Al die carrièretijgers zijn veel te druk met hun baan en McDonalds academy opleiding om plaatjes te linken.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:44 schreef Stompzinnig het volgende:
al die fucking plaatjes weer kapot, kunnen die vetkleppen van de micky d dan niets?
Nooit, was te weinig vraag naar.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:49 schreef Kapsalon het volgende:
wanneer komt die mackroket weer als euroknaller?
zeker pas kort bij The Big M: in mijn tijd was die er voor een piekquote:Op zondag 2 augustus 2015 22:50 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Nooit, was te weinig vraag naar.
quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
KLB / Gierige luie vetnek
Mensen die dit serieus nemen
Zouden mensen dat serieus doen dan? Als je het daar zelf haalt is het al vaak genoeg lauw, als ze dan nog eens naar je huis moeten is het helemaal niks meer. En met je Golf op de parkeerplaats staan met je groepje om stoer te kijken naar meiden is veel toffer dan bestellen. En zulk soort mensen zie ik toch wel als de grootste doelgroep.quote:
Je hebt wel van die studenten die voor je naar de Mac gaan en het dan langsbrengen voor een paar euro.quote:
Daar heb je ook weer een punt.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:56 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Zouden mensen dat serieus doen dan? Als je het daar zelf haalt is het al vaak genoeg lauw, als ze dan nog eens naar je huis moeten is het helemaal niks meer. En met je Golf op de parkeerplaats staan met je groepje om stoer te kijken naar meiden is veel toffer dan bestellen. En zulk soort mensen zie ik toch wel als de grootste doelgroep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |