Daar gaat het al mis.quote:
Och, hoe je het ook wendt of keert, ik kreeg m'n gelijk, dus ik zou niet al te veel focus daarop plaatsen als ik jou was.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:28 schreef smegmanus het volgende:
Inb4 kutmods ik ga FB topic maken ditdatalles.
hahahahaha lekkker voor je clumsquote:
Doe ik ook niet.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:28 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Och, hoe je het ook wendt of keert, ik kreeg m'n gelijk, dus ik zou niet al te veel focus daarop plaatsen als ik jou was.
Top. Run along now.quote:
Dat bepaal ik zelf wel.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:32 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Top. Run along now.
Er is vast een ander topic waar ze je aars willen likken. Vooralsnog zijn jouw posts de eerste irritante sinds de sluiting.
Beter post je een paar schone Aziatische dames.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:34 schreef Beach het volgende:
Zal ik dan maar echt zorgen dat het dichtgaat?
Smeggie jij mag kiezen, het verboden woord of een tubgirl.
Als ik iemand een ban wil aansmeren, zou ik dat niet doen bij jou, loopjongetje.quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:34 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Dat bepaal ik zelf wel.
Jouw poging tot een ban aansmeren werkt sfeerverhogend zeker.
quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:35 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Beter post je een paar schone Aziatische dames.
Poe het zit je wel diep hé? Komt dat omdat je dik bent?quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:37 schreef clumsy_clown het volgende:
Maar omdat jij wel mag noten en ik niet en je al eerder je machtsgeilheid hebt laten blijken, hou ik het even hierbij![]()
.
mehquote:
quote:
quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:27 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Goh ik dacht dat we een betere sfeer gingen handhaven. Groot mannetje ben je.
quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:28 schreef smegmanus het volgende:
Inb4 kutmods ik ga FB topic maken ditdatalles.
quote:
hoe gaat dat Nulty, zou je een kleine beschrijving kunnen geven?quote:Op zondag 2 augustus 2015 20:40 schreef McNulty het volgende:
clumsy is vandaag weer gefriendzoned ik merk het gewoon gelijk aan haar gedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |