Is die niet al van ellende omgevallen?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 11:39 schreef emil23 het volgende:
[..]
Die roestige looping star wordt langzamerhand een echte thrill-ride
Oude afgeschreven meuk, enkel nog leuk voor mensen met weinig geld of hele kleine kinderen..quote:
Al 8 jaar niet meerquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 06:50 schreef superniger het volgende:
Bestaat het land van Ooit nog? Met die mongoloïde clowntje.
Ben het er niet mee eens dat het vooral leuk is voor kinderen onder de twaalf, er zijn aardig wat attracties die niet spannend maar wel tof zijn; droomvlucht, piranha, fata morgana of villa volta maken het zeker waard om naar de efteling te gaan imho.quote:Op zondag 16 augustus 2015 19:30 schreef rssaftw het volgende:
Ik zou ALTIJD voor walibi gaan. Efteling is vooral leuk voor kinderen (<12). Walibi heeft veel achtbanen en veel meer attracties voor wat oudere mensen.
dat staat er relatief nog vrij strak bij als het al 8 jaar weg is.. de tuinier komt nog elke maand even gras bijknippen?quote:
het is tegenwoordig een openbaar park waarin je kan wandelen. in het kasteel wonen al jaren mensen anti kraak. en de gemeente onderhoudt het park, dus logisch dat het gras gemaaid is.quote:Op zondag 16 augustus 2015 21:54 schreef mschol het volgende:
[..]
dat staat er relatief nog vrij strak bij als het al 8 jaar weg is.. de tuinier komt nog elke maand even gras bijknippen?
Ziet er uit als een toffe locatie voor airsoft of mobiele laserquestquote:Op zondag 16 augustus 2015 21:54 schreef mschol het volgende:
[..]
dat staat er relatief nog vrij strak bij als het al 8 jaar weg is.. de tuinier komt nog elke maand even gras bijknippen?
We zijn vorig jaar in Duinrell geweest en achteraf gezien ook veel op kleine kinderen gericht. Het is naar mijn idee meer een doe-park geworden (wat overigens prima isquote:Op maandag 17 augustus 2015 09:01 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Ziet er uit als een toffe locatie voor airsoft of mobiele laserquest
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 21:42 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zo triest daar. Met dat park dreigden ouders de kids als ze vervelend waren op de achterbank onderweg naar de Efteling.
"Als jullie nu niet onmiddellijk normaal gaan doen, gaan we naar Land van Ooit hoor!"
ahh, dat verklaartquote:Op maandag 17 augustus 2015 08:49 schreef Coritchando het volgende:
[..]
het is tegenwoordig een openbaar park waarin je kan wandelen. in het kasteel wonen al jaren mensen anti kraak. en de gemeente onderhoudt het park, dus logisch dat het gras gemaaid is.
meer inof http://www.nrc.nl/inbeeld(...)der-kloontje-en-sap/
Tikibad voor kleine kinderen?quote:Op maandag 17 augustus 2015 09:04 schreef Meike26 het volgende:
[..]
We zijn vorig jaar in Duinrell geweest en achteraf gezien ook veel op kleine kinderen gericht. Het is naar mijn idee meer een doe-park geworden (wat overigens prima is) en ik heb mij dan vooral vermaakt met de rodelbaan en 1 of andere maffe (maar wel goede) achtbaan achterin het park. Tikibad en de glijbanen is ook op kleine kinderen gericht. Als volwassenen de snelle glijbanen afgaan = koppijn en rugpijn van het vele stuiteren.. Gaat echt TE hard en zowat gevaarlijk te noemen
Ben ook megafan van aquaparken en dat soort spul (gek dat we die in NL niet echt hebben, en dan niet over het weer mauwen want in Denemarken en Zweden (notabene) heb ik wel in aquaparken gelegen).quote:Op maandag 17 augustus 2015 14:42 schreef Meike26 het volgende:
Ik ben er ook gek op, op glijbanen maar bij 1 snelle glijbaan ging ik iets te hard door de bocht en stootte mijn tere hoofdje tegen de wand en raakte ik korte tijd bewusteloos. Er kwam naar mijn idee iets te snel een linkerbocht na een rechter bocht, waardoor je dus, als volwassene behoorlijk hard heen en weer word geslingerd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |