quote:ZO VAAK NAAR DE FILM ALS U WILT!
Pathé heeft een ongelofelijk aanbod voor filmfans: Pathé Unlimited. Onbeperkt toegang tot alle reguliere filmvoorstellingen in alle Pathé bioscopen in Nederland.
DIRECT PROFITEREN VAN PATHÉ UNLIMITED
Schrijf u in bij de speciale Pathé Unlimited Balie in de bioscoop, betaal de eerste maand contant en u kunt direct gebruik maken van uw abonnement. Vergeet alleen niet uw legitimatiebewijs, bankpas en e-mailadres mee te nemen. Bij Pathé Spuimarkt kunt u zich alleen inschrijven bij de PUC-balie van 13:00 uur tot 18:15 uur.
GEEN ENTREEKOSTEN
Voor Pathé Unlimited betaalt u geen entreekosten. Dit aanbod geldt alléén als u voor de eerste keer abonnee wordt. Het abonnement heeft een minimale duur van 4 maanden.
dat was voor mij wel ideaal, 3 bioscopen waarbij 2 op loopafstand van elkaar..quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:09 schreef Deezertje het volgende:
Aloha nu ook al gespot. Moet me echt inhouden om Trainweck, Ted 2 en Aloha niet te kijken... want ik heb niet voor niks een PUC. Waar ik me wel aan erger is dat Pathe nog steeds trailers vertoont van films die niet gaan draaien in die bios. Aloha trailer draait volop in Arnhem maar hij gaat hier blijkbaar niet draaienNieuwe Arnhem eind dit jaar open dus dan 9 zalen en dus ook meer films. Manager zegt dat dit vanaf hoofdkantoor gaat, ze kijken nauwelijks of de film ook wel gaat draaien in de bios. Nu moet ik dus bij elke trailer die ik zie in de bios in de agenda op de Pathe site gaan controleren of ie ook wel in 'mijn' Pathe gaat draaien
Denk dus dat ik Aloha dit weekend maar kijk.... Blijft jammer dat er in de kleinere biossen wekelijks maar 1 film bijkomt en de rest van het land soms 6...
Ted 2 draait nu nog in VP maar wel iedere middag om half 5 zonder aansluiting van andere films
Tijdens mijn studentenov-tijd was dit ook geen probleem, uurtje in de trein voor een film. Zo unlimited is Pathe dus niet als niet iedere bios exact hetzelfde aanbod heeft, dat zeggen ze er niet bij, al is het maar op hele rare tijden etc. Steeds vaker merk ik dat films niet meer in alle bioscopen worden uitgebracht. Nu check ik eerst of een film als Aloha al op internet staat en dan stap ik dus ook niet meer de trein in om een andere Pathe te bezoeken.quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:11 schreef mschol het volgende:
[..]
dat was voor mij wel ideaal, 3 bioscopen waarbij 2 op loopafstand van elkaar..
2 prima films, heb genoten. Snap al die kritiek op Fantastic 4 niet.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 10:52 schreef jorienvdherik het volgende:
Ant-Man en Fantastic 4 deze week voor mij nog.
Hier (Groningen) draait ie nog 4 à 5 keer per dag (maar in de grootste zaal zaten misschien 5 personen naar de film te kijken). Maar al met al vond ik het wel een aardige film. Niet heel bijzonder, maar ook niet zo slecht als ik de reviews mag geloven. Then again: Terminator Genisys vond ik ook best leukquote:Op maandag 10 augustus 2015 13:15 schreef Deezertje het volgende:
FF draait blijkbaar extreem slecht want komende week is ie iedere dag alleen nog maar te zien om 21:45 uur... Ook ik skip hem wss nu hij bijna niet meer te zien is.
quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:09 schreef Deezertje het volgende:
Aloha nu ook al gespot. Moet me echt inhouden om Trainweck, Ted 2 en Aloha niet te kijken... want ik heb niet voor niks een PUC. Waar ik me wel aan erger is dat Pathe nog steeds trailers vertoont van films die niet gaan draaien in die bios. Aloha trailer draait volop in Arnhem maar hij gaat hier blijkbaar niet draaienNieuwe Arnhem eind dit jaar open dus dan 9 zalen en dus ook meer films. Manager zegt dat dit vanaf hoofdkantoor gaat, ze kijken nauwelijks of de film ook wel gaat draaien in de bios. Nu moet ik dus bij elke trailer die ik zie in de bios in de agenda op de Pathe site gaan controleren of ie ook wel in 'mijn' Pathe gaat draaien
Denk dus dat ik Aloha dit weekend maar kijk.... Blijft jammer dat er in de kleinere biossen wekelijks maar 1 film bijkomt en de rest van het land soms 6...
Ted 2 draait nu nog in VP maar wel iedere middag om half 5 zonder aansluiting van andere films
Door die eerste post dacht ik dat jouw Pathé die in Arnhem is. Maar in Arnhem draait FF nog gewoon 3 keer per dag.quote:Op maandag 10 augustus 2015 13:15 schreef Deezertje het volgende:
FF draait blijkbaar extreem slecht want komende week is ie iedere dag alleen nog maar te zien om 21:45 uur... Ook ik skip hem wss nu hij bijna niet meer te zien is.
Klopt. Ik heb het over komende week. Dus vanaf donderdag. Ja ik kan deze dagen niet, helaas. Dus hopen dat FF volgende week op betere tijden draait...quote:Op maandag 10 augustus 2015 17:54 schreef Max23 het volgende:
[..]
[..]
Door die eerste post dacht ik dat jouw Pathé die in Arnhem is. Maar in Arnhem draait FF nog gewoon 3 keer per dag.
Terminator vind ik sowieso goed vanwege jeugdsentiment.quote:Op maandag 10 augustus 2015 17:42 schreef JohnnyStardust het volgende:
[..]
Hier (Groningen) draait ie nog 4 à 5 keer per dag (maar in de grootste zaal zaten misschien 5 personen naar de film te kijken). Maar al met al vond ik het wel een aardige film. Niet heel bijzonder, maar ook niet zo slecht als ik de reviews mag geloven. Then again: Terminator Genisys vond ik ook best leuk
ik wist al dat bepaalde films in bepaalde bioscopen draaide, dit was/is zeer goed zichtbaar hier:quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 11:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tijdens mijn studentenov-tijd was dit ook geen probleem, uurtje in de trein voor een film. Zo unlimited is Pathe dus niet als niet iedere bios exact hetzelfde aanbod heeft, dat zeggen ze er niet bij, al is het maar op hele rare tijden etc. Steeds vaker merk ik dat films niet meer in alle bioscopen worden uitgebracht. Nu check ik eerst of een film als Aloha al op internet staat en dan stap ik dus ook niet meer de trein in om een andere Pathe te bezoeken.
Niet teveel blijven hangen in de T2 gedachte want eigenlijk is het daarna alleen maar minder geworden vind ik. Op misschien Terminator Salvation na.quote:Op maandag 10 augustus 2015 18:27 schreef 24Fan het volgende:
Terminator vind ik sowieso goed vanwege jeugdsentiment.![]()
Dat nummer blijft wel de hele dag in je kop hangen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Dat filmpje voorafgaand aan Inside Out trouwensGeweldig!
Oh zie nu dat dit alleen plaatjes zijn, maar het liedje is ook super leuk
Gokje op trainwreck.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 10:23 schreef Franktastic1984 het volgende:
Wat zou vanavond de sneak worden?
ik vond em echt een dieptepunt in de animated shorts van pixarquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Dat filmpje voorafgaand aan Inside Out trouwensGeweldig!
Oh zie nu dat dit alleen plaatjes zijn, maar het liedje is ook super leuk
En wat vond je dan een dieptepunt? Het verhaallijn,de animated shorts als geheel?quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 10:47 schreef mschol het volgende:
ik vond em echt een dieptepunt in de animated shorts van pixar
de animated short in zijn geheel..quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 11:52 schreef Iwanius het volgende:
[..]
En wat vond je dan een dieptepunt? Het verhaallijn,de animated shorts als geheel?
Als pixels gewoon 2d was gingen er nog wel mensen heen. Nu wacht ik wel op de webdl release..quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:54 schreef tcr het volgende:
Geinig om de verdeling in Utrecht zien. Vorige week was Ted nog in de grote zaal, zie nu voor volgende week weer MI: Rogue Nation er draaien. Dat is mooi, dan ga ik daar ipv moeilijk doen met de Pathé Arena (fiets ipv trein). En Pixels draait in een kleine zaal, gelijk door Pathé in de flop
Precies ik ookquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 17:13 schreef VKV het volgende:
Weet iemand de sneak van vanavond? Ik probeer te voorkomen dat ik bij Trainwreck zit want die heb ik al gezien..
Dat wordt kaartje voor wat anders kopen dus en dan pixels zienquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:36 schreef Deezertje het volgende:
Pixels gaat hier enkel in 3D draaien. Maandenlang stond er ook 2D, maar waarschijnlijk door tegenvallende verkopen proberen ze de cijfers op te krikken en er extra geld voor te vangen. Mij niet gezien.
Dat betwijfel ik, in 2d blijft het nog steeds een 13 in een dozijn Adam Sandler film.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 14:55 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als pixels gewoon 2d was gingen er nog wel mensen heen. Nu wacht ik wel op de webdl release..
Trainwreck.. aanrader!quote:Op donderdag 20 augustus 2015 23:54 schreef Kansenjongere het volgende:
Welke was het?
edit: dit sloeg nog op de sneak, ik lag wat posts achter
Aanrader? Kom opquote:
Als je Amy Schumer al bij voorbaat irritant vindt, moet je deze film ook niet gaan kijken natuurlijk.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:58 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Aanrader? Kom op
Die Amy Schuler is zo vreselijk irritant
Van Aloha vond ik het ook belachelijk, Hitman was in principe gewoon een film waarvan ik dacht dat ze m overal zouden gaan draaien.. en dan vinden ze t gek dat mensen gaan downloadenquote:Op donderdag 3 september 2015 09:35 schreef Deezertje het volgende:
Vinden jullie ook niet dat alle Pathe's gewoon alle films moeten draaien? Al is het dan maar één voorstelling per dag of week van een mindere film? Wekenlang trailers gezien van Hitman, ook in de biosagenda gezien... nu blijkt hij wederom niet in alle Pathe's te draaien. Ik heb een PUC, maar je kan dus lang niet alle films zien als Aloha, Hitman etc. als je buiten de Randstad woont! Maar ik las dat Pathe nadenkt over PUC-geldigheid bij Cinemec...
Mijn punt is ook: Pathe doet het voor als een onbeperkt pas, ALLE films kijken. Maar het ligt gewoon aan de plaats waar je woont helaas. Geen gelijk speelveld helaas wat dus één product zou moeten zijn. Net zoals dat je bij de super komt en die zegt: sorry, de mensen hier drinken al te veel bier, dus jij krijgt ook niks.quote:Op donderdag 3 september 2015 09:37 schreef daan1601 het volgende:
[..]
Van Aloha vond ik het ook belachelijk, Hitman was in principe gewoon een film waarvan ik dacht dat ze m overal zouden gaan draaien.. en dan vinden ze t gek dat mensen gaan downloaden
Ik ga ze ook zien juist om hoe slecht ze zijnquote:Op donderdag 3 september 2015 10:25 schreef Deezertje het volgende:
Van de vijf nieuwe films draait er hier maar één. Had graag Hitman en Knock Knock gezien..
Pathe beslist dat niet alleen, sommige distributeurs willen niet op Pathe omdat Pathe ze een slechte deal maakt, ze betalen niet de helft van het kaartje terug. Daarom zijn art house niet altijd interessant, ze halen de kopie er niet eens uit.quote:Op donderdag 3 september 2015 09:35 schreef Deezertje het volgende:
Vinden jullie ook niet dat alle Pathe's gewoon alle films moeten draaien?
Ik bedoel gewoon het zelfde aantal films per Pathe-bioscoop laten zien. Het is een landelijke keten, maar regionaal verschilt het aanbod. En dat is steeds vaker het geval helaas. Niet iedereen woont in de Randstad.quote:Op donderdag 3 september 2015 10:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Pathe beslist dat niet alleen, sommige distributeurs willen niet op Pathe omdat Pathe ze een slechte deal maakt, ze betalen niet de helft van het kaartje terug. Daarom zijn art house niet altijd interessant, ze halen de kopie er niet eens uit.
Logisch toch, in een studentenstad of een andere grote stad met expats komen andere mensen dan een kleine stad als haarlem.quote:Op donderdag 3 september 2015 10:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik bedoel gewoon het zelfde aantal films per Pathe-bioscoop laten zien. Het is een landelijke keten, maar regionaal verschilt het aanbod. En dat is steeds vaker het geval helaas. Niet iedereen woont in de Randstad.
dat regionale verschil komt door het aantal zalen, en (waarschijnlijk) de populariteit van de filmsquote:Op donderdag 3 september 2015 10:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik bedoel gewoon het zelfde aantal films per Pathe-bioscoop laten zien. Het is een landelijke keten, maar regionaal verschilt het aanbod. En dat is steeds vaker het geval helaas. Niet iedereen woont in de Randstad.
http://www.halloleeuwarde(...)zalen_naast_Harmoniequote:Op donderdag 3 september 2015 11:06 schreef mschol het volgende:
[..]
dat regionale verschil komt door het aantal zalen, en (waarschijnlijk) de populariteit van de films
begrijpelijk, maar meer afwisseling mag opzich wel bij de kleinere bioscopen
30x per week dezelfde film is ook niks..
Ik denk niet dat iemand (noch Pathé, noch de bezoekers) er blij van wordt als een bioscoop met 3 zalen elke week 40 verschillende films moet vertonen.quote:Op donderdag 3 september 2015 09:35 schreef Deezertje het volgende:
Vinden jullie ook niet dat alle Pathe's gewoon alle films moeten draaien? Al is het dan maar één voorstelling per dag of week van een mindere film? Wekenlang trailers gezien van Hitman, ook in de biosagenda gezien... nu blijkt hij wederom niet in alle Pathe's te draaien. Ik heb een PUC, maar je kan dus lang niet alle films zien als Aloha, Hitman etc. als je buiten de Randstad woont! Maar ik las dat Pathe nadenkt over PUC-geldigheid bij Cinemec...
Dat is waar, maar in Rotterdam draaien bv ook veel films niet, PAC films en daar is best wat ruimte voor.quote:Op donderdag 3 september 2015 18:16 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand (noch Pathé, noch de bezoekers) er blij van wordt als een bioscoop met 3 zalen elke week 40 verschillende films moet vertonen.
Welke bioscoop?quote:Op zondag 6 september 2015 12:37 schreef Deezertje het volgende:
Lekker op zondagmiddag naar de film... Draaien de populaire films pas vanaf 18.00uecht.. De programmeurs soms.
Tilburg dit geval. Snap het wel hoor.. Zondagmiddag familiedag etc..maar wij willen ook gewoon naar de filmquote:
Oh apart, is soms hier (Schouwburgplein) ook nog wel eens het geval maar de laatste tijd valt t wonderbaarlijk genoeg meequote:Op zondag 6 september 2015 12:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tilburg dit geval. Snap het wel hoor.. Zondagmiddag familiedag etc..maar wij willen ook gewoon naar de filmof uncle alleen in IMAX..
Tussen Arnhem en Nijmegen komt ook een Cinemec dit najaar... Die wordt volgens mij nóg groter dan Pathé Arnhem straks is. Hopelijk met 9 zalen ook betere programmering... nu weinig films en rare tijden.quote:Op woensdag 9 september 2015 11:18 schreef tcr het volgende:
Tijd dat Cinemec mee mag doen, dan krijgt Utrecht er deze maand een "Pathé" bij...
En als de ING dan weer rentepunten heeft voor een voucher ben ik erbij
Ai!quote:Op zaterdag 12 september 2015 21:30 schreef Deezertje het volgende:
http://www.telegraaf.nl/f(...)t_voor_A-Film__.html
Tja, de meeste films die ik heb overgeslagen dit jaar waren inderdaad van A-Film... Niet zulke beste filmkeuzes gemaakt dus.
Vind het vooral belachelijk dat de avondvoorstellingen in 3d zijn. Als je 2d wilt zien (of moet zien in mijn geval) ben je verplicht eind van de middag/begin van de avond te gaan.quote:Op zondag 13 september 2015 23:46 schreef Deezertje het volgende:
Volgens de Pathe site draaien zowel Maze Runner als Everest in 2D en 3D... maar ik zie vooralsnog alleen maar tickets met 3D. We zullen 't zienSteeds meer mensen weigeren 3D tegenwoordig, en Pixels draait bij sommige bioscopen wel gewoon in 2D... dus Pathe lijkt dan toch een keuze te hebben.
Hier draait Maze Runner 2D idd alleen donderdag nog een beetje goed om 18:30 uur, rest van de week is allemaal eerder idd..quote:Op dinsdag 15 september 2015 14:32 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Vind het vooral belachelijk dat de avondvoorstellingen in 3d zijn. Als je 2d wilt zien (of moet zien in mijn geval) ben je verplicht eind van de middag/begin van de avond te gaan.
zal ik maar niet over de 2d bril beginnen?quote:Op dinsdag 15 september 2015 15:11 schreef Deezertje het volgende:
Hi
[..]
Hier draait Maze Runner 2D idd alleen donderdag nog een beetje goed om 18:30 uur, rest van de week is allemaal eerder idd..
Everest draait enkel 3D en neig ik dus weer over te slaan1,50 is niet veel maar ik blijf het vaak nutteloos vinden dat 3D, hoewel bij Everest je wel een goed 3D-effect zou mogen verwachten...
Dat dus. Een film wordt ingekocht voor een x-aantal zalen van minimaal x-aantal stoelen en zo zijn er nog een hoop variabelen die bepalen of een bioscoop de film wel of niet krijgt.quote:Op donderdag 3 september 2015 11:06 schreef mschol het volgende:
[..]
dat regionale verschil komt door het aantal zalen, en (waarschijnlijk) de populariteit van de films
begrijpelijk, maar meer afwisseling mag opzich wel bij de kleinere bioscopen
30x per week dezelfde film is ook niks..
Wat heb ik daar in Delft aan?quote:Op dinsdag 15 september 2015 15:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat dus. Een film wordt ingekocht voor een x-aantal zalen van minimaal x-aantal stoelen en zo zijn er nog een hoop variabelen die bepalen of een bioscoop de film wel of niet krijgt.
Voor de Arnhemmers is het nog even wachten tot de pindakaaspot geopend wordt maar dan heb je ook een native Imax + Dolby Atmos zaal. Als ik de geluiden mag geloven de beste Imax-zaal van Pathé Nederland
Helemaal niks.quote:Op dinsdag 15 september 2015 15:32 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Wat heb ik daar in Delft aan?
Arnhem
Volgens Pathe 31 decemberquote:Op dinsdag 15 september 2015 23:34 schreef Dandilion het volgende:
Komt de film Legend over de Krays tweelingbroers nog in de bios?
2016???? Tsssss hij draait nu in Engeland. Ik denk dat er n foutje is gemaakt.quote:Op woensdag 16 september 2015 16:18 schreef Franktastic1984 het volgende:
[..]
Volgens Pathe 31 december
https://www.pathe.nl/film/21333/legend
Dat is gewoon een fake datum toch? Als-ie niet komt of nog niet bekend (net als The dictator)quote:Op woensdag 16 september 2015 20:08 schreef Dandilion het volgende:
[..]
2016???? Tsssss hij draait nu in Engeland. Ik denk dat er n foutje is gemaakt.
Klopt.quote:Op woensdag 16 september 2015 20:23 schreef roelvano het volgende:
[..]
Dat is gewoon een fake datum toch? Als-ie niet komt of nog niet bekend (net als The dictator)
Het zou best kunnen kloppen, in veel landen is ie uitgesteld vanwege films als The Martian, The Walk en waarschijnlijk ook Black Mass waarvan verwacht wordt dat die concurrentie opleveren in dezelfde doelgroep.quote:Op woensdag 16 september 2015 20:23 schreef roelvano het volgende:
[..]
Dat is gewoon een fake datum toch? Als-ie niet komt of nog niet bekend (net als The dictator)
whoa had jij er nog 1quote:Op dinsdag 22 september 2015 16:26 schreef macca728 het volgende:
weer een ING voucher ingewisseld en de medewerker zei dat ze weer terugkwamen binnenkort bij ING !! Hoop dat het inderdaad zo is.
En daaronder "als ik er wat te drinken bij wil, zeg ik dat wel"quote:Op zaterdag 26 september 2015 21:27 schreef sensei_sensurround het volgende:
Wie doet er mee met buttons "Nee, ik wil geen zakje autodrop voor een euro." ?
Bij het buffet? Koop ik nooit wat dus geen last vanquote:Op zondag 27 september 2015 11:38 schreef daan1601 het volgende:
[..]
En daaronder "als ik er wat te drinken bij wil, zeg ik dat wel"
Ik neem gewoon popcorn, omdat ik dat lekker vind, maar ik hoef niet elke keer die vraag of ik er wat te drinken bij wil. Er staan immers ook gewoon koelkasten bij het buffet en niet alleen achter de balie..quote:Op zondag 27 september 2015 11:47 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Bij het buffet? Koop ik nooit wat dus geen last vanmaar doen ze bij de HEMA ook al jaren. Personeel ergert zich ook openlijk maar blijkbaar zegggen toch veel mensen ja en is het commercieel succesvol.
Kreeg mailtje van Pathe om te upgraden naar Gold ivm nieuwe bios Arnhem met als dank een gratis hapje en drankje... Lol. Nee die 7 euro per maand is het mij niet waard. Betaal ik wel per keer die toeslag. Aanbod valt tegen.
quote:Op maandag 28 september 2015 19:27 schreef Kansenjongere het volgende:
The Martian gaat heel beperkt in 2d draaien, helaas in eerste instantie wel op onmogelijke tijden.
Ja om 13:00 uur hierquote:Op maandag 28 september 2015 19:27 schreef Kansenjongere het volgende:
The Martian gaat heel beperkt in 2d draaien, helaas in eerste instantie wel op onmogelijke tijden.
Maar ik gok dat het 3D-effect weer eens om te janken is. Juist als je het verwacht valt 't vaak tegen..quote:Op woensdag 30 september 2015 15:39 schreef Kansenjongere het volgende:
The Walk moet het toch ook hoofdzakelijk hebben van de 3d gimmick? Als het je om het verhaal gaat kun je vermoedelijk beter naar de documentaire Man on Wire kijken.
Laten we het hopenquote:Op dinsdag 22 september 2015 16:26 schreef macca728 het volgende:
weer een ING voucher ingewisseld en de medewerker zei dat ze weer terugkwamen binnenkort bij ING !! Hoop dat het inderdaad zo is.
3Dquote:Op maandag 5 oktober 2015 14:18 schreef Beaudelaire het volgende:
Dat gezeik op 3D altijd. The Martian, maar vooral Everest en The Walk zijn prachtig in 3D.
quote:Op maandag 5 oktober 2015 14:18 schreef Beaudelaire het volgende:
Dat gezeik op 3D altijd. The Martian, maar vooral Everest en The Walk zijn prachtig in 3D.
Ik kom echt nooit meer bij de kassa'squote:Op zaterdag 26 september 2015 21:27 schreef sensei_sensurround het volgende:
Wie doet er mee met buttons "Nee, ik wil geen zakje autodrop voor een euro." ?
quote:Op maandag 5 oktober 2015 15:40 schreef Aphrodyte het volgende:
The Walk vond ik onverwacht goed; verhaal is leuk gebracht. Het is grafisch mooi en wat mij betreft zeer vermakelijk.
Een stuk beter dan The Martian met Matt Damon's ongelofelijk simpele oneliners.
Verdomme wat is het nou 😑quote:Op maandag 5 oktober 2015 16:05 schreef SunChaser het volgende:
The Walk in iMax gezien, vreselijke film, met vreselijke nepaccenten en slecht acteerwerk. De walk zelf is leuk maar je kunt net zo goed de laatste dertig minuten naar binnen glippen
De film bevat een hoop set-up die nodig is om de volledige impact van de climax te kunnen bevatten.quote:
Ik vond het begin juist mooi, leuk en creatief gebrachtquote:Op maandag 5 oktober 2015 16:37 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
De film bevat een hoop set-up die nodig is om de volledige impact van de climax te kunnen bevatten.
Het is wat dat betreft een gimmick-film: alles draait om het laatste halfuur. Hier zit eerst een uur aan vooraf wat vermakelijk is, maar maar net voldoet aan de standaard.
Arrogante Gek Loopt Over Kabel tussen TwinTowersquote:Op maandag 5 oktober 2015 16:37 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
De film bevat een hoop set-up die nodig is om de volledige impact van de climax te kunnen bevatten.
Nee, dat is niet waar. Het gevoel wat onze Fransoos heeft en de moeite die hij er voor moet doen moet je voelen als kijker om mee te gaan in het moment.quote:Op maandag 5 oktober 2015 19:27 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Arrogante Gek Loopt Over Kabel tussen TwinTowers
Meer set up heb je niet nodig
quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:33 schreef Pizzahut het volgende:
Vanavond weer naar Sneak Preview. Ben benieuwd welke het nu weer wordt..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vond het maar een debiel, vond ik in Man on wire al en in de film nog meerquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:20 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Nee, dat is niet waar. Het gevoel wat onze Fransoos heeft en de moeite die hij er voor moet doen moet je voelen als kijker om mee te gaan in het moment.
Het was zeker geen sympathiek persoon. Maar de film moet wel een beeld scheppen. Iets met wetten van de cinema etcquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:24 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik vond het maar een debiel, vond ik in Man on wire al en in de film nog meer
Ja, maar de film draait om de laatste 20 minuten van de film, de rest is gewoon filer waarbij Petit ook nog steeds de film onderbreekt met gezever over wat hij voelde of wat er gebeurde. Het enige dat je hoeft te weten is dat hij het gaat doen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:27 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Het was zeker geen sympathiek persoon. Maar de film moet wel een beeld scheppen. Iets met wetten van de cinema etc
Dat is niet waar. Zet maar eens de slotscène gewoon op aan een willekeurige kijker.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja, maar de film draait om de laatste 20 minuten van de film, de rest is gewoon filer waarbij Petit ook nog steeds de film onderbreekt met gezever over wat hij voelde of wat er gebeurde. Het enige dat je hoeft te weten is dat hij het gaat doen.
De trailer legt de hele voorgeschiedenis goed uit, trailer kijken en laatse half uur is goed te doenquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:03 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Zet maar eens de slotscène gewoon op aan een willekeurige kijker.
Overigens vertelt het boek waarop de film gebaseerd is ook heel dit verhaal en werd er in de promo's nooit omheen gedraaid dat het meer was.
Ik ben het met je eens dat die scènes niet bijzonder goed zijn, maar het hoort wel in de film thuis.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:21 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Disturbed Mind
Het leven: Soms ben je de duif, soms het standbeeld.
Het ligt in dit geval denk ik niet aan een overkill aan 3D-films. Dat valt de laatste tijd zelfs heel erg mee. Het is meer dat er geen beoogde doelgroep duidelijk is gemaakt. Tel daar enkel slechte recensies bij op en een verkeerd gebruik van het promotiebudget en je hebt een flopquote:Op maandag 12 oktober 2015 09:59 schreef tcr het volgende:
Pan flopt in de VS
Hopelijk werkt dit door in het aantal 3D films de komende jaren...
Meestal eind oktoberquote:Op maandag 12 oktober 2015 13:39 schreef Noppie2000 het volgende:
Ik wil naar The Hunger Games Marathon toe. Iemand een idee wanneer daar de tickets voor beschikbaar komen?
Inderdaad. Nu ik elke keer 1,50 moet neertellen ben ik kieskeuriger geworden. Veel 3D-films voegen helaas niks toe, dus als er geen 2D-versie is en de film spreekt me niet echt aan, ga ik helemaal niet. En komt er dus ook niks in het laatje. Pan mag dan misschien wel een leuk effect hebben, maar de film spreekt mij weer niet aanquote:Op maandag 12 oktober 2015 09:59 schreef tcr het volgende:
Pan flopt in de VS
Hopelijk werkt dit door in het aantal 3D films de komende jaren...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |