Ajax werd vorig seizoen op heel teleurstellende wijze nummer twee van de competitie. Het korps van Frank de Boer kreeg veel kritiek te verduren na een lamlendig seizoen qua spel, eigenlijk heel beleid. Er is 'geïnvesteerd' in de selectie: Mitchell Dijks is teruggehaald van Willem II, John Heitinga keert na vele omzwervingen terug op 't oude nest, de fysiek sterke Nemanja Gudelj wordt voor zes miljoen naar Amsterdam gehaald (voorlopig op de reservebank), Amin Younes is gehaald ter concurrentie voor El Ghazi. De onbetwiste toptransfer is natuurlijk Yaya Sanogo. Die wordt voor een jaar gehuurd van Arsenal. Topscorer in wording.quote:Toine van Peperstraten presenteert de allereerste Champions League-avond voor SBS 6. Hij praat op woensdag 29 juli de voorrondewedstrijd van Ajax tegen Rapid Wien aan elkaar. Dat heeft de tv-zender laten weten. Jan Joost van Gangelen, de tweede Champions League-presentator van SBS 6, verzorgt op dinsdag 4 augustus de presentatie van de return in de Amsterdam ArenA. Op beide dagen schuift Ronald de Boer aan voor analyses en doet Leo Oldenburger het commentaar.
Wytse van der Goot is de verslaggever voor de interviews aan het veld, waarop Ajax zich net als landskampioen PSV hoopt te plaatsen voor de poulefase van de Champions League.
Op beide speeldagen komt de gehele uitzending vanuit de stadions. Pas als er meerdere wedstrijden per avond getoond en nabesproken kunnen worden, verhuizen de presentatoren en de analytici naar de studio in Hilversum.
Daar ging weer een dode kitten.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:34 schreef Vasion het volgende:
Dit geeft als Feyenoord zijnde weer hoop.
Klopt, maar ik had het over de competitie. Als je zooo je man laat vrijlopen. Ai ai ai.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:37 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
juist niet, nu komen we helemaal nooit meer CL in
Hij heeft te weinig kwaliteit, zal altijd middelmaat blijvenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:38 schreef Euroknallertje het volgende:
Hopen dat Fischer weer een leuk seizoen gaat draaien
Echte fanquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik wist niet dat het al begonnen was
quote:
Gelukkig heeft Ajax nog goede spelers die de ernstige middelmaat van Feyenoord overstijgen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Klopt, maar ik had het over de competitie. Als je zooo je man laat vrijlopen. Ai ai ai.
Wereldtopper zal het niet worden, maar voor Ajax kan ie wel van grote waarde zijn als die in goeden doen is.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft te weinig kwaliteit, zal altijd middelmaat blijven
Dat hoort erbij, niet zo lopen mekkerenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
Omdat ze geen handbalploeg zijnquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom kan Ajax nou nooit eens normaal ingooien? Is áltijd balverlies.
Moeten ze maar leren voetballenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En jullie spelen Europees tegen wie?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef Rickertman96 het volgende:
Rapid Wien, prima loting, is te pakken
Niet altijd voor de tegenstander zijn.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
Prikkelbaaaarquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:41 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
En jullie spelen Europees tegen wie?
quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:41 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]Ik kijk geen 1 tegen 100.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rossoneri siamo noi.
Ik zit ook al lachend op de bank me te bedenken hoe hard Milan gaat floppenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:41 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
En jullie spelen Europees tegen wie?
Jullie? Voor wie ben ik?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:41 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
En jullie spelen Europees tegen wie?
Moet nog geloot wordenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:41 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
En jullie spelen Europees tegen wie?
Sked bossquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:42 schreef Sked het volgende:
[..]
Ik zit ook al lachend op de bank me te bedenken hoe hard Milan gaat floppen
Niks mis met het uitlachen van arrogante knaapjes.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:42 schreef Sked het volgende:
[..]
Ik zit ook al lachend op de bank me te bedenken hoe hard Milan gaat floppen
Fokkers met met het optimisme met Dora the explorer.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:40 schreef ForzaMilan het volgende:
Al die mensen die komen trollen omdat Ajax achterstaat.
Ik zit ook met dubbele gevoelensquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:43 schreef Wicky15 het volgende:
Ik weet niet of ik dit nou leuk moet vinden.
Kan je net zo goed ook Foutman, Riedevalt en rustige Tete verkopenquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:37 schreef Euroknallertje het volgende:
Heitinga erin voor Veltman En Schöne erin voor Sinkgraven. En verkoop Sinkgraven ook maar meteen
Ik dacht slechts dat je een zondagavondspelshowfapper (drie keer woordwaarde) was.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:44 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Denk dat je in de war bent met miljoenenjacht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij is nog jong hoor! En een talentje!quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Als je zooo je man laat vrijlopen. Ai ai ai.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:44 schreef Euroknallertje het volgende:
Snap niet waarom iedereen hier Fischer nou meteen afschrijft. In z'n eerste seizoen was hij van grote waarde en bij z'n eerste paar wedstrijden na z'n rentree vorig jaar speelde hij ook gewoon goed.
Hoe was hij voor zijn blessure?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:44 schreef Euroknallertje het volgende:
Snap niet waarom iedereen hier Fischer nou meteen afschrijft. In z'n eerste seizoen was hij van grote waarde en bij z'n eerste paar wedstrijden na z'n rentree vorig jaar speelde hij ook gewoon goed.
Heeft ie al genoeg kliks en kijks?quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:44 schreef riazop het volgende:
[..]
Hij is nog jong hoor! En een talentje!
Daar gaat het niet om: Het gaat om zijn "restwaarde"quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft te weinig kwaliteit, zal altijd middelmaat blijven
Dat kan al niet meer.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:46 schreef Rickertman96 het volgende:
Ach PSV gaat het net zo slecht doen als Ajax
Oeps.. Liet me even meeslepen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 20:45 schreef gniffie het volgende:
[..]en wel gelijk sinkie afschrijven. Gekkie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |