abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155247798
Ok, alsof de bevolking wat te zeggen heeft :') Slappe zakken hier
  zaterdag 15 augustus 2015 @ 21:33:35 #202
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_155247938
quote:
14s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 20:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Mooie cirkelredenering, maar een slechte argumentatie.
zie 2 posts hierboven.
Ze hebben niks te zoeken in Europa, omdat hun leven niet in gevaar was in Syrië. Ook de mooie praatjes van familie hier lokt ze.

[ Bericht 2% gewijzigd door Manke op 15-08-2015 21:41:49 ]
pi_155248242
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:33 schreef Manke het volgende:

[..]

zie 2 posts hierboven
TPO is nou niet echt een objectief en betrouwbaar medium.
  zaterdag 15 augustus 2015 @ 21:42:42 #204
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_155248286
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:41 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

TPO is nou niet echt een objectief en betrouwbaar medium.
die bestaan niet :)
pi_155248330
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:42 schreef Manke het volgende:

[..]

die bestaan niet :)
Dus neem je hetgeen dat op een site die nog achterlijker is dan GeenStijl wordt geschreven maar voor waar aan? :') :D
pi_155248363
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:02 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Voor je het weet gaan wij massaal met rubberbootjes naar Libië :')

Hoe is het draagvlak voor vluchtelingen uit Europa in Libië eigenlijk?
Iedereen is er welkom.
  zaterdag 15 augustus 2015 @ 21:46:26 #207
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_155248401
quote:
14s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:44 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Dus neem je hetgeen dat op een site die nog achterlijker is dan GeenStijl wordt geschreven maar voor waar aan? :') :D
ieder z'n dagelijkse portie confirmation bias :P

Nooit eerder gehoord van tpo. Dus ze vertellen leugens?
pi_155248409
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:29 schreef vigen98 het volgende:
Ok, alsof de bevolking wat te zeggen heeft :') Slappe zakken hier
Hoe bedoel je dat?

Als je bedoelt dat we alles maar slikken van onze overheid, dan heb je wel gelijk ja.
pi_155248870
quote:
13s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 16:04 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Gewoon een veredelde kansarme dus.
Vind dat we jou gewoon weg moeten sturen naar een oorlogsgebied ofzo, dit land gaat kapot aan profiteurs als jij.
Ik profiteer nergens van Guusje. :) Mijn ouders kunnen makkelijk voor mijn onderhoud betalen, toch kies ik ervoor om mee te helpen. Dat gaat echter niet door wanneer ik nog meer zou moet afgeven.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_155249013
oeps verkeerde topic
  zaterdag 15 augustus 2015 @ 22:13:08 #211
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_155249218
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 21:22 schreef Manke het volgende:
Wat vluchtelingen?
http://nieuws.tpo.nl/2015(...)r-leven-gevaar-liep/

‘Europa is niet veiliger dan Turkije, maar gewoon beter voor ons’
So? Syriërs worden erkend als vluchtelingen, dat ze via Turkije komen heeft daar geen invloed op. De regel dat een vluchteling in het eerste land asiel moet aanvragen geldt enkel binnen de EU.
are we infinite or am I alone
  zaterdag 15 augustus 2015 @ 22:32:43 #212
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_155249817
Voor wie vluchten ze nou? Isil of assad en vriendjes? Beiden hadden allang verleden tijd kunnen zijn.
pi_155250224
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 15:08 schreef Alvi het volgende:

[..]

Valt wel mee, zie hier nog geen lijken in de straten liggen welke zijn omgekomen door de honger.
Ah, dus dat is de nieuwe norm, zolang wij hier nog niet omkomen is iedereen welkom.

Ik snap niet wat dat toch is met mensen die zo graag alle ellende van de wereld naar zich toehalen. Neem ze dan ook maar in je eigen huis op. Ik weet van nu toch wel een aantal mensen die zich met asielzoekers bezighouden dat de mening toch wel enigszins is bijgesteld.

Eerst waren ze allemaal zo zielig volgens die mensen, later bleek dat ze toch wel veeleisend waren voor asielzoekers. O.a. huizen weigeren omdat de plaats niet goed genoeg voor je is. En ze komen er nog mee weg ook.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
pi_155250318
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 22:32 schreef Manke het volgende:
Voor wie vluchten ze nou? Isil of assad en vriendjes? Beiden hadden allang verleden tijd kunnen zijn.
Een smerige proxy oorlog. Europa moet ze in principe doorsturen naar Amerika, dan is het snel over met IS en Assad.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
pi_155250481
Als het aan mij ligt stoppen we gewoon met alle voorzieningen voor asielzoekers, geen bed, bad, brood en zakgeld meer.

