soms is een oprechte interessevraag afdoende.
Dat jij zo onzeker bent, is niet haar pakkie-an hè. Het kan volkomen normaal zijn dat je iemand waar je een tijd lief en leed mee hebt gedeeld, niet volledig uit je leven bant omdat je nieuwe boi zichzelf als totale vervanger wil zien voor een nu gewone vriend en shit uit het verleden enzo.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:18 schreef Anonymous030 het volgende:
[..]
Welke zaken als het al een jaar geleden is? En hun sociale kringen ook niet mengen voor de rest.. Vind het gewoon vreemd dat ze contact houdt, ze heeft mij nu toch? En ik ga haar zeker confronteren, maar vind het ook enigszins ook jammer dat ze het niet uit zichzelf doet.
Dat kan altijd natuurlijk, maar als zij vreemd wil gaan dan doet ze dat toch wel en dan gaat TS zijn huidige instelling ook geen kut helpen.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:55 schreef jodelahity het volgende:
Lol scary_mary. Ik denk dat je deze keer de plank nogal mis slaat
Of ze moet zich leren gedragen. Exen zijn niet 'gewoon' vrienden, maar personen waar iemand erg intiem mee is geweest. Heel ander verhaal.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:08 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat kan altijd natuurlijk, maar als zij vreemd wil gaan dan doet ze dat toch wel en dan gaat TS zijn huidige instelling ook geen kut helpen.
Maar dat maakt hem niet onterecht onzeker.. Jij stelt dat hij onzeker is en alles wat erna volgt.. Maar als hij inziet dat zij vreemd wil gaan kan hij wel een stap voor zijn of zich voorbereiden. Als je slechts stelt dat hij onzeker is en daar niet naar moet handelen wordt het sowieso verneukt voor hem als wat hij dacht klopt. Ik formuleer het misschien niet helemaal correct, maar neem aan dat je wel snapt wat ik zeg.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:08 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat kan altijd natuurlijk, maar als zij vreemd wil gaan dan doet ze dat toch wel en dan gaat TS zijn huidige instelling ook geen kut helpen.
Geweest, als in verleden tijd ja. Of ben je ook zo een onzekere boi dat wat WA gelijk staat aan vreemdgaan in jouw ogen?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:11 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Of ze moet zich leren gedragen. Exen zijn niet 'gewoon' vrienden, maar personen waar iemand erg intiem mee is geweest. Heel ander verhaal.
Betekent niet dat je dat allemaal maar af moet gaan doen als niks. Zo nu en dan even een 'hoe gaat het' naar een ex, prima. Constant met die persoon praten, dikke doei.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:13 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Geweest, als in verleden tijd ja. Of ben je ook zo een onzekere boi dat wat WA gelijk staat aan vreemdgaan in jouw ogen?
Je moet ook kijken wat er in de WA staat hé. Op deze manier kan een meid tegen een andere jongen zeggen dat ze hem graag wil neuken en ben je onzeker als je erover klaagtquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:13 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Geweest, als in verleden tijd ja. Of ben je ook zo een onzekere boi dat wat WA gelijk staat aan vreemdgaan in jouw ogen?
Precies dit. Goed punt, was ik vergeten.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:17 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Je moet ook kijken wat er in de WA staat hé. Op deze manier kan een meid tegen een andere jongen zeggen dat ze hem graag wil neuken en ben je onzeker als je erover klaagt![]()
Onzin. Mijn ex is een van mijn beste vrienden. Intiem geweest maar nu een compleet seksloze relatie als vrienden. Mijn huidige vriend is ook goed met hem bevriend.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:11 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Of ze moet zich leren gedragen. Exen zijn niet 'gewoon' vrienden, maar personen waar iemand erg intiem mee is geweest. Heel ander verhaal.
Top dat het voor jullie zo goed uitpakt! Zelf zou ik echter uit zo'n situatie stappen en verder zoeken, geen behoefte aan.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:19 schreef Koettie het volgende:
[..]
Onzin. Mijn ex is een van mijn beste vrienden. Intiem geweest maar nu een compleet seksloze relatie als vrienden. Mijn huidige vriend is ook goed met hem bevriend.
Het is niet relevant of hij al dan niet onterecht onzeker is. Onzekerheid is een slechte raadgever, dus beter handelt hij daar niet naar nee. Hij gaat het toch niet voorkomen als zij wel een vreemdganger blijkt te zijn en TS gaat zich echt niet beter voelen als het toch gebeurt, terwijl hij er als de controlerende onzekere boi bovenop zit.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:12 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Maar dat maakt hem niet onterecht onzeker.. Jij stelt dat hij onzeker is en alles wat erna volgt.. Maar als hij inziet dat zij vreemd wil gaan kan hij wel een stap voor zijn of zich voorbereiden. Als je slechts stelt dat hij onzeker is en daar niet naar moet handelen wordt het sowieso verneukt voor hem als wat hij dacht klopt. Ik formuleer het misschien niet helemaal correct, maar neem aan dat je wel snapt wat ik zeg.
Doel je op mijn reactie, of die boven me? Lange dag gehad.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:24 schreef jodelahity het volgende:
Het kan ook niet anders zijn dan dat een uitzondering zich aanmeldt om te 'bewijzen' dat het niet klopt, voorbijgaande aan het feit dat het voor vrijwel iedereen juist wel geldt. Wat wil je ermee bereiken? Mensen op het dwaalspoor brengen dat de meerderheid gewoon vrienden met hun ex is of blijft? Omdat het bij jou zo is. Zonder ook maar na te denken wat in het algemeen geldt. Gewoon je eigen situatie doorstampen, lollig hoor
Ow ja doelde op koetiequote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:27 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Doel je op mijn reactie, of die boven me? Lange dag gehad.
Klaarblijkelijk doet ze maar alsof ze van niks weet zodra de kans bestaat dat ze fout zit.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:26 schreef jodelahity het volgende:
Dus wat moet men doen als men een whatsapp bericht leest van zijn vriendin waarvan je kan denken dat ze mogelijk weer naar haar ex hunkert?
Of nog steeds gewoon niet onzeker zijn? Dat blijft je antwoord of?
'Bewijzen' dat het onzin is. Ik ken meer dan genoeg mensen die vriendschappelijk omgaan met hun ex. Je hebt mogelijk jaren gedeeld waarom meteen hardcore dumpen? Jouw situatie doorstampen is wel oké natuurlijk, geen nuancequote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:24 schreef jodelahity het volgende:
Het kan ook niet anders zijn dan dat een uitzondering zich aanmeldt om te 'bewijzen' dat het niet klopt, voorbijgaande aan het feit dat het voor vrijwel iedereen juist wel geldt. Wat wil je ermee bereiken? Mensen op het dwaalspoor brengen dat de meerderheid gewoon vrienden met hun ex is of blijft? Omdat het bij jou zo is. Zonder ook maar na te denken wat in het algemeen geldt. Gewoon je eigen situatie doorstampen, lollig hoor
Twee berichten noemt TS, dus dat lijkt me vooralsnog verre van constant. Als het wel constant zou zijn, ja dan is het zeker weten tijd voor een goed gesprek ja.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:16 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Betekent niet dat je dat allemaal maar af moet gaan doen als niks. Zo nu en dan even een 'hoe gaat het' naar een ex, prima. Constant met die persoon praten, dikke doei.
Hoeft geen onzekerheid te zijn, kan ook met (gebrek aan) closure te maken hebben bijvoorbeeld..quote:En als jij behoefte hebt aan het constant aanhalen van ex-vriendjes en ik genoeg heb aan mijn vriendin, vraag ik me ernstig af wie hier de 'onzekere' is.
Het is nogal simpel om te achterhalen wie van ons gelijk heeft. Kijk naar hoeveel mensen in het algemeen nog op een vriendschappelijke basis contact hebben met hun ex(en). Zullen vast wel onderzoeken naar gedaan zijn.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:32 schreef Koettie het volgende:
[..]
'Bewijzen' dat het onzin is. Ik ken meer dan genoeg mensen die vriendschappelijk omgaan met hun ex. Je hebt mogelijk jaren gedeeld waarom meteen hardcore dumpen? Jouw situatie doorstampen is wel oké natuurlijk, geen nuance
Omdat niet alle mensen zitten te wachten om hun partner te delen met iemand waar hij/zij 'jaren mee heeft gedeeld'.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:32 schreef Koettie het volgende:
[..]
'Bewijzen' dat het onzin is. Ik ken meer dan genoeg mensen die vriendschappelijk omgaan met hun ex. Je hebt mogelijk jaren gedeeld waarom meteen hardcore dumpen? Jouw situatie doorstampen is wel oké natuurlijk, geen nuance
Toevallig net gedaan want hij is al drie weken op vakantie. Maar ik geef toe, dat is niet 'gewoon'. :p Dus die punten krijg je er gratis bij van me. Maar goed, dat is puur vriendschappelijk, ik weet Niet hoe dat bij TS is. Maar dat hele je kan vrienden zijn daar krijg ik het vliegen schijt vanquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:34 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Het is nogal simpel om te achterhalen wie van ons gelijk heeft. Kijk naar hoeveel mensen in het algemeen nog op een vriendschappelijke basis contact hebben met hun ex(en). Zullen vast wel onderzoeken naar gedaan zijn.
En om je een stapje voor te zijn: ja ze zijn er. Dat is voor iedereen duidelijk. Het gaat erom of het enigszins normaal is.
En je kan je ook afvragen: zou jij je ex waarmee je bevriend bent vragen of hij je heeft gemist via whatsapp?
Die punten had ik al, maar probeerde je me af te pakkenquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:37 schreef Koettie het volgende:
[..]
Toevallig net gedaan want hij is al drie weken op vakantie. Maar ik geef toe, dat is niet 'gewoon'. :p Dus die punten krijg je er gratis bij van me. Maar goed, dat is puur vriendschappelijk, ik weet Niet hoe dat bij TS is. Maar dat hele je kan vrienden zijn daar krijg ik het vliegen schijt van
Je ex vragen of hij haar mist is extreem ongepast en vreemd.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:33 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Twee berichten noemt TS, dus dat lijkt me vooralsnog verre van constant. Als het wel constant zou zijn, ja dan is het zeker weten tijd voor een goed gesprek ja.
[..]
Hoeft geen onzekerheid te zijn, kan ook met (gebrek aan) closure te maken hebben bijvoorbeeld..
Nee, dat zeg ik dus niet. En als zij zo een tekst verstuurt, dan is dat niet zijn onzekerheid en binnen een monogame relatie gewoon een legitieme klacht, die besproken dient te worden.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:17 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Je moet ook kijken wat er in de WA staat hé. Op deze manier kan een meid tegen een andere jongen zeggen dat ze hem graag wil neuken en ben je onzeker als je erover klaagt![]()
quote:Dat jij zo onzeker bent, is niet haar pakkie-an hè.
Ga niet de jaloerse pik uithangen
Dat kan misschien ook wat duidelijker maken dat dit soort dingen gewoon besproken kunnen worden, zonder dat jouw persoonlijke issues zoals onzekerheid aangewakkerd worden..
Zoals aangegeven, gewoon een gesprek aan gaan. Om die tekst, niet omdat je denkt dat je vriendin haar ex nooit meer mag contacten omdat ze jou nu heeft.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:26 schreef jodelahity het volgende:
Dus wat moet men doen als men een whatsapp bericht leest van zijn vriendin waarvan je kan denken dat ze mogelijk weer naar haar ex hunkert?
Of nog steeds gewoon niet onzeker zijn? Dat blijft je antwoord of?
Edit: hij vroeg zich dat af omdat hij dat al had gelezen. Als hij niet zo'n stomme vraag van haar had gezien had hij die vraag niet gesteld waar jij nu telkens op doorgaat. Terwijl het heel normaal van hem was om dat zo te melden.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:51 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Zoals aangegeven, gewoon een gesprek aan gaan. Om die tekst, niet omdat je denkt dat je vriendin haar ex nooit meer mag contacten omdat ze jou nu heeft.
quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:54 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Ja heel lollig en waar gaf TS aan dat ze dat niet mocht.
Zie reeactie #26quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:18 schreef Anonymous030 het volgende:
[..]
Welke zaken als het al een jaar geleden is? En hun sociale kringen ook niet mengen voor de rest.. Vind het gewoon vreemd dat ze contact houdt, ze heeft mij nu toch? En ik ga haar zeker confronteren, maar vind het ook enigszins ook jammer dat ze het niet uit zichzelf doet.
Ja die reactie komt ook nadat hij die reactie al gelezen had héquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:59 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
[..]
Zie reeactie #26
Het dik gedrukte was waar ik op reageerde. Het verwijst naar het hebben van contact in het algemeen en niet naar de specifieke tekst van het twijfelachtige berichtje in het bijzonder.
En je punt daarmee is?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 22:59 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Ja die reactie komt ook nadat hij die reactie al gelezen had hé
Dan heb ik dat causale verband over het hoofd gezien, ik ga inderdaad af op wat hij letterlijk neerzet en dat was een zinnetje over het contact in het algemeen. Nergens geef ik aan dat TS niet onzeker mag zijn, ik geef wel aan dat zijn onzekerheid niet haar pakkie-an is en dat is iets anders.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 23:04 schreef jodelahity het volgende:
Dus voor als je het niet snapt. Het gaat om de INHOUD van dat bericht. Als zij had gevraagd "hoe gaat het"? Had TS geen probleem ermee gehad. Maar ze vraagt nogal andere dingen. En daardoor gaat hij twijfelen.
Alleen zeg ik niet dat hij niet onzeker mag zijn of zo mag denken. Ik zeg dat hij er beter geen eisen aan hangt, omdat zij hem nu toch al heeft.quote:Dan krijgt hij jouw gelul over onzekerheid en dat hij vanwege dat woordnazi gedeelte door jou dus eigenlijk niet zo moet denken. Terwijl het heel terecht is dat hij ermee zit en wantrouwig is. Je gaat daar helemaal aan voorbij omdat je blijkbaar niet begrijpt dat TS rekening houdt met de inhoud van de tekst die zij stuurde.
Of hij al dan niet terecht emotioneel reageert met zo een zin, maakt het nog geen nuttig uitgangspunt. Misschien verwees ik daar ook naar met onzekerheid is een slechte raadgever, net zoals jij nu vanuit een emotie reageert en dingen invult die ik zou denken..quote:En jij reageert op die zin terwijl hij die opstelde nadat hij dus wist hoe zij contact had met haar ex. Als het normaal contact was had hij die zin niet zo neergezet. Maar jij leest het en denkt van 'nou, hij let dus alleen daarop' terwijl jij diegene bent die het in dit geval juist niet begrijpt.
Het is wel haar pakkie-an. Ze weet heel erg goed hoe dergelijk gedrag werkt naar haar nieuwe 'liefde'. Vertrouwen maak je, die is niet vanzelfsprekend. Zeker niet bij relaties.quote:ik geef wel aan dat zijn onzekerheid niet haar pakkie-an is en dat is iets anders.
Toch is het wel zo interessant voor TS om te weten of jouw "She goes" ook voor TS is om te weten.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:13 schreef Nieuwschierig het volgende:
Is she stays, she stays.
If she goes, she goes...
Wat doe je er aan, deur op slot?
Dit...quote:Op woensdag 19 augustus 2015 20:27 schreef EggsTC het volgende:
Zowel ik als m'n huidige vriendin whatsappen met ex.
Maar nee, vragen of je "t gemist hebt" is wel fout idd.
Hier ook. Stelletje vreemdgangers dat we zijn.quote:Op woensdag 19 augustus 2015 20:27 schreef EggsTC het volgende:
Zowel ik als m'n huidige vriendin whatsappen met ex.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |