Niet de verkeerde Vlamingen aanspreken dan.... Je weet wel die groot-dietschlandtypes.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:06 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, ik hoef maar paar stappen te zetten, zit ik bij onze Vlaamse vrienden, die me wel asiel zullen verschaffen wrs....
Schorem..... jullie waren er toch altijd al ?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:05 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hoe dan ook, is er in heel Europa een collectieve woede ontstaan die nog altijd doorsuddert en op een dag tot explosie zal komen. Wat dit continent is aangedaan met het binnenhalen van al dat schorem,
Je speculeert net als Breivik op een fascistische revolutie ?quote:. Op een dag zal het gewreekt worden en er een burgeroorlog uitbreken. En dan is niemand meer veilig die daar ideologisch aan heeft meegewerkt!
Ja, klopt maar daar kun je wel makkelijk doen alsof je niet links bent. Als je ze maar verstaat en een beetje met ze mee lult op momenten dat dat nodig is. En die Vlamingen zijn sws niet zo recht in de leer altijd. Ander volk dan Hollanders.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:08 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Niet de verkeerde Vlamingen aanspreken dan.... Je weet wel die groot-dietschlandtypes.
Verhofstad lijkt me we ok... die beschermt wel een mede-europeaan.
insgelijks........ mensen weten weer wat een engerds er rondlopenquote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:11 schreef Villas__Rubin het volgende:
dj porny he's so horny come on get thi viiibbeeeeee
het was me een waar genoegen jullie te trollen.
Ga er maar vanuit dat er genoeg mensen echt zo denken ja. Ik liet ook gewoon even mijn schaduwkant de vrije loop.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:13 schreef Bluesdude het volgende:
insgelijks........ mensen weten weer wat een engerds er rondlopen
Je kan het nog wissen........quote:Op donderdag 6 augustus 2015 19:15 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat er genoeg mensen echt zo denken ja. Ik liet ook gewoon even mijn schaduwkant de vrije loop.
Want?quote:
Pacman is een in Ku KLux Klan gewaad verklede blanke man die een neger c.q. moslim probeert te pakken en dan daarna op te hangen, dus dat kan uiteraard niet.quote:
Opeten toch?quote:Op donderdag 6 augustus 2015 21:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Pacman is een in Ku KLux Klan gewaad verklede blanke man die een neger c.q. moslim probeert te pakken en dan daarna op te hangen, dus dat kan uiteraard niet.
Of een als Chinees vermomde blanke die de gekleurde medemens opeet.quote:Op donderdag 6 augustus 2015 21:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Pacman is een in Ku KLux Klan gewaad verklede blanke man die een neger c.q. moslim probeert te pakken en dan daarna op te hangen, dus dat kan uiteraard niet.
Het is jouw fantasie .. dus....... bah..... mijnheer policorgeestquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 10:36 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Of een als Chinees vermomde blanke die de gekleurde medemens opeet.
Alles kan, in de verwrongen en vooral policor geest.
Een open deur, maar wel op een treffende manier verwoord.quote:Op maandag 10 augustus 2015 09:02 schreef ThePlaneteer het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)e-was-fout~a4116152/
Dames en heren, onze zeikwereld.
Die picnicman overdreef, maar de columnist overdrijft ook in deze quote.quote:We zijn hard op weg van de samenleving een Safe Space te maken. Anders gezegd: de 'picnic' is geen op zichzelf staand geval.
Maar het is veelzeggend dat de Picnicbaas zelf heeft gezegd dat hij zijn bedrijf anders genoemd had als hij dit geweten had. Ik denk niet dat dat zo is, maar dat hij het zegt uit publicitaire overwegingen - maar het was een veel mooier statement geweest om te zeggen dat Leeuwin het verkeerd zag en de naam van zijn bedrijf gewoon geassocieerd moet worden met een mand lekker eten.quote:Op maandag 10 augustus 2015 10:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Die picnicman overdreef, maar de columnist overdrijft ook in deze quote.
Het tegendeel is eerder waar...... 95% van Nederland knapt af op dat picnicprotest.
Eerder zijn we hard op weg de andere kant op te hollen.
Is er echt 1 die gast, die denkt dat alle blanke afstammelingen van slavenhouders en notoire racisten zijn.quote:Op maandag 10 augustus 2015 10:50 schreef ThePlaneteer het volgende:
Check z'n Facebook ook, hij heeft gewoon een dagtaak aan racistische filmpjes zoeken... Gewoon een soort van verslaving ofzo. Hier kickt hij op.
Niet alleen dat, de negerzoen en de black bastard bbq laten zien dat hij in ieder geval gelijk heeft dat het geen losstaand geval is.quote:Op maandag 10 augustus 2015 11:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar het is veelzeggend dat de Picnicbaas zelf heeft gezegd dat hij zijn bedrijf anders genoemd had als hij dit geweten had. Ik denk niet dat dat zo is, maar dat hij het zegt uit publicitaire overwegingen - maar het was een veel mooier statement geweest om te zeggen dat Leeuwin het verkeerd zag en de naam van zijn bedrijf gewoon geassocieerd moet worden met een mand lekker eten.
Begrijp niet dat GL deze man nog handhaaft. Met "snotneus" Klaver hadden ze iig een mooi imago opgebouwd, door zo iets wordt het snel weer teniet gedaanquote:Op maandag 10 augustus 2015 10:50 schreef ThePlaneteer het volgende:
Check z'n Facebook ook, hij heeft gewoon een dagtaak aan racistische filmpjes zoeken... Gewoon een soort van verslaving ofzo. Hier kickt hij op.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |