quote:
Op zaterdag 22 augustus 2015 14:21 schreef ikke_84 het volgende:Lang geleden (2009) gestopt met de pil en daarna hele lange en onregelmatige cyclussen gehad. Maar toen was de wens om zwanger te worden er nog niet dus dat was niet erg.
Toen we besloten om ervoor te gaan in 2013 had ik cyclussen van rond de 32-34 dagen en in 1x zwanger. Na de bevalling een spiraaltje genomen omdat de wens voor een 2e er bij mijn vriend niet was. Maar omdat mijn wens voor een 2e zo groot is en na wat emotionele gebeurtenissen t laatste half jaar is vriend om en heb ik mijn spiraaltje eruit laten halen. Na de eerste menstruatie was ik direct zwanger. Helaas is dat mis gegaan vorige week. Nu dus geen idee wat mijn cyclus gaat doen.
Ik weet wel dat ovulatietesten geen garantie geven maar dan weet je iig dat je een eisprong hebt en wanneer die is.
Och hé, wat verdrietig, ik had het nog niet gelezen, dat het vorige week misging...

Hoe voel je je nu? Vloei je nog of is dat al voorbij? Ik hoop dat je cyclus zich weer netjes gaat herstellen nu. Hoe voel je je verder? Zijn jullie er meteen klaar voor om verder te gaan?
Als je toch nog eerst even wat tijd nodig hebt, dan is het wellicht prettig om eest rustig te wachten wanneer je cyclus weer opgang is en dan pas echt er weer voor te gaan, gericht. Maar als je graag meteen verder wilt, dan kun je voor jezelf nagaan of je het prettig vind om ovutesten te doen. Je hebt dan meteen door zodra er weer een ovulatie aankomt en die kun je dan ook al meteen weer benutten (hoeft natuurlijk niet als je dat op dat moment toch niet wilt

).
Na mijn miskraam duurde het 2 maanden voor mijn cyclus weer opgang kwam. Wij hebben het eerst redelijk rustig afgewacht, niets met ovulatietesten, maar wel wanneer we vreeën, dat zonder protectie. Na de eerste keer ongesteld na de miskraam zijn we er weer echt voor gegaan.
Toen ik twee streepjes plaste daarna, was ik er eerst verdrietig van, ik dacht dingen als dat het vast weer niet goed zou gaan en zo. Ik heb het er toen, mede doordat ik opnieuw zwanger was, echt even goed uit kunnen huilen, het echt nog even goed kunnen verwerken, om me daarna weer vol goede moed in de nieuwe zwangerschap te storten. Ik denk dat dat laatste stukje verwerking echt pas kon toen ik opnieuw zwanger was.
the subtle art of gauging the mood of others, to read the atmosphere, and react appropriately