Want waarom reizen de asielzoekers van Turkije, Griekenland of de Balkan naar Nederland, Duitsland of Zweden? Gewoon op zoek naar welvaart, hoewel dit begrijpelijk is, is het natuurlijk ook begrijpelijk dat de gemiddelde Nederlander hier schoon genoeg van heeft.
pi_155250686
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 22:13 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

So? Syriërs worden erkend als vluchtelingen, dat ze via Turkije komen heeft daar geen invloed op. De regel dat een vluchteling in het eerste land asiel moet aanvragen geldt enkel binnen de EU.
Ja in Griekenland dus.. Maar dat doet het overgrote deel niet..
  zondag 16 augustus 2015 @ 00:22:00 #217
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_155253120
Eerste stop voor de Syriërs is Turkije waar het prima te doen is qua veiligheid. Alleen dan worden de mensen uitgebuit voor veel te lage loontjes en het is er bijna niet te doen om rond te komen. Niet gek om dan naar Europa over te komen waar een uitgebreid sociaal vangnet bestaat. Geef ze eens ongelijk. In hun positie zou ik het ook proberen. Ze zullen wel denken, wij zijn gekke Henkie niet.

Is het rechtvaardig? In het diepste van mijn hart gun ik natuurlijk iedereen genoeg om van te eten. Maar we kunnen niet iedereen opvangen, althans, niet maar iedereen de uitkering in duwen. Gezinshereniging in de huidige vorm stoppen zou een oplossing kunnen zijn, hier het geld verdienen en dan naar de plek sturen waar je familie veilig is voor oorlog. Genoeg eigen verdiensten verkrijgen binnen een bepaalde periode (tijdelijke werkvergunningen van een aantal jaar), of een studie volgen, en anders het land uit. Pas als je genoeg verdient en een vaste baan hebt, is gezinshereniging mogelijk. Geldt voor de gewone inwoners van Nederland ook. Gericht gekwalificeerde personen binnenhalen, artsen enzo (aan de Syriërs heb je dan gemiddeld genomen best aardige lui). Meer op merites beoordelen. Past prima binnen het neoliberale straatje dat nu over de wereld heerst. En nou echt eens werk maken van gelijktrekken van de beoordelingsgronden en uitkeringen in de Schengenzone, zo moeilijk moet het toch niet zijn om iedere vluchtelingen een percentage van het BBP dan wel bestaansminimum af te spreken als uitkering? Eén Europa is nog heel ver weg, en onze onwil bijt onszelf in de staart. Niet te geloven.

En de echt verstandige mensen op lange termijn, lees links, kunnen eens goed nadenken hoe de wereldgemeenschap ervoor kan zorgen dat Mali, Eritrea, Syrië, Afghanistan e.d. weer zo opgebouwd kunnen worden dat de mensen op eigen kracht het land kunnen vormgeven i.p.v. te moeten vluchten voor armoede of oorlog of ander ongemak. Want de neocon-politiek van de laatste 15 jaar heeft op dat vlak weinig goeds gebracht.

[ Bericht 8% gewijzigd door Andromache op 16-08-2015 00:30:43 ]
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_155260586
25 vluchtelingen gevonden op zeiljacht in IJmuiden

Op een zeiljacht in de haven van IJmuiden zijn vanmiddag 25 vermoedelijk illegale mannen en vrouwen in de kajuit gevonden.

Waarschijnlijk wilde de groep naar Engeland varen. Twee Nederlandse mannen die ook op het schip zaten, zijn aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Zij zitten vast.

Het gaat volgens de marechaussee om elf mannen uit Albanië en veertien mannen en vrouwen uit Vietnam. 'Dat is de nationaliteit die ze opgegeven hebben. Maar sommigen hadden geen paspoort, dus we weten nog niet of het klopt.'
http://www.parool.nl/paro(...)ht-in-IJmuiden.dhtml

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_155260617
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2015 22:51 schreef luxerobots het volgende:
Als het aan mij ligt stoppen we gewoon met alle voorzieningen voor asielzoekers, geen bed, bad, brood en zakgeld meer.

Want waarom reizen de asielzoekers van Turkije, Griekenland of de Balkan naar Nederland, Duitsland of Zweden? Gewoon op zoek naar welvaart, hoewel dit begrijpelijk is, is het natuurlijk ook begrijpelijk dat de gemiddelde Nederlander hier schoon genoeg van heeft.
Als het aan mij ligt stoppen we gewoon met alle voorzieningen voor werkelozen, geen bed, bad, brood en zakgeld meer.
Want waarom houden ze hun hand op? Gewoon op zoek naar welvaart, hoewel dit begrijpelijk is, is het natuurlijk ook begrijpelijk dat de gemiddelde Nederlander hier schoon genoeg van heeft.
pi_155260667
quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2015 12:10 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Als het aan mij ligt stoppen we gewoon met alle voorzieningen voor werkelozen, geen bed, bad, brood en zakgeld meer.
Want waarom houden ze hun hand op? Gewoon op zoek naar welvaart, hoewel dit begrijpelijk is, is het natuurlijk ook begrijpelijk dat de gemiddelde Nederlander hier schoon genoeg van heeft.
Je probeert er een grap van te maken, terwijl wij nu werklozen en kansarmen importeren. Over het groter maken van problemen gesproken.
pi_155260800
quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2015 12:13 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Je probeert er een grap van te maken,
Nee, ik denk dat het tijd is dat we onze visie op medemenselijkheid herijken. Wordt 'krijg de tyfus maar, niet mijn probleem' de nieuwe norm, dan wil ik wel graag de dik 600 euro die ik per maand via inkomstenbelasting alleen al betaal aan de sociale zekerheid in mijn zak houden.
pi_155261534
quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2015 12:13 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Je probeert er een grap van te maken, terwijl wij nu werklozen en kansarmen importeren. Over het groter maken van problemen gesproken.
We importeren mensen die hulp nodig hebben. Dat er ook mensen tussen zitten wier leven geen gevaar loopt, doet daar niets aan af.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_155261661
quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2015 00:22 schreef Andromache het volgende:
Eerste stop voor de Syriërs is Turkije waar het prima te doen is qua veiligheid. Alleen dan worden de mensen uitgebuit voor veel te lage loontjes en het is er bijna niet te doen om rond te komen. Niet gek om dan naar Europa over te komen waar een uitgebreid sociaal vangnet bestaat. Geef ze eens ongelijk. In hun positie zou ik het ook proberen. Ze zullen wel denken, wij zijn gekke Henkie niet.

Is het rechtvaardig? In het diepste van mijn hart gun ik natuurlijk iedereen genoeg om van te eten. Maar we kunnen niet iedereen opvangen, althans, niet maar iedereen de uitkering in duwen. Gezinshereniging in de huidige vorm stoppen zou een oplossing kunnen zijn, hier het geld verdienen en dan naar de plek sturen waar je familie veilig is voor oorlog. Genoeg eigen verdiensten verkrijgen binnen een bepaalde periode (tijdelijke werkvergunningen van een aantal jaar), of een studie volgen, en anders het land uit. Pas als je genoeg verdient en een vaste baan hebt, is gezinshereniging mogelijk. Geldt voor de gewone inwoners van Nederland ook. Gericht gekwalificeerde personen binnenhalen, artsen enzo (aan de Syriërs heb je dan gemiddeld genomen best aardige lui). Meer op merites beoordelen. Past prima binnen het neoliberale straatje dat nu over de wereld heerst. En nou echt eens werk maken van gelijktrekken van de beoordelingsgronden en uitkeringen in de Schengenzone, zo moeilijk moet het toch niet zijn om iedere vluchtelingen een percentage van het BBP dan wel bestaansminimum af te spreken als uitkering? Eén Europa is nog heel ver weg, en onze onwil bijt onszelf in de staart. Niet te geloven.

En de echt verstandige mensen op lange termijn, lees links, kunnen eens goed nadenken hoe de wereldgemeenschap ervoor kan zorgen dat Mali, Eritrea, Syrië, Afghanistan e.d. weer zo opgebouwd kunnen worden dat de mensen op eigen kracht het land kunnen vormgeven i.p.v. te moeten vluchten voor armoede of oorlog of ander ongemak. Want de neocon-politiek van de laatste 15 jaar heeft op dat vlak weinig goeds gebracht.
Dit was een aardig betoog totdat je begon over 1 Europa. Uitkeringen in de Schenzone gelijk trekken? Ben je helemaal gek geworden. Denk maar niet dat de rest de uitkeringen naar ons niveau brengt. Nee, wij gaan dan keihard omlaag.

Ik hoop van harte dat de lidstaten het ikke ikke ikke principe blijven verdedigen. Dat is wat tussen ons en anarchie staat.
pi_155261788
Terecht. Op termijn komen alle problemen uit ontwikkelingslanden ook hier heen. Het ligt namelijk niet aan de ligging van die landen, maar aan de mensen die er wonen. Door ze hier heen te halen, ontstaat hier hetzelfde. Je ziet het al aan de vele vechtpartijen in ACZ's en onbeheersbare wijken.

Daarnaast is het woord "vluchtelingen" niet het juiste woord. Hooguit asielzoekers. Met vluchten heeft dit weinig te maken. Deze mensen zijn al door vele veilige landen gekomen. Er zijn maar weinig asielzoekers die rechtstreeks van een onveilig land naar Nederland zijn gekomen.

Er is maar één oplossing: Grenzen dicht, alle boten terug en opvang in de regio (kan het budget van ontwikkelingshulp voor gebruikt worden).
pi_155261814
quote:
1s.gif Op zondag 16 augustus 2015 12:58 schreef Confetti het volgende:

[..]

Dit was een aardig betoog totdat je begon over 1 Europa. Uitkeringen in de Schenzone gelijk trekken? Ben je helemaal gek geworden. Denk maar niet dat de rest de uitkeringen naar ons niveau brengt. Nee, wij gaan dan keihard omlaag.

Ik hoop van harte dat de lidstaten het ikke ikke ikke principe blijven verdedigen. Dat is wat tussen ons en anarchie staat.
Inderdaad. Schengen zou opgezegd moeten worden, of nog beter vervangen door een Schengen 2.0: Volledige 100% grenscontroles weer invoeren voor personen, maar wel visumvrij reizen. Daar Rusland en Oekraïne ook bij betrekken zodat er een groot visum vrij gebied ontstaat voor Europeanen, maar wel met persoonscontrole.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')