Ik heb uiteindelijk de Nanoxia Deep Silence 5 gekocht en die bevalt ook uitstekendquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 19:15 schreef Slip het volgende:
[..]
De Phanteks Enthoo Pro: bevalt mij goed
Geef aan mij.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik wou vorige week weer spacekoekjes halen, maar door gedoe met politie bla bla mochten ze alleen nog maar cake verkopen.
Nu heb ik dus 4 spacemuffins gekocht, maar het grote nadeel is dat deze veel minder lang houdbaar zijn dan de koekjes.
Eigenlijk moeten ze binnen een week op (vanaf nu gerekend, misschien kan ik ze iets langer bewaren maar ja...), maar heb vandaag eigenlijk geen zin om te spacen maar het is ook weer zonde als ik ze straks weer moet weggooien.
Dus nu eten of toch nog even wachten? moeilijk moeilijk...
Jij bent nog minderjarig, dan zou ik volgens mij meerdere wetten moeten overtredenquote:Op woensdag 4 november 2015 17:50 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Geef aan mij.
Pasta of rijst vanavond?
Ik ben midden 20.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:52 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jij bent nog minderjarig, dan zou ik volgens mij meerdere wetten moeten overtreden
edit: rijst, want pasta
Hebben ze in Vermillion City geen coffeeshops dan?quote:
Pasta.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:50 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Geef aan mij.
Pasta of rijst vanavond?
Wachten, het is zonde als je er geen zin in hebt. Wanneer heb je ze precies gekocht?quote:Op woensdag 4 november 2015 17:58 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hebben ze in Vermillion City geen coffeeshops dan?
En nu weet ik nog steeds niet of ik vanavond al moet spacen of of ik toch beter kan wachten![]()
Afgelopen vrijdag, ze kwamen direct uit de vriezer dus zijn in principe niet al oud gekochtquote:Op woensdag 4 november 2015 18:00 schreef kuolema het volgende:
[..]
Wachten, het is zonde als je er geen zin in hebt. Wanneer heb je ze precies gekocht?
Hoeveel heb je er nog?quote:Op woensdag 4 november 2015 18:04 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Afgelopen vrijdag, ze kwamen direct uit de vriezer dus zijn in principe niet al oud gekocht
Ik heb er vier nu gehaald. Wou eigenlijk zes halen, maar bedacht me en kocht er minder toen ik hoorde dat de muffins minder lang houdbaar waren. Ze hebben volgens de shopeigenaar wel eenzelfde werking als de koekjes die ze hiervoor verkocht.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:19 schreef kuolema het volgende:
[..]
Hoeveel heb je er nog?
Je kunt er desnoods ook twee per dag nemen, of twee tegelijk.
Lastig. Ik zou zelf wel gaan.quote:Op zondag 29 november 2015 13:18 schreef magnetronkoffie het volgende:
Wel of niet sinterklaas bij mijn zus vieren aankomend weekend?
Voordelen: Ik krijg gratis cadeau's (ze wouden een lijstje van 3 cadeau's hebben, dus heb 3x sokken gevraagd, zo!), gratis eten, gratis drank en kan m'n verwarming lekker een nachtje uit laten staan.
Nadelen: Moet ik al die kutgedichten gaan voorlezen die o zo grappig zijn en me vol goed moed zouden moeten laten voelen terwijl de werkelijkheid gewoon veel kutter is.
Als ik niet ga en ze wordt boos, dan kan dat gevolgen hebben voor m'n toekomst en dan gaat m'n trip naar de waarschijnlijk laatste verjaardag van m'n vader niet door waardoor ik ook nog eens een andere manier moet bedenken om weer te stoppen met roken.
Als ik wel ga, dan ga ik er denk ik niet vrolijker op worden want ik zie de discussies al voor me dat ze me dan gaan proberen te helpen door een eindeloze rij open deuren in te trappen (want ze begrijpen me toch niet en naar me luisteren doen ze niet) waarna m'n geduld op een gegeven moment op is en ik vervolgens weer de verwijten zal gaan krijgen dat ik flauw ben en vanaf daar gaat het bergafwaarts.
Als m'n zusje toch komt, dan moet ik een takke-end lopen naar de bushalte zodat ik kilometers verderop de trein kan pakken..gaat leuk worden met drie overstappen op pakjesavond want ik krijg al kokhalsneigingen als ik aan haar aanwezigheid denk.
En natuurlijk moet ik urenlang vrolijk doen voor de kinderen en moet ik de dagen daarna weer gaan leegplannen zodat ik weer kan uitbrakken.
Reeds opgelost: Moet dan eigenlijk voor ¤15 aan cadeau's kopen, maar dat ga ik lekker niet doen (heb ik al aangegeven maar of ze geluisterd hebben?...).
Dat tweede. Kun je je morgen klem zuipen om te vieren dat je de deadline hebt gehaaldquote:Op zondag 29 november 2015 13:52 schreef Hammer-of-Thor het volgende:
Ga ik vanavond tyfusveel bier zuipen en m'n deadline maar falen.
Of doe ik het rustig aan met drinken en werk ik als ik thuis ben nog een nachtje door.
Eerst eten.quote:Op zondag 29 november 2015 16:26 schreef Gary_Oak het volgende:
Eten en daarna huiswerk? Of andersom?
Ik twijfel nog steeds (en het ene moment neig ik meer naar wel gaan en het volgende naar niet gaan), maar over de gehele linie gesproken neig ik toch ietsje meer naar een wel gaan, ook omdat dat achteraf minder gezeik oplevert (in de zin dat ik dingen kapot ga maken).quote:Op zondag 29 november 2015 16:16 schreef kuolema het volgende:
[..]
Lastig. Ik zou zelf wel gaan.
Misschien kun je wat voorwaarden stellen om te komen? Bijvoorbeeld dat je maximaal .. uur blijft, dat er niet gesproken gaat worden over jouw persoonlijke situatie.
En tussendoor af en toe een rondje lopen buiten zodat je een beetje tot rust kunt komen.
Je zus financiert de trip naar je vader?
Eerst eten idd.quote:Op zondag 29 november 2015 16:26 schreef Gary_Oak het volgende:
Eten en daarna huiswerk? Of andersom?
Gewoon nieuwe kopen man. Neurotisch blijven downloaden, hamsteren en verzamelenquote:Op woensdag 9 december 2015 18:07 schreef Gary_Oak het volgende:
Mijn HDD raakt vol: nog 'slechts' 400 GB, maar ik download superveel. Twijfel of ik mijn downloadgedrag moet aanpassen of een nieuwe HDD kopen die twee keer zo groot is: 4 TB. Dat wordt dan wel ruim 200 euro (wil een WD Black), dus echt een hap uit m'n budget voor de feestdagen.En dan twijfel ik nog of ik niet meteen voor de grootste capaciteit van 6 TB moet gaan.
quote:Op woensdag 9 december 2015 18:12 schreef MAHL het volgende:
[..]
Gewoon nieuwe kopen man. Neurotisch blijven downloaden, hamsteren en verzamelenJe serie-, muziek-, game,- film- en pornocollectie moet natuurlijk wel continue aangevuld blijven worden.
En dit past beter in het Fok! wanhopige opmerkingen topicquote:Op zondag 16 augustus 2015 12:09 schreef 24Fan het volgende:
Bovenste, past beter bij je naam qua kleur.
Wel eens aan cloud opslag gedacht? Google drive, dropbox etc?quote:Op woensdag 9 december 2015 18:07 schreef Gary_Oak het volgende:
Mijn HDD raakt vol: nog 'slechts' 400 GB, maar ik download superveel. Twijfel of ik mijn downloadgedrag moet aanpassen of een nieuwe HDD kopen die twee keer zo groot is: 4 TB. Dat wordt dan wel ruim 200 euro (wil een WD Black), dus echt een hap uit m'n budget voor de feestdagen.En dan twijfel ik nog of ik niet meteen voor de grootste capaciteit van 6 TB moet gaan.
Eerst zuipen en daarna shoarma bestellen.quote:Op zondag 29 november 2015 16:26 schreef Gary_Oak het volgende:
Eten en daarna huiswerk? Of andersom?
Die kruimels zijn het lekkerste van de hele taart, dus die keuze lijkt me niet zo moeilijk.quote:Op maandag 14 december 2015 20:10 schreef Skeletor. het volgende:
Punt appeltaart of een punt appelkruimeltaart?
quote:Op maandag 14 december 2015 20:22 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Die kruimels zijn het lekkerste van de hele taart, dus die keuze lijkt me niet zo moeilijk.
Gaat niet zo makkelijk met anderhalve TB aan data.quote:Op maandag 14 december 2015 16:02 schreef KimJong-un het volgende:
[..]
Wel eens aan cloud opslag gedacht? Google drive, dropbox etc?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